czwartek, 28 maja 2020 r.  Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Wiadomości z tagiem ESPN  RSS
Testy na galach Aruma przejdą też komentatorzy i dziennikarze

Dodano: 28.05.2020 12:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bob Arum czeka na zielone światło od Las Vegas
Grupa Top Rank otrzymała od komisji sportowej w stanie Nevada pozwolenie na organizację pierwszy gal w Las Vegas. Grupa Boba Aruma wkrótce zacznie testować na obecność koronawirusa wszystkich uczestników imprez zaplanowanych na 9 i 11 czerwca.
Ekipa każdego pięściarza zostanie przebadana w osobnym miejscu. Na wynik trzeba będzie oczekiwać maksymalnie 6 godzin. W tym czasie pięściarz oraz jego trenerzy pozostaną w izolacji. Jeśli test będzie negatywny, pięściarz i sztab zostaną przetransportowani do hotelu w Las Vegas.
Testy na obecność koronawirusa przejdą wszyscy uczestnicy gali, w tym także ring girls, komentatorzy telewizji ESPN oraz dziennikarze, którzy będą chcieli pracować na zapleczu gali. Badaniom poddadzą się także organizatorzy. Wynik pozytywny testu wykluczy możliwość uczestniczenia w imprezie.
- Pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie nad protokołem bezpieczeństwa dla gal bokserskich i wypracowaliśmy przepisy, z których mogą korzystać wszyscy. Musimy się w tym momencie zjednoczyć i postawić boks na nogi - skomentował Bob Arum.

Źródło: www.ringpolska.pl

NBA: start sezonu może się opóźnić

Dodano: 23.05.2020 10:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Portal ESPN donosi, że coraz bardziej prawdopodobne jest rozpoczęcie sezonu 2020/21 koszykarskiej ligi NBA dopiero w grudniu, a nie w październiku. Już wcześniej wskazywano plusy takiego rozwiązania, a problemy z dokończeniem obecnego cyklu mogą ułatwić decyzję.

Tagi: ESPN
Źródło: https:

NBA. Sukces LeBrona Jamesa dał impuls do stworzenia "The Last Dance"? Tak uważa Brian Windhorst

Dodano: 21.05.2020 8:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Dlaczego Michael Jordan po 18 latach zdecydował się dać zielone światło na realizację materiałów z sezonu 1997/1998? Pracujący dla ESPN analityk i pisarz Brian Windhorst twierdzi, że wpływ na to mógł mieć sukces LeBrona Jamesa.

NBA: pierwszego czerwca kluby dostaną nowe instrukcje

Dodano: 20.05.2020 22:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

NBA prześle klubom instrukcje dotyczące powoływania zawodników mających kontrakt z klubem do powrotu. Ma to być według dziennikarzy ESPN pierwszy krok w kierunku wznowienia normalnych treningów, a w dalszej perspektywie do kontynuacji zmagań w sezonie 2019/20.

Tagi: ESPN
Źródło: https:

Lingard: Trzeba się upewnić, że wszyscy są bezpieczni

Dodano: 18.05.2020 1:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jesse Lingard na łamach ESPN wypowiedział się między innymi na temat powrotu do rozgrywek Premier... pochodzi z serwisu .

Tagi: Trzeba, ESPN
Źródło: https:

NBA: znowu wrzucają biednemu Durantowi, 57-letni Michael Jordan daje radę!

Dodano: 17.05.2020 15:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Witajcie, dziś w Stanach emisja ostatnich dwóch epizodów The Last Dance. Czy wiedzieliście, że Golden State Warriors również otrzymali propozycję by ekipa telewizyjna towarzyszyła im w podróży po sezonie 2017/2018? Odmówili. Z kolei generalny menedżer klubu Bob Myers w rozmowie z ESPN stwierdził: Drugi mistrzowski tytuł zdobyty z Kevinem Durantem nie dał już takiej radości. [...] pochodzi z serwisu .

NBA. Kobe Bryant niedoceniony przez ESPN. "Black Mamba" dopiero na 9. miejscu

Dodano: 15.05.2020 18:45 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Przed nim chociażby Bill Russell, Larry Bird i Tim Duncan? Odległa, dziewiąta pozycja Kobego Bryanta w rankingu ESPN wzbudza kontrowersje.

Źródło: https:

ESPN: jeśli uda się wznowić rozgrywki NBA, to bez kibiców

Dodano: 13.05.2020 22:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli wstrzymany z powodu pandemii koronawirusa sezon zasadniczy ligi NBA zostanie wznowiony, mecze będą się odbywać bez udziału publiczności - poinformował dziennikarz ESPN Brian Windhorst. Nie jest też powiedziane, że korzykarze będą grać w swoich halach.

Tagi: ESPN
Źródło: https:

Plan Aruma: 3 gale w tygodniu, 4 walki na karcie

Dodano: 12.05.2020 9:20 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Bob Arum zdradza kolejne szczegóły planu powrotu do organizacji gal bokserskich. Grupa Top Rank chce już od pierwszych dni czerwca pokazywać na antenie telewizji ESPN nawet po trzy imprezy tygodniowo.
- Planujemy zrobić to w bezpieczny sposób, zaczynając od pierwszego tygodnia czerwca. Pierwsze wydarzenia odbędą się w Nevadzie. Ustaliliśmy już wszystko z hotelami. Pięściarze przejdą test na koronawirusa i będą tam mieszkać oraz izolować się - tłumaczy Arum.
- Na każdej gali odbędą się cztery walki. Planujemy pokazywać dwa, a może nawet trzy wydarzenia tygodniowo. Duża sportowa telewizja jak ESPN nie pokazuje teraz w ogóle sportu na żywo, więc zakładamy, że dobrze dobrane zestawienia wygenerują dużą oglądalność - mówi amerykański promotor.
Arum od kilku tygodni pracuje z lokalnymi komisjami bokserskimi w USA nad nowymi protokołami bezpieczeństwa dla sportów walki. Dokładny plan gal Top Rank ma być potwierdzony już wkrótce.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone