środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Boxing Night  RSS
Wasilewski: w najbliższym czasie nie będzie walki Szpilka - Diablo

Dodano: 20.02.2019 14:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


23 marca kolejna, szósta już gala z cyklu Knockout Boxing Night w Łomży. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof Włodarczyk, który zmierzy się z Alexandru Jurem. Wyniknęła niezła dyskusja na Twitterze odnośnie rywala dla "Diablo".
Andrzej Wasilewski, szef grupy Knockout Promotions: W przypadku takich zawodników jak Krzysztof Włodarczyk, zawsze jest problem z doborem rywala. Punkt pierwszy to oczywiście pieniądze. Po drugie, Krzysztof Włodarczyk słynie z mocnego ciosu, którego my w Polsce nie doceniamy, ale na świecie Krzysiek ma opinie prawdziwego killera. Trzecia kwestia to mobilizacja "Diablo" do przygotowań. Po czwarte, obecnie w wadze junior ciężkiej nic się teraz nie dzieje, trzeba poczekać na zakończenie turnieju. To są główne determinanty, które powodują mocne zawężenie potencjalnych przeciwników dla Krzysztofa. Gdy doszło do dyskusji na Twitterze, pozwoliłem sobie na żart i poprosiłem o pomoc. Jeden z kolegów, entuzjasta boksu rzucił parę nazwisk. Postanowiłem, więc przeanalizować tych zawodników.
Pierwsze nazwisko od razu odpadło, ponieważ obóz Dmitrija Kudriaszowa za walkę za granicą oczekuje gaży w wysokości miliona dolarów. Drugi był Gołowaszczenko, który wypadł, lecz nie pamiętam, z jakiego dokładnie powodu. Pozostały jeszcze dwa nazwiska. Zdecydowaliśmy się na Alexandru Jura, którego kojarzę. Oczywiście, nie jest to żadna gwiazda, ale był dostępny w pieniądzach, na które nas stać. Krzysiek Włodarczyk ma teraz stoczyć walkę, która będzie przede wszystkim pokazem boksu. Mamy nadzieję, że Jur nie przewróci się od razu, choć w boksie wszystko jest możliwe. Widzę też taką możliwość, że Krzysiek prześpi pół walki i będzie problem z wygraną na punkty. Jur potrafi boksować. Jak na galę średniej wielkości, dla Krzyśka na utrzymanie aktywności, zarobienie paru złotych i pokazanie się kibicom, moim zdaniem Jur jest zawodnikiem niezłym.
W ostatnich rozmowach, "Diablo" przyznał, że może zmierzyć się z Arturem Szpilką, oczywiście, gdy gaża będzie się zgadzać. Co pan uważa o tym pojedynku?
Moim zdaniem "Diablo" nie ma ochoty na tę walkę i jako zawodnik z takimi sukcesami, ma do tego pełne prawo. Dodatkowo, nie mając takiego narzędzia jak Pay-Per-View, nie bylibyśmy w stanie wygenerować aż tak dużych pieniędzy, jakich oczekiwaliby panowie za tę walkę. Krótko mówiąc, moim zdaniem do tej walki na w najbliższym czasie nie dojdzie.
Muszę zapytać o rewanż Artura Szpilki z Mariuszem Wachem. Kibice domagają się drugiego pojedynku.
Od samego początku jestem za tym, aby zorganizować drugą walkę, choć może nie od razu. Moja firma - MAK Investments kupiła kilkaset biletów vipowskich, a mimo to cała impreza wyszła na lekki minus. Gdy zawodnicy zejdą z gaży, to możemy organizować rewanż. Mariusz wyszedł z taką propozycją medialną, że przegrany nie bierze nic. Bardzo fajnie zabrzmiał ten apel: boksuję za darmo, zwycięzca bierze wszystko. Ale to przecież tak naprawdę nie było ani przemyślane, ani poważne.
Artur Szpilka mówi, że bardzo chętnie zmierzy się z Mariuszem Wachem ponownie, ale skoro pierwszy pojedynek przyniósł takie emocje, to za drugi chce więcej pieniędzy. Ja odpowiadam wtedy, że mogę zapłacić co najwyżej połowę pierwszej gaży. Ciężko się spodziewać rewanżu, ale tylko ze względów finansowych.

 

Cieślak przed walką z Kalengą: boks to sport dla zwycięzców

Dodano: 16.02.2019 21:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Były tymczasowy mistrz świata wagi junior ciężkiej Youri Kalenga (23-5, 16 KO) będzie kolejnym rywalem Michała Cieślaka (17-0, 11 KO). Pojedynek odbędzie się 1 marca na gali Friday Boxing Night w Legionowie. Cieślak w ubiegłym roku stoczył dwie walki. Oba występy 29-letniego radomianina odbyły się w czerwcu. Podopieczny trenera Andrzeja Liczika wygrywał z Dusanem Krstinem i Sergiejem Radczenko.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

23 MARCA W ŁOMŻY REWANŻ MATYJA vs GRAFKA

Dodano: 15.02.2019 16:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poznaliśmy trzecią parę gali Knockout Boxing Night 6, która odbędzie się 23 marca w Łomży. W walce wieczoru zobaczymy starcie Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO) z Alexandru Jurem (18-2, 7 KO).

Walka Matyja - Grafka II 23 marca w Łomży

Dodano: 15.02.2019 15:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


23 marca na gali Knockout Boxing Night #6 w Łomży dojdzie do walki rewanżowej Marka Matyi (15-1-1, 7 KO) z Bartłomiejem Grafką (22-32-3, 10 KO). Transmisję z gali przeprowadzi Telewizja Polska.
28-letni Matyja po raz pierwszy zmierzył się z Grafką ponad trzy lata temu. Po ośmiu rundach sędziowie przyznali zwycięstwo pięściarzowi z Wrocławia, dla którego będzie to pierwszy ringowy występ od listopada.
Mający na koncie kilka niespodzianek Grafka ostatni pojedynek stoczył w grudniu, wygrywając na punkty z Artemem Karpecem. 30-latek ze Śląska w swojej karierze pokonywał m.in. Pawła Głażewskiego oraz Oleksandra Streckiego.
Główną atrakcją gali KBN 6 w Łomży będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO) z byłym czempionem Unii Europejskiej Alexandru Jurem (18-2, 7 KO). 33-letni Rumun ma w swoim dorobku także pas WBC Mediterranean. Na zawodowych ringach przegrywał tylko z Dimitrim Kudriaszowem i Taylorem Mabiką.
W Łomży kibice zobaczą także w akcji Fiodora Czerkaszyna, który zmierzy się z Irlandczykiem JJ McDonagh. Podczas tej samej imprezy wystąpią także m.in. Mateusz Tryc oraz Przemysław Zyśk.

 

 

KRZYSZTOF WŁODARCZYK POZNAŁ NAZWISKO RYWALA NA ŁOMŻĘ

Dodano: 14.02.2019 18:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Oficjalnie potwierdzono nazwisko rywala dla Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO), który będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 6. Wieczór odbędzie się 23 marca w Łomży.

KBN 6: Alexandru Jur rywalem Diablo w Łomży

Dodano: 14.02.2019 17:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Alexandru Jur (18-2, 7 KO) będzie przeciwnikiem dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO) w pojedynku wieczoru gali KnockOut Boxing Night 6 zaplanowanej na 23 marca w Łomży.

33-letni Rumun ma w swoim dorobku tytuły czempiona Unii Europejskiej i WBC Mediterranean. Na zawodowych ringach przegrywał tylko z Dimitrim Kudriaszowem i Taylorem Mabiką.
Diablo" Włodarczyk, mający na swoim koncie osiem zwycięskich pojedynków o mistrzowskie pasy, w ubiegłym roku dopisał do swojego rekordu trzy wygrane, stopując Adama Gadajewa i Ala Sandsa oraz pokonując na punkty Olanrewaju Durodolę.
W Łomży między linami zaprezentują się ponadto: utalentowany Fiodor Czerkszyn (11-0, 7 KO), widowiskowo boksujący Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) i niepokonany Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO). 


Szpilka: zapraszam Włodarczyka do zabawy!

Dodano: 13.02.2019 15:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Artura Szpilki (22-3, 16 KO) w rozmowie z TVP Sport zadeklarował, że jest gotów skrzyżować rękawice z Krzysztofem Włodarczykiem (56-4-1, 39 KO). "Szpila"twierdzi, że pojedynek ten miałby duży ładunek emocjonalny.

- Wreszcie byśmy sobie wszystko wyjaśnili w ringu. Powiedziałem, że trzęsie portkami, on uważa inaczej, więc zapraszam do zabawy. Ta walka rozgrzałaby całą Polskę. Z Mariuszem Wachem nie było złej krwi, z "Diablo" tej złej krwi byłoby aż nadto. Gorąco byłoby na każdym spotkaniu, podczas każdej konferencji, a potem wojna w ringu! - powiedział były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej. 

Artur Szpilka powrócił wczoraj z Hiszpanii, gdzie po raz pierwszy trenował ze swoim nowym szkoleniowcem Romanem Anuczinem. Krzysztof Włodarczyk kolejną walkę stoczy 23 marca na gali KnockOut Boxing Night 6 w Łomży.


McDonagh zapowiada nokaut na Czerkaszynie

Dodano: 11.02.2019 11:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 
JJ McDonagh (16-5, 8 KO) nie może doczekać się przylotu do Polski. 23 marca na gali Knockout Boxing Night #6 w Łomży Irlandczyk zmierzy się z Fiodorem Czerkaszynem (11-0, 7 KO).
Dwukrotny uczestnik popularnego na Wyspach Brytyjskich turnieju "Prizefighter" zapowiedział w mediach społecznościowych, że znokautuje Czerkaszyna. 33-latek ma już na koncie kilka niespodzianek.
- Umówiliśmy się na limit 74 kg, co oznacza, że będę w tej walce bardzo silny. Lepiej oglądajcie tę walkę uważnie, bo znokautuję Czerkaszyna - zapowiada mierzący 188 cm pięściarz, który zdobył w swojej karierze m.in. pas WBA International w wadze półciężkiej.
- Sędziowie w tej walce nie będą potrzebni. Zapraszam wszystkich na to przedstawienie, to będzie nokaut. Czerkaszyn jest dobrym, młodym pięściarzem, ale ja jestem dużo lepszy. Wygram przed czasem - przekonuje McDonagh, który w ostatnim zawodowym występie boksował z Chrisem Eubankiem Jr.
Główną atrakcją imprezy w Łomży będzie pojedynek z udziałem dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka. Do walki z "Diablo" przymierzany jest m.in. mieszkający w USA Nigeryjczyk Lateef Kayode. W Łomży swoje walki stoczą także m.in. niepokonani Przemysław Zyśk oraz Mateusz Tryc. Galę Knockout Boxing Night #6 pokaże Telewizja Polska.


CZERKASZYN POZNAŁ NAZWISKO RYWALA NA ŁOMŻĘ

Dodano: 11.02.2019 10:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Informowaliśmy już Was o gali Knockout Boxing Night 6, która odbędzie się 23 marca w Łomży. W głównym daniu kibice zobaczą Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO), a teraz poznaliśmy pierwszą parę.

Włodarczyk: wciąż myślę o odzyskaniu mistrzowskiego pasa

Dodano: 11.02.2019 6:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


23 marca na gali KnockOut Boxing Night w Łomży kolejną walkę stoczy Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO). Nazwisko rywala dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej ogłoszone zostanie już niebawem.
W końcu mamy ogłoszenie, 23 marca Łomża, wraca Krzysztof Diablo Włodarczyk. Kiedy poznamy rywala?
Krzysztof Włodarczyk: Sam jeszcze do końca nie wiem z kim będę boksować. Plany są takie, żebym walczył z Lateefem Kayode. Myślę, że w tym tygodniu wszystko się wyjaśni.
Wielu kibiców uważa, że Diablo już nic ciekawego w ringu nie pokaże. Ty uważasz trochę inaczej.
Mam już 37 lat, ale wciąż potrafię boksować. Wydaje mi się, że walka z Durodolą to pokazała. Przeciętny Kowalski powie, że krew się nie polała, nogi nie połamały, że było nudno. Kawał dobrego, mądrego boksu było w tej walce.
Ty wciąż myślisz o walce o mistrzostwo świata.
Oczywiście, że myślę. Dlaczego miałoby do takiej walki jeszcze nie dojść? Jestem wysoko w rankingach, w ubiegłym roku występowałem w WBSS, jestem rozpoznawalny na świecie w junior ciężkiej. Najpierw dobra walka w Łomży, wciąż jest pomysł na wizytę w Moskwie u Lebiediewa, cały czas jest pomysł na walkę z bratem Kubrata Pulewa. Jest wiele opcji i propozycji na dużą walkę, jeśli zakończy się ona dla mnie pomyślnie to czemu miałbym nie dostać walki o tytuł? Jestem dobrej myśli.
Dlaczego nie doszło do twojej walki z Nikodemem Jeżewskim? Finansowo oferta była niezbyt atrakcyjna?
Były rozmowy z promotorem Nikodema, dostaliśmy dość dobrą ofertę, bodajże 35 tysięcy dolarów za walkę, więc finansowo była naprawdę w porządku. Bardziej chodziło tutaj o telewizję. My boksujemy w TVP, oni w Polsacie. Dostaliśmy ofertę na walkę u nich na gali, oznaczałoby to mój występ na Polsacie, co w obecnej sytuacji raczej nie jest możliwe. Myślę, że gdyby nie ta kwestia to mogłoby do tej walki dojść, ale w pewnym sensie na moich warunkach. Bez dwóch badań antydopingowych, przed i po walce nawet bym się na to nie zgodził. Z miłą chęcią sam bym za takie badania zapłacił, byle tylko mieć pewność, że mój rywal jest czysty.

 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone