środa, 20 listopada 2019 r.  Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Wiadomości z tagiem Boxing Night  RSS
Czerkaszyn: ręka jest w dobrym stanie, chcę być aktywny

Dodano: 18.11.2019 13:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Fiodor Czerkaszyn (14-0, 9 KO) przygotowuje się do kolejnego zawodowego występu. 23-latek stoczy czwartą tegoroczną walkę 30 listopada podczas gali Knockout Boxing Night 9 w ekskluzywnym ośrodku Nosalowy Dwór w Zakopanem.
Kilka tygodni temu podopieczny trenera Fiodora Łapina nabawił się kontuzji prawej dłoni i jego występ w stolicy Tatr był zagrożony. Czerkaszyn dostał jednak zielone światło od lekarzy, a jego uraz coraz mniej mu dokucza.
- Z ręką jest dużo lepiej. Stosujemy zastrzyki z osocza i to naprawdę mi pomogło. Zostało jeszcze trochę czasu do walki, więc jestem dobrej myśli - mówi Czerkaszyn.
- Na kolejną walkę mógłbym czekać dopiero do przyszłego roku. Nie chciałem robić sobie tak długiej przerwy i doszliśmy z trenerem do wniosku, że warto wystąpić w Zakopanem. Chcę być aktywny i nabierać doświadczenia - dodaje niepokonany pięściarz wagi średniej.
W ostatnim występie pięściarz grupy KnockOut Promotions znokautował już w pierwszej rundzie doświadczonego Argentyńczyka Guido Nicolasa Pitto. Był to największy sukces Czerkaszyna na zawodowych ringach.
Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (57-4-1, 39 KO) z Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO). "Diablo" w przypadku wygranej może zapewnić sobie prawo do walki o wakujący tytuł mistrzowski federacji WBC.

KRYSTIAN KAŻYSZKA: KAMIL SOKOŁOWSKI W PRZYSZŁOŚCI NA NASZEJ GALI

Dodano: 15.11.2019 19:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Mam nadzieję, że Kamil Sokołowski zaboksuje na Rocky Boxing Night na przełomie 2020/21 roku. Chciałbym aby spotkał się w przyszłości ze zwycięzcą lub finalistą mojego 'Turnieju Wagi Ciężkiej' - mówi Krystian Każyszka!

Źródło: www.bokser.org

Balski w ringu dopiero w przyszłym roku

Dodano: 14.11.2019 17:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Adam Balski (13-0, 8 KO) nie wystąpi ostatecznie 30 listopada na gali KnockOut Boxing Night 9 organizowanej w Nosalowym Dworze w Zakopanem.
Jak poinformowała organizująca listopadową imprezę grupa KnockOut Promotions, pięściarza z Kalisza czeka w najbliższych dniach operacja przepukliny.
W pojedynku wieczoru w Zakopanem notowany na trzeciej pozycji rankingu WBC dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO) skrzyżuje rękawice z Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO).

ROGER HRYNIUK: NIE ZAŁAMAŁEM SIĘ PO CIĘŻKIEJ KONTUZJI

Dodano: 13.11.2019 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Miałem ogromnego pecha, ale nie załamałem się po ciężkiej kontuzji. Wrócę jeszcze silniejszy i mam nadzieję zaboksować 14 grudnia na gali Rocky Boxing Night w Kościerzynie - mówi Roger Hryniuk, wielokrotny reprezentant i medalista Mistrzostw Polski.

Źródło: www.bokser.org

MB Boxing Night 6: Ostateczna karta walk

Dodano: 13.11.2019 16:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Już 23 listopada grupa MB Promotions powróci do Radomia z wydarzeniem MB Boxing Night 6! Na ostatniej prostej doszło do kilku zmian w karcie walk. Szybko została ustalona nowa kolejność pojedynków w rozpisce. Równą galę zakończy pojedynek Andrii Velikovskyi (15-2-1, 9 KO)  kontra Patryk Szymański (20-2, 10 KO).
Grupa MB Promotions dowodzona przez Mateusza Borka poprzednimi niezwykle udanymi wydarzeniami zapracowała sobie na zaufanie kibiców sportów walki w Polsce. Tym razem organizatorzy zmagali się ze sporymi komplikacjami. Na ostatniej prostej ze względu na kłopoty zdrowotne z gali musiał wycofać się Robert Parzęczewski, a wydarzenie ostatecznie odbędzie się w Radomiu.
Nie było mowy jednak o rezygnacji z organizacji całego wydarzenia. - Walczyliśmy kilka dni o zdrowie Roberta, ale nie byliśmy w stanie przygotować go na tak poważną walkę. Potrzebuje nieco więcej czasu. Nie chcieliśmy odwoływać wydarzenia, bo nie mogliśmy tego zrobić pięściarzom, którzy przygotowywali się do pojedynków wiele tygodni. Z szacunku do nich robimy tę galę. Karta walk jednak i tak pełna jest interesujących zestawień - mówi Mateusz Borek.
I trudno negować słowa organizatora. W rozpisce cały czas znajdują się znane nazwiska z polskiego podwórka, ale przede wszystkim siedem ciekawych, wyrównanych zestawień. Grupa MB Promotions zadecydowała, że jednak starcie Patryka Szymańskiego z Andriim Velikovskyim zasługuje na miano "małej walki wieczoru". Siłą tego wydarzenia cały czas pozostaje jednak rzetelny matchmaking. Od początku do końca gali. Bilety na galę MB Boxing Night 6 dostępne na ebilet.pl!
Ostateczna kolejność walk MB Boxing Night 6:
Andrii Velikovskyi (15-2-1, 9 KO) vs Patryk Szymański (20-2, 10 KO)
Shawndell Terrell Winters (12-2, 9 KO) vs Sergiej Werwejko (11-2, 7 KO)
Sebastian Ślusarczyk (6-0, 4 KO) vs Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO)
Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO) vs Oleksandr Yegorov (20-2-1, 10 KO)
Krzysztof Twardowski (5-2, 3 KO) vs Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO)
Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) vs Mikalai Kuzmitski (11-0, 9 KO)
Kamil Młodziński (11-5-4, 6 KO) vs Jakub Dobrzyński (4-2, 1 KO)

Włodarczyk: Mabika jest silny i nieustępliwy, nie będzie łatwo

Dodano: 11.11.2019 8:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy


30 listopada na gali Knockout Boxing Night 9 na ring wróci dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO). Podczas wydarzenia organizowanego w ekskluzywnym kompleksie Nosalowy Dwór w Zakopanem, "Diablo" skrzyżuje rękawice z Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO).
- To silny i nieustępliwy rywal. Jest bardzo wytrzymały i niewygodny. Potrafi się naprawdę dynamicznie zerwać do przodu i ma naprawdę ciężkie łapy. Nokautuje tak rywali, widziałem kilka jego walk - przekonuje w rozmowie z Interia.pl Włodarczyk.
W tym roku pięściarz grupy KnockOut Promotions stoczył tylko jeden pojedynek. Wiosną "Diablo" przeszedł zabiegi kolana oraz lewej dłoni, co wyłączyło go z treningów na kilka miesięcy.
- Przez cztery miesiące nic nie robiłem, więc jeśli o coś się obawiam, to o kondycję. Mabika może postawić podwójną gardę i będzie starał się mnie fizycznie zamęczyć. Robimy jednak wszystko, żeby kondycja mnie nie zawiodła. Wiem, że jeśli wygram, to kolejna walka o mistrzostwo świata będzie blisko - mówi Wlodarczyk.
Podopieczny trenera Fiodora Łapina jest piąty w najnowszym rankingu federacji WBC. Tytuł mistrzowski tej organizacji jest aktualnie wakujący, ale wkrótce powalczy o niego pochodzący z Kongo Ilunga Makabu z kolejnym rywalem z rankingu. Niewykluczone, że w przypadku zwycięstwa w Zakopanem, będzie to właśnie Włodarczyk.
Podczas KBN 9 w ośrodku Nosalowy Dwór, kibice zobaczą w akcji także m.in. niepokonanego Fiodora Czerkaszyna oraz Mateusza Tryca, który stanie przed największym wyzwaniem na zawodowych ringach i zmierzy się z dużo wyżej notowanym Kanadyjczykiem Shakeelem Phinnem.

KRZYSZTOF ZIMNOCH WRACA 23 LISTOPADA NA GALI W RADOMIU

Dodano: 09.11.2019 13:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Jak poinformował Mateusz Borek, na gali MB Boxing Night 6, która czeka nas 23 listopada w Radomiu, powróci do ringu Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO), którego nie widzieliśmy w akcji od czasu porażki przez nokaut z Joeyem Abellem we wrześniu 2017 roku.

Źródło: www.bokser.org

PARZĘCZEWSKI WYPADA Z ROZPISKI, GALA PRZENIESIONA DO RADOMIA

Dodano: 08.11.2019 15:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Duże zmiany gali MB Boxing Night 6. Co prawda odbędzie się ona 23 listopada, ale w innym mieście i bez głównego bohatera - Roberta Parzęczewskiego (24-1, 16 KO).

Źródło: www.bokser.org

Ranking IBF: Szeremeta i Kownacki utrzymali wysokie pozycje

Dodano: 08.11.2019 8:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kamil Szeremeta utrzymał (21-0, 5 KO) utrzymał czwarte miejsce w rankingu federacji IBF. Polak jest bliski walki o mistrzostwo świata tej organizacji. Tytuł dzierży Giennadij Gołowkin, a przed Szeremetą w rankingu jest tylko Sergiej Derewienaczenko.
Ukrainiec w październiku przegrał z Gołowkinem po niejednogłośnej decyzji sędziów. Druga i trzecia pozycja rankingowa pozostaje nieobsadzona.
Trzeci w rankingu wagi ciężkiej w dalszym ciągu jest Adam Kownacki (20-0, 15 KO). Polaka wyprzedza jedynie Kubrat Pulew, który jest oficjalnym pretendentem do pasa IBF.
Ostatnim Polakiem w klasyfikacji International Boxing Federation jest Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO). "Diablo", który przygotowuje się do występu w walce wieczoru gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 9 w Zakopanem, zajmuje 15. miejsce w wadze junior ciężkiej.

Mocny sprawdzian Tryca na gali KBN 9 w Zakopanem

Dodano: 07.11.2019 13:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Kanadyjczyk Shakeel Phinn (21-2-1, 15 KO) będzie przeciwnikiem Mateusza Tryca (8-0, 5 KO) podczas gali Knockout Boxing Night 9. Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji imprezy organizowanej 30 listopada w eksluzywnym kompleksie Nosalowy Dwór w Zakopanem.
29-letni Phinn ostatni raz boksował w czerwcu, zdobywając pas NABF wagi super średniej. Kanadyjczyk jest aktualnie klasyfikowany na 32. miejscu w rankingu federacji WBC i będzie zdecydowanie najtrudniejszym testem w zawodowej karierze Polaka. Dla Tryca, który ostatni raz boksował w lipcu, będzie to trzeci tegoroczny występ.
Nazwisko kolejnego przeciwnika poznał także Kamil Bednarek (1-0, 1 KO). Podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego, który w efektowny sposób zadebiutował w gronie zawodowców podczas październikowej gali w Sosnowcu, tym razem zmierzy się z Sergiejem Żukiem (3-5-2, 0 KO).
29-letni Ukrainiec dobrze znany jest polskim kibicom. Kilkukrotnie boksował na galach organizowanych nad Wisłą, sprawiając także kilka niespodzianek. Walkę w umownym limicie do 78 kilogramów zakontraktowano na cztery rundy.
Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (57-4-1, 39 KO) z Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO). "Diablo" w przypadku wygranej może zapewnić sobie prawo do walki o wakujący tytuł mistrzowski federacji WBC. Transmisja w Telewizji Polskiej.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone