środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Eddie Hearn  RSS
LIAM SMITH ZWIĄZAŁ SIĘ Z EDDIE HEARNEM

Dodano: 10.01.2019 9:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn nowym promotorem Liama Smitha (26-2-1, 14 KO) - byłego mistrza świata wagi junior średniej.

Źródło: www.bokser.org

Joshua w kwietniu z Whytem lub w maju z Millerem?

Dodano: 08.01.2019 15:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Trwają nadal spekulacje na temat nazwiska kolejnego rywala mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO). Głównych faworytów do roli challengera jest aktualnie dwóch - Dillian Whyte (25-1, 18 KO) i Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO).

Na dziś pewne jest tylko tyle, że jeśli wybór padnie ostatecznie na Whyte'a, to walka odbędzie się 13 kwietnia na stadionie Wembley - obiekt ten został zarezerwowany na występ AJ-a już kilka miesięcy temu. 

Gdyby jednak promujący Joshuę Eddie Hearn zdecydował się na zestawienie swojego czempiona z Millerem, to prawdopodobnie do starcia doszłoby w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Tu wolnych terminów na przełom kwietnia i maja, niekolidujących z innymi wydarzeniami bokserskimi, niestety brakuje. Najbliższe dostępne daty w MSG to 11 i 18 maja i to wówczas najwcześniej Joshua i Miller mogliby skrzyżować ze sobą rękawce (w przypadku pojedynku Nowym Jorku).

Anthony Joshua w swojej ostatniej obronie mistrzowskich pasów znokautował Aleksandra Powietkina. Później mówiło się dużo o możliwej walce unifikacyjnej z mistrzem WBC Deontayem Wilderem, jednak negocjacje zakończyły się fiaskiem.

Trener Charlo: naszym kolejnym rywalem będzie Gołowkin

Dodano: 08.01.2019 6:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ronnie Shields, trener tymczasowego mistrza świata WBC wagi średniej Jermalla Charlo (28-0, 21 KO) jest przekonany, że kolejnym rywalem Amerykanina będzie Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO). Pięściarzy do bezpośredniego pojedynku wyznaczyła federacja World Boxing Council.
- Taka walka została wyznaczona przez WBC i z tego co wiem, ma do niej wkrótce dojść. Pojedynek może odbyć się w maju - powiedział Shields, który w przeszłości współpracował m.in. z Arturem Szpilką i Tomaszem Adamkiem.
Starcie "GGG" z Charlo ma wyłonić oficjalnego pretendenta do walki z Saulem Alvarezem, który dzierży pełnoprawny pas mistrzowski World Boxing Coincil w limicie do 72,5 kg. Charlo posiada tymczasowy pas od kwietnia ubiegłęgo roku, kiedy to wygrał z Hugo Centeno. Gołowkin we wrześniu poniósł pierwszą porażkę na zawodowych ringach, przegrywając na punkty z Alvarezem.
W ostatnim czasie pięściarz z Kazachstanu skupiał się przede wszystkim na wypracowaniu nowej umowy telewizyjnej z jednym z partnerów w Stanach Zjednoczonych. Nie brakuje też głosów, że Gołowkin rozstał się z Tomem Loefflerem. Oferty kontraktów byłemu czempionowi wagi średniej składali m.in. Eddie Hearn oraz Bob Arum.

Whyte: Joshua woli łatwe walki

Dodano: 07.01.2019 11:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania dillian whyte ringpolska.pl
Dillian Whyte (25-1, 18 KO) jest rozczarowany faktem, że ostatnio nastała cisza w sprawie jego walki z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Mistrz federacji WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej na ring powrócić ma 13 kwietnia i jeszcze do niedawna nawet jego promotor Eddie Hearn twierdził, że faworytem do roli challengera jest Whyte, który teraz obawia się, że obóz AJ-a zdecyduje się ostatecznie na innego rywala.
- Sądzę, że Joshua kalkuluje sobie, że może toczyć średnie i słabe pojedynki i nadal zarabiać dobre pieniądze - mówi "The Body Snatcher". - Tak realistycznie - gdyby chciał walczyć z Wilderem.... Dostał przecież ofertę 50 milionów dolarów i nadal walki nie chciał. On na to, że do starcia z Wilderem nie doszło, ma mnóstwo wymówek.
- Wcześniej, zanim Fury wrócił, twierdził, że chciał walki z Furym. Ale Fury wrócił, dobrze wypadł z Wilderem i Joshua teraz nagle mówi: "Chcę Wildera, bo Tyson Fury przegrał" - wypomina swojemu rodakowi zawiedziony obrotem spraw Whyte.
Nieoficjalnie mówi się, że Anthony Joshua zamiast z Dillianem Whytem mógłby wiosną zaboksować z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO).

Joshua o kolejnym rywalu: Ortiz, Miller lub Whyte

Dodano: 30.12.2018 11:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Luisa Ortiza, Jarrella Millera i Dillian Whyte'a wymienił mistrz świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (22-0, 21 KO) pytany w wywiadzie dla DAZN o nazwisko kolejnego rywala.

Brytyjski czempion kolejną walkę stoczy najprawdopodobniej na Wembley 13 kwietnia. Promotor Joshuy Eddie Hearn przekonuje, że nadal stara się o zakontraktowanie na tę datę posiadacza pasa WBC Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO), jednak ten wydaje się być bardziej zainteresowany rewanżem z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). 

Fury i Wilder po raz pierwszy spotkali się w ringu 1 grudnia. Walka zakończyła się remisem, zdaniem Joshuy krzywdzącym dla jego rodaka. - Dla mnie Fury wygrał, ale zdaję sobie sprawę, że na obcym terenie czasem trzeba wygrać przez nokaut - stwierdził AJ.

Warren: Hearn nie chce walki Joshuy z Furym

Dodano: 30.12.2018 1:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Promujący mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO) Eddie Hearn od kilku tygodni przekonuje, że stara się o zakontraktowanie walki unifikacyjnej z czempionem WBC Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO). Opiekun AJ-a zapewnia jednocześnie, że zainteresowany jest także konfrontacją z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) jako opcją alternatywną. Zdaniem prowadzącego karierę olbrzyma z Wilmslow Franka Warrena sprawy mają się jednak zupełnie inaczej.

- On może sobie opowiadać, co chce o tym, że jest po rozmowach z Furym, ale Fury jest związany kontraktem ze mną i ja wiem, że oni nie chcą tego pojedynku. Mam jednak nadzieję, że brytyjska publiczność stworzy presję, by do tego starcia doszło jak najszybciej - mówi Warren.

Anthony Joshua między liny powróci najprawdopodobniej 13 kwietnia walką z Dillianem Whytem (25-1, 18 KO). Tyson Fury, wszystko na to wskazuje, ponownie zaboksuje latem, po raz drugi krzyżując rękawice z Wilderem.

Lewis namawia obóz Joshuy do ustępstw ws. walki z Wilderem

Dodano: 28.12.2018 11:26 | 1 odsłon | 0 komentarzyLennox Lewis uważa, że ekipa czempiona WBA, WBO i IBF kategorii ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) powinna pójść na pewne ustępstwa w negocjacjach na temat ewentualnej walki unifikacyjnej z czempionem WBC Deontyem Wilderem (40-0-1, 39 KO). Do tej pory Eddie Hearn proponował "Bronze Bomberowi" za starcie ze swoim zawodnikiem wynagrodzenie w formie określonej z góry kwoty, co w opinii byłego króla wszech wag jest niestosowne.
- To jest największa walka w tej wadze, za którą obaj mogą zgarnąć największe wypłaty w karierze. Za taki pojedynek nie oferuje się czeku, tylko procentowy udział w zyskach - ocenia Lewis.
- Niech to będzie 60-40 na korzyść Joshuy, może nawet 70-30, ale to nie może być po prostu ustalona suma. Ja zgodziłem się wziąć mniej za walkę z Holyfieldem, bo chciałem być bezdyskusyjnym mistrzem świata - przypomina legendarny czempion.
Anthony Joshua na ring powrócić ma 13 kwietnia występem na stadionie Wembley. Promotor Anglika twierdzi, że chciałby na tę datę zakontraktować Wildera, jednak Amerykanin wydaje się już być zdecydowany, że jego następnym pojedynkiem będzie rewanż z Tysonem Furym.

Gołowkin wróci wiosną walką z Eubankiem Jr?

Dodano: 28.12.2018 9:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn chce doprowadzić wiosną do walki Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO) z Chrisem Eubankiem Jr (27-2, 21 KO). To pierwszy pojedynek, który dla "GGG" planuje platforma DAZN, jeśli Kazach podpisze z nią wieloletni kontrakt.
Dla 36-letniego Gołowkina byłby to jednocześnie powrót na ring po wrześniowej porażce z rąk Saula Alvareza. Były mistrz świata wagi średniej chciałby po raz kolejny skrzyżować rękawice z "Canelo" jednak do takiego pojedynku może dojść dopiero jesienią przyszłego roku.
Gołowkin ma także propozycje podpisania umowy z telewizją ESPN, gdzie swoje gale na wyłączność pokazuje grupa Top Rank. Przez ostatnie lata w Stanach Zjednoczonych występy "GGG" transmitowała stacja HBO.

Eddie Hearn promotorem roku według federacji WBA

Dodano: 28.12.2018 8:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Federacja WBA przyznała tytuł promotora roku Eddiemu Hearnowi i jego grupie Matchroom. Najstarsza organizacja boksu zawodowego na świecie doceniła wkład Brytyjczyka w organizację imprez bokserskich w ostatnich dwunastu miesiącach.
Hearn od jesieni, poza Wyspami Brytyjskimi, bardzo intensywnie rozwija swoją działalność w USA. Matchroom ma za sobą organizację pierwszej gali we Włoszech, a wkrótce swoje imprezy Hearn będzie miał także w Niemczech.
Anglik jest odpowiedzialny za bokserski projekt platformy streamingowej DAZN. Hearn promuje m.in. Anthony'ego Joshuę, Oleksandra Usyka i Demetriusa Andrade.

Wilder wyklucza walkę z Joshuą w kwietniu

Dodano: 26.12.2018 18:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

 
Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) potwierdził, że nie ma zamiaru przyjąć oferty walki z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) w kwietniu. Promujący Joshuę Eddie Hearn podjął w tej sprawie rozmowy z obozem Amerykanina, jednak "Bronze Bomber" ma inne plany.
- Nie ma mowy o walce z Joshuą w kwietniu. Nie chcę nawet o tym słyszeć. Joshua miał swoją szansę, kiedy proponowaliśmy mu 50 milionów dolarów, których się domagał. Teraz musi poczekać na swoją kolej - mówi Wilder.
- Mam niedokończone sprawy z Tysonem Furym. Byłbym głupi, gdybym boksował teraz z kimś innym. Nasz rewanż to wielka sprawa, tym razem nie będzie żadnych niedomówień - zapowiada pięściarz z USA.
Pierwszy pojedynek Deontaya Wildera z Tysonem Furym odbył się 1 grudnia. Po dwunastu rundach sędziowie wypunktowali remis, dzięki któremu Amerykanin zachował tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej. 

 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone