niedziela, 12 lipca 2020 r.  Imieniny: Brunona, Jana, Wery
Wiadomości z tagiem Eddie Hearn  RSS
Promotor Pulewa ostrzega Joshuę: nokaut nadchodzi!

Dodano: 05.07.2020 15:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Iwajło Gocew, manadżer Kubrata Pulewa (28-1, 14 KO), jest przekonany, że jego podopieczny sprawi sensację i zdetronizuje czempiona WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO).
- Kubrat na niego wsiądzie, jest teraz w trybie bestii! Jest gotów rozerwać Joshuę na strzępy! Nokaut nadchodzi! W boksie trzeba też umieć przyjmować ciosy, nie tylko zadawać! - mówi opiekun Bułgara, który na zawodowstwie przegrał dotąd tylko z Władimirem Kliczką. 
Na razie nie wiadomo, gdzie i kiedy miałoby dojść do konfrontacji Pulewa z Joshuą. Promotor Brytyjczyka Eddie Hearn wspominał ostatnio o organizacji walki w listopadzie w Londynie.

Źródło: www.ringpolska.pl

DAZN potwierdza kalendarz gal bokserskich na lipiec i sierpień

Dodano: 05.07.2020 14:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Platforma DAZN oficjalnie potwierdziła swój kalendarz bokserskich wydarzeń, które odbędą się w lipcu oraz sierpniu. W tym czasie Eddie Hearn, czyli lidera pięściarskiego projektu DAZN, zorganizuje tylko jedną galę w USA.
Pierwsza impreza DAZN na terenie Stanów Zjednoczonych odbędzie się 24 lipca w Indio. Główną atrakcją będzie pojedynek o pas WBA Gold wagi półśredniej Vergila Ortiza (15-0, 15 KO) z Samuelem Vargasem (31-5-2, 14 KO).
15 sierpnia Eddie Hearn zorganizuje galę w Tulsie i będzie to jego pierwsza impreza w USA od wybuchu epidemii koronawirusa. W walce wieczoru mistrz świata WBC wagi muszej Julio Cesar Martinez (16-1, 12 KO) z McWilliamsem Arroyo (20-4, 15 KO).
28 sierpnia odbędzie się kolejna gala Golden Boy Promotions w Indio. Tam najważniejszym wydarzeniem będzie pojedynek o pas WBC Diamond wagi lekkiej pomiędzy Javierem Fortuną i Jorge Linaresem.

HEARN O ZWIĄZKACH FURY'EGO Z BOSSEM NARKOTYKOWYM

Dodano: 03.07.2020 19:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Stanowcza reakcja na wieści o związku bossa narkotykowego Daniela Kinahana z organizacją walk Tyson Fury vs Anthony Joshua sprawiła, że Kinahan wycofał się z negocjacji. Tymczasem promotor Joshuy, Eddie Hearn ujawnił nowe szczegóły sprawy.

Hearn powątpiewa w chęć Wildera do walki z Furym

Dodano: 01.07.2020 21:04 | 4 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn w rozmowie z The Athletic przyznał, że nie jest do końca pewien, czy Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) naprawdę ma ochotę na szybki rewanż z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).
- Może za bardzo kombinuję, ale coś mi tutaj dziwnie pachnie, jeśli chodzi o sprawę Wildera - powiedział szef Matchroom Boxing. - Wilder siedzi cicho, on chce tej walki? Jest w stu procentach sprawny? Będzie gotów na październik, czy kiedy tam oni to planują? Będzie zadowolony z pieniędzy, które może wygenerować ta walka?
- Nie wiem. Jeśli nie będzie gotów, to Dillian Whyte chętnie wskoczy w jego miejsce - dodał promotor "The Body Snatchera" i Anthony'ego Joshuy. 
Według ostatnich informacji do starcia Fury'ego z Wilderem miałoby dojść w grudniu. Lokalizacja pojedynku nie jest jeszcze znana.

3 lata kary dla Jarrella Millera?

Dodano: 30.06.2020 17:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Miller nadal trenuje do walki z Joshuą
Były współpromotor Jarrella Milera (23-0-1, 20 KO) Eddie Hearn uważa, że 30-letniego Amerykanina za ostatnią wpadkę dopingową spotka dużo surowsza kara niż za tę sprzed planowanego na czerwiec zeszłego roku walki z Anthonym Joshuą, kiedy to federacja WBA zawiesiła "Wielkiego Dzieciaka" na sześć miesięcy.
- Różnica polega na tym, że Miller ma teraz ważną licencję komisji w Nevadzie. Kiedy wpadł przed Joshuą, dopiero starał się o licencję. Teraz już ją ma i może zostać zawieszony w Nevadzie, być może nawet na trzy lata - stwierdził Hearn w rozmowie z "The Athetic". 
Warto zaznaczyć, że nawet jeśli "ban" dla Jarrella Millera zostanie wydany przez lokalną komisję w Nevadzie, to w praktyce oznaczać to będzie dla nowojorczyka brak możliwości otrzymania licencji gdziekolwiek na terenie Stanów Zjednoczonych.

Hearn: kariera Jarrella Millera jest już skończona

Dodano: 29.06.2020 16:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn nie widzi już szans na powrót do boksu dla Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO), który kilka dni temu zanotował kolejną w ciągu kilkunastu miesięcy wpadkę dopingową. 

"Big Baby", który w zeszłym roku stracił walkę o trzy pasy wagi ciężkiej po tym, jak w jego organizmie wykryto ślady stosowania EPO, HGH i duranabolu, w sobotę, szykując się do zaplanowanego na 9 lipca pojedynku z Jerrym Forrestem, ponownie wpadł na duranabolu.

- Szkoda mi go, bo według mnie on ma problemy psychiczne i po prostu nie jest w stanie wyjść do walki, nie stosując dopingu. Jego kariera jest skończona! Nie sądzę, by jakikolwiek liczący się promotor pozwolił mu kiedykolwiek walczyć - powiedział Hearn w wywiadzie dla Behind The Gloves.

Dla 30-letniego Millera lipcowy występ miał być debiutem pod banderą grupy Top Rank i zarazem powrotem między liny po karze za doping z ubiegłego roku.

Hearn w piątek ogłasza komplet walk i terminów letniej serii

Dodano: 24.06.2020 19:51 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował w mediach społecznościowych, że w piątek oficjalnie ogłosi komplet walk i terminów gal na swojej letniej serii, która odbędzie się w ogrodzie siedziby Matchroom na przedmieściach Londynu. Według wcześniejszych doniesień, pierwsza taka impreza odbędzie się 25 lipca. Projekt ma potrwać cztery tygodnie.
Pojedynki, które Eddie Hearn potwierdził już wcześniej to: Fabio Wardley (8-0, 7 KO) - Simon Vallily (17-2-1, 7 KO), Chris Billam-Smith (10-1, 9 KO) - Nathan Thorley (14-0, 6 KO), Chris Kongo (11-0, 6 KO) - Luther Clay (13-1, 5 KO) i Terri Harper (10-0, 5 KO) - Natasha Jonas (9-1, 7 KO).
Na finałowej gali letniego projektu, która planowana jest na 15 sierpnia, ma dojść do walki o tymczasowe mistrzostwo świata WBC pomiędzy Dillianem Whytem i Aleksandrem Powietkinem. Podczas tej samej imprezy rękawice mają skrzyżować również Katie Taylor oraz Amanda Serrano.

Serrano dostanie całą gażę, zaboksuje z Taylor 15 sierpnia

Dodano: 24.06.2020 6:21 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że wycofał się z próby renegocjacji warunków walki pomiędzy Amandą Serrano (37-1-1, 27 KO) oraz Katie Taylor (15-0, 6 KO). Kilka dni temu obóz Amerykanki zakomunikował, że pojedynek nie odbędzie się, ponieważ Serrano nie zgadza się na obniżenie jej wcześniej wynegocjowanej gaży o blisko połowę.
Szef grupy Matchroom chce do tej walki doprowadzć 15 sierpnia na gali na otwartym powietrzu w Londynie. Będzie to jedna z największych walk w historii kobiecego boksu zawodowego.
Taylor ma na swoim koncie mistrzowskie pasy w wadze lekkiej oraz super lekkiej. Serrano zdobywała tytuły aż w siedmiu kategoriach wagowych - od super muszej po super lekką. Pojedynek odbędzie się w limicie do 61 kilogramów.
Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek Dilliana Whyte'a z Aleksandrem Powietkinem. Pięściarze zaboksują o tymczasowy tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej.

PROMOTOR JOSHUY: WALKA Z PULEWEM W LISTOPADZIE Z KIBICAMI?

Dodano: 23.06.2020 12:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO), uspokaja kibiców i zapewnia, że jego kontuzja kolana jego zawodnika w żadnym wypadku nie wpłynie na termin walki z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO).

Źródło: www.bokser.org

Hearn o Joshua - Fury: przekręcono moje słowa

Dodano: 23.06.2020 8:20 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Cały sportowy świat rozgrzała informacja o ustaleniu warunków walki unifikacyjnej o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy czempionem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i mistrzem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO). Eddie Hearn doprecyzował, że porozumienie w głównych kwestiach zostało osiągnięte, ale wciąż wiele spraw nie zostało rozstrzygniętych.
- Udzieliłem wywiadu Sky Sports, informując po prostu, że Joshua i Fury zaakceptowali podział pieniędzy oraz fakt, że stoczą ze sobą dwie walki. Powiedziałem jednak, że przed nami wciąż daleka droga, a potem ciężko było mi uwierzyć w to co czytam. Wiem, że teraz wszyscy są mistrzami clickbaitów, ale to przeszło moje oczekiwania - zdradził Hearn.
- Trzeba podkreślić, że porozumienie w kwestiach finansowych jest bardzo ważne, ale pozostało tyle detali, których nawet jeszcze nie zaczęliśmy omawiać, że nie można mówić o pewnej walce. Ważne, że obie strony chcą tego pojedynku. To na pewno ułatwia sprawę. Moje słowa zostały trochę przekręcone, jednak to też pokazuje, jak bardzo wszyscy chcą tę walkę zobaczyć - dodał szef grupy Matchroom Boxing.
Joshua i Fury przed skrzyżowaniem rękawic mają stoczyć po dwie walki. Joshuę czekają pojedynki z Kubratem Pulewem i Oleksandrem Uskiem, zaś Fury'ego z Deontayem Wilderem oraz Dillianem Whytem. Wszystkie walki będą miały status obowiązkowych obron pasów mistrzowskich i jeśli zostaną pominięte, Fury lub Joshua mogą stracić jeden z posiadanych tytułów.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone