sobota, 17 listopada 2018 r.  Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Wiadomości z tagiem Eddie  RSS
Hearn szykuje rywala niespodziankę dla Joshuy na kwiecień?

Dodano: 16.11.2018 7:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) zdradził, że wkrótce może nastąpić ogłoszenie kolejnego rywala dla brytyjskiego pięściarza, który kolejny pojedynek stoczy 13 kwietnia na stadionie Wembley. Co ciekawe, szef grupy Matchroom zasugerował, że może być to nazwisko, którego do tej pory w tym kontekście nikt nie wymieniał.
Dotychczas Hearn przekonywał, że jego pierwszym wyborem na kwietniową walkę Joshuy jest Deontay Wilder, zaś opcją rezerwową Dillian Whyte. Obaj pięściarze kolejne walki stoczą w grudniu - Wilder zmierzy się z Tysonem Furym, zaś Whyte skrzyżuje rękawice z Derekiem Chisorą.
- To może być Wilder, Whyte albo ktoś zupełnie inny. Ktoś, kogo nikt się nie spodziewa. To byłby szok dla większości fanów. Wiele się dzieje w tej sprawie, ale na razie nie mogę nic powiedzieć - przekonuje Hearn.
W tym roku Anthony Joshua stoczył dwie walki. W kwietniu Brytyjczyk wygrał z Josephem Parkerem, zaś we wrześniu znokautował Aleksandra Powietkina. W przyszłym roku Anglik może stoczyć nawet trzy pojedynki.

Miller kontra zwycięzca walki Whyte - Chisora?

Dodano: 15.11.2018 10:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn twierdzi, że wiosną przyszłego roku mogłoby dojść do pojedynku Jarrella Millera (22-0-1, 19 KO) z jednym z uczestników zaplanowanej na 22 grudnia walki Dillian Whyte (24-1, 17 KO) - Dereck Chisora (29-8, 21 KO). - To byłoby naturalne zestawienie - mówi szef grupy Matchroom Boxing.

Póki co jednak powracający na ring po szybkiej "egzekucji" na Tomaszu Adamku "Big Baby" musi w najbliższą sobotę pokonać Bogdana Dinu (18-0, 14 KO).

- Według mnie to najtrudniejsze wyzwanie w karierze Millera. Bez wątpienia to trudniejsza walka od tej ostatniej, trudniejsza niż te z Wachem, Duhaupas i Washingtonem - ocenia Eddie Hearn.

Gołowkin - Smith w maju na oczach 55 tysięcy kibiców?

Dodano: 13.11.2018 22:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rozpoczęły się rozmowy w sprawie zakontraktowania walki pomiędzy byłym mistrzem świata wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34 KO) i aktualnym czempionem WBA kategorii super średniej Callumem Smithem (25-0, 18 KO). Pojedynek miałby się odbyć w maju na stadionie Anfield Road w Liverpoolu.
Z inicjatywą stoczenia takiej walki wyszedł obóz Gołowkina, która podobnie jak Saul Alvarez, chciałby się sprawdzić w wyższej kategorii wagowej. "Canelo" 15 grudnia na gali w Nowym Jorku skrzyżuje rękawice z Rockym Fieldingiem.
- To byłby niesamowity pojedynek. Jesteśmy przekonani, że fani pokochaliby to zestawienie. Nie wiem jednak czy Gołowkin chciałby tak bardzo ryzykować przed stoczeniem trzeciej walki z Alvarezem - mówi Eddie Hearn, promotor Smitha.
28-letni Anglik ostatni raz boksował we wrześniu, kiedy to znokautował George'a Grovesa i wygrał turnieju World Boxing Super Series. Potencjalny pojedynek Smitha z Gołowkinem mogłoby na stadionie w Liverpoolu obejrzeć na żywo 55 tysięcy kibiców.

Powietkin lub Parker - pomysły Hearna na debiut Usyka w ciężkiej

Dodano: 11.11.2018 23:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na początku przyszłego roku swoją pierwszą walkę w kategorii ciężkiej ma stoczyć niekwestionowany mistrz świata wagi junior ciężkiej Oleksandr Usyk (16-0, 12 KO). Eddie Hearn, który został niedawno promotorem Ukraińca, już ma kilka pomysłów na jego debiut w "królewskiej" dywizji.
- Mamy mnóstwo pomysłów. Waga ciężka przeżywa teraz wspaniały okres. Mamy tylu świetnych pięściarzy, których możemy łączyć w znakomite pary. Usyk w pierwszej walce w wadze ciężkiej może zmierzyć się z Aleksandrem Powietkinem, Josephem Parkerem czy Carlosem Takamem - mówi Hearn.
- Chcemy, żeby Usyk boksował w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. To pięściarz, który nie boi się wyzwań i na pewno nie będziemy prowadzić go w wadze ciężkiej za rękę - przekonuje szef grupy Matchroom.
Usyk aktualnie dzierży mistrzowskie pasy federacji IBF, WBO, WBA i WBC w wadze ciężkiej. Wkrótce wszystkie te tytuły prawdopodobnie zostaną przez Ukraińca zwakowane.

Hearn: jeśli wygra Fury, nie będzie walki Joshua - Wilder

Dodano: 05.11.2018 0:30 | 3 odsłon | 0 komentarzyPromotor mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) Eddie Hearn twierdzi, że jeśli 1 grudnia Tyson Fury (27-0, 19 KO) pokona czempiona WBC Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), nie będzie w najbliższym czasie szansy na walkę unifikacyjną. 
- Na tę chwilę czeka nas obowiązkowa obrona pasa WBO, potem IBF, choć oczywiście mamy nadzieję na unifikację, bo ona miałaby pierwszeństwo przed tymi obronami. Jeśli Fury pokona Wildera, wówczas walka z Wilderem odpada, bo Wilder ma w kontrakcie rewanż - tłumaczy szef Matchroom Boxing. 
- Z patriotycznego punktu widzenia wolałbym, aby wygrał Fury, jednak z punktu widzenia Joshuy życzę zwycięstwa Wilderowi, bo to Wilder jest naszym celem numer jeden - zapewnia Hearn.
Anthony Joshua kolejną walkę stoczyć ma 13 kwietnia na Wembley. Jako alternatywni wobec "Bronze Bombera" rywale AJ-a wymieniani są Dillian Whyte (24-1, 17 KO) i obowiązkowy challenger WBO Kubrat Pulew (26-1, 13 KO).

Joshua - Wilder? Hearn poczeka na wyniki PPV Wilder - Fury

Dodano: 03.11.2018 0:17 | 1 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn, promotor mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), chciałby jak najszybciej sfinalizować negocjacje na temat unifikacyjnej walki swojego podopiecznego z czempionem WBC Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), jednak uważa, że przebieg rozmów z Amerykanami będzie zależał od tego, jaki wynik sprzedaży PPV osiągnie potyczka Wildera z Tysonem Fueym (27-0, 19 KO) zaplanowana na 1 grudnia.
- Myślę, że oni będą chcieli najpierw sprawdzić, jakie będą liczby. Rozczarowujący wynik raczej utrudni negocjacje, bo my powiemy wtedy: "popatrzcie, Wilder nie przyciąga kibiców!" - tłumaczy szef Matchroom Boxing. - Ja w sumie chciałbym, żeby to wypadło lepiej niż gorzej, bo jeśli będzie źle, to oni nie będą mieli żadnych argumentów przy negocjacjach. 
- Jeżeli natomiast walka z Furym sprzeda się dobrze, to zaakceptujemy ich żądania. Jeśli sprzedadzą milion PPV, to będziemy bliżej podziału 50-50 [którego chce Wilder] - twierdzi Hearn.
W przypadku, gdyby zakontraktowanie walki Joshuy z Wilderem okazało się jednak niemożliwe, AJ 13 kwietnia najprawdopodobniej zmierzyłby się z Dillianem Whytem (24-1, 17 KO), o ile ten pokonałby 22 grudnia Derecka Chisorę (29-8, 21 KO).

DAZN RUSZA NA PODBÓJ EUROPY - WKTÓRCE GALE W NIEMCZECH I WŁOSZECH

Dodano: 01.11.2018 21:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn zapowiedział ekspansję swojego produktu na kolejne kraje.

Źródło: www.bokser.org

Rewanż Whyte - Chisora oficjalnie 22 grudnia w Londynie

Dodano: 01.11.2018 14:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Jest już pewne, że 22 grudnia na gali organizowanej w Londynie dojdzie do rewanżowej walki Dilliana Whyte'a (24-1, 17 KO) z Derekiem Chisorą (29-8, 21 KO) - poinformował Eddie Hearn, który promuje Whyte'a i blisko współpracuje z Chisorą. 
Pięściarze po raz pierwszy skrzyżowali rękawice z grudniu 2016 roku, kiedy po dwunastu niezwykle efektownych rundach Whyte wygrał niejednogłośnie na punkty. Obaj zawodnicy ostatni raz boksowali w sierpniu, kiedy to odnieśli ważne zwycięstwa. Whyte wygrał na punkty z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Josephem Parkerem, z kolei Chisora znokautował Carlosa Takama.
Dla Whyte'a, grudniowy występ może być bardzo ważny. Jeśli 30-latek po raz drugi wygra z Chisorą, to w kwietniu na stadionie Wembley prawdopodobnie dojdzie do jego rewanżowego starcia z Anthonym Joshuą.

Źródło: www.ringpolska.pl

Hearn potwierdza wejście na rynek włoski i niemiecki

Dodano: 31.10.2018 16:47 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn oficjalnie ogłosił rozszerzenie swojej działalności na dwa nowe europejskie kraje. Jest już pewne, że będą to Włochy i Niemcy, gdzie szef grupy Matchroom będzie organizował po 8 gal rocznie.
Wszystko ma związek z rozwojem platformy internetowej DAZN w Europie. DAZN jest już dostępne właśnie w Niemczech i Włoszech, gdzie platforma skupuje najważniejsze prawa do transmisji sportowych.
Hearn odpowiedzialny jest za projekt bokserski w DAZN, dlatego w Niemczech i Włoszech to on we współpracy z lokalnymi promotorami - rodzinami Sauerlandów oraz Cherchich, ma organizować po osiem pięściarskich wydarzeń rocznie. Pierwsza impreza we Włoszech odbędzie się 30 listopada. W walce wieczoru Andrea Scarpa (23-4, 10 KO) skrzyżuje rękawice z Joe Hughesem (16-3-1, 7 KO). Włoski gale zawsze mają być organizowane w piątkowe wieczory.

Źródło: www.ringpolska.pl

Plan Joshua na przyszły rok: Whyte, Miller i Pulew

Dodano: 28.10.2018 16:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) zdradził prawdopodobny plan walk mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej na przyszły rok. Na ring Brytyjczyk wróci w kwietniu podczas gali organizowanej na stadionie Wembley.
Joshua oraz jego promotor chcieliby, żeby wiosną doszło do wyczekiwanego przez kibiców pojedynku z Deontayem Wilderem, jednak szanse na porozumienie pomiędzy obozami pięściarzy są niewielkie. W kwietniu najprawdopodobniej dojdzie do rewanżu Joshuy z Dillianem Whytem (24-1, 17 KO). W grudniu jednak, Whyte'a czeka jeszcze pojedynek z Derekiem Chisorą.
Latem przyszłego roku Joshua ma zadebiutować przed amerykańską publicznością. W USA pierwszym rywalem Brytyjczyka ma być Jarrell Miller (22-0-1, 19 KO), niedawny pogromca Tomasza Adamka. Jesienią z kolei Joshua ma przystąpić do obowiązkowej obrony pasa IBF w Kubratem Pulewem (26-1, 13 KO). Pojedynek z Bułgarem ma odbyć się w Wielkiej Brytanii na jednym ze stadionów piłkarskich.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone