środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Adamka  RSS
EDDIE CHAMBERS WRÓCI PO PONAD TRZECH LATACH PRZERWY?

Dodano: 25.06.2019 8:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Były rywal Tomasza Adamka wróci między liny po długiej przerwie?

Źródło: www.bokser.org

Charles Martin stoczy kolejną walkę 13 lipca

Dodano: 20.06.2019 17:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy


13 lipca na gali w Minneapolis na ring wróci były mistrz świata wagi ciężkiej Charles Martin (26-2-1, 23 KO). Przeciwnikiem 33-letniego pięściarza ze Stanów Zjednoczonych będzie Daniel Martz (18-6-1, 15 KO).
Dla Martina, który w marcu wygrał przez dyskwalifikację z Gregorym Corbinem, będzie to drugi tegoroczny występ. Martz ostatni pojedynek stoczył w listopadzie ubiegłego roku.
Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek w kategorii półśredniej pomiędzy Jamalem Jamesem i Antonio DeMarco. Podczas tej samej gali rękawice skrzyżują Robert Helenius i Gerald Washington, dla którego będzie to pierwszy występ od porażki z Adamem Kownackim.

AKTYWNY CHARLES MARTIN POZNAŁ NAZWISKO KOLEJNEGO RYWALA

Dodano: 20.06.2019 6:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Charles Martin (26-2-1, 23 KO) zdążył już odbudować się po porażce z Adamem Kownackim jednym zwycięstwem, a teraz ustalono szczegóły jego kolejnej walki. Były mistrz świata wagi ciężkiej powróci do akcji 13 lipca podczas gali w Minneapolis.

Źródło: www.bokser.org

Trzech Polaków wystąpi na gali Warrington - Galahad

Dodano: 14.06.2019 11:43 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Trzech polskich pięściarzy wystąpi na gali, która odbędzie się jutro w Leeds. Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek o tytuł mistrza świata IBF wagi piórkowej pomiędzy Joshem Warringtonem i Kidem Galahadem.
W First Direct Arena drugi tegoroczny pojedynek stoczy Andrzej Sołdra (15-6-1, 7 KO). 33-latek, który w kwietniu wygrał z Adamem Koprowskim, zmierzy się z niepokonanym Lyndonem Arthurem (14-0, 11 KO).
Podczas gali w Leeds wystąpi także boksujący w wadze ciężkiej Kamil Sokołowski (6-15-2, 3 KO). Pięściarz, który ma już na koncie kilka niespodzianek, sprawdzi Alexa Dickinsona (10-0, 6 KO).
W sobotę w Leeds kolejny zawodowy występ zaliczy także Daniel Urbański (21-30-3, 5 KO). 34-latek zmierzy się z Anglikiem Markiem Heffronem (22-1, 17 KO).

Źródło: www.ringpolska.pl

ROBERT HELENIUS: NAJPIERW WASHINGTON, POTEM KOWNACKI

Dodano: 12.06.2019 21:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Robert Helenius (28-2, 17 KO) był łączony z Adamem Kownackim (19-0, 15 KO), lecz póki co zaboksuje z jego niedawnym rywalem. Jeśli wygra, być może powróci temat walki z Polakiem.

Źródło: www.bokser.org

Trener Szpilki pomoże Głowackiemu przed walką o dwa pasy

Dodano: 12.06.2019 10:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Krzysztof Głowacki kończy przygotowania do walki z Mairisem Briedisem. Polski bokser otworzył przed "Przeglądem Sportowym" drzwi i pozwolił obejrzeć jeden z ostatnich treningów przed starciem z Łotyszem w WBSS.
Dwie i pół minuty były naprawdę za...iste, a później chciałeś się bić. Po co?! – jest duszno, powietrze w niewielkiej sali bardzo ciężkie, a trener Fiodor Łapin mówi stanowczym tonem i patrzy głęboko w schowane pod kaskiem oczy Krzysztofa Głowackiego. Kończy się właśnie pierwsza runda przedostatniego sparingu przed poniedziałkowym wylotem na Łotwę. O tej porze przygotowań, czyli ledwie kilka dni przed bardzo ważną walką, raczej nie lubią gości, ale dostaliśmy zgodę, aby przyjrzeć się „Główce”.
– Kto kupi córkom mieszkania, jak nie ja? – żartował Głowacki jeszcze zanim wszedł do ringu, gdy trener Łapin bandażował mu ręce. Wszystkiemu przyglądał się trener Artura Szpilki Roman Anuczin, a później sam włączył się do pracy. On też pojedzie do Rygi, właśnie po to, aby przygotować ręce Polaka do walki. W narożniku jednak nie stanie. Przy Głowackim będzie Łapin, fizjoterapeuta Jan Sobieraj, trener przygotowania fizycznego Paweł Gasser i brat pięściarza Jacek. – Roman faktycznie zabandażuje ręce. Kiedy byliśmy w Hiszpanii, raz to zrobił i Krzyśkowi bardzo to odpowiadało. Czuł się komfortowo. Roman wiąże w trochę inny sposób. Krzyśka czasem bolą dłonie, a tym wiązaniu nie czuł dyskomfortu. Bił tak, jak dawno mu się nie zdarzało – mówi Łapin.
– Ty masz być panem! – pokrzykuje Łapin po pierwszej rundzie, ale Głowacki nie rządzi w ringu, w którym walczy z Adamem Balskim. Rozkręca się powoli, sam daje się kilka razy trafić. Trochę jak w całym bokserskim życiu.

 

AL BERNSTEIN PROPONUJE WALKĘ KOWNACKIEGO Z RUIZEM JUNIOREM

Dodano: 05.06.2019 18:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Al Bernstein proponuje walkę świeżo upieczonego mistrza świata, Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) z najlepszym polskim zawodnikiem wagi ciężkiej, Adamem Kownackim (19-0, 15 KO).

Źródło: www.bokser.org

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone