niedziela, 26 maja 2019 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Cieślak  RSS
Durodola już w Polsce: Cieślak w końcu przegra

Dodano: 23.05.2019 15:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Olanrewaju Durodola (29-6, 27 KO), najbliższy rywal Michała Cieślaka (18-0, 12 KO) wylądował dziś w Polsce. Notowanego na jedenastej pozycji rankingu WBC wagi junior ciężkiej Nigeryjczyka czekają nad Wisłą jeszcze ostatnie sparingi. 

- Cieślak jest dobrym pięściarzem, jest młodszy ode mnie, jest niepokonany, ale ja też kiedyś byłem niepokonany. On w końcu kiedyś przegra i ja postaram się, żeby przegrał w walce ze mną - powiedział po przylocie zawodnik z Afryki.

Starcie Michała Cieślaka z Olanrewaju Durodolą będzie główną atrakcją gal organizowanej przez Tomasza Babilońskiego 31 maja w Pruszkowie.

Źródło: www.ringpolska.pl

W niedzielę otwarte treningi przed walką Cieślak - Durodola

Dodano: 23.05.2019 11:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W niedzielę 26 maja odbędą się treningi otwarte przed galą Babilon Fight Night 1. Kibice oraz dziennikarze będą mogli ocenić formę Michała Cieślaka (18-0, 12 KO) i Olanrewaju Durodoli (29-6, 27 KO), którzy skrzyżują rękawice w walce wieczoru imprezy zaplanowanej na 31 maja w Pruszkowie.
Notowany w czołowej 15-tce rankingu WBC kategorii junior ciężkiej Durodola miał już okazję boksować w Polsce - w czerwcu ubiegłego roku na gali w Rzeszowie przegrał na punkty z Krzysztofem Włodarczykiem. Od czasu walki z "Diablo" Nigeryjczyk zaliczył dwa zwycięstwa przez nokaut.
Dla 30-letniego Cieślaka walka na gali w Pruszkowie będzie drugim tegorocznym występem. W marcu pięściarz z Radomia wygrał przed czasem z Yourim Kalengą.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13 Parku Sokoła (Kościuszki) w Pruszkowie. W treningu otwartym wezmą udział także zawodnicy MMA - Daniel Rutkowski oraz Damian Zorczykowski. 

 

Kownacki i Cieślak debiutują w rankingu WBO

Dodano: 20.05.2019 22:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nazwiska pięciu polskich pięściarzy zawodowych znalazły się w zaktualizowanych rankingach World Boxing Organization.

Najwyżej plasuje się Krzysztof Głowacki, który w wadze junior ciężkiej sklasyfikowany został powyżej wszystkich pretendentów jako posiadacz pasa tymczasowego. W dywizji średniej drugi jest Maciej Sulęcki, a półciężkiej piąty Robert Parzęczewski.

W tym miesiącu na szczególną uwagę zasługują debiuty na listach WBO Adama Kownackiego i Michała Cieślaka - obaj w swoich kategoriach wagowych (odpowiednio ciężkiej i junior ciężkiej) zostali umieszczeni na miejscu piętnastym.

Źródło: www.ringpolska.pl

Babilon Fight Nigh 1 Cieślak Durodola: Zapowiedź gali

Dodano: 20.05.2019 17:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Już za 11 dni w Arenie Pruszków odbędzie się mieszana gala MMA i boksu zawodowego o nazwie Babilon Fight Night 1. W walce wieczoru kreowany na przyszłego mistrza świata kategorii cruiser Michał Cieślak (18-0, 12 KO) zmierzy się z nigeryjskim królem nokautu Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO). W drugim bokserskim pojedynku Patryk Cichy (1-0) skrzyżuje rękawice z Ukraińcem Andrii Tsiurą (2-0). W formule MMA również dojdzie do fascynujących starć! Organizator Tomasz Babiloński przygotowuje dla kibiców prawdziwe święto sportów walki w Pruszkowie. Fani mieszanych sportów walki obejrzą arcyciekawe starcia Michała "Masakry" Kity (18-10) z Łukaszem Brzeskim (6-1) w wadze ciężkiej, Daniela Rutkowskiego (7-2) z Damianem Zorczykowskim (6-3) o mistrzowski pas Babilon MMA w wadze piórkowej, Adriana "Aresa" Błeszyńskiego (7-2) z Michałem Pietrzakiem (7-3) w wadze średniej oraz Łukasza Sudolskiego (3-0) z Krzysztofem Klepaczem (2-1-1) w umownym limicie do 97 kg. Odbędzie się też kilka walk amatorskich. Bilety na galę Babilon Fight Night 1: Cieślak vs Durodola są jeszcze dostępne w cenie od 30 PLN w serwisie Eventim.pl. Transmisja z imprezy na kanałach grupy Polsat.

ZAPOWIEDŹ GALI W PRUSZKOWIE (WIDEO)

Dodano: 20.05.2019 7:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już za 11 dni w Arenie Pruszków odbędzie się mieszana gala MMA i boksu zawodowego Babilon Fight Night 1. W walce wieczoru Michał Cieślak (18-0, 12 KO) zmierzy się z nigeryjskim królem nokautu Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO).

Źródło: www.bokser.org

DURODOLA STRASZY CIEŚLAKA: PRZYBYWAM PO NOKAUT!

Dodano: 12.05.2019 20:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Michał Cieślak (18-0, 12 KO) przygotowuje się do najważniejszej walki w dotychczasowej karierze. 31 maja na gali Babilon Fight Night 1 w Pruszkowie zmierzy się z niebezpiecznym Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO).

Źródło: www.bokser.org

Durodola: przyjeżdżam znokautować Cieślaka, nie po wypłatę

Dodano: 12.05.2019 14:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

 
Polska nadzieja na kolejny mistrzowski tytuł w boksie zawodowym w kategorii cruiser Michał Cieślak (18-0, 12 KO) przygotowuje się do najważniejszej walki w dotychczasowej karierze. Po pokonaniu przed czasem groźnego Youriego Kalengi pięściarza z Radomia czeka jeszcze poważniejsze wyzwanie. 31 maja na gali Babilon Fight Night 1 w Pruszkowie Cieślak zmierzy się z niebezpiecznym Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO).
38-letni Nigeryjczyk nosi pseudonim „God’s Power” i słynie z nokautującego ciosu. O jego sile przekonali się między innymi Dmitri Kudriaszow i Mairis Briedis. W czerwcu ubiegłego roku w Rzeszowie Durodola stoczył walkę z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem i przegrał jednogłośnie na punkty. Potem wychodził do ringu jeszcze dwukrotnie. Obie potyczki wygrał szybko przed czasem.
- Nie przyjeżdżam do Polski po wypłatę, przyjeżdżam po nokaut! - zapewnia zmotywowany Durodola, który w rankingu federacji WBC figuruje na 11. miejscu. – Moja przewaga doświadczenia jest ogromna. Zamierzam to wykorzystać i zadać Cieślakowi pierwszą porażkę.
Nigeryjski król nokautu uważa, że wciąż ma wiele do zaoferowania i może namieszać w czołówce mocnej wagi cruiser, w której za moment może zapanować bezkrólewie po przenosinach zunifikowanego mistrza Oleksandra Usyka do królewskiej kategorii. Wygrana nad niepokonanym Cieślakiem przybliżyłaby Durodolę do upragnionej walki o tytuł.
- Włodarczyk to dwukrotny mistrz świata i legenda tej kategorii. Przegrałem z nim na punkty po dobrej walce. Cieślak jeszcze nie jest na jego poziomie. Zamierzam złamać mu karierę, a potem znów spróbować sił z najlepszymi. Zatrzymałem Kudriaszowa i mogę znokautować każdego – kończy Nigeryjczyk.
Promotor Tomasz Babiloński wierzy w możliwości swojego podopiecznego, dlatego znów podnosi mu poprzeczkę, przygotowując go do walk ze światową czołówką. 30-letni Cieślak nie czuje presji i zamierza spełnić pokładane w nim nadzieje.
- Znam swoją wartość. Nie skończę znokautowany jak Kudriaszow, to Durodola wyląduje na deskach - zapewnia Cieślak. - Chcę walczyć o mistrzowski pas, więc muszę wygrywać z tak niebezpiecznymi rywalami. Zamierzam go pokonać bardziej efektownie niż zrobił to "Diablo" Włodarczyk.
Tomasz Babiloński przygotowuje dla kibiców prawdziwe święto sportów walki w Pruszkowie. W formule MMA odbędą się między innymi arcyciekawe starcia Michała "Masakry" Kity z Łukaszem Brzeskim w wadze ciężkiej, Daniela Rutkowskiego, z Damianem Zorczykowskim o mistrzowski pas Babilon MMA w wadze piórkowej oraz Adriana "Aresa" Błeszyńskiego z Michałem Pietrzakiem.

 

Michał Cieślak i Nikodem Jeżewski zawieszeni za doping

Dodano: 16.05.2017 19:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Michał Cieślak i Nikodem Jeżewski zawieszeni na rok. U obu pięściarzy wykryto niedozwolone substancje po ich grudniowej walce we Wrocławiu.

Tagi: Cieślak
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niedosyt trenera Marka Cieślaka. "Polacy mogli zrobić jeszcze coś więcej"

Dodano: 15.05.2017 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pięciu Polaków wystąpiło w sobotnim LOTTO Warsaw SGP of Poland. Trener reprezentacji Polski Marek Cieślak jest zadowolony z ich występu. Do pełni szczęścia jednak trochę zabrakło.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone