niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Andy Ruiz  RSS
Ruiz: nie wszytko w kontrakcie było zapisane prawidłowo

Dodano: 17.08.2019 16:04 | 0 odsłon | 0 komentarzyAndy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) pozostaje na stanowisku, że klauzula rewanżowa zawarta w kontrakcie na pierwszą walkę z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) nie do końca precyzyjnie formułuje jego zobowiązania odnośnie rewanżu.
Kilka dni temu promotor AJ-a zakomunikował oficjalnie, że do drugiego pojedynku o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej dojdzie 7 grudnia w Rijadzie. Meksykanin, który czerwcowe starcie z Joshuą wygrał przez techniczny nokaut, twierdzi, że ma prawo żądać przeniesienia rywalizacji do USA.
- Pewne rzeczy zostały powiedziane, oni mówią jedno, my mamy inny punkt widzenia - oznajmił Ruiz w rozmowie z z EFE pytany o rewanżowy bój z AJ-em.
- Nie wszystko w kontrakcie zostało zapisane prawidłowo, choć niektóre rzeczy zostały określone. Moja ekipa prowadzi teraz negocjacje. Moją rzeczą jest trenować, by ponownie wygrać - dodał meksykański "Niszczyciel".

Źródło: www.ringpolska.pl

ANDY RUIZ JR: NIE WSZYSTKIE ZAPISY W KONTRAKCIE SĄ POPRAWNE

Dodano: 17.08.2019 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr wciąż twierdzi, że trwają negocjacje w sprawie jego drugiej walki z Anthonym Joshuą, która została już ogłoszona i ma się odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

Źródło: www.bokser.org

ANDY RUIZ JR: MOIM MARZENIEM JEST WALKA Z WILDEREM

Dodano: 17.08.2019 10:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mimo wciąż trwających przepychanek na linii Anthony Joshua-Andy Ruiz Jr, do wielkiego rewanżu Meksykanina z Brytyjczykiem prawdopodobnie dojdzie 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Sam Ruiz mówi o tej walce z coraz większym spokojem.

Źródło: www.bokser.org

FRANK WARREN: RUIZ JR ZNÓW POKONA JOSHUĘ

Dodano: 16.08.2019 20:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Frank Warren - współpromotor Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO), wtóruje swojemu pupilkowi i tak jak on uważa, że Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) w rewanżu także pokona przed czasem Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO).

Źródło: www.bokser.org

Ruiz pewny siebie przed rewanżem z Joshuą

Dodano: 16.08.2019 8:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) jest przekonany, że w rewanżowym pojedynku ponownie pokona Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO) i udowodni sceptykom, że wygrana w pierwszej walce nie była dziełem przypadku.
- Potrafię bić mocno kombinacjami, to nie są pojedynce uderzenia, to są trzy ciosy, a czasem i więcej. I to właśnie będzie klucz do zwycięstwa - zapowiedział Meksykanin w rozmowie z ESPN Deportes.
- Dodatkowo będę chciał zrzucić parę funtów, będę troszkę lżejszy niż ostatnio, są jeszcze rzeczy, które mogę poprawić. Wiem, że będzie trudno, więc ostro trenuję. Joshua będzie chciał odebrać mi pasy, ale nie będzie to takie łatwe  - dodał Ruiz Jr.
Zgodnie z komunikatem sprzed tygodnia do rewanżu Joshuy z Ruizem dojść ma 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, jednak meksykański czempion deklaruje, że on póki co nie wyraził zgody na anonsowaną datę i miejsce.

Źródło: www.ringpolska.pl

RUIZ JR: JOSHUA BĘDZIE CHCIAŁ UCIEKAĆ PO RINGU, ALE JEST NA TO ZA DUŻY

Dodano: 15.08.2019 14:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy

- Nie podpisałem kontraktu na walkę w Arabii Saudyjskiej - upiera się przy swoim Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO). Innego zdania jest Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO).

Ruiz Jr: niczego nie podpisałem, chcę rewanżu w Nowym Jorku

Dodano: 15.08.2019 8:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) udzielił wywiadu ESPN Deportes, w którym oznajmił, że nie zamierza toczyć z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) walki rewanżowej 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Meksykanin jest przekonany, że klauzula rewanżowa z kontraktu na pierwszy pojedynek nie zobowiązuje go do podporządkowania się w pełni woli promotora AJ-a i potrzebuje na drugie starcie nowej umowy, uwzględniającej jego nowe oczekiwania.

- Ja teraz jeszcze niczego nie podpisałem, wszystko negocjujemy - oznajmił czempion federacji WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. - Oni chcą walki tam, ale zobaczymy, gdzie się ona odbędzie, będziemy negocjować. Ja chciałbym znów  boksować w Nowym Jorku, gdzie z nim wygrałem. Dam mu szansę, by spróbował mnie pokonać, on chce moich pasów, więc musi to zrobić tutaj!

- Myślę, że w rewanżu on będzie trochę więcej się ruszał, uciekał, ale jest za duży, ma za dużo mięśni i będzie mu bardzo trudno - dodał Ruiz zapytany o prognozę na drugą konfrontację z Joshuą.

Źródło: www.ringpolska.pl

Rafael: Ruiz się targuje, to w boksie normalne

Dodano: 14.08.2019 21:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dan Rafael uważa, że gdyby Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) faktycznie zdecydował się na złamanie kontraktu zawartego z ekipą Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) i nie wyszedł do ringu z Brytyjczykiem 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, straciłby na tym znacząco.
- Ruiz oczywiście może odmówić pojedynku, ale w tym momencie zrezygnowałby z największej wypłaty w karierze, a ponadto stanął przed sądem, a biorąc pod uwagę wyroki w podobnych sprawach z przeszłości, groziłoby to odsunięciem od boksowania na długi czas. Gdyby jednak mimo wszystko chciał przeczekać, to prawie na pewno straciłby swoje pasy ze względu na brak aktywności - ocenia ekspert ESPN.
- Najprawdopodobniej jednak ekipa Ruiza po prostu targuje się o lepsze warunki przed rewanżem, co w boksie jest normalne, gdy wchodzą w grę duże pieniądze, ale możliwe, że walka Ruiz - Joshua jest warta kwotę dziewięciocyfrową - dodaje Rafael.

Źródło: www.ringpolska.pl

SPENCE JR I T. FURY: RUIZ JR POKONA W REWANŻU JOSHUĘ PRZED CZASEM

Dodano: 14.08.2019 20:19 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) kręci nosem na rewanż z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) w Arabii Saudyjskiej 7 grudnia, za który miałby dostać 9 milionów dolarów. Ale sporo ludzi widzi go w roli faworyta drugiej walki.

Źródło: www.bokser.org

ANDY RUIZ JR: WALKA ODBĘDZIE SIĘ W USA, NA MOICH WARUNKACH

Dodano: 14.08.2019 12:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr w końcu przerwał milczenie w sprawie rewanżu z Anthonym Joshuą, który został już oficjalnie ogłoszony i ma się odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Meksykanin ma jednak inne zdanie...

Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone