wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Eddie  RSS
DEMETRIUS ANDRADE NOWYM NABYTKIEM HEARNA? CO Z WALKĄ Z SAUNDERSEM?

Dodano: 13.07.2018 18:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Demetrius Andrade (25-0, 16 KO) niemal na pewno zwiąże się z Eddie Hearnem i będzie startował na galach pokazywanych przez platformę DAZN.

Tagi: Eddie, Andrade
Źródło: www.bokser.org

Hearn: Wilder może stanąć z Joshuą w ringu 22 września

Dodano: 13.07.2018 7:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Choć nie potwierdzono jeszcze tego oficjalnie, wszystko wskazuje na to, że 22 września na stadionie Wembley mistrz świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Promotor Brytyjczyka Eddie Hearn deklaruje, że tuż po walce chętnie skonfrontuje w ringu swojego zawodnika z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), rozpoczynając tym samym promocję unifikacyjnego starcia o cztery pasy, do którego miałoby dojść 13 kwietnia.

- Wilder będzie tu bardzo mile widziany - stwierdził w rozmowie ze Sky Sports szef grupy Matchroom Boxing. - Miał być już w Cardiff [na walce z Parkerem], ale oświadczył, że przyleci tylko, jeśli zostanie wpuszczony na ring. To ma teraz zagwarantowane!

- Jeśli tylko Wilder podpisze kontrakt na pojedynek, z wielką chęcią powitamy go w ringu, ja sam go tam wprowadzę - powiedział Hearn, który wkrótce zamierza wysłać "Bronze Bomberowi" umowę na walkę z podpisem Joshuy.

Finkel: może w kwietniu też nie chcą walki Wilder - Joshua?

Dodano: 12.07.2018 20:56 | 0 odsłon | 0 komentarzyShelly Finkel. menadżer Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), sugeruje, że ekipa Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) może szukać sposobu na uniknięcie walki o cztery pasy wagi ciężkiej również w terminie wiosennym. Pierwotnie planowano, że pojedynek odbędzie się jesienią, jednak rywalem Brytyjczyka będzie prawdopodobnie Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO). 
Promujący AJ-a Eddie Hearn zadeklarował ostatnio, że jego zawodnik spotka się z "Bronze Bomberem" 13 kwietnia, jeśli Amerykanin podpisze przedstawiony mu kontrakt uwzględniający część warunków wynegocjowanych przy okazji rozmów na temat walki jesienią.
- Barry i Eddie Hearn to bardzo sprytni ludzie. Wiedzą, jak dobić interes, na którym im zależy, ale wiedzą także, jak nie dobić takiego, którego nie chcą. Zamiast tracić czas na wysyłanie nam głupich papierów, niech przedstawią coś konkretnego. A może to jest ich sposób na zabicie także terminu kwietniowego? - pyta retorycznie Finkel.

Promotor Powietkina: kontrakt na Joshuę jeszcze niepodpisany

Dodano: 12.07.2018 17:34 | 0 odsłon | 0 komentarzyPromotor Aleksandra Powietkina (34-1, 24 KO) Andriej Riabinski zaprzeczył, jakoby było już ostatecznie przesądzone, że 22 września jego podopieczny zmierzy się z czempionem WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO).
- Cały czas negocjujemy. Kontrakty nie zostały jeszcze podpisane. Walka w Londynie jest główną rozważaną opcją - stwierdził Riabinski. 
Kilka ni temu ekipa Joshuy oficjalnie poinformowała, że Brytyjczyk dwa kolejne pojedynki stoczy na stadionie Wembley. Prowadzący karierę AJ-a Eddie Hearn konferencję anonsującą pierwszy z bojów zapowiedział na przyszły tydzień.

Hearn: zobaczymy, czy Parker będzie jeszcze miał motywację

Dodano: 11.07.2018 23:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy28 lipca w Londynie w pojedynku czołowych ciężkich globu Dillian Whyte (23-1, 17 KO) zmierzy się z Josephem Parkerem (21-1, 18 KO). Promotor Brytyjczyka Eddie Hearn zastanawia się, czy były czempion WBO po zakończonej porażką mega-walce o trzy pasy z Anthonym Joshuą będzie wystarczająco mocno zmotywowany, by sprostać kolejnemu wyzwaniu.
- Widziałem na zdjęciach, że Parker jest bardzo szczupły, wydaje się, że ma jeszcze coś do udowodnienia, bo czuje, że ostatnio wymknęła mu się duża szansa - mówi szef Matchroom Boxing. - Czy Joshua był dla niego za mocny? Tego nie wiemy, ale z Whytem na pewno będzie szybki i będzie chciał coś udowodnić.
- Z drugiej strony, dopiero miał wielką walkę, zarobił dużo pieniędzy. Czy nadal ma w sobie ten ogień i motywację, by wygrywać? Jeśli tak, zapowiada się bardzo, bardzo dobry pojedynek! - ocenia Hearn.

Ekipa Wildera odpowiada Hearnowi: to już nieaktualne

Dodano: 11.07.2018 19:26 | 0 odsłon | 0 komentarzyShelly Finkel, menadżer Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), twierdzi, że promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) skorzystał z nieuczciwej techniki sprzedażowej, próbując doprowadzić do unifikacyjnej walki o cztery pasy wagi ciężkiej na swoich warunkach. Finkel deklaruje, że nie zamierza podpisywać przedstawionego mu przez Hearna kontraktu, bo prowadzone w ostatnich tygodniach negocjacje dotyczyły walki we wrześniu, a nie 13 kwietnia jak chcieliby Brytyjczycy.
Wilder, by dostać walkę z Joshuą już jesienią, zgodził się boksować w Wielkiej Brytanii za 15 milionów dolarów, bez prawa do procentowego podziału zysków z imprezy. Joshua jednak ostatecznie zmierzy się we wrześniu z Aleksandrem Powietkinem.
- Umawialiśmy się, że Wilder będzie kolejnym rywalem Joshuy, tylko dlatego zgodziliśmy się na te 15 milionów. To co próbuje zrobić Hearn nazywamy w Stanach "bait and switch" (przynęta z zamianą) - komentuje opiekun "Bronze Bombera" w rozmowie z World Boxing News.
- Eddie przesłał nam wcześniej kontrakt, którego sam nie chciał honorować, mógł bez problemów umieścić w nim datę 22 września i stadion Wembley. Zdecydował inaczej. Fakty są takie, że Joshua walczy teraz z Powietkinem, więc wszystko, co nam przesłali wcześniej jest już nieaktualne - dodaje Finkel.

Joshua podpisze kontrakt i będzie czekał na Wildera

Dodano: 11.07.2018 17:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn zapewnił w rozmowie ze Sky Sports, że Anthony Joshua (21-0, 20 KO) chce starcia z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) 13 kwietnia i podpisze kontakt na walkę, uwzględniający wszystkie kwestie, na które ekipa Amerykanina wyraziła zgodę w negocjacjach.

- Mam nadzieję, że Wilder wyrzuci z wózeczka wszystkie zabawki i w końcu pójdzie po rozum do głowy - stwierdził prowokacyjnie promotor Brytyjczyka. - Rozmawiałem wczoraj z Anthonym i powiedział mi, abyśmy podpisali kontrakt i położyli go przed nimi, żeby nie pomyśleli, że blefujemy i nie chcemy pojedynku.

- Anthony w przyszłym tygodniu będzie miał konferencję prasową przed kolejną walką, będzie też w Ameryce. To będzie okazja, by pokazać, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Zgodziliście się na takie warunki, my podpisaliśmy kontrakt, trzymamy kciuki, licząc że 13 kwietnia dojdzie do walki Wilder - Joshua - zakończył Hearn.

100 tys. widzów obejrzy walkę Joshua - Wilder na Wembley?

Dodano: 05.07.2018 19:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ogłoszenie umowy, na mocy której Anthony Joshua (21-0, 20 KO) dwie najbliższe walki stoczy na stadionie Wembley, ożywiło spekulacje na temat możliwego starcia Brytyjczyka z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) o cztery mistrzowskie pasy kategorii ciężkiej. 

Atmosferę dodatkowo podgrzał promotory AJ-a Eddie Hearn, który napisał dziś na Twitterze, że chciałby, aby drugi z pojedynków mogło obejrzeć aż 100 tysięcy widzów.

Podobno Hearn zamierza zaoferować Wilderowi podział z przychodów z przedsięwzięcia w stosunku 70-30 (na korzyść Joshuy), a na wypadek odmowy ze strony Amerykanina ma już gotowe opcje rezerwowe - w tym kontekście padają nazwiska Tysona Fury'ego i Dilliana Whyte'a.

Wilder: Joshua zgodziłby się na walkę za 50 mln, gdyby nie Hearn

Dodano: 02.07.2018 18:52 | 3 odsłon | 0 komentarzyDeontay Wilder (40-0, 39 KO) podejrzewa, że to nie Anthony Joshua (21-0, 20 KO) a jego promotor Eddie Hearn zadecydował o odrzuceniu proponowanych 50 milionów dolarów za pojedynek o bezdyskusyjne mistrzostwo świata kategorii ciężkiej.
- Myślę, że nawet mimo tego, że tak się mnie boi, Joshua zgodziłby się na pojedynek za 50 milionów. Niestety on sam nic nie może, bo ma kontrakt z Eddiem Hearnem - twierdzi "Bronze Bomber".
- Myślę, że ekipa Joshuy przedkłada swój własny interes nad jego interes, a nikt z otoczenia Joshuy nie wierzy, że on może mnie pokonać. Joshua przez to z każdym dniem traci fanów, a ja zyskuję. Jeśli ktoś jeszcze uważa, że [fiasko negocjacji] to moja wina, to jest pachołkiem Hearna - przekonuje olbrzym z Alabamy, który prawdopodobnie powróci na ring starciem z Dominikiem Breazelem (19-1, 17 KO).

Bellew: Wildera nikt nie zna, nie ma nawet wsparcia rodaków

Dodano: 01.07.2018 15:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Tony Bellew uważa, że Doentay Wilder (40-0, 39 KO) bez zbędnych dyskusji powinien przyjąć propozycję walki z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) na warunkach przedstawionych mu przez promotora Brytyjczyka Eddiego Hearna. Pięściarz z Liverpoolu przekonuje, iż "Bronze Bomber" ze swoją pozycją marketingową nie ma zbyt wielu atutów w negocjacjach z obozem cieszącego się olbrzymią popularnością AJ-a.

- Wilder jako mistrz WBC wagi ciężkiej powinien być twarzą boksu w Ameryce, a on nawet nie jest twarzą swojego miasta - mówi Bellew. - Jego nikt nie zna, zawalono pracę promotorską. On powinien być już mega-gwiazdą. Ten facet nosi ten sam pas, który należał do Muhammada Alego i Mike'a Tysona, a jest anonimem. Nawet jego rodacy go nie wspierają.

- Ja wiem jedno - Joshua chce tej walki, a Wilder dalej może gadać sobie swoje bzdury. Ile on zarobił w swojej karierze? Największa jego gaża - 7,1 miliona dolarów - pochodzi z przetargu na walkę z Powietkinem. Eddie Hearn zaoferował mu 15 milionów za pojedynek w Wielkiej Brytanii. To bez bezapelacyjnie największa wypłata jego życia - przekonuje "Bombardier" z Liverpoolu komentujący wydarzenia bokserskie dla telewizji Sky Sports.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone