niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Eddie  RSS
Whyte nie jest zawieszony, próbki B jeszcze nie otwarto?

Dodano: 16.08.2019 23:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szef federacji WBC Mauricio Sulaiman podczas podcastu Pound for Pound udzielił informacji na temat aktualnego statusu Dilliana Whyte'a (26-1, 18 KO), u którego brytyjska komisja antydopingowa UKAD przed lipcową walką o pas WBC Interim wagi ciężkiej z Oscarem Rivasem wykryła ślady stosowania zakazanego dianabolu.

- Chciałbym wyjaśnić, że w tej chwili Whyte nie jest zawieszony przez WBC - oznajmił Sulaiman. - Zawieszone zostały tylko status obowiązkowego pretendenta i pas mistrza tymczasowego.

- Dillian Whyte nie został zawieszony. On ma prawo przejść przez cały proces związany z pozytywnym wynikiem jego testu. Jeśli wszystko rozstrzygnie się na jego korzyść, odzyska pozycję challengera i tytuł tymczasowy - dodał prezydent World Boxing Council.

O winie "The Body Snatchera" lub jej braku ostatecznie przesądzić mógłby wynik próbki B, jednak mimo upływu miesiąca od chwili uzyskania pozytywnego rezultatu dla próbki A, wynik próbki B wciąż nie jest znany. Niektóre źródła spekulują, że próbka B w ogóle nie została do tej pory otwarta.

Tymczasem promotor nadal sklasyfikowanego na pierwszej pozycji w rankingu WBC Whyte'a Eddie Hearn poinformował kilka dni temu, że Brytyjczyk miedzy liny powróci pod koniec roku.

RUIZ JR: JOSHUA BĘDZIE CHCIAŁ UCIEKAĆ PO RINGU, ALE JEST NA TO ZA DUŻY

Dodano: 15.08.2019 14:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy

- Nie podpisałem kontraktu na walkę w Arabii Saudyjskiej - upiera się przy swoim Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO). Innego zdania jest Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO).

Hearn zorganizuje hitową walkę Youtuberów?

Dodano: 15.08.2019 7:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn przymierza się do organizacji rewanżowej walki dwóch brytyjskich Youtuberów - KSI oraz Paula Logana. Pojedynek z ich udziałem miałby się odbyć 9 listopada w hali Staples Center w Los Angeles - poinformował amerykański dziennikarz Lance Pugmire.
Do pierwszego starcia pomiędzy KSI i Loganem doszło w sierpniu ubiegłego roku. Walkę na żywo oglądało 21 tysięcy kibiców w Manchester Arenie.
Pojedynek był pokazywany w systemie Pay-Per-View przez serwis Youtube.com. Płatną transmisję wykupiło milion internautów. Podział zysków z organizacji gali był równy. Nieoficjalne mówi się, że obaj Youtuberzy za ten pojedynek zarobili blisko 10 milionów dolarów.
Skala zainteresowania walką bokserskich nowicjuszy zaskoczyła nawet samych organizatorów. Do rewanżu miało dojść już w maju, jednak ostatecznie termin drugiego pojedynku przesunięto na listopad.

Źródło: www.ringpolska.pl

PROMOTOR JOSHUY: RUIZ MOŻE STRACIĆ TYTUŁY I SKOŃCZYĆ KARIERĘ W SĄDZIE

Dodano: 14.08.2019 15:20 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn wydaje się coraz bardziej podirytowany zachowaniem Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) i grozi mu pozwem, jeśli ten nie wywiąże się z zapisów kontraktowych.

Źródło: www.bokser.org

EDDIE HEARN O LISTOPADOWEJ WALCE CANELO Z KOWALIOWEM

Dodano: 14.08.2019 9:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Promotor mistrza świata WBO wagi średniej Demetriusa Andrade, Eddie Hearn stwierdził, że zawarł porozumienie w sprawie walki Amerykanina z mistrzem świata WBA Saulem Alvarezem, ale Meksykanin ma jednak inne plany.

Źródło: www.bokser.org

W PRZYSZŁYM ROKU SAUNDERS Z EUBANKIEM BĄDŹ SMITHEM

Dodano: 13.08.2019 22:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) ogłosił dziś oficjalnie nawiązanie współpracy z Eddie Hearnem, co ma rozruszać jego karierę. W przyszłym roku mistrz WBO kategorii super średniej ma toczyć najbardziej kasowe walki.

Źródło: www.bokser.org

Hearn: Ruiz zna swoje zobowiązania kontraktowe

Dodano: 13.08.2019 14:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po tym, jak milczącego od kilku dni w mediach społecznościowych Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) zabrakło na poniedziałkowej konferencji prasowej anonsującej zaplanowaną na 7 grudnia walkę rewanżową z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), ożywiły się spekulacje, że Meksykanin nie podpisał jeszcze kontraktu na pojedynek i grudniowe starcie stoi pod znakiem zapytania.

Organizujący walkę Eddie Hearn zapewnia jednak, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem, a Ruiza wiążą umowy, które sygnował przed pierwszą konfrontacją z AJ-em.

- Oni na 100 procent podpisali kontrakt - przekonuje promotor Joshuy. - To jest boks. Oczywiście, gdy Ruiz podpisywał kontrakt na pierwszą i drugą walkę, to było to dla niego spełnienie marzeń.

- Układ był bardzo uczciwy, był wcześniej negocjowany i każdy kto się pod nim podpisał, czy to był promotor Tom Brown czy Andy Ruiz osobiście czy Al Haymon - jego menadżer, wszyscy znali swoje zobowiązania - podkreśla Hearn.

Początek trasy promocyjnej przed walką Joshua - Ruiz (już z udziałem obu pięściarzy) planowany jest na początek września.

Źródło: www.ringpolska.pl

Saunders z Matchroom, celuje w Canelo i Gołowkina

Dodano: 13.08.2019 10:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Matchroom Boxing oficjalnie anonsowała dziś podpisanie kontraktu promotorskiego z mistrzem WBO wagi super średniej Billym Joe Sundersem (28-0, 13 KO). Niepokonany Wyspiarz, wcześniej promowany przez Franka Warrena, będzie teraz występował na galach pokazywanych w USA przez platformę DAZN, a w Wielkiej Brytanii przez Sky Sports.

- Ten krok jest dla mnie niesamowicie korzystny - skomentował sygnowanie nowej umowy Saunders. - Eddie Hearn i Matchroom mogą mi zapewnić wielkie walki. Jestem na terenie Gołowkina i Canelo. Pojedynki z nimi mają sens finansowy i są możliwe do zrobienia, bo boksujemy teraz dla tej samej platformy.

- Będę walczył w tej wadze, w której pojawią się dobre walki, będę krążył pomiędzy średnią i super średnią. Teraz jestem mistrzem w super średniej, więc jeśli ktoś chce mojego pasa, możemy walczyć. Czekam na duże oferty - dodał podopieczny Bena Davisona, mający na swoim koncie także tytuł w limicie 160 funtów.

Hearn: każdy promotor starał się o walkę na Bliskim Wschodzie

Dodano: 13.08.2019 9:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Decyzja o organizacji walki Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO) w Arabii Saudyjskiej wywołała sporo kontrowersji. Wiele osób zarzuca Eddiemu Hearnowi, że bierze udział w medialnym oczyszczaniu wizerunku kraju znajdującego się w ogniu międzynarodowej krytyki ze względu na problemy z wolnością słowa, ograniczenia praw kobiet i dyskryminację osób homoseksualnych.  Promotor Joshuy odpierał te zarzuty podczas wczorajszej konferencji prasowej.

- Nie rozumiem tego. Dla mnie liczy się to, że nasza impreza została dobrze przyjęta przez publikę i zobaczycie, że kibice oglądający to wydarzenie w Arabii Saudyjskiej przyjmą je gorąco i dzięki temu boks w tym regionie stanie się popularniejszy - tłumaczył swoje stanowisko Hearn. - Każdy promotor na świecie starał się ostatnio o możliwość zorganizowania gali na Bliskim Wschodzie. Mi się udało i to może być problemem, bo jesteśmy tu pionierami. Finansowo oczywiście jest to dla AJ-a bardzo korzystne.

- Zdawałem sobie sprawę, że gdy ogłosimy walkę, możemy spotkać się z krytyką. Ale ja byłem na finale WBSS w Arabii Saudyjskiej. To było wydarzenie pierwszej klasy. I mężczyźni i kobiety będą mogli przyjść na galę. Chcemy, aby kibiców było jak najwięcej - zapewnił Eddie Hearn.

Dillian Whyte wróci na ring pod koniec roku

Dodano: 13.08.2019 8:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Pod koniec roku na ring ma wrócić Dillian Whyte (26-1, 18 KO) - poinformował Eddie Hearn, promotor pięściarza. 31-latek jest podejrzewany o dopingową wpadkę przed lipcową walką z Oscarem Rivasem, jednak medialne zarzuty w tej sprawie nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.
Na razie, jedyną organizacją, która podjęła zdecydowane działania wobec Brytyjczyka jest federacja WBC, która pozbawiła pięściarza tytułu tymczasowego mistrza świata wagi ciężkiej i zapowiedziała przeprowadzenie dochodzenia. W trakcie tego procesu Whyte wyjawi, co wydarzyło się na kilka dni przed pojedynkiem z Rivasem. To właśnie wtedy jeden z testów antydopingowych Anglika miał dać wynik pozytywny.
Hearn już wcześniej zapowiadał, że Whyte stoczy swój kolejny pojedynek w listopadzie lub grudniu. W przyszłym roku Brytyjczyk ma boksować o pełnoprawne mistrzostwo świata federacji WBC. Wcześniej pięściarz musi zostać jednak oczyszczony z zarzutów o stosowanie niedozwolonych środków.
Whyte przed walką z Rivasem został poddany kilku testom dopingowym przeprowadzanym przez międzynarodowe oraz brytyjskie komisje. 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone