niedziela, 16 grudnia 2018 r.  Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Wiadomości z tagiem Adamka  RSS
Joe Joyce nokautuje już w pierwszej rundzie

Dodano: 02.12.2018 3:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Niespełna jednej rundy potrzebował boksujący w kategorii ciężkiej Joe Joyce (7-0-, 7 KO), by rozprawić się z Joe Hanksem (23-3, 15 KO) w walce otwierającej kartę PPV gali Wilder - Fury w Los Angeles.

Niepokonany na zawodowych ringach Brytyjczyk, mający w swoim dorobku srebro olimpijskie, dominował w ringu od początku, rozstrzygając ostatecznie pojedynek na swoją korzyść lewym sierpem.

Dla promowanego przez Davida Haye'a a trenowanego przez Abela Sancheza 33-letniego Joyce'a, który niedawno zadeklarował chęć walki z Adamem Kownackim, była to szósta tegoroczna wygrana.

Źródło: www.ringpolska.pl

Joyce także ustawia się w kolejce do walki z Kownackim

Dodano: 29.11.2018 15:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Joe Joyce (6-0, 6 KO) jest kolejnym pięściarzem, który w ostatnim czasie wyraził chęć skrzyżowania rękawic z Adamem Kownackim (18-0, 14 KO). 33-letni Brytyjczyk najbliższy pojedynek stoczy już w sobotę z Joe Hanskem (23-2, 15 KO).
- Nie chcę czekać, nie czuję się emerytem i nie kończę kariery, ale chcę walk z czołówką już teraz. Jestem gotowy na najlepszych - deklaruje Joyce.
- Nie lekceważę Hanksa, ale w tej walce nie biorę pod uwagę innego rozstrzygnięcia niż moje zwycięstwo. Chcę w przyszłym roku walki z Luisem Ortizem lub Adamem Kownackim. Pokażę w ten sposób, że zasługuję na pojedynek o mistrzostwo świata - mówi Brytyjczyk.
Kownacki swoją kolejną walkę stoczy 26 stycznia w Nowym Jorku. Polski pięściarz zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Geraldem Washingtonem (19-2-1, 12 KO).

Andrzej Gmitruk pochowany. Odbył się pogrzeb wybitnego trenera

Dodano: 29.11.2018 14:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek 29 listopada w Warszawie odbył się pogrzeb Andrzeja Gmitruka. Wybitny trener, były szkoleniowiec m.in. Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Artura Szpilki został pochowany na Cmentarzu Bródnowskim. Na uroczystości pogrzebowe poprzedzone mszą w parafii Św. Wincentego a Paulo przybyły najważniejsze osoby z bokserskiego środowiska.

reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone