wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Anthonym  RSS
Promotor Joshuy o odrzuceniu przez Wildera oferty DAZN

Dodano: 16.03.2019 23:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek odbyć ma się konferencja prasowa, podczas której ujawnione zostaną dalsze sportowe plany mistrza WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO). "Bronze Bomber", boksujący dotąd dla telewizji Showtime i Fox, kuszony był ostatnio przez platformę DAZN wartym około 100 milionów dolarów kontraktem, w który wpisane być miały trzy walki - obowiązkowa obrona z Dominikiem Breazealem (20-1, 18 KO) i dwie konfrontacje z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Wilder z oferty DAZN póki co jednak skorzystać nie zamierza.

Dla promotora Joshuy Eddiego Hearna nie ulega wątpliwości, że postawa Amerykanina świadczy o tym, że obawia się on starcia z AJ-em.

- Nie wiem, czy Wilder zaboksuje z Breazealem na Showtime i czy ogłoszą podpisanie umowy na kilka pojedynków, ale cieszy mnie, że ludzie zaczynają dostrzegać prawdę... Jeśli Wilder podpisze z Showtime kontrakt na kilka pojedynków, to będzie jasne, że nie chce walczyć z AJ-em - stwierdził Hearn w rozmowie z Tha Boxing Voice.

Wilder jednak odrzuci 100-milionowy kontrakt DAZN?

Dodano: 14.03.2019 21:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek odbędzie się konferencja prasowa anonsująca walkę mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) z Dominikiem Breazealem (20-1, 18 KO). Tego samego dnia "Bronze Bomber" ma ogłosić, czy zdecyduje się boksować dla platformy DAZN.

Jak podał na Twitterze Chris Mannix ze "Sports Illustrated", powołując się na swoje źródła, amerykański czempion ofertę DAZN prawdopodobnie odrzuci, pozostając - przynajmniej na jakiś czas - przy współpracy z Showtime i FOX.

We wtorek Wilder wraz ze swoimi menadżerami Shellym Finkelem i Alem Haymonem spotkał się z szefem platformy DAZN Johnem Skipperem. Olbrzymowi z Alabamy zaproponowano podobno 100 milionów dolarów za trzy pojedynki, w tym dwa z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).

Menadżer Kownackiego: walka z Wilderem w grudniu lub styczniu

Dodano: 14.03.2019 14:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Keith Connolly, menadżer Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) zdradził plan na karierę polskiego pięściarza na najbliższe miesiące. 29-latek z Łomży pod koniec roku lub na początku następnego, może zaboksować z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).
- Wszystko od tego, potoczą się rozmowy Wildera z Anthonym Joshuą. Ale jeśli do ich walki nie dojdzie, to Adam zabokuje z Wilderem w grudniu lub styczniu - mówi Connolly.
- Jeśli Wilder dogada się z Joshuą, to wiadomo, że ten plan będzie nieaktualny i trzeba będzie poczekać. Mamy to już przegadane z Alem Haymonem, który jest menadżerem Kownackiego i Wildera. Adam jest na początku kolejki do walki z Wilderem, ale Wilder teraz rozmawia z DAZN, więc nasze plany mogą się zmienić - mówi menadżer Polaka.
Connolly potwierdził, że kolejny pojedynek Kownacki stoczy w maju lub czerwcu. W ostatnim zawodowym występie "Baby Face" znokautował Amerykanina Geralda Washingtona.

WBO oficjalnie nakazuje walkę Kowaliow - Yarde

Dodano: 14.03.2019 5:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Federacja World Boxing Organization oficjalnie nakazała walkę pomiędzy mistrzem świata wagi półciężkiej Sergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO) i oficjalnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego Anthonym Yarde (18-0, 17 KO).
Obozy pięściarzy otrzymały 30 dni na osiągnięcie porozumienia w sprawie organizacji walki. Jeśli tak się nie stanie, WBO wyznaczy datę przetargu, gdzie minimalna oferta nie może być niższa niż 300 tysięcy dolarów.
Dla 27-letniego Yarde będzie to pierwsza mistrzowska szansa w zawodowej karierze. Anglik po raz ostatni boksował w sobotę, wygrywając przez techniczny nokaut z Travisem Reevesem. Kowaliow w lutym odzyskał pas WBO, skutecznie rewanżując się za wcześniejszą porażką Eleiderowi Alvarezowi.

100 mln dla Wildera za Breazeale'a i dwie walki z Joshuą

Dodano: 14.03.2019 1:34 | 0 odsłon | 0 komentarzyMike Coppinger podał nowe szczegóły kontraktu, jaki gotowa jest zaproponować mistrzowi świata WBC wagi ciężkiej Deontayowi Wilderowi (40-0-1, 39 KO) platforma DAZN.
Według dziennikarza magazynu "The Ring", którego ustalenia "w przybliżeniu" potwierdza menadżer Shelly Finkel, niepokonany Amerykanin na mocy nowej umowy mógłby zarobić około 100 milionów dolarów za trzy walki.
Pierwszą byłaby obowiązkowa obrona tytułu z Dominikiem Breazealem (20-1, 18 KO), którą wyceniono na 20 milionów, zaś później "Bronze Bomber" dwukrotnie krzyżowałby rękawice z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO), za każdym razem inkasując po 40 milionów.
Tymczasem we wtorek w Nowym Jorku ma odbyć się anonsowana przez Premier Boxing Champions konferencja prasowa zapowiadająca konfrontację Wildera z Breazealem. Póki co nie ma jednak pewności, czy walkę pokaże Showtime czy DAZN.

Whyte i Hunter potencjalnymi rywalami Powietkina

Dodano: 13.03.2019 17:43 | 0 odsłon | 0 komentarzyDillian Whyte (25-1, 18 KO) i Michael Hunter (16-1, 11 KO) są wymieniani jako potencjalni przeciwnicy szykującego się do powrotu na ring Aleksandra Powietkina (34-2, 24 KO).
39-letni Rosjanin, który po raz ostatni boksował we wrześniu ubiegłego roku, przegrywając przez techniczni nokaut z czempionem WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą, między liny powróci prawdopodobnie 18 maja w Chicago.
Wcześniej mówiło się, że Powietkin w maju może skrzyżować rękawice z szykującym się do debiutu w królewskiej dywizji Oleksandrem Usykiem, ale sztab rosyjskiego pięściarza wykluczył taką opcję.

Hearn: walka Joshua - Wilder w listopadzie lub grudniu

Dodano: 13.03.2019 10:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn twierdzi, że cieszy go perspektywa podpisania przez mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) kontraktu z platformą DAZN, Brytyjski promotor jest przekonany, że ruch ten przybliży znacznie perspektywę walki unifikacyjnej z jego zawodnikiem - czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).

- To brzmi budująco, ale nie chcę na razie mówić za dużo, żeby nie zapeszyć - stwierdził szef Matchroom Boxing w rozmowie ze Sky Sports.

- To byłby największy pojedynek w boksie od bardzo dawna. AJ musi jednak najpierw rozprawić się z Millerem i ja pozostaję skoncentrowany na tej części zadania. Fajnie jest organizować walkę o bezdyskusyjne mistrzostwo świata, ale jeśli AJ przegra z Millerem, to wszystko się zawali. Wilder teraz spotka się Breazealem, bo to jego obowiązkowy rywal. Joshua zmierzy się z Millerem. Jeśli uda się zakontraktować starcie o cztery pasy, to dojdzie do niego w listopadzie lub grudniu 2019. Nadal jednak pozostaje do pokonania kilka przeszkód - dodał Eddie Hearn.

20 mln dla Wildera za debiut na DAZN, 40 mln za Joshuę

Dodano: 13.03.2019 6:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy


20 milionów dolarów ma według nieoficjalnych doniesień zarobić mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) za swój pierwszy występ na platformie DAZN. We wtorek Amerykanin wraz ze swoimi menadżerami spotkał się z Johnem Skipperem, szefem DAZN.
- Nie chcę mówić nic o tym spotkaniu, bo nie mam takiego zwyczaju. Jeśli wszystko będzie pewne, to po prostu to ogłosimy, ale dopóki rozmawiamy, to nie chcę wypowiadać się na temat przebieg negocjacji - skomentował Skipper.
- Spotkanie przebiegło dobrze. Nie zapadły jeszcze finalne ustalenia, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Obie strony rozumieją swoje potrzeby, rozmowy będą kontynuowane - zdradził Shelly Finkel, jeden z doradców Wildera.
"Bronze Bomber" pierwszą walkę dla DAZN miałby stoczyć w czerwcu lub lipcu. W drugiej połowie roku miałoby dojść do pojedynku Deontaya Wildera z Anthonym Joshuą. Za tę walkę pięściarz z USA miałby zainkasować 40 mln dolarów.
DAZN niedawno podpisało kontrakt z Giennadijem Gołowkinem. Wcześniej platforma, która szturmem weszła na rynek sportów walki, podpisała także warty ponad 350 mln dolarów kontrakt z Saulem Alvarezem.

Arum nie obawia się konkurencji ze strony DAZN

Dodano: 12.03.2019 19:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bob Arum przekonuje, że ostatnie wielomilionowe inwestycje ze strony platformy DAZN nie spędzają mu snu z powiek i nie obawia się, że sportowa platforma streamingowa może zagrozić pozycji telewizji ESPN, z którą współpracuje jego grupa Top Rank.
- Oni z pewnością płacą teraz pięściarzom wielkie pieniądze, ale nie jestem pewien, czy osiągną sukces. Liczba ich subskrybentów nie tłumaczy tak wielkich wydatków... Może im się uda, a może nie, nie wiem - stwierdził Arum w rozmowie z boxingscene.com, dodając: - Oni jednak weszli w boks i dają na niego wielkie pieniądze, to jest dobre dla tego sportu.
Platforma DAZN ostatnio podpisała kontrakty z największymi gwiazdami światowego pięściarstwa, m.in. z Anthonym Joshuą, Saulem Alvarezem i Gienadijem Gołowkinem. Niewykluczone, że wkrótce zawodnikiem DAZN zostanie także Deontay Wilder.

Źródło: www.ringpolska.pl

Trening otwarty Łomaczenki przed walką z Crollą

Dodano: 12.03.2019 6:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


12 kwietnia na gali w Los Angeles dojdzie do walki pomiędzy mistrzem świata WBA i WBO wagi lekkiej Wasylem Łomaczenką (12-1, 19 KO) i oficjalnym pretendentem do pasa WBA Anthonym Crollą (34-6-3, 13 KO). Crolla w przeszłości dzierżył już mistrzowski pas w wadze lekkiej. Ostatni raz 32-letni Anglik boksował w listopadzie, wygrywając na punkty z Daudem Yordanem. Łomarenko w ostatnim ringowym występie wygrał z Jose Pedrazą. Galę w USA pokaże telewizja ESPN.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone