środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Boxing Super  RSS
Półfinały WBSS na przełomie kwietnia i maja na trzech galach

Dodano: 12.01.2019 12:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na przełomie kwietnia i maja mają odbyć się wszystkie półfinałowe walki drugiej edycji turnieju World Boxing Super Series - informują dziennikarze magazynu "The Ring". Pojedynki odbędą się na trzech galach, na których kolejno zostaną wyłonieni finaliści turnieju w kategoriach koguciej, super lekkiej oraz junior ciężkiej.
Pierwsze daty gal planowane są na ostatni weekend kwietnia. Bardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że wszystkie półfinały zostaną rozegrane w maju. Na każdej gali odbędą się po dwa półfinały z tej samej kategorii wagowej.
W jednej z walk wystąpi tymczasowy mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki, który skrzyżuje rękawice z Mairisiem Briedisem. Podczas tej samej imprezy dojdzie także do pojedynku pomiędzy Andrew Tabitim i Yunierem Dorticosem. 
Półfinały kategorii super lekkiej, podczas których Josh Taylor zmierzy się z Iwanem Baranczykiem, a Regis Prograis z Kirylem Relikhem, odbędą się na gali w Glasgow. Impreza zostanie zorganizowana 11 lub 18 maja. 

Źródło: www.ringpolska.pl

Wkrótce daty i lokalizacje półfinałów WBSS

Dodano: 08.01.2019 10:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Już niebawem zostaną oficjalnie ogłoszone daty i lokalizacje półfinałowych pojedynków World Boxing Super Series - poinformowali na Twitterze współorganizujący prestiżowe zawody bracia Sauerland.
W drugim sezonie WBSS boksują pięściarze trzech kategorii wagowych - koguciej, super lekkiej i junior ciężkiej. Do fazy półfinałowej rywalizacji w limicie 91 kg dotarł Krzysztof Głowacki  (31-1, 19 KO).
Polak, który we wcześniejszej fazie turnieju wyeliminował Maksima Własowa, w boju o finał WBSS zmierzy się z Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO). Walka odbędzie się najprawdopodobniej w marcu na Łotwie.

Sauerland: wszystkie przelewy za walki w WBSS już wyszły

Dodano: 26.12.2018 18:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kalle Sauerland, jeden z organizatorów turnieju World Boxing Super Series poinformował, że wszyscy pięściarze, którzy boksowali w drugiej edycji WBSS powinni już otrzymać pieniądze za pierwsze walki. W turnieju wystartowali m.in. Mateusz Masternak i Krzysztof Głowacki. "Master" odpadł z rywalizacji, z kolei "Główka" awansował do półfinału.
- Krzysztof Głowacki nie dostał jeszcze pieniędzy od organizatorów WBSS za walkę z Maksimem Własowem. Dostałem jednak potwierdzenie, że przelew już wyszedł - mówił Andrzej Wasilewski, promotor Głowackiego w magazynie "Ring" na antenie TVP Sport.
- Według mojej wiedzy, wszyscy pięściarze otrzymali już swoje gaże. Niektóre przelewy wyszły na konta promotorów, niektóre bezpośrednio do zawodników - stwierdził Sauerland.
W półfinale WBSS Głowacki skrzyżuje rękawice z Mairisem Briedisem. Stawką pojedynku, który może odbyć się w marcu, będzie także należący do Polaka tymczasowy pas federacji WBO. 

 

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone