piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Anna  RSS
Trener Ruiza: on nie jest teraz w najlepszej formie

Dodano: 20.08.2019 16:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W tym tygodniu na salę treningową powrócić ma po kilkutygodniowej przerwie Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO), który 7 grudnia zmierzy się w pojedynku rewanżowym z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Trener czempiona WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Manny Robbles przyznał w rozmowie z ESPN, że jego podopieczny póki co daleki jest od dyspozycji startowej.

- Andy nie jest w najlepszej formie, ale wraca już do treningów u siebie w Imperial. Biega na bieżni, ale oczywiście obóz jeszcze nie wystartował - powiedział Robles.

- Mamy jeszcze około czterech miesięcy, żeby się przygotować do walki. Wystarczy nam czasu. Mam nadzieję, że niedługo znów pojawi się na sali i rozpoczniemy obóz - dodał szkoleniowiec meksykańskiego "Niszczyciela".

Źródło: www.ringpolska.pl

Arum: Ruiz trzyma teraz Hearna za jaja

Dodano: 19.08.2019 20:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bob Arum uważa, że Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) po ogłoszeniu przez promującego Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO) Eddiego Hearna, iż rewanżowa walka o trzy pas wagi ciężkiej odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, znalazł się w korzystnej sytuacji negocjacyjnej.

- Myślę, że Hearn pokazał, jak jest głupi, anonsując pojedynek w Arabii Saudyjskiej bez podpisywania kontraktu z Ruizem - stwierdził były promotor meksykańskiego "Niszczyciela". -  Ruiz jest teraz w dobrym położeniu, bo Hern zaryzykował i ogłosił Arabię Saudyjską - kraj, do którego Ruiz nie musi lecieć, jeśli nie chce, bo jego rząd potwierdza, że nie jest tam bezpiecznie.

Arum zapytany, czy gdyby nadal odpowiadał za karierę Andy'ego Ruiza, to zdecydowałby się na pojedynek w Rijadzie, odparł: - Tak, ale za dużo większe pieniądze, niż teraz mu dają.

Źródło: www.ringpolska.pl

ARUM: HEARN POKAZAŁ, ŻE JEST GŁUPI I TERAZ RUIZ ZŁAPAŁ GO ZA JAJA

Dodano: 19.08.2019 15:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn ogłosił już datę na 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, ale Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) wciąż nie podpisał jeszcze kontraktu na rewanż z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Hearn dał w ten sposób pożywkę wielkiemu konkurentowi - Bobowi Arumowi.

Źródło: www.bokser.org

Fury: Ruiz nie trenuje, żyje jak gwiazda filmowa

Dodano: 19.08.2019 11:28 | 0 odsłon | 0 komentarzyTyson Fury jest zdania, że Andy Ruiz (33-1, 22 KO) zachłysnął się swoim sukcesem po sensacyjnym zwycięstwie nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). W opinii Brytyjczyka, jeśli świeżo upieczony czempion wagi ciężkiej nie wykaże przed rewanżem z AJ-em wystarczającej determinacji, to jego panowanie szybko się zakończy.
- Zobaczymy, czy Ruiz nie jest kolejnym wcieleniem Bustera Doulasa - mówi "Król Cyganów". - Czy nie będzie tak, że po swojej wielkiej szansie nie powtórzy już sukcesu w rewanżu.
- Nie dowiemy się tego, dopóki on znów nie wyjdzie do ringu. On musi wrócić na salę treningową i zacząć traktować to poważnie, musi przestać żyć jak gwiazda filmowa tylko dlatego, że wygrał jedną walkę. Wiem, że w tej chwili Ruiz nie trenuje - dodaje Fury.
Do rewanżowego starcia Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem Jr dojść ma 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej - tak przynajmniej ogłoszono ponad tydzień temu na konferencji prasowej grupy Matchroom Boxing w Londynie.

MANNY ROBLES: NIE MOŻEMY ZABRAĆ KOBIET DO ARABII SAUDYJSKIEJ

Dodano: 18.08.2019 12:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr wciąż nie jest zbyt chętny do walki z Anthonym Joshuą w Arabii Saudyjskiej. Zaplanowana na 7 grudnia walka jest krytykowana również przez ludzi z otoczenia Ruiza.

Źródło: www.bokser.org

Joshua i Fury krytycznie o swoich rywalach

Dodano: 18.08.2019 12:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

14 września w Las Vegas Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) zmierzy się z Otto Wallinem (20-0, 13 KO). Wybór przeciwnika przez "Króla Cyganów" nie spodobał się wielu kibicom, ale także jego konkurentom. Krytyka na Fury'ego spadła między innymi ze strony Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO).

- Fury walczy z Wallinem? Nikogo to nie interesuje - stwierdził w rozmowie ze Sky Sports AJ. - Ja boksowałem z Wallinem na amatorce. Zawodnicy z absolutnej światowej czołówki nie powinni walczyć z tego typu ludźmi... Ja nie mógłbym wybrać sobie Wallina, chyba w ogóle nigdy nie mógłbym walczyć z ciężkim niższej klasy.

Fury do słów Joshuy odniósł się w wywiadzie dla Behind The Gloves. - Andy Ruiz był kompletnie kur** nikim, a dziś jest mistrzem wagi ciężkiej... Joshua w tym momencie sam sobie zaprzecza. AJ, mała cip**, musisz pomyśleć, zanim coś powiesz - oznajmił "Gypsy King".

Tytułem komentarza do wypowiedzi Anthony'ego Joshuy warto zauważyć, że całkiem niedawno Brytyjczyk sparował z Otto Wallinem, a po dopingowej wpadce Jarrella Millera Szwed był się w szerokim gronie kandydatów do walki z AJ-em na czerwcowej gali w Nowym Jorku.

TRENER RUIZA JUNIORA REAGUJE NA SŁOWA JOSHUY O SZCZĘŚLIWYM CIOSIE

Dodano: 18.08.2019 11:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Anthony Joshua odrzucił pokorny wizerunek i stwierdził m.in. że Andy Ruiz trafił go w Nowym Jorku szczęśliwym ciosem, co spowodowało sensacyjną porażkę. Na te słowa szybko zareagował trener Meksykanina, Manny Robles.

Źródło: www.bokser.org

Trener Ruiza o słowach Joshuy: lucky punch cztery razy?

Dodano: 17.08.2019 22:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trener Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) Manny Robles skomentował kontrowersyjną wypowiedź Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), który stwierdził, że o korzystnym dla Ruiza wyniku czerwcowej walki przesądził "lucky punch".

- Czy on chciał powiedzieć, że cztery razy był zamroczony po "lucky punchu"? - zapytał retorycznie Robles. - Nie rozumiem tego. Można dźwigać wszelkie możliwe ciężary, ale po ciosach na szczękę trudno jest się pozbierać. I to jest pytanie przed rewanżem - Jak Joshua się pozbiera po tych uderzeniach? Jak się pozbiera po czterech nokdaunach? Andy na przykład wstał po liczeniu i był w stanie przyjmować kolejne mocne ciosy. Joshua nie.

- W drugiej walce wszystko się okaże, jak on się pozbierał po tych czterech nokdaunach. Tym razem może być jeszcze gorzej. I wcale nie jestem zbyt pewny siebie, sądzę, że Joshua będzie w lepszej formie niż poprzednio. Ale pokonamy go bezdyskusyjnie. To nie był fart! - powiedział opiekun czempiona WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.

Źródło: www.ringpolska.pl

Ruiz: nie wszytko w kontrakcie było zapisane prawidłowo

Dodano: 17.08.2019 16:04 | 0 odsłon | 0 komentarzyAndy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) pozostaje na stanowisku, że klauzula rewanżowa zawarta w kontrakcie na pierwszą walkę z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) nie do końca precyzyjnie formułuje jego zobowiązania odnośnie rewanżu.
Kilka dni temu promotor AJ-a zakomunikował oficjalnie, że do drugiego pojedynku o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej dojdzie 7 grudnia w Rijadzie. Meksykanin, który czerwcowe starcie z Joshuą wygrał przez techniczny nokaut, twierdzi, że ma prawo żądać przeniesienia rywalizacji do USA.
- Pewne rzeczy zostały powiedziane, oni mówią jedno, my mamy inny punkt widzenia - oznajmił Ruiz w rozmowie z z EFE pytany o rewanżowy bój z AJ-em.
- Nie wszystko w kontrakcie zostało zapisane prawidłowo, choć niektóre rzeczy zostały określone. Moja ekipa prowadzi teraz negocjacje. Moją rzeczą jest trenować, by ponownie wygrać - dodał meksykański "Niszczyciel".

Źródło: www.ringpolska.pl

ANDY RUIZ JR: NIE WSZYSTKIE ZAPISY W KONTRAKCIE SĄ POPRAWNE

Dodano: 17.08.2019 12:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr wciąż twierdzi, że trwają negocjacje w sprawie jego drugiej walki z Anthonym Joshuą, która została już ogłoszona i ma się odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone