piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Artura  RSS
FIODOR ŁAPIN MOCNO BRONI TRENERA ARTURA SZPILKI - ROMANA ANUCZINA

Dodano: 21.08.2019 18:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Minął już miesiąc od porażki Artura Szpilki w walce z Dereckiem Chisorą w Londynie. Spore kontrowersje wciąż budzi m.in. postać trenera Polaka, Romana Anuczina, który oprócz Szpilki przygotowywał ostatnio do walki - również przegranej - Izu Ugonoha.

Źródło: www.bokser.org

HEARN: WALKA CHISORY Z PARKEREM MOŻE ODBYĆ SIĘ 7 GRUDNIA

Dodano: 13.08.2019 4:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dereck Chisora (31-9, 22 KO) nokautując efektownie i szybko Artura Szpilkę zapewnił sobie jeszcze poważniejsze wyzwania. Współpracujący z nim Eddie Hearn przyznał, że Anglik może spotkać się z Josephem Parkerem (26-2, 20 KO) już 7 grudnia.

Chisora - Parker w Arabii Saudyjskiej przed Joshua - Ruiz?

Dodano: 13.08.2019 0:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pojedynek Derecka Chisory (31-9, 22 KO) z Josephem Parkerem (26-2, 20 KO) to jeden z pomysłów na uatrakcyjnienie zaplanowanej na 7 grudnia w Rijadzie gali, której główną atrakcją będzie rewanż Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

Wcześniej mówiło się, że do konfrontacji Chisory z Parkerem miałoby dojść 26 października w Londynie, jednak Eddie Hearn nie kryje, że chce, aby karta walk imprezy w Arabii Saudyjskiej była jak najatrakcyjniejsza.

Dereck Chisora po raz ostatni boksował 20 lipca, nokautując Artura Szpilkę. Joseph Parker w swoim ostatnim występie, 15 czerwca, zastopował Alexa Leapaia.

Teper czeka na nowego rywala w walce o pas EBU-EU

Dodano: 09.08.2019 13:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Erkan Teper (20-3, 13 KO) czeka na wyznaczenie nowego rywala do walki o wakujący tytuł mistrza Unii Europejskiej wagi ciężkiej. Belg Herve Hubeaux, który miał boksować z Niemcem o pas EBU-EU ma inne plany.
37-letni Teper niedawno spędził kilka tygodni w Warszawie. Niemiec był jednym ze sparingpartnerów Artura Szpilki przed lipcową walką z Derekiem Chisorą.
W czerwcu Teper wrócił na ring po ubiegłorocznej porażce z rąk Roberta Heleniusa. Ostatnim posiadaczem pasa EBU-EU wagi ciężkiej był Otto Wallin, który we wrześniu ma zaboksować z Tysonem Furym. Oficjalnie tego pojedynku jeszcze nie potwierdzono.

Amerykański ekspert: wyobraźcie sobie walkę Kownacki - Chisora

Dodano: 08.08.2019 9:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Adam Kownacki (20-01, 15 KO) w minioną sobotę dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo, pokonując na punkty Chrisa Arreolę (38-6-1, 33 KO). Według pomysłu swojego menadżera Keitha Connolly'ego "Babyface" przed mistrzowską próbą miałby zaliczyć jeszcze dwa pojedynki. Z kim? Ciekawą propozycję przedstawił na Twitterze Adam Abramowitz.
"Czy możemy prosić o walkę Kownacki - Chisora? Wyobraźcie to sobie! - napisał ceniony amerykański ekspert bokserski.
Znany z ofensywnego stylu boksowania Chisora w swoim ostatnim występie znokautował Artura Szpilkę. Brytyjczyk na ring powrócić ma 26 października konfrontacją z Josephem Parkerem (26-2, 20 KO).

Piotr Tomala: polska zimowa wyprawa na K2 przełożona na rok 2020

Dodano: 03.08.2019 16:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zimą 2019 roku nie wyruszy polska wyprawa na K2 (8611 m), jedyny niezdobyty o tej porze roku ośmiotysięcznik – poinformował Piotr Tomala, kierownik programu Polski Himalaizm Zimowy im. Artura Hajzera. Ekspedycja jest planowana na kolejny sezon zimowy 2020/21.

Źródło: https:

Kownacki: walka skończy się nokautem, moim albo jego

Dodano: 03.08.2019 8:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

 
Czy przed pojedynkiem z Chrisem Arreolą w nowojorskim Barclays Center cieszy się pan dobrym zdrowiem?
Adam Kownacki: W 99 procentach. W boksie zawsze zdarzy się jakiś uraz. Podczas sparingu wyprowadziłem lewy prosty, a gość uderzył mnie lewym sierpowym prosto w biceps. Zakładałem specjalne tejpy, aby wszystko się zagoiło. Jestem zdrowy i będę gotowy do boju.
Chris mówił mi w wywiadzie, że planuje pana „wyboksować”, trzymając na dystans, uderzając lewym prostym. Nie blefuje?
Myślę, że raczej czeka nas wojna. Obaj mamy takie style, które sprawiają, że idziemy do przodu i się bijemy. W teorii może i będzie chciał zrobić tak, jak powiedział, ale gdy walka się zacznie, pewnie pójdziemy na wojnę i skończy się nokautem. Moim albo jego.
To istotne, by wygrać z Arreolą szybciej niż mistrz WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder, któremu zajęło to osiem rund?
Chciałbym to zrobić! Dążę do walki z Wilderem i jeśli znów pokonam rywala szybciej niż on – tak jak Artura Szpilkę i Washingtona – to chyba powinienem wreszcie dostać pojedynek o pas mistrzowski. Bo co więcej miałbym zrobić?
Pięściarze często narzekają jednak po walkach, że nie wychodziły im akcje, bo za bardzo się spieszyli. Umie pan to kontrolować?
Oczywiście. Ale i tak chciałbym zrobić to szybciej niż Deontay. Pewnie, to nie takie proste. Chcieć a móc to dwie różne rzeczy. W ringu wszystko może się zmienić w sekundę. Chciałbym iść za ciosem i znokautować Arreolę. Jeśli będzie szansa, na pewno ją wykorzystam. Jednak podstawą jest strategia, którą mam i będę się starał zastosować.

 

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone