niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Arabia  RSS
ANDY RUIZ JR: NIE WSZYSTKIE ZAPISY W KONTRAKCIE SĄ POPRAWNE

Dodano: 17.08.2019 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr wciąż twierdzi, że trwają negocjacje w sprawie jego drugiej walki z Anthonym Joshuą, która została już ogłoszona i ma się odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

Źródło: www.bokser.org

Joshua o porażce z Ruizem: to był lucky punch

Dodano: 17.08.2019 11:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

7 grudnia w Arabii Saudyjskiej dojść ma do rewanżowej walki Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Brytyjczyk, który w pierwszej walce najpierw posłał Ruiza na matę w trzecim starciu, by chwilę później sam być liczony i ostatecznie przegrać w siódmej odsłonie, jest przekonany, że jego pierwsza porażka w karierze była dziełem przypadku.

- To był "lucky punch"! - stwierdził AJ w rozmowie ze Sky Sports. - Nie wiem, jak to jest mieć wstrząs mózgu, ale po walce nie wiedziałem, w której rundzie to się skończyło. Jestem teraz w szoku, że Ruiz potrzebował aż czterech rund, by mnie dobić. Gdy ja teraz nim wstrząsnę, to już się nie podniesie!

- Ruiz leżał po "flash-knockdownie", nadal był jeszcze surowy, nie był dobrze przypieczony. Powinienem nad nim dłużej popracować. Ale mój instynkt podpowiadał mi, by atakować i skończyło się to tak, że dałem się złapać - tłumaczył się z przegranej Joshua, dodając: - W rewanżu położę go jak w trzeciej rundzie, ale będę mądrzejszy. Rzucić go na deski było łatwo. Tylko teraz muszę być sprytniejszy.

Źródło: www.ringpolska.pl

ANDY RUIZ JR: MOIM MARZENIEM JEST WALKA Z WILDEREM

Dodano: 17.08.2019 10:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mimo wciąż trwających przepychanek na linii Anthony Joshua-Andy Ruiz Jr, do wielkiego rewanżu Meksykanina z Brytyjczykiem prawdopodobnie dojdzie 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Sam Ruiz mówi o tej walce z coraz większym spokojem.

Źródło: www.bokser.org

JOSHUA: ŚMIEJĘ SIĘ Z TYCH, KTÓRZY WYSYŁAJĄ MNIE NA EMERYTURĘ

Dodano: 16.08.2019 16:03 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Pokonam Ruiza w rewanżu. On jest dobry, ale nie aż tak dobry. Wiem, że wrócę na szczyt - mówi Anthony Joshua (22-1, 21 KO), który 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej ma wyjść do rewanżu z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

Ruiz pewny siebie przed rewanżem z Joshuą

Dodano: 16.08.2019 8:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) jest przekonany, że w rewanżowym pojedynku ponownie pokona Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO) i udowodni sceptykom, że wygrana w pierwszej walce nie była dziełem przypadku.
- Potrafię bić mocno kombinacjami, to nie są pojedynce uderzenia, to są trzy ciosy, a czasem i więcej. I to właśnie będzie klucz do zwycięstwa - zapowiedział Meksykanin w rozmowie z ESPN Deportes.
- Dodatkowo będę chciał zrzucić parę funtów, będę troszkę lżejszy niż ostatnio, są jeszcze rzeczy, które mogę poprawić. Wiem, że będzie trudno, więc ostro trenuję. Joshua będzie chciał odebrać mi pasy, ale nie będzie to takie łatwe  - dodał Ruiz Jr.
Zgodnie z komunikatem sprzed tygodnia do rewanżu Joshuy z Ruizem dojść ma 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, jednak meksykański czempion deklaruje, że on póki co nie wyraził zgody na anonsowaną datę i miejsce.

Źródło: www.ringpolska.pl

Sonda: Ruiz nie powinien walczyć z Joshuą w Arabii Saudyjskiej

Dodano: 15.08.2019 20:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od kilku dni trwają medialne "przepychanki" między obozami Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) i Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO). Ekipa AJ-a w piątek ogłosiła, że do rewanżu pięściarzy dojdzie 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, jednak Meksykanin zapewnia, że na Bliski Wschód nie poleci i chce boksować w Nowym Jorku.

Zdaniem większości uczestników sondy zamieszczonej dziś na kanale Youtube ringpolska.pl, Ruiz powinien pozostać przy swoim stanowisku - taką opinię wyraziło aż 62% głosujących (przeciwnego zdania było 38%).

Według oceny promotora Joshuy Eddiego Hearna odrzucenie przez Ruiza propozycji grudniowego starcia w Arabii Saudyjskiej może oznaczać dla Meksykanina dłuższą przerwę od boksu w konsekwencji procesu sądowego w związku ze złamaniem klauzuli rewanżowej zawartej w kontakcie na pierwszą walkę z Joshuą i utratę mistrzowskich trofeów.

RUIZ JR: JOSHUA BĘDZIE CHCIAŁ UCIEKAĆ PO RINGU, ALE JEST NA TO ZA DUŻY

Dodano: 15.08.2019 14:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy

- Nie podpisałem kontraktu na walkę w Arabii Saudyjskiej - upiera się przy swoim Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO). Innego zdania jest Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO).

Promotor Pulewa: nie wiem czy Ruiza można zmusić do rewanżu

Dodano: 15.08.2019 13:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

John Wirt, współpromotor Kubrata Pulewa (27-1, 14 KO), będzie nadal walczył o mistrzowską szansę dla swojego zawodnika. Ekipa Pulewa od dłuższego czasu naciskała na federację IBF, by ta nakazała Andy'emu Ruizowi Jr (33-1, 22 KO) w trybie natychmiastowym obowiązkową obronę pasa wagi ciężkiej z Bułgarem.

Władze International Boxing Federation ostatecznie jednak zdecydowały, że Ruiz może wcześniej - w drodze wyjątku - stoczyć rewanżowy pojedynek z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) i jeśli wyjdzie do ringu z AJ-em 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, to pas nie zostanie mu odebrany. Dodatkowo zwycięzca walki został zobligowany do skrzyżowania rękawic z Pulewem przed 31 maja.

- Martwią nas kolejne doniesienia, że Ruiz jeszcze nie zgodził się na rewanż z Joshuą. Jestem w boksie tyle lat i nie pamiętam konferencji prasowej przed walką tego kalibru bez udziału zawodników - mówi Wirt cytowany przez boxingscene.com. - Fakt, że Joshua i jego team zmusili Ruiza do podpisania klauzuli na obowiązkowy natychmiastowy rewanż, stoi w sprzeczności z zarządzeniem 3B IBF i nie ma jasności, czy ta klauzula może być przez Matchroom wyegzekwowana.

- Ja mogę powiedzieć tyle: Pulew zaboksowałby z Ruizem w USA, Meksyku a nawet w Timbuktu, natomiast ekipa Joshuy zapomina o fundamentalnej zasadzie bokserskiej, że gdy zostajesz mistrzem, wszystko się zmienia - dodaje promotor bułgarskiej "Kobry".

Gdyby federacja IBF zdecydowała się ostatecznie na pozbawienie Ruiza mistrzowskiego pasa, do walki o wakat z Pulewem wyznaczony zostałby Adam Kownacki (20-0, 15 KO). Jeśli IBF ostatecznie oddali apelację Bułgara, stoczy on pojedynek rankingowy w listopadzie.

Ruiz Jr: niczego nie podpisałem, chcę rewanżu w Nowym Jorku

Dodano: 15.08.2019 8:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) udzielił wywiadu ESPN Deportes, w którym oznajmił, że nie zamierza toczyć z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) walki rewanżowej 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Meksykanin jest przekonany, że klauzula rewanżowa z kontraktu na pierwszy pojedynek nie zobowiązuje go do podporządkowania się w pełni woli promotora AJ-a i potrzebuje na drugie starcie nowej umowy, uwzględniającej jego nowe oczekiwania.

- Ja teraz jeszcze niczego nie podpisałem, wszystko negocjujemy - oznajmił czempion federacji WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. - Oni chcą walki tam, ale zobaczymy, gdzie się ona odbędzie, będziemy negocjować. Ja chciałbym znów  boksować w Nowym Jorku, gdzie z nim wygrałem. Dam mu szansę, by spróbował mnie pokonać, on chce moich pasów, więc musi to zrobić tutaj!

- Myślę, że w rewanżu on będzie trochę więcej się ruszał, uciekał, ale jest za duży, ma za dużo mięśni i będzie mu bardzo trudno - dodał Ruiz zapytany o prognozę na drugą konfrontację z Joshuą.

Źródło: www.ringpolska.pl

Rafael: Ruiz się targuje, to w boksie normalne

Dodano: 14.08.2019 21:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dan Rafael uważa, że gdyby Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) faktycznie zdecydował się na złamanie kontraktu zawartego z ekipą Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) i nie wyszedł do ringu z Brytyjczykiem 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, straciłby na tym znacząco.
- Ruiz oczywiście może odmówić pojedynku, ale w tym momencie zrezygnowałby z największej wypłaty w karierze, a ponadto stanął przed sądem, a biorąc pod uwagę wyroki w podobnych sprawach z przeszłości, groziłoby to odsunięciem od boksowania na długi czas. Gdyby jednak mimo wszystko chciał przeczekać, to prawie na pewno straciłby swoje pasy ze względu na brak aktywności - ocenia ekspert ESPN.
- Najprawdopodobniej jednak ekipa Ruiza po prostu targuje się o lepsze warunki przed rewanżem, co w boksie jest normalne, gdy wchodzą w grę duże pieniądze, ale możliwe, że walka Ruiz - Joshua jest warta kwotę dziewięciocyfrową - dodaje Rafael.

Źródło: www.ringpolska.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone