piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Bowl  RSS
DEONTAY WILDER: JOSHUA SIĘ PODDAŁ, TYM RAZEM FURY'EGO WYLICZĄ

Dodano: 21.08.2019 13:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Nie mam kontroli nad wszystkim. Gdyby było inaczej, już dawno zunifikowałbym wszystkie pasy. Boks uczy cierpliwości - mówi Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC.

Źródło: www.bokser.org

ARUM RADZI RUIZOWI, JAK WYCOFAĆ SIĘ Z WALKI W ARABII SAUDYJSKIEJ

Dodano: 20.08.2019 17:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kibice znają Boba Aruma głównie jako promotora boksu, często zapominając, że szef grupy Top Rank jest również prawnikiem. Wczoraj Arum publicznie udzielił interesującej porady prawnej Andy'emu Ruizowi Juniorowi.

Źródło: www.bokser.org

AMIR IMAM: CHĘTNIE SPOTKAM SIĘ Z CRAWFORDEM

Dodano: 19.08.2019 10:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Informowaliśmy już Was o 'transferze' Amira Imama (21-2, 18 KO) od Dona Kinga do Boba Aruma. Wciąż niespełniony 29-latek ma nadzieję, że grupa Top Rank zaoferuje mu najlepsze dostępne walki, z Terence'em Crawfordem (35-0, 26 KO) na czele.

Źródło: www.bokser.org

Whyte nie jest zawieszony, próbki B jeszcze nie otwarto?

Dodano: 16.08.2019 23:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szef federacji WBC Mauricio Sulaiman podczas podcastu Pound for Pound udzielił informacji na temat aktualnego statusu Dilliana Whyte'a (26-1, 18 KO), u którego brytyjska komisja antydopingowa UKAD przed lipcową walką o pas WBC Interim wagi ciężkiej z Oscarem Rivasem wykryła ślady stosowania zakazanego dianabolu.

- Chciałbym wyjaśnić, że w tej chwili Whyte nie jest zawieszony przez WBC - oznajmił Sulaiman. - Zawieszone zostały tylko status obowiązkowego pretendenta i pas mistrza tymczasowego.

- Dillian Whyte nie został zawieszony. On ma prawo przejść przez cały proces związany z pozytywnym wynikiem jego testu. Jeśli wszystko rozstrzygnie się na jego korzyść, odzyska pozycję challengera i tytuł tymczasowy - dodał prezydent World Boxing Council.

O winie "The Body Snatchera" lub jej braku ostatecznie przesądzić mógłby wynik próbki B, jednak mimo upływu miesiąca od chwili uzyskania pozytywnego rezultatu dla próbki A, wynik próbki B wciąż nie jest znany. Niektóre źródła spekulują, że próbka B w ogóle nie została do tej pory otwarta.

Tymczasem promotor nadal sklasyfikowanego na pierwszej pozycji w rankingu WBC Whyte'a Eddie Hearn poinformował kilka dni temu, że Brytyjczyk miedzy liny powróci pod koniec roku.

Dillian Whyte zachował pozycję lidera ranknigu WBC

Dodano: 10.08.2019 18:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mimo dopingowej wpadki przed lipcową walką z Oscarem Rivasem Dillian Whyte (26-1, 18 KO) zachował pozycję lidera rankingu wagi ciężkiej federacji WBC.

U Brytyjczyka wykryto dwa metabolity zakazanego dianabolu, jednak pojedynek, którego stawką był pas WBC Interim, ostatecznie się odbył, bo "The Body Snatcher" po przesłuchaniu przez brytyjską komisję bokserską został dopuszczony do rywalizacji. Cała sprawa ujrzała światło dzienne dopiero kilka dni po walce, gdy napisał o niej portal boxingscene.com.

Aktualnie kwestię dopingu wykrytego u Whyte'a bada World Boxing Council, która na czas swojego dochodzenia odebrała pięściarzowi zdobyty w boju z Rivasem pas i pozbawiła statusu obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrzowskiego.

Hearn: testy VADA to dowód na niewinność Whyte'a

Dodano: 05.08.2019 10:43 | 4 odsłon | 0 komentarzyPromotor Dilliana Whyte'a (26-1, 18 KO) Eddie Hearn z radością przyjął informację o negatywnych wynikach testów antydopingowych VADA przeprowadzonych u jego zawodnika przy okazji walki z Oscaraem Rivasem (26-1, 18 KO). Szef Matchroom Boxing ma nadzieję, że rezultaty uzyskane przez VADA pomogą w oczyszczeniu Whyte'a z zarzutów o doping, jaki pojawiły się po wykryciu przez brytyjską komisję UKAD w organizmie Brytyjczyka śladów stosowania dianabolu.
- Wiadomość od VADA jest znakomita, bo ona pokazuje, że choć Dillian badany był sześć czy siedem razy podczas obozu, to zawsze był czysty, a testy te robione były w podobnym czasie co test UKAD, którego wynik budzi kontrowersje. To będzie klucz do oczyszczenia imienia Whyte'a - stwierdził Hearn z rozmowie ze Sky Sports.
- Teraz wszystkim zajmuje się jego ekipa, chodzi o to, by sprawę zakończyć tak szybko, jak to możliwe, bo każdy kolejny dzień ma niszczący wpływ na karierę Dilliana - dodał promotor "The Body Snatchera".

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone