niedziela, 18 listopada 2018 r.  Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Wiadomości z tagiem Arturem  RSS
Ring w TVP Sport: o Szpilka - Wach i triumfie Głowackiego

Dodano: 16.11.2018 15:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W piątek o godz. 19.50 kolejny odcinek magazynu pięściarskiego Ring TVP Sport. Po znakomitym weekendzie ze sportami walki doczekamy się dogrywki pomiędzy Arturem Szpilką i Mariuszem Wachem. Gośćmi Piotra Jagiełły i Grzegorza Mędrzejewskiego będą bowiem sekundanci bohaterów głównej walki wieczoru w Gliwicach - Mateusz Kempiński i Karol Da Costa.

Ponadto w Ringu o triumfie Krzysztofa Głowackiego, który w Chicago rozprawił się z Rosjaninem Maksimem Własowem. O zwycięskim boju w ćwierćfinale WBBS opowiedzą sam zainteresowany i jego trener Fiodor Łapin. Transmisja w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP SPORT.

MARIUSZ WACH: WK...E CIOSY SZPILKI, JESTEM ZŁY NA SIEBIE!

Dodano: 15.11.2018 23:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

WIDEO: Mariusz Wach o zakończonej niepowodzeniem walce z Arturem Szpilką oraz czekającym go(?) starciu z Agronem Smakicim.

Źródło: www.bokser.org

Mariusz Wach: na miejscu Szpilki chciałbym rewanżu

Dodano: 14.11.2018 19:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Mariuszem Wachem (34-3, 17 KO), w której "Wiking" podsumowuje "na chłodno" sobotnią walkę z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO) i wyjaśnia, jak wygląda na chwilę obecną kwestia jego występu na gali w Gdańsku 8 grudnia.

Źródło: www.ringpolska.pl

Eric Molina chętny na walkę z Arturem Szpilką

Dodano: 13.11.2018 7:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Eric Molina (26-5, 19 KO) wyjawił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że chętnie stoczy walkę z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO). Z inicjatywą zorganizowania takiego pojedynku wyszedł polski pięściarz.
- Zróbmy to mistrzu. Bardzo chętnie jeszcze raz przylecę do Polski - stwierdził Molina, który w ostatnim zawodowym występie przegrał na punkty z Amerykaninem Dominikiem Breazealem.
36-letni Molina dał się poznać polskim kibicom w kwietniu 2016 roku, kiedy to znokautował Tomasza Adamka na gali w Krakowie. W swojej karierze Molina boksował dwukrotnie o mistrzowskie pasy wagi ciężkiej, jednak przegrywał z Deontayem Wilderem i Anthonym Joshuą.

MARIUSZ WACH PO WALCE ZE SZPILKĄ: ZABRAKŁO JEDNEGO CIOSU WIĘCEJ

Dodano: 11.11.2018 10:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

WIDEO: Mariusz Wach po walce z Arturem Szpilką.

Źródło: www.bokser.org

PIOTR WILCZEWSKI: WACH ZASKOCZY WAS W WALCE ZE SZPILKĄ

Dodano: 10.11.2018 18:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

WIDEO: Piotr Wilczewski, trener Mariusza Wacha, spokojny przed dzisiejszą walką z Arturem Szpilką.

Źródło: www.bokser.org

MARIUSZ WACH NA GODZINY PRZED WALKĄ Z ARTUREM SZPILKĄ

Dodano: 10.11.2018 13:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

WIDEO: Mariusz Wach na godziny przed walką z Arturem Szpilką.

Źródło: www.bokser.org

Wach: Szpilka ma taki kocioł w głowie, że szkoda gadać

Dodano: 10.11.2018 13:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

 
- Będę w ringu w stu procentach skoncentrowany i pewny siebie. Nic nie będzie robione na wariata, nie rzucę się na niego jak szalony, żeby nogi zostawały z tyłu, a ręce i głowa były z przodu. Wszystko będzie przemyślane, bo walka jest zakontraktowana na 10 rund, choć jego sztab nie zgodził się na dwunastkę - mówi pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach, który dzisiaj (godz. 23 na antenie TVP) zmierzy się z Arturem Szpilką w walce wieczoru na gali "Knockout Boxing Night" w Arenie Gliwice.
Kibice i osoby ze środowiska zwracały uwagę na pana nową osobowość medialną przed pojedynkiem z Arturem Szpilką. Na ile, w kontekście z Arturem, był to element przemyślanej taktyki?
Mariusz Wach: Gdy mówiłem, że zamierzam go znokautować szybciej niż Adam Kownackim, to taką przybrałem taktykę. Wiedziałem, że Artur to odsłucha i skoczy mu ciśnienie, bo on się podnieca takimi pierdołami. Co tu dużo mówić, po prostu takimi wypowiedziami chciałem od czasu do czasu wyprowadzać go z równowagi. Teraz, na godziny przed walką, mogę o tym oficjalnie powiedzieć. Z mojej strony to były tylko i wyłącznie żarty.
Widział pan, że to działało i przynosiło zamierzony efekt?
Na pewno. Artur pracuje z psychologiem i domyślam się, na co kładą nacisk, żeby moje zachowania nie wyprowadzały go z równowagi. Jednak od pierwszej konferencji widziałem po Arturze, że tego nie da się zakryć za dobrą miną. Momentami widziałem, że aż zaczynał się pocić. Czułem, że chciałby coś powiedzieć lub coś zrobić w moim kierunku, ale psycholog lub inne osoby wyraźnie go hamowały. Ciągle widziałem w nim temperament, który inni starali się trzymać w ryzach.
W pana głosie słyszę spokój.
Ja nigdy nie udawałem kogoś, kim nie jestem i nigdy nie przybierałem innych postaw. A w przypadku Artura widać zmianę o 180 stopni. Teraz pojawiły się garniturki, jakieś "ble ble ble" i inne pierdzielenie. On próbuje być raz tak, raz tak, a innym razem jeszcze inaczej. Czuję, że w pewnym momencie Artur się w tym wszystkim pogubił. On naprawdę ma w głowie mętlik i taki kocioł, że szkoda gadać. Stare demony zawsze będą powracać.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Mariusz Wach spotkał się z chorymi w Mysłowicach

Dodano: 10.11.2018 13:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Rośnie temperatura na nieco ponad dobę przed sobotnią walką Mariusza Wacha z Arturem Szpilką, tymczasem ten pierwszy sprawia wrażenie, jakby stawka pojedynku w ogóle nie zaprzątała mu głowy. W piątek, w drodze na ceremonię ważenia, "Wiking" złożył wizytę w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mysłowicach.
To zachowanie tylko pokazuje, że 38-letni Wach nie rzuca słów na wiatr, gdy przed starciem emanuje spokojem i na każdym kroku powtarza, że czuje się wyluzowany oraz nie odczuwa szczególnej presji.
Dowodem na zupełny spokój może być zachowanie pięściarza z dzisiaj, gdy razem ze swoim sztabem, na czele z trenerami Piotrem Wilczewskim i Karolem Da Costą, wybrał się do specjalistycznej placówki w Mysłowicach. Miejscem wizyty był Środowiskowy Dom Samopomocy, a celem wzięcie udziału w specjalnie stworzonym panelu dyskusyjnym dla wychowanków.

  

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Wach: wyjdę na ring z wku**ieniem, chcę zrobić mu krzywdę

Dodano: 09.11.2018 19:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


- Na zewnątrz tego nie pokazuję, ale w środku są emocje. Jest adrenalina, nóżki mi chodzą - mówi Mariusz Wach (33-3, 17 KO) przed walką z Arturem Szpilką (21-3, 15 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją sobotniej gali Knockout Boxing Night #5 w Gliwicach.

 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone