środa, 26 lutego 2020 r.  Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Wiadomości z tagiem Alvarezem  RSS
ELIMINATOR WBO GILBERTO RAMIREZ vs ELEIDER ALVAREZ 30 MAJA?

Dodano: 21.02.2020 16:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Top Rank wygrała przetarg na organizację eliminatora do tytułu mistrza świata WBO wagi półciężkiej - walki między Gilberto Ramirezem (40-0, 26 KO) i Eleiderem Alvarezem (25-1, 13 KO). Walka jest planowana na 30 maja w Nowym Jorku.

Źródło: www.bokser.org

Top Rank wygrywa przetarg na Ramirez - Alvarez, walka 30 maja

Dodano: 21.02.2020 8:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Grupa Top Rank wygrała przetarg na organizację walki eliminacyjnej do tytułu mistrza świata WBO wagi półciężkiej pomiędzy Gilberto Ramirezem (40-0, 26 KO) i Eleiderem Alvarezem (25-1, 13 KO). Zwycięska oferta wyniosła 350 tysięcy dolarów.
Obaj pięściarze współpracują ze stajnią Top Rank, jednak Ramirez od pewnego czasu znajduje się w konflikcie ze swoim promotorem i chciałby zmienić otoczenie. Obóz Meksykanina liczył, że ktoś przelicytuje Top Rank, jednak inne oferty nie zostały zgłoszone w przetargu.
Walka Ramirez - Alvarez jest finałowym eliminatorem do walki o pas, który niedawno został zwakowany przez Saula Alvareza. Zwycięzca tego pojedynku skrzyżuje rękawice z starciu o tytuł z lepszym z pary mar Sałamow - Maksym Własow.
Starcie Meksykanina z Kolumbijczykiem odbędzie się 30 maja na gali w Nowym Jorku. Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek Wasyla Łomaczenki z Teofimo Lopezem. Podczas tej samej imprezy na ring ma także wrócić Jarrell Miller.

CANELO vs SAUNDERS: 'NIE MA JUŻ ODWROTU'

Dodano: 18.02.2020 19:31 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Jamie Conlan, pracujący dla współpracującej z mistrzem świata WBO wagi super średniej Billym Joe Saundersem (29-0, 14 KO) grupy menadżerskiej MTK Global, jest przekonany, że dojdzie do walki Brytyjczyka z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO) 2 maja.

Źródło: www.bokser.org

CALEB PLANT WYKLUCZA MAJOWĄ WALKĘ Z CANELO ALVAREZEM

Dodano: 17.02.2020 9:30 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata IBF wagi super średniej, Caleb Plant (20-0, 12 KO), który w sobotę odprawił Vincenta Feigenbutza na gali w Nashville, szybko zmienił zdanie w sprawie majowej walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO).

Źródło: www.bokser.org

Plant wykluczył walkę z Canelo w maju

Dodano: 17.02.2020 7:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Mistrz świata IBF wagi super średniej Caleb Plant (20-0, 12 KO) zdradził, że odrzucił propozycję walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO). Pojedynek mógłby się odbyć 2 maja na gali w Las Vegas.
Amerykanin w sobotę pokonał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie Vincenta Feigenbutza na gali w Nashville. 27-latek stwierdził, że potrzebuje więcej czasu na przygotowania do pojedynku z "Canelo" i nie będzie gotowy na początek maja.
Oferty skrzyżowania rękawice z Meksykaninem otrzymali także Billy Joe Saunders oraz Callum Smith, którzy również posiadają mistrzowskie pasy w kategorii super średniej. Pierwsze oferty zostały przez nich odrzucone z powodu niezadowalających warunków finansowych, jednak rozmowy trwają.

Plant kolejnym kandydatem do walki z Canelo

Dodano: 15.02.2020 16:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mistrz świata IBF wagi super średniej Caleb Plant (19-0, 11 KO) jest kolejnym pięściarzem, który otrzymał wstępną ofertę walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO). Pojedynek mógłby się odbyć 2 maja na gali w Las Vegas.
27-letni Plant dzisiaj na gali w Nashville zmierzy się z Vincentem Feigenbutzem. Jeśli zgodnie z oczekiwaniami łatwo pokona Niemca, w maju może stanąć przed największym wyzwaniem w zawodowej karierze.
Oferty skrzyżowania rękawice z "Canelo" otrzymali także Billy Joe Saunders oraz Callum Smith, którzy również posiadają mistrzowskie pasy w kategorii super średniej. Pierwsze oferty zostały przez nich odrzucone z powodu niezadowalających warunków finansowych, jednak rozmowy trwają.
Plant posiada pas IBF od stycznia ubiegłego roku, a ostatni raz boksował w lipcu. Alvarez do tej pory stoczył w wadze super średniej tylko jedną walkę.

Trwają rozmowy Canelo z Saundersem i Smithem

Dodano: 14.02.2020 8:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Callum Smith (27-0, 19 KO) oraz Billy Joe Saunders (29-0, 14 KO) otrzymali oficjalne oferty walki z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO), który wróci na ring 2 maja podczas gali organizowanej w Las Vegas. Pierwsze propozycje zostały przez Brytyjczyków odrzucone z powodu niezadowolających warunków finansowych.
Pierwszym wyborem dla obozu Meksykanina jest Callum Smith, który uznawany jest za najlepszego pięściarza świata wagi super średniej. Kolejny pojedynek "Canelo" ma odbyć się właśnie w limicie do 76 kilogramów.
W ostatnim występie Meksykanin zadebiutował w kategorii półciężkiej. Alvarez znokautował Sergieja Kowaliowa i zdobył tytuł mistrza świata federacji WBO, który później został przez niego zwakowany.
Jeśli "Canelo" nie osiągnie porozumienia z Saundersem, ani Smithem, wówczas Brytyjczycy wiosną skrzyżują rękawice w bespośrednim pojedynku. Wydaje się jednak, że rozmowy z którymś z pięściarzy zakończą się powodzeniem.

20 lutego przetarg na walkę Ramirez - Alvarez

Dodano: 13.02.2020 8:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Na 20 lutego wyznaczono termin przetargu, który wyłoni organizatora walki eliminacyjnej do tytułu mistrza świata WBO wagi półciężkiej pomiędzy Gilberto Ramirezem (40-0, 26 KO) i Eleiderem Alvarezem (25-1, 13 KO). Minimalna kwota z jaką można przystąpić do przetargu to 300 tysięcy euro.
Po rozstrzygnięciu konkursu ofert, kontrakty na walkę muszą zostać podpisane w ciągu pięciu kolejnych dni, a sam pojedynek powinien odbyć w ciągu 90 dni. Obaj pięściarze współpracują z grupą Top Rank, jednak Ramirez od pewnego czasu znajduje się w konflikcie ze swoim promotorem i chciałby zmienić otoczenie.
Walka Ramirez - Alvarez jest finałowym eliminatorem do walki o pas, który niedawno został zwakowany przez Saula Alvareza. Zwycięzca tego pojedynku skrzyżuje rękawice z starciu o tytuł z lepszym z pary mar Sałamow - Maksym Własow.

Źródło: www.ringpolska.pl

Ramirez przeniesie się z Top Rank do Matchroom?

Dodano: 05.02.2020 8:31 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Były mistrz świata wagi super średniej Gilberto Ramirez (40-0, 26 KO) nie jest zadowolony ze współpracy z grupą Top Rank. Meksykanin chce rozwiązać swój kontrakt i związać się ze stajnią Matchroom.
Niedawno Ramirez został wyznaczony do wzięcia udziału w turnieju eliminacyjnym do tytułu mistrza świata WBO wagi półciężkiej. Ten tytuł został niedawno zwakowany przez Saula Alvareza.
W ramach turnieju Ramirez miałby najpierw skrzyżować rękawice z Eleiderem Alvarezem. W przypadku wygranej, kolejnym rywalem pięściarza z Meksyku byłby lepszy z pary Umar Sałamow - Maksym Własow.
Ramirez nie boksował od kwietnia ubiegłego roku, kiedy to wygrał z Tommym Karpencym. Był to debiut 28-latka w kategorii półciężkiej.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone