wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Canelo  RSS
GOŁOWKIN: JEŚLI CANELO CHCE WYGRAĆ, MUSI ZMIENIĆ TAKTYKĘ

Dodano: 13.07.2018 6:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Giennadij Gołowkin namawia Canelo do bardziej otwartych wymian. - Tego chcą kibice - mówi mistrz świata wagi średniej. Wielki rewanż 15 września w Las Vegas.

Źródło: www.bokser.org

O'Sullivan wystąpi na gali Canelo - Gołowkin

Dodano: 11.07.2018 8:20 | 0 odsłon | 0 komentarzyGary O'Sullivan (28-2, 20 KO) wystąpi na gali organizowanej 15 września w Las Vegas, której główną atrakcją będzie rewanżowe starcie Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO) z Gienadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO).
Do walki z O'Sullivanem  przymierzany jest były mistrz świata kategorii średniej David Lemieux (39-4, 33 KO), który już rzucił Irlandczykowi wyzwanie na Twitterze.
"Dawaj Spike, chciałem przecież się ze mną zmierzyć. Czekam! Mam nadzieję, że nie stchórzysz. Dajmy kibicom tę walkę we wrześniu! - napisał Lemieux.

Źródło: www.ringpolska.pl

Canelo: to sprawa osobista, GGG: podam mu rękę po walce

Dodano: 08.07.2018 13:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Saul Alvarez (49-1-2, 34 KO) bardzo emocjonalnie podchodzi do rewanżowego starcia z Gienadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO). "Canelo" jest zły na Kazacha, że wraz ze swoim teamem oskarżał  go w ostatnich tygodniach o stosowanie dopingu. Meksykanin czuje się niewinny, a pozytywne wyniki kontroli antydopingowej niezmiennie tłumaczy spożyciem zanieczyszczonego clenbuterolem mięsa.

- Teraz to będzie zupełnie inna walka, kompletnie! Oni nie okazywali mi szacunku we wszystkim, co mówili i robili. Teraz to będzie inny pojedynek, to sprawa osobista! - odgraża się Alvarez.

- Szacunek to szacunek, my mamy inne podejście, chyba inaczej rozumiemy to słowo - komentuje wypowiedź rywala "Triple G".

- Myślę, że Canelo i jego ekipa już stracili szacunek wielu kibiców przez swoje działania. Dla mnie to jednak nieistotne. Ja mam szacunek do każdego pięściarza i liczę, że po wszystkim podamy sobie ręce bez względu na wynik i to co się działo przed walką - mówi Gołowkin.

Saul Alvarez i Gienadij Gołowkin po raz drugi spotkają się między linami 15 września. Pierwsza walka pięściarzy zakończyła się remisem.

Źródło: www.ringpolska.pl

MARTIROSYAN: S*KA CANELO UCIEKAŁ CAŁĄ WALKĘ, A POTEM PŁACZ

Dodano: 07.07.2018 20:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Vanes Martirosyan (36-4-1, 21 KO) niedoszły rywal Macieja Sulęckiego i ostatni skalp Giennadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) odpowiedział za pośrednictwem Twittera na obraźliwe komentarze Canelo Alvareza (49-1-2, 34 KO) na swój temat.

Szkoleniowiec Canelo: trener Gołowkina za dużo gada

Dodano: 06.07.2018 16:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jose Reynoso, trener Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO), uważa, że szkoleniowiec Gienadija Gołowkina (38-1, 34 KO) Abel Sanchez powinien zaprzestać atakowania "Canelo" w mediach. Opiekun "GGG" wziął ostatnio udział m.in. w klipie sugerującym, że Meksykanin wspomaga się dopingiem. Opinię tę powtarza także w kolejnych wywiadach. 

- Myślę, że Sanchez za dużo gada - ocenia Reynoso przed zaplanowanym na 15 września rewanżem pięściarzy. - Ostatecznie to jednak Alvarez i Gołowkin będą ze sobą walczyć, na pięści a nie na słowa. On chce być gwiazdą filmową, ale to nie on nią jest, a Canelo i GGG. Trenerzy powinni pracować w ciszy, bo to nie oni są bohaterami. Abel, naucz się siedzieć cicho!

Sympatią do Sancheza, co zrozumiałe, nie pała także sam Alvarez, który jednak nie chce się ze szkoleniowcem rywala wdawać w dyskusję. - Nie mam mu nic do powiedzenia, on wie, co o nim myślę! - tłumaczy "Cynamon".

Źródło: www.ringpolska.pl

Canelo już planuje walkę na grudzień

Dodano: 05.07.2018 12:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy15 września w Las Vegas Saul Alvarez (49-1-2, 34 KO) w długo wyczekiwanym rewanżu zmierzy się z Gienadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO). Ekipa "Canelo" jest pewna zwycięstwa swojego zawodnika i już zapowiada, że Meksykanin po zwycięstwie nad "GGG" powróci między liny w grudniu.
- Resztki szacunku, które mieli do siebie wcześniej Alvarez i Gołowkin, wyleciały już przez okno - mówi przed zbliżającym się starciem promotor "Cynamona" Oscar De La Hoya.
- Gdy pięściarze nie mają do siebie szacunku, dzieje się magia - trenujesz ciężej, biegasz dodatkowe kilometry, chcesz być pewien, że jesteś w najlepszej formie - na najwyższym poziomie to już są kwestie mentalne. Dlatego właśnie myślę, że ci dwaj matadorzy będą 15 września w wyśmienitej dyspozycji i kibice obejrzą znakomitą walkę - zapowiada "Golden Boy".
Gienadij Gołowkin i Saul Alvarez po raz pierwszy skrzyżowali rękawice we wrześniu ubiegłego roku. Dwunastorundowa walka zakończyła się punktowym remisem.

Alvarez: 15 września oni zobaczą, ile potrafi Canelo!

Dodano: 04.07.2018 11:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Saul Alvarez (49-1-2, 34 KO) nie może doczekać się starcia z Giennadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO). Meksykanin deklaruje, że w ringu będzie chciał odpłacić "GGG" za wszystkie obraźliwe komentarze, które ostatnio padły pod jego adresem. - Tym razem to sprawa osobista! - mówi. 
- Ekipa Gołowkina nie okazywała mi szacunku, reagowali tak na wszystko, co mówię i robię. 15 września zrobię wszystko co w mojej mocy, by wygrać. Trener Gołowkina bardzo dużo gada. On lubi gadać i może wyciągnąć każdą możliwą wymówkę i pretekst, ale 15 września zobaczycie, ile potrafi Canelo Alvarez! - odgraża się popularny "Cynamon".
Zdaniem bukmacherów faworytem zbliżającej się konfrontacji na szczycie kategorii średniej będzie Gołowkin, na którego średni kurs wynosi obecnie 1,57, przy 2,69 na Alvareza.

Promotor Gołowkina spodziewa się nokautu w rewanżu z Canelo

Dodano: 04.07.2018 11:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Tom Loeffler spodziewa się, że w zaplanowanym na 15 września pojedynku rewanżowym pomiędzy Gienadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO) i Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO) obaj pięściarze poszukają rozstrzygnięcia przed czasem. 

- Ani jeden ani drugi nie będzie chciał pozostawić wyniku walki w rękach sędziów. Canelo zapowiada nokaut, a GGG nie chce znów przechodzić przez to samo i zawierzać swojego losu trzem osobom. On chce sam zadecydować o swoim losie i mieć pewność, że gdy będzie opuszczał ring jako czempion, nie będzie żadnych wątpliwości - mówi promotor Gołowkina. 

"Triple G" i Alvarez po raz pierwszy skrzyżowali rękawice we wrześniu ubiegłego roku. Dwunastorundowa walka zakończyła się punktowym remisem.

Źródło: www.ringpolska.pl

De La Hoya: tylko nokautem Canelo może uciszyć Gołowkina

Dodano: 03.07.2018 14:48 | 4 odsłon | 0 komentarzyOscar De La Hoya przewiduje, że rewanżowe starcie Saula Alvareza (49-2-1, 34 KO) z Gienadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO) oprócz dużego wymiaru sportowego będzie miało także ogromny ładunek emocjonalny. 
- Między nimi naprawdę jest zła krew. To sprawa osobista, stawka jest wysoka. Canelo bez wątpienia będzie chciał uciszyć Gołowkina, a jest na to tylko jeden sposób - nokaut! Nie mam żadnych wątpliwości, że nasz czempion zejdzie z ringu jako zwycięzca! - przekonuje "Złoty Chłopiec".
Druga walka Gienadija Goowkina z Saulem Alvarezem odbędzie się 15 września w Ls Vegas. Pierwszy bój pięściarzy toczył się pod dyktando "GGG", jednak sędziowie punktowi po dwunastu rundach orzekli remis.

Źródło: www.ringpolska.pl

DE LA HOYA: CANELO ZROBI Z GOŁOWKINEM TO CO JA Z MAYORGĄ

Dodano: 02.07.2018 19:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rewanż Gołowkina z Canelo nabiera podtekstów personalnych. I to podobno ma dodać skrzydeł Alvarezowi.

Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone