piątek, 14 sierpnia 2020 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Boxing Night  RSS
Sulęcki: Yengoyan potrafi uprzykrzyć życie w ringu

Dodano: 14.08.2020 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


- To rywal, przy którym nie można na chwilę zgubić koncentracji - mówi Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO), który 29 sierpnia podczas gali Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach zmierzy się z Sashą Yengoyanem (44-7-1, 26 KO). Dla pięściarza z Warszawy, który w ostatnim pojedynku boksował o mistrzostwo świata WBO wagi średniej, będzie to powrót na ring po 14-miesięcznej przerwie.
- Yengoyan nie bije bardzo mocno, ale zapycha i potrafi uprzykrzyć życie w ringu, ale tego właśnie chcemy. Cieszę się, że będę miał okazję sprawdzić się z doświadczonym zawodnikiem, który pozwoli zmierzyć się z kilkoma płaszczyznami, które reprezentuje nasz rywal - analizował Sulęcki podczas wizyty w magazynie "Ring TVP Sport.
Przeciwnik Polaka na zawodowych ringach boksuje od 2008 roku. Yengoyan nigdy nie przegrał przed czasem i ma za sobą kilka ważnych sprawdzianów na mistrzowskich dystansach.
- To zawodnik, który na pewno da nam rundy. Nie ma sensu wychodzić do ringu z rywalem, który przewróci się po kilku ciosach. Tutaj mamy gwarancję, że rywal jest twardy, ponieważ nigdy nie został znokautowany. Trzeba będzie zachować koncentrację, wykonywać plan taktyczny i bawić się boksem, bo sam chcę zobaczyć, czy to jeszcze potrafię - podsumował "Striczu".
Sulęcki po raz ostatni przed polską publicznością boksował blisko dwa lata temu. Do najbliższego występu zawodnik grupy KnockOut Promotions przygotowuje się pod skrzydłami trenera Piotra Wilczewskiego. W Suwałkach kibice zobaczą w akcji także Mateusza Tryca, Kamila Bednarka, Przemysława Zyśka oraz Denisa Krotiuka.

 

MACIEJ SULĘCKI POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Dodano: 13.08.2020 21:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Czternaście miesięcy po nieudanym ataku na tron WBO wagi średniej Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO) wystąpi w głównym daniu gali Knockout Boxing Night 12, zaplanowanej na 29 sierpnia w Suwałkach. Dziś ogłoszono nazwisko jego rywala.

Bestia ze Wschodu rywalem Sulęckiego w Suwałkach

Dodano: 13.08.2020 21:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Doświadczony Sasha Yengoyan (44-7-1, 26 KO) będzie przeciwnikiem Macieja Sulęckiego (28-2, 11 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się 29 sierpnia w Suwałkach. Dla zaliczanego do światowej czołówki wagi średniej Polaka będzie to powrót na ring po najdłuższej przerwie w zawodowej karierze.
Noszący przydomek "Bestia ze Wschodu" Yengoyan urodził się w Armenii, ale większość jego profesjonalnych występów miała miejsce w Belgii. Podobnie jak pięściarz z Warszawy, 35-latek po raz ostatni boksował w czerwcu ubiegłego roku.
Dla Sulęckiego będzie to powrót na polskie ringi po blisko dwuletniej przerwie. W ostatnich dwóch występach Sulęcki boksował przed amerykańską publicznością, tocząc ringową wojnę z Gabrielem Rosado oraz walkę o mistrzowski pas federacji WBO z Demetriusem Andrade.
Na bokserskich deskach Areny Suwałki kibice zobaczą także m.in. walki Przemysława Zyśka (13-0, 4 KO) z młodzieżowym mistrzem WBC Tomi Silvennoinen (9-1, 5 KO) oraz Mateusza Tryca (9-0, 5 KO) ze Sladanen Janjaninem (27-6, 21 KO).
Podczas pięściarskiej nocy z Suwałkach kibice zobaczą między linami również Kamila Bednarka (4-0, 2 KO). Niepokonany pięściarz wagi super średniej, wspierany przez swoją wierną "armię" fanów, w ostatnim występie zachwycił kibiców, deklasując doświadczonego Bartłomieja Grafkę.

 

Maciej Sulęcki o powrocie na ring, planach, Szpilce

Dodano: 13.08.2020 16:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Maciejem Sulęckim (28-2, 11 KO), który 29 sierpnia na gali KnockOut Boxing Night w Suwałkach powróci na ring po 14-miesięcznej przerwie. Nazwisko rywala "Stricza" oficjalnie ogłoszone zostanie dziś wieczorem w magazynie "Ring" w TVP Sport. 

Wilczewski o Sulęckim i Bednarku: idziemy w dobrym kierunku

Dodano: 13.08.2020 9:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Piotr Wilczewski przygotowuje Macieja Sulęckiego i Kamila Bednarka do występów na gali Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się 29 sierpnia w Suwałkach. Dla Sulęckiego będzie to powrót na ring po 14-miesięcznej przerwie, zaś Bednarek stoczy trzeci tegoroczny pojedynek. Po obozie w Dzierżoniowie, najbliższe dni podopieczni trenera Wilczewskiego spędzą w Warszawie.

 

 

Wygrana Zyśka kluczem do ważnych europejskich walk?

Dodano: 12.08.2020 18:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy


29 sierpnia podczas gali Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach kolejny zawodowy pojedynek stoczy Przemysław Zyśk (13-0, 4 KO), który skrzyżuje rękawice z Tomim Silvennoinenem (9-1, 5 KO). Polak w przypadku wygranej może otworzyć sobie drogę do walk o ważne europejskie tytuły.
24-letni pięściarz z Finlandii w ubiegłym roku znokautował we Francji Siraka Hakobyana i zdobył młodzieżowy pas WBC. Po tym zwycięstwie Silvennoinen został wyznaczony przez Europejską Unię Boksu oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Unii Europejskiej wagi super półśredniej.
O pas EBU-EU zawodnik ze Skandynawii miał boksować w połowie marca w Hiszpanii z Isaakiem Realem, jednak pojedynek został odwołany z powodu epidemii koronawirusa. Walka miała zostać przeniesiona na inny termin, jednak nowej daty nie wyznaczono.
Silvennoinen zachował status pretendenta do europejskiego tytułu i niewykluczone, że Zyśk w przypadku zwycięstwa, odbierze mu te prawa. Tytuł EBU-EU w limicie do 69 kilogramów jest wakujący. Sierpniowy pojedynek będzie dla Zyśka trzecim tegorocznym występem. Główną atrakcją gali KBN 12 w Suwałkach będzie powrót na ring zaliczanego do światowej czołówki wagi średniej Macieja Sulęckiego.

Jeżewski zawalczy o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski

Dodano: 12.08.2020 12:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy2 października w Kościerzynie Nikodem Jeżewski (18-0-1, 9 KO) stanie przed szansą zdobycia pasa Międzynarodowego Mistrza Polski wagi junior ciężkiej. Jego rywalem będzie Czech Marek Prochazka (9-2-1, 5 KO). Na gali Rocky Boxing Night wystąpią także m.in.: Olimpijczyk z Rio i Wicemistrz Europy Igor Jakubowski (1-0), finalista Turnieju Wagi Ciężkiej Kacper Meyna (4-0, 1 KO), Kamil Sokołowski (9-18-2, 3 KO) czy debiutant Dominik Harwankowski, 5-krotny Mistrz Polski.
W jubileuszowym, 20 pojedynku na zawodowych ringach Nikodema Jeżewskiego (Rocky Boxing Promotion), promowanego przez Krystiana Każyszka, czeka trzeci występ w rodzinnej Kościerzynie. W życiu tego pięściarza – i sportowym, i rodzinnym – nastąpiło ostatnio sporo zmian, ale oczekiwania kibiców będą takie same, czyli efektowne zwycięstwo! - Ze względu na pandemię, rozmaite obostrzenia, kryzys gospodarczy itp. Nikodem miał dłuższą przerwę od boksu, ale w międzyczasie w jego życiu wiele się zdarzyło. 19 lipca został ojcem Olgierda Nikodema. Narodziny dziecka to piękny moment dla każdego człowieka. Po kilku latach przerwy Nikodem Jeżewski wrócił do współpracy z trenerem Rafałem Kałużnym z Gdańska. To wszystko sprawiło, że nie szukaliśmy super wymagającego rywala na 2 października, choć nie ma mowy o lekceważeniu Marka Prochazki. Ponad połowę walk wygrał przed czasem, boksował o Mistrzostwo Czech, a na wyjeździe - w Niemczech - zremisował z Martenem Arsumanjanem (10-1-1, 5 KO), który miał wtedy same zwycięstwa - mówi Krystian Każyszka, szef Rocky Boxing Promotion.
Promotor 29-letniego boksera przyznał, że wcale nie oczekuje "spacerku" w Kościerzynie, z drugiej strony Nikodem Jeżewski jako zdecydowany faworyt i pięściarz ze sporymi aspiracjami powinien na dystansie 10 rund zdecydowanie udowodnić swą wyższość nad przeciwnikiem z Czech. - Obaj mają odpowiedni, blisko 3-miesięczny czas na przygotowania do walki. Nikodem wie, w jaki etap swej kariery wkracza, dlatego zapowiedział, że po pełnym obozie będzie gotowy na 150 proc., jak do walki o Mistrzostwo Świata. Koncentrujemy się na 2 październiku i pojedynku z Markiem Prochazką, a w tle mamy plan na następny rok. Cały czas możliwy jest bój o Mistrzostwo Unii Europejskiej, ale pojawiają się kolejne ciekawe oferty. O tym chciałbym rozmawiać po zwycięstwie z Czechem, nie będziemy wyprzedzać faktów, bo pierwsza jest ciężka praca w ringu Nikodema i nasza pod względem organizacyjno-logistycznym - przyznał Krystian Każyszka.
Zadaniem Nikodema Jeżewskiego na najbliższe miesiące jest awans na jak najwyższe miejsca w rankingach światowych. W zestawieniu boxrec jest obecnie 34., a przed nim z Polaków tylko bokserzy, którzy byli albo Mistrzami Świata, albo pretendentami do Mistrzostwa Świata. - Dwie bardzo ciężkie walki z rywalami z Top 50, może jedna z kimś z Top 30 - to dalekosiężny plan na 2021 rok. Krok po kroku chcemy realizować marzenia. Do wszystkiego potrzebne są jednak duże fundusze, a ze względu na koronawirusa najbliższa gala będzie z trochę mniejszym budżetem, bo i kibiców może być mniej na trybunach, a i sponsorów też mamy mniejszą liczbę. Biorę na swoje barki ciężar finansowy, gdyż bardzo zależy mi organizacji gali z wieloma bardzo ciekawymi pojedynkami - zapowiedział Krystian Każyszka. - I niestety zmuszeni byliśmy również do zmiany terminu finału turnieju wagi ciężkiej - dodał.
Kart walk na Rocky Boxing Night w dniu 2 października już prezentuje się bardzo solidnie. Oprócz Nikodema Jeżewskiego, boksować będą m.in. ćwierćfinaliści nowego Turnieju Wagi Junior Ciężkiej organizowanego przez Krystiana Każyszkę np. Olimpijczyk z Rio de Janeiro i Wicemistrz Europy Igor Jakubowski (1-0). Walkę rankingową stoczy finalista Turnieju Wagi Ciężkiej Kacper Meyna (4-0, 1 KO), a gronie zawodowców zadebiutuje Dominik Harwankowski, 5-krotny Mistrz Polski i ćwierćfinalista Mistrzostw Europy Juniorów. Po wielu latach przerwy w Polsce walczyć będzie kiedyś mocny kickboxer, a dziś potrafiący sprawiać niespodzianki na Wyspach Brytyjskich Kamil Sokołowski (9-18-2, 3 KO).- Fani boksu z Kaszub i całego kraju czekają na fajne,  widowiskowe gale. Wierzę, że wszystkie wymienione nazwiska dostarczą wielu sportowych emocji, a jeszcze wrażenie podkręcą utalentowani i niepokonani Kewin Gruchała (6-0, 2 KO) czy Adrian Szczypior (3-0, 2 KO), Hubert Benkowski (6-0-1, 1 KO). Zresztą to nie koniec ciekawych nazwisk gali w Kościerzynie - mówi Krystian Każyszka.

SEBASTIAN ŚLUSARCZYK vs PAWEŁ CZYŻYK 26 WRZEŚNIA W CZĘSTOCHOWIE

Dodano: 10.08.2020 19:33 | 9 odsłon | 0 komentarzy

26 września na gali Tymex Boxing Night 13 w Częstochowie kolejną walkę stoczy prospekt wagi półciężkiej, Sebastian Ślusarczyk (8-0, 5 KO). Jego rywalem będzie Paweł Czyżyk (6-1, 1 KO).

Źródło: www.bokser.org

PRZEMYSŁAW ZYŚK POZNAŁ RYWALA NA SUWAŁKI

Dodano: 10.08.2020 14:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Poznaliśmy pierwszą parę gali Knockout Boxing Night 12, zaplanowanej na 29 sierpnia w Suwałkach. Przypomnijmy, że głównym bohaterem tej imprezy będzie wracający po nieudanym ataku na tron WBO wagi średniej Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO).

Sulęcki przenosi przygotowania do Warszawy

Dodano: 10.08.2020 8:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO) przenosi swoje przygotowania do Warszawy. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej wróci na ring 29 sierpnia podczas gali Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach.
- Kolejny pracowity tydzień za nami. 3 tygodnie do walki, wracamy do Warszawy na ostatnie 2 tygodnie sparingów - zakomunikował w mediach społecznościowych 31-letni.
Sulęcki do występu w Suwałkach przygotowuje się pod skrzydłami trenera Piotra Wilczewskiego. Będzie to jego pierwszy pojedynek po 14-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją prawej dłoni.
Do Warszawy na najbliższe dni przenosi się również Kamil Bednarek (4-0, 2 KO). Utalentowany pięściarz wagi super średniej także wystąpi podczas KBN 12 w Suwałkach.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone