wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Aleksandrą  RSS
Łapin: Joshua faworytem, Powietkin to już inny zawodnik

Dodano: 17.07.2018 9:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Fiodor Łapin uważa Anthony'ego Joshuę (21-0, 20 KO) za faworyta w walce o trzy pasy wagi ciężkiej z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Trener KnockOut Promotions, który dziesięciokrotnie prowadził swoich podopiecznych do zwycięstwa w walkach o mistrzostwo świata, podkreśla, że Powietkin w ostatnim czasie zanotował wyraźny spadek formy.

Źródło: www.ringpolska.pl

Oficjalnie: Joshua - Powietkin 22 września na Wembley

Dodano: 16.07.2018 18:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To już pewne - 22 września na stadionie Wembley mistrz świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). 

Dla Joshuy starcie z Rosjaninem będzie szóstą obroną tytułu czempiona globu, a zarazem pierwszą po unifikacji trzech trofeów. Powietkin, który do ringu wyjdzie jako obowiązkowy challenger z ramienia federacji WBA, w gronie zawodowców przegrał tylko raz - w 2013 roku z Władimirem Kliczką.

Wilder: Kontrakt? pocałujcie mnie, gdzie słońce nie dochodzi!

Dodano: 13.07.2018 8:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) jasno daje do zrozumienia, że po fiasku niedawnych negocjacji z obozem Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) nie zamierza godzić się na unifikacyjny pojedynek z Wyspiarzem w kwietniu na podobnych warunkach, na jakich gotów był do niego przystąpić we wrześniu.

- W tej chwili wszystko się już zmieniło, poprzednia oferta jest już dla mnie nieaktualna - mówi "Bronze Bomber". - Ja zrobiłem wszystko, by do tej walki doszło i cały świat to widział. Przez ich zachowanie wszyscy zobaczyli, kto tak naprawdę jest mistrzem - to Deontay Wilder. Jeśli oni chcą teraz tej walki, muszą z nami na poważnie usiąść do stołu.
- Myślę, że z całą pewnością ta walka może się odbyć i się odbędzie. Wystarczy, że oni podejdą właściwie do negocjacji. To będzie walka 50 na 50. Oni mówią, żebym podpisał kontrakt, ale ja nie będę podpisywał pustego kontraktu. To jest jednostronna umowa. Jak ktoś gada o moim podpisie, może mnie pocałować tam, gdzie słońce nie dochodzi! - komentuje zamieszanie wokół wyczekiwanego przez kibiców starcia Amerykanin.
Anthony Joshua w kolejnym występie, 22 września, zmierzy się najprawdopodobniej z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Jako najbliższego rywala Deontaya Wildera najczęściej wymienia się Dominika Breazeale'a (19-1, 17 KO).

Hearn: Wilder może stanąć z Joshuą w ringu 22 września

Dodano: 13.07.2018 7:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Choć nie potwierdzono jeszcze tego oficjalnie, wszystko wskazuje na to, że 22 września na stadionie Wembley mistrz świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Promotor Brytyjczyka Eddie Hearn deklaruje, że tuż po walce chętnie skonfrontuje w ringu swojego zawodnika z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), rozpoczynając tym samym promocję unifikacyjnego starcia o cztery pasy, do którego miałoby dojść 13 kwietnia.

- Wilder będzie tu bardzo mile widziany - stwierdził w rozmowie ze Sky Sports szef grupy Matchroom Boxing. - Miał być już w Cardiff [na walce z Parkerem], ale oświadczył, że przyleci tylko, jeśli zostanie wpuszczony na ring. To ma teraz zagwarantowane!

- Jeśli tylko Wilder podpisze kontrakt na pojedynek, z wielką chęcią powitamy go w ringu, ja sam go tam wprowadzę - powiedział Hearn, który wkrótce zamierza wysłać "Bronze Bomberowi" umowę na walkę z podpisem Joshuy.

Ekipa Wildera odpowiada Hearnowi: to już nieaktualne

Dodano: 11.07.2018 19:26 | 0 odsłon | 0 komentarzyShelly Finkel, menadżer Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), twierdzi, że promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) skorzystał z nieuczciwej techniki sprzedażowej, próbując doprowadzić do unifikacyjnej walki o cztery pasy wagi ciężkiej na swoich warunkach. Finkel deklaruje, że nie zamierza podpisywać przedstawionego mu przez Hearna kontraktu, bo prowadzone w ostatnich tygodniach negocjacje dotyczyły walki we wrześniu, a nie 13 kwietnia jak chcieliby Brytyjczycy.
Wilder, by dostać walkę z Joshuą już jesienią, zgodził się boksować w Wielkiej Brytanii za 15 milionów dolarów, bez prawa do procentowego podziału zysków z imprezy. Joshua jednak ostatecznie zmierzy się we wrześniu z Aleksandrem Powietkinem.
- Umawialiśmy się, że Wilder będzie kolejnym rywalem Joshuy, tylko dlatego zgodziliśmy się na te 15 milionów. To co próbuje zrobić Hearn nazywamy w Stanach "bait and switch" (przynęta z zamianą) - komentuje opiekun "Bronze Bombera" w rozmowie z World Boxing News.
- Eddie przesłał nam wcześniej kontrakt, którego sam nie chciał honorować, mógł bez problemów umieścić w nim datę 22 września i stadion Wembley. Zdecydował inaczej. Fakty są takie, że Joshua walczy teraz z Powietkinem, więc wszystko, co nam przesłali wcześniej jest już nieaktualne - dodaje Finkel.

Wilder - Joshua: Winky Wright stawia na rodaka

Dodano: 09.07.2018 10:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Członek Bokserskiej Galerii Sław Winky Wright widzi Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) w roli faworyta w ewentualnej unifikacyjnej walce o cztery pasy wagi ciężkiej z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO).

- Myślę, że obaj są dobrymi pięściarzami, ale sądzę, że Wilder jest bardziej atletyczny i nieuchwytny - ocenił były czempion kategorii super półśredniej w rozmowie z On The Ropes Boxing Radio. - Prawa ręka Wildera jest niebezpieczna, choć on nie może polegać tylko na niej. Musi trochę urozmaicić swój boks. Joshua też to potrafi, jest duży i mocno bije, ale zdecydowanie postawiłbym na Wildera. 

- Wątpię, aby ta walka skończyła się na punkty, no chyba że któryś z nich zostałby zamroczony i zaczął uciekać, ale nie widzę tego. Nie zrobi tak Wilder i nie zrobi tak Joshua - on z Kliczką padł na deski, poruszał się trochę i znów ruszył do ataku ze swoimi bombami. Wiemy, że obaj mogą być zranieni i obaj potrafią wyjść z opresji i wygrać. Teraz tylko trzeba czekać, aż staną w ringu, by pokazać, kto jest najlepszy - dodał Wright.

Do pojedynku Anthony'ego Joshuy z Deontayem Wilderem dojdzie najwcześniej 13 kwietnia przyszłego roku. Wcześniej Brytyjczyk prawdopodobnie zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 K), a Amerykanin z Dominikiem Breazealem (19-1, 17 KO).

W przyszłym tygodniu ogłoszenie walki Joshua - Powietkin?

Dodano: 06.07.2018 13:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Choć już od dłuższego czasu mówi się, że mistrz świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) w swoim kolejnym występie zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO), walki do tej pory jeszcze nie ogłoszono. Wygląda na to, że sytuacja ta zmieni się już w najbliższych dniach. 

Na oficjalnym koncie Twitter promującej brytyjskiego czempiona grupy Matchroom Boxing ukazała się dziś informacja, że szczegóły dotyczące kolejnego rywala i sprzedaży biletów na walkę planowaną na 22 września na Wembley pojawią się w przyszłym tygodniu. Wpis na swoim profilu udostępnił promotor Powietkina Andriej Riabiński, rozwiewając już raczej ostatecznie wątpliwości co do nazwiska oponenta Wyspiarza.

Aleksander Powietkin jest oficjalnym pretendentem do pasa WBA należącego do Joshuy. Wcześniej mówiło się, że AJ we wrześniu mógłby się spotkać w unifikacyjnym boju z mistrzem WBC Deontayem Widlerem (40-0, 39 KO).

Price zainteresowany walką z Furym

Dodano: 03.07.2018 20:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

David Price (22-5, 18 KO) mimo kolejnej porażki przez nokaut, poniesionej w pojedynku z Aleksandrem Powietkinem, nie przestaje myśleć o wielkich walkach. Olbrzym z Liverpoolu twierdzi, że nadal otwarty jest na pojedynek z Tysonem Furym (26-0, 19 KO).

- Zdecydowanie byłbym tym zainteresowany! - mówi brązowy medalista olimpijski z Pekinu. - To czy interesowałoby to Fury'ego, to już inna sprawa.

- Myślę, że teraz ta walka byłaby ciekawsza niż wcześniej ze względu na okoliczności - Fury wraca po długiej przerwie. Myślę, że wiele osób chętnie zobaczyłoby tę walkę - ocenia kolega "Króla Cyganów" z grupy MTK Global.

Źródło: www.ringpolska.pl

PROMOTOR STEVENSONA WYGRAŁ PRZETARG NA WALKĘ Z GWOZDYKIEM

Dodano: 02.07.2018 21:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Adonisa Stevensona wydał 2,1 miliona dolarów w przetargu i to on zorganizuje walkę z Aleksandrem Gwozdykiem o pas WBC wagi półciężkiej.

Źródło: www.bokser.org

Joshua - Powietkin: dwie możliwe daty i dwa stadiony w Londynie

Dodano: 02.07.2018 19:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy


22 lub 29 września ma dojść do walki Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Pojedynek ma odbyć się na jednym ze stadionów piłkarskich w Londynie.
W grę wchodzą stadion piłkarskiej drużyny West Ham United oraz Twickenham Stadium, który należy do angielskiego związku rugby. Oficjalne ogłoszenie daty i lokalizacji pojedynku Anglika z Brytyjczykiem ma nastąpić w ciągu najbliższych dni.
Stawką walki będą tytuły mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. Powietkin przystąpi do tej konfrontacji z pozycji oficjalnego pretendenta do pasa World Boxing Association.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone