czwartek, 28 maja 2020 r.  Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Wiadomości z tagiem Daniel  RSS
Koszykówka. Spakował plecak i przeszedł ponad 500 km pieszo. Daniel Wall: To było sprawdzenie siebie

Dodano: 28.05.2020 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Tu, w górach, była bardzo prosta sprawa - jeżeli nie przejdę tego dystansu, który założyłem sobie dzień wcześniej, to nie będzie schroniska i gorącego prysznica, a w te chłodne dni to była najlepsza nagroda - opowiada Daniel Wall.

Tagi: Daniel
Źródło: https:

FURY vs JOSHUA NA BLISKIM WSCHODZIE? NOWE, SZOKUJĄCE WĄTKI

Dodano: 17.05.2020 14:50 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Jak pisaliśmy niedawno, irlandzki boss narkotykowy Daniel Kinahan jest jedną z kluczowych postaci związanych z próbą organizacji walki Anthony Joshua vs Tyson Fury na Bliskim Wschodzie. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów.

Źródło: www.bokser.org

Unia Tarnów zawarła porozumienie z kolejnym zawodnikiem

Dodano: 09.05.2020 10:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy


 D7N0555

Kolejny zawodnik ustalił nowe warunki finansowe z tarnowską Unią. W sobotę klub z małopolski poinformował, że porozumienie zawarł Daniel Kaczmarek. Tym samym Unia ma czterech pewnych seniorów, którzy w sezonie 2020 startować będą z Jaskółką na plastronie. W klubie pozostaje także czwórka młodzieżowych wychowanków.

Źródło: speedway.info.pl

Frank Warren: Mike Tyson nie ma teraz szans z żadnym ciężkim

Dodano: 09.05.2020 1:01 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Mike Tyson: Znokautowałbym braci Kliczko w 1. rundzie.

Frank Warren nie podziela entuzjazmu części kibiców boksu, którzy po obejrzeniu opublikowanego kilka dni temu krótkiego filmu z treningu Mike'a Tysona, widzą już "Żelaznego" w bojach z zawodnikami obecnej czołówki. 

- Nie obchodzi mnie, czy Tyson spędzi w gymie jeszcze kolejnych 10 lat. On nie a szans z żadnym ciężkim - ocenia wprost promotor m.in. Tysona Fury'ego i Daniela Dubois. - Nie wiem, kto w ogóle dałby mu licencję, o ile nie byłaby to walka pokazowa. Fajnie, że jest w formie i dobrze się prowadzi, ale jeśli chodzi o powrót na ring... dajcie spokój!

- W wieku 53 lat? Jak mógłby wygrać z jakimkolwiek ciężkim? Byłby niebezpieczny przez jedną rundę. Na pewno nadal umie mocno uderzyć, ale zaraz zabrakłoby mu siły. Walki pokazowe to jedno, ale prawdziwy pojedynek? Czy zestawiłbym go z kimś takim jak Daniel Dubois? Nigdy! Skończyłoby się to wstydem - przekonuje Frank Warren.

LGP Klingenthal: Pierwsza seria treningowa dla Stocha, Tande najdalej

Dodano: 02.10.2018 15:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kamil Stoch uzyskał najlepszy rezultat podczas pierwszej serii treningowej przed zawodami Letniej Grand Prix w Klingenthal. Najdalej poleciał natomiast powracający po chorobie Daniel Andre Tande... Stoch uzyskał najlepszy wynik treningu dzięki skokowi na odległość 141,5 metra (piętnasta belka, wiatr 0,99......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

Villeneuve: Verstappen nie jest tak dobry jak Ricciardo

Dodano: 05.06.2018 9:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jacques Villeneuve uważa, że Daniel Ricciardo jest lepszym kierowcą niż jego zespołowy kolega Max Verstappen.

Tagi: Daniel
Źródło: https:

Newey: Ricciardo na pewno otrzyma kary przesunięcia w Kanadzie

Dodano: 05.06.2018 9:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dyrektor techniczny Red Bulla, Adrian Newey potwierdził, że Daniel Ricciardo w Kanadzie jednak otrzyma jakąś karę za wymianę podzespołów jednostki napędowej po tym jak w Monako w jego aucie pojawiły się problemy z układem MGU-K.

Źródło: https:

Ricciardo uniknie kary przesunięcia na polach startowych w Montrealu

Dodano: 31.05.2018 10:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Daniel Ricciardo uniknie kary za wymianę układu MGU-K podczas zbliżającego się weekendu wyścigowego w Kanadzie.

Tagi: Daniel
Źródło: https:

Liderzy zatrzymani. Jonsson i Lampartowie wzmacniają "Koziołki"!

Dodano: 23.11.2017 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Speed Car Motor Lublin w sezonie 2018 będzie rywalizować o ligowe punkty w Nice PLŻ. Z tego powodu działacze lubelskiego klubu zatrzymali kilku liderów, a także pozyskali nowych zawodników, którzy mogą zagwarantować skuteczną walkę o cenne oczka do ligowej tabeli.Ku uciesze kibiców z nad Bystrzycy z seniorskiej ekipy, która wywalczyła awans do wyższej klasy rozgrywkowej zostali Daniel Jeleniewski, Paweł Miesiąc...

Źródło: nicesport.pl

Z archiwum X Ekstraklasy: Danilo Cirino, czyli nie tylko kopacze z Copacabany grali w Pogoni Ptaka...

Dodano: 12.09.2017 9:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Były zawodnik "brazylijskiej" Pogoni Szczecin opowiada m.in. jak po pobycie w Polsce oczarował Frediego Bobicia będąc gwiazda ligi węgierskiej... Nieco ponad dekadę temu był w Polsce klub, o którym pisano na całym świecie. Rozgłos zyskał jednak nie dzięki swojej grze, lecz prezesowi. Ten bowiem wymyślił sobie, że stworzy w Polsce klub złożony z samych... Brazylijczyków. Realizację pomysłu Antoni Ptak (bo...

Tagi: Daniel, Polsat
Źródło: nicesport.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone