czwartek, 28 maja 2020 r.  Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Wiadomości z tagiem Anthony Joshua  RSS
Joshua zmusi Hearna do walki z Pulewem na Wyspach?

Dodano: 28.05.2020 6:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Anthony Joshua (23-1, 21 KO) chce, żeby walka z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) odbyła się na terenie Wysp Brytyjskich. Aktualny mistrz świata IBF, WBA i WBO jest w stanie obniżyć swoje wymagania finansowe, żeby doprowadzić do pojedynku z Bułgarem przed własną publicznością.
30-letni Joshua nie boksował w Wielkiej Brytanii od półtora roku. Walka z Pulewem miała się odbyć na stadionie piłkarskim w Londynie, jednak epidemia koronawirusa wykluczyła organizację wydarzenia na tak dużym obiekcie. Eddie Hearn zapowiedział, że pomimo atrakcyjnych zagranicznych ofert, szuka na walkę Joshuy mniejszej hali.
- Mamy propozycję z Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu. Walkę u siebie chcą zrobić także Chorwaci, chociaż oficjalnej oferty jeszcze nie złożyli. Joshua bardzo chce jednak zaboksować na Wyspach i szukamy mniejszego obiektu na koniec roku. Mamy nadzieję, że sytuacja pozwoli na organizację walk z udziałem kibiców Anthony uznał za priorytet, żeby walka odbyła się tutaj - mówi brytyjski promotor.
Kubrat Pulew już zadeklarował, że połowę gaży za ten występ przekaże na walkę z koronawirusem w Bułgarii. Ma być to ok. 1,5 miliona euro.

Hearn: walka Usyk - Chisora pod koniec sierpnia

Dodano: 26.05.2020 16:23 | 0 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn zapowiedział, że pod koniec sierpnia ma dojść do walki Derecka Chisory (32-9, 23 KO) z byłym niekwestionowanym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Oleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO). Planowany początkowo na marzec pojedynek, miał się odbyć ostatecznie 23 maja, jednak z powodu pandemii koronawirusa został przełożony.
Szef grupy Matchroom już wcześniej zapowiedział, że walka Brytyjczyka z Ukraińcem odbędzie się poza Wyspami Brytyjskimi. Na razie nie wiadomo, gdzie miałoby dojść do takiej konfrontacji.
- Prowadzimy w tej sprawie rozmowy. Zgłasza się do nas wiele krajów i to może być jedyny sposób, żeby te walki odbyły się w najbliższych miesiącach. Musimy jeszcze wszystko uzgodnić z platformą DAZN, ale oni po naszej gali w Arabii Saudyjskiej przekonali się, że nie wszystko musi odbywać się w USA - powiedział Hearn.
Usyk w ostatnim zawodowym występie zadebiutował w królewskiej kategorii wagowej, wygrywając z Chazzem Whiterspoonem. Chisora ostatni raz boksował w październiku, kiedy to pokonał przed czasem Davida Price'a. Poza Wielką Brytanią odbędzie się także walka Anthony Joshua - Kubrat Pulew o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej.

Fury o Wilderze, Joshui, Whyte'cie i powrocie Mike'a Tysona

Dodano: 26.05.2020 16:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Podczas wtorkowego instagramowego live'a Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) połączył się z Kuganem Cassiusem z IFL TV i omówił kilka ciekawych tematów: trzecia walka z Deontayem Wilderem, Anthony Joshua w 2021, Dillian Whyte, powrót Mike'a Tysona i Evandera Holyfielda.

Źródło: www.ringpolska.pl

Anthony Joshua czeka na powrót Tysona

Dodano: 22.05.2020 8:16 | 1 odsłon | 0 komentarzyAnthony Joshua (23-1, 21 KO) należy do grona pięściarzy, którzy czekają na powrót do boksu 53-letniego Mike'a Tysona. Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej rozumie tęsknotę "Bestii" za ringiem.
- My tym oddychamy, my tym jesteśmy, zwłaszcza ktoś taki jak Iron Tyson - każdy to przecież wie. Dla każdego innego to może być po prostu powrót, ale dla niego to jest po prostu coś, co on robi, w końcu jest pięściarzem, prawda? - tłumaczy swój punkt widzenia AJ.
- Jedyne dwie postaci ze świata boksu, które są rozpoznawane globalnie to Muhammad Ali i Mike Tyson - to są twarze tego sportu. Tyson jest dla mnie nieustającą motywacją. Jest szczególnie bliski memu sercu - przekonuje Joshua.
O powrocie między liny Mike'a Tysona mówi się od kilkunastu dni, kiedy to "Żelazny" pochwalił się w sieci nagraniami swoich treningów. Jednym z pomysłów na comeback legendy królewskiej dywizji jest pokazowa walka z Evanderem Holyfieldem.

Źródło: www.ringpolska.pl

ANTHONY JOSHUA: ZOBACZYCIE MOJE ODRODZENIE

Dodano: 21.05.2020 21:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Fury? Traktuję tę walkę jak każdą inną - mówi Anthony Joshua (23-1, 21 KO), zunifikowany mistrz IBF/WBA/WBO, który w przyszłym roku prawdopodobnie stoczy dwie walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) o pełną dominację w wadze ciężkiej.

Źródło: www.bokser.org

TRWA KURIOZALNA KAMPANIA WIZERUNKOWA KARTELU KINAHANA

Dodano: 20.05.2020 19:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trwa kuriozalna kampania wizerunkowa Daniela Kinahana, irlandzkiego bossa narkotykowego. Kinahan, założyciel grupy menadżerskiej MTK Global, jest zaangażowany m.in. w próbę organizacji walki Tyson Fury vs Anthony Joshua na Bliskim Wschodzie.

Źródło: www.bokser.org

FURY vs JOSHUA NA BLISKIM WSCHODZIE? NOWE, SZOKUJĄCE WĄTKI

Dodano: 17.05.2020 14:50 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Jak pisaliśmy niedawno, irlandzki boss narkotykowy Daniel Kinahan jest jedną z kluczowych postaci związanych z próbą organizacji walki Anthony Joshua vs Tyson Fury na Bliskim Wschodzie. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów.

Źródło: www.bokser.org

Walka Usyk - Chisora poza Wielką Brytanią

Dodano: 15.05.2020 14:53 | 5 odsłon | 0 komentarzyNiemal na pewno poza Wielką Brytanią dojdzie do walki Derecka Chisory (32-9, 23 KO) z byłym niekwestionowanym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Oleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO). Planowany początkowo na marzec pojedynek, miał się odbyć ostatecznie 23 maja, jednak z powodu pandemii koronawirusa został przełożony.
Nowa data konfrontacji Ukraińca z Brytyjczykiem na razie nie została potwierdzona. Eddie Hearn traci nadzieję, że w najbliższych miesiącach będzie możliwość organizacji na Wyspach Brytyjskich gal z udziałem publiczności i szuka innych rozwiązań.
- Dostajemy oferty z różnych krajów, które chcą wrócić ze sportem na żywo i są w stanie zapłacić sporo, żeby organizować takiej pojedynki - mówi szef grupy Matchroom.
Usyk w ostatnim zawodowym występie zadebiutował w królewskiej kategorii wagowej, wygrywając z Chazzem Whiterspoonem. Chisora ostatni raz boksował w październiku, kiedy to pokonał przed czasem Davida Price'a. Poza Wielką Brytanią odbędzie się także walka Anthony Joshua - Kubrat Pulew o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej. Komisja bokserska na Wyspach pozwoliła na gale bez publiczności, ale na razie wykluczyła walki mistrzowskie na długich dystansach.

WARD O ODSTĘPNYM DLA WILDERA: WIĘKSZOŚĆ LUDZI MA SWOJĄ CENĘ

Dodano: 13.05.2020 21:37 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Andre Ward i Timothy Bradley są dziś ekspertami stacji ESPN. W tym tygodniu po raz kolejny zabrali głos na temat walki, która jest obecnie na ustach wszystkich. Mowa oczywiście o pojedynku Tyson Fury vs Anthony Joshua o wszystkie pasy wagi ciężkiej.

Źródło: www.bokser.org

BOB ARUM: WALKA FURY'EGO Z JOSHUĄ? MOŻE W PRZYSZŁYM ROKU

Dodano: 12.05.2020 17:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Bob Arum twierdził niedawno, że trudno będzie zorganizować trzecią walkę Brytyjczyka z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) i coraz więcej mówił o walce Tyson Fury vs Anthony Joshua o wszystkie pasy. Teraz jednak zmienia w swoim stylu narrację.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone