środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Anglią  RSS
Charr lub Rivas dla Fury'ego w debiucie dla Top Rank?

Dodano: 20.02.2019 9:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bob Arum, nowy promotor Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) podał dwa możliwe nazwiska rywali, z którymi Anglik może zmierzyć się w kolejnej walce. Szef grupy Top Rank rozważa w tym kontekście regularnego mistrza świata WBA wagi ciężkiej Manuel Charr (31-4, 17 KO) i Oscara Rivasa (26-0, 18 KO).
Cały czas istnieje możliwość, że Fury w maju przystąpi do rewanżowej walki z Deontayem Wilderem. Rozmowy w tej sprawie toczą się, jednak Arum chce, żeby do drugiego pojedynku Anglika z Amerykaninem doszło dopiero jesienią.
Charr ostatni raz boksował w listopadzie 2017 roku. Na ring miał wrócić na początku kwietnia, ale Fres Oquendo odmówił podpisania kontraktu na walkę z nim. Z kolei Rivas w styczniu zanotował największy sukces w zawodowej karierze, wygrywając przed czasem z Bryantem Jenningsem.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Miller odepchnął Joshuę przy spotkaniu twarzą w twarz

Dodano: 19.02.2019 20:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


1 czerwca na gali organizowanej w Nowym Jorku dojdzie do walki Anthony'ego Joshuą (22-0, 21 KO) z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Stawką pojedynku będą należące do Anglika tytuły mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. Podczas pierwszej konferencji prasowej promującej walkę, pięściarze stanęli twarzą w twarz. Miller chciał sprowokować Joshuę i odepchnął Anglika, który nie odpowiedział agresją.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

We wtorek pierwsza konferencja przed Joshua - Miller

Dodano: 14.02.2019 18:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


We wtorek 19 lutego w Nowym Jorku odbędzie się pierwsza konferencja prasowa przed walką Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Pięśćiarze skrzyżują rękawice 1 czerwca podczas gali organizowanej w Madison Square Garden.
Stawką pojedynku będą należące do Anglika tytuły mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. Podczas gali w Nowym Jorku kibice mają zobaczyć w akcji także m.in. Joshuę Buatsiego, Josha Kelly'ego, Ricky'ego Burnsa, Kala Yafaia oraz Katie Taylor.
Dla Joshuy będzie to pierwszy występ przed amerykańską publicznością. Wszystkie dotychczasowe walki Anglik toczył na terenie Wielkiej Brytanii. W USA pojedynek pokaże platforma DAZN.
Dla Millera będzie to z kolei pierwsza w karierze szansa na zdobycie mistrzowskich pasów. W ostatnich dwóch zawodowych występach Amerykanin pokonywał Bogdana Dinu oraz Tomasza Adamka.

Łomaczenko i Crolla dostali kolejny tydzień na rozmowy

Dodano: 13.02.2019 19:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na 20 lutego przełożono przetarg, który ma wyłonić organizatora walki pomiędzy mistrzem świata WBA i WBO wagi lekkiej Wasylem Łomaczenką (12-1, 19 KO) i obowiązkowym challengerem z ramienia federacji WBA Anthonym Crollą (34-6-3, 13 KO). Kwotę minimalną dla przetargu ustalono na 150 tys. dolarów. Pieniądze podzielone będą w stosunku 75-25 na korzyść Łomaczenki.
Początkowo organizatora tego pojedynku mieliśmy poznać 6 lutego. Później federacja przesunęła datę przetargu o tydzień, a teraz promotorzy Anglika i Ukraińca otrzymali kolejne 7 dni na rozmowy. Do walki dojdzie najprawdopodobniej 12 kwietnia w USA.
- Rozmawiamy i myślę, że dojdziemy do porozumienia. Obie strony są pozytywnie nastawione, więc myślę, że przetarg nie będzie potrzebny - powiedział Eddie Hearn, promotor Crolli.
Łomaczenko liczył, że w kwietniu dojdzie do jego walki unifikacyjnej z mistrzem IBF Richardem Commeyem. Pięściarz z Ghany doznał jednak kontuzji i do treningów wróci dopiero wiosną.

Źródło: www.ringpolska.pl

Walka Breazeale - Whyte o WBC Interim w czerwcu lub lipcu

Dodano: 13.02.2019 19:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W czerwcu lub lipcu najprawdopodobniej dojdzie do walki o tymczasowy tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej pomiędzy Dillianem Whytem (25-1, 18 KO) i Dominikiem Breazealem (20-1 18 KO) - poinformował Eddie Hearn, promotor Anglika.

Wczoraj federacja World Boxing Council poinformowała, że ekipy pięściarzy mają czas do 19 marca na osiągnięcie porozumienia w sprawie organizacji pojedynku. W przypadku jego braku organizatora boju wyłoni przetarg. Wcześniej planowano, że Whyte wróci na ring 20 kwietnia podczas gali w Londynie. Ostatecznie na kolejny ringowy występ Anglika trzeba będzie poczekać trochę dłużej. 

Zwycięzca walki White - Breazeale stanie się obowiązkowym pretendentem do "pełnego" pasa World Boxing Council, o który w maju zaboksują Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) i Tyson Fury (27-0-1, 19 KO).

Oficjalnie: Joshua - Miller 1 czerwca w Nowym Jorku

Dodano: 13.02.2019 16:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Oficjalnie potwierdzono, że 1 czerwca na gali organizowanej w Nowym Jorku dojdzie do walki Anthony'ego Joshuą (22-0, 21 KO) z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Stawką pojedynku będą należące do Anglika tytuły mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.
O starciu Brytyjczyka z Amerykaninem mówiono już od kilku tygodni. Już na początku lutego obozy pięściarzy ustaliły warunki pojedynku.
Dla Joshuy będzie to pierwszy występ przed amerykańską publicznością. Wszystkie dotychczasowe walki Anglik toczył na terenie Wielkiej Brytanii. W USA pojedynek pokaże platforma DAZN.
Dla Millera będzie to z kolei pierwsza w karierze szansa na zdobycie mistrzowskich pasów. W ostatnich dwóch zawodowych występach Amerykanin pokonywał Bogdana Dinu oraz Tomasza Adamka.

Fury - Wilder II: WBC nie wyznaczyła nowej daty przetargu

Dodano: 11.02.2019 18:16 | 1 odsłon | 0 komentarzyFederacja WBC poinformowała, że wbrew niektórym doniesieniom, nie wyznaczyła jeszcze daty nowego przetargu, który ma wyłonić organizatora walki rewanżowej o pas WBC kategorii ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) i Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). To prawdopodobnie pierwszy przypadek, kiedy World Boxing Council zarządziła przetarg przy obowiązkowej obronie mistrzowskiego pasa.
Przetarg początkowo miał odbyć się w pierwszym tygodniu lutego, jednak obozy pięściarzy poprosiły o dodatkowy czas na negocjacje. Przedstawiciele Amerykanina i Anglika rozmawiają o drugiej walce od kilku tygodni. Pojedynek ma odbyć się 18 maja. Brane są pod uwagę dwie lokalizacje - hala Barclays Center w Nowym Jorku oraz MGM Grand w Las Vegas.
Do pierwszej walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym doszło w grudniu. Pojedynek zakończył się remisem, który w opinii większości ekspertów był krzywdzący dla Anglika, pomimo że ten dwukrotnie w trakcie walki był liczony.

Oficjalnie: Ashley Young z nowym kontraktem!

Dodano: 11.02.2019 17:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Obrońca Manchesteru United, Ashley Young podpisał roczne przedłużenie kontraktu z klubem. Obecna umowa Anglika wygasała latem. Zainteresowanie jego usługami wyrażał między innymi Inter Mediolan, lecz 33-latek zdecydował się pozostać na Old pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Usyk i Smith zaboksują 18 maja w USA na tej samej gali?

Dodano: 06.02.2019 19:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Bezdyskusyjny mistrz świata kategorii junior ciężkiej Oleksandr Usyk (16-0, 12 KO) ma stoczyć kolejny zawodowy pojedynek 18 maja na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych. Podczas tej samej imprezy kibice mogą zobaczyć w akcji także mistrza WBA kategorii super średniej Calluma Smitha (25-0, 18 KO).
Galę w USA organizował będzie Eddie Hearn, który chciałby, żeby obok siebie zaboksowali dwaj zwycięzcy pierwszej edycji turnieju World Boxing Super Series. Dla Usyka będzie to prawdopodobnie debiut w kategorii ciężkiej.
Na razie nie wiadomo, z kim Ukrainiec miałby skrzyżować rękawice. Na ewentualny pojedynek w kategorii junior ciężkiej z Usykiem wciąż liczy Rosjanin Denis Lebiediew.
28-letni Smith wróciłby w ten sposób na ring po raz pierwszy od wygranej z Georgem Grovesem w turnieju WBSS. W ostatnich tygodniach mówiło się także m.in. o potencjalnej walce Anglika z Giennadijem Gołowkinem.

'BLACK POLSKA' MILLER CZERWCOWYM RYWALEM JOSHUY W NOWYM JORKU

Dodano: 02.02.2019 7:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dobrze znany naszym kibicom Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), bliski kumpel Adama Kownackiego, ma przywitać 1 lub 8 czerwca Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO) na ringu amerykańskim. W stawce należące do Anglika pasy WBA/IBF/WBO wagi ciężkiej!

Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone