środa, 12 maja 2021 r.  Imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego
Wiadomości z tagiem Eddie Hearn  RSS
Hearn o Joshua - Fury: z naszej strony jesteśmy już gotowi

Dodano: 11.05.2021 15:05 | 0 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn zakomunikował w rozmowie ze Sky Sports, że nie ma żadnych zastrzeżeń do kontraktu na walkę Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) przedstawionego przez inwestorów z Arabii Saudyjskiej.
Promujący Fury'ego Frank Warren stwierdził wcześniej, że on z akceptacją umowy zamierza wstrzymać się do przedstawienia stosownych gwarancji bankowych. Hearn Saudyjczykom w pełni ufa, bo - jak przypomina - w przeszłości z dobrym efektem współpracował z nimi przy okazji rewanżu Joshua - Ruiz.
- Jesteśmy teraz w takim punkcie, że wszyscy już zaczynają się frustrować - powiedział opiekun Joshuy. - Walka jest dogadana. Teraz dopracowujemy drobne detale w kontraktach. 
- My z naszej strony jesteśmy już gotowi. Po ich stronie jest już blisko. Walka jest nieunikniona - dodał Hearn, według którego w kontekście terminu hitowej potyczki nadal pozostają w grze dwie daty - 7 i 14 sierpnia.

PROMOTOR JOSHUY: WALKA Z FURYM 7 LUB 14 SIERPNIA W ARABII SAUDYJSKIEJ

Dodano: 11.05.2021 14:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO), potwierdził, że do jego walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) o wszystkie pasy wagi ciężkiej dojdzie w Arabii Saudyjskiej w pierwszej połowie sierpnia.

Hearn: Plant to teraz jedyna opcja dla Canelo

Dodano: 09.05.2021 17:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn nie pozostawia żadnych wątpliwości do do tego, jak w idealnym według niego scenariuszu wyglądałaby najbliższa sportowa przyszłość Saula Alvareza (56-1-2, 38 KO). Szef Matchroom Boxing widzi "Canelo" w unifikacyjnym boju o cztery mistrzowskie pasy z Calebem Plantem (21-0, 12 KO).

- To teraz jedyna opcja - stwierdził Hearn w rozmowie z DAZN. - I mam nadzieję, że Plant myśli trak samo. Widziałem ostatnio wywiad z nim i za dużo o Canelo nie mówił. 

- Jeśli chcemy, by nadeszły dla boksu wspaniałe czasy, to trzeba bezdyskusyjnego mistrza, pierwszego bezdyskusyjnego czempiona z Meksyku w limicie 168 funtów. Te walkę trzeba zrobić we wrześniu - oświadczył brytyjski promotor.

Saul Alvarez od wczoraj jest posiadaczem pasów federacji WBA, WBO i WBC. Do Caleba Planta należy tytuł IBF.

JUTRO OFICJALNE OGŁOSZENIE WALKI FURY vs JOSHUA?

Dodano: 07.05.2021 19:04 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Promotor mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy, Eddie Hearn twierdzi, że w ten weekend może zostać ogłoszony planowany na sierpień pojedynek AJ'a z jego rodakiem, mistrzem WBC Tysonem Furym.

Źródło: www.bokser.org

Canelo - Saunders: będzie większy ring, jest pierwsze Face Off

Dodano: 05.05.2021 23:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn przekazał w rozmowie z Behind The Gloves, że Saul Alvarez (54-1-2, 36 KO) przystał na żądania Billy Joe Saundersa (30-0, 14 KO) dotyczące zwiększenia wymiarów ringu, w którym w sobotę pięściarze staną do walki o pasy WBA, WBC i WBO wagi superśredniej.
Brytyjczyk dwa dni temu zagroził, że wycofa się z pojedynku, jeśli długość boku ringu będzie mniejsza niż 22 stopy (671 cm). Standardowo gabaryt ten w USA i Wielkiej Brytanii mieści się w przedziale 16-20 stóp (488 - 610 cm). Według ekipy Saundersa mniejszy ring sprzyjałby "Canelo" preferującemu walkę z bliska i częściowo odbierał atut mobilności Wyspiarzowi.
Po zażegnaniu sporu wokół wymiarów ringu Alvarez i Saunders z jednodniowym opóźnieniem stanęli w środę po raz pierwszy twarzą w twarz.


Saunders: rozmiar ringu nie jest już problemem

Dodano: 05.05.2021 6:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Billy Joe Saunders (30-0, 14 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że problem związany z wielkością ringu w sobotniej walce z Saulem Alvarezem (54-1-2, 36 KO) został rozwiązany. Pojedynek będzie główną atrakcją gali organizowanej na AT&T Stadium w Arlington.
Brytyjczyk twierdzi, że otrzymał zapewnienie od organizującej wydarzenie grupy Matchroom Boxing, że bok ringu nie będzie krótszy niż 22 stopy. Saunders preferuje ring o długości 24 stóp - jest to maksymalny dopuszczalny rozmiar przez komisję sportową w Teksasie.
- Oznaczyłem w swoich wpisach w mediach społecznościowych Eddiego Hearna i Canelo. Okazuje się, że rozmiar ringu nie jest problemem, więc kciuki do góry. Oglądam filmy, relaksuje się, a Eddie Hearn niech zadba o właściwy ring - powiedział Saunders.
Pięściarze poznali także obsadę sędziowską na sobotnią walkę. Pojedynek w ringu poprowadzi Mark Calo-oy, zaś na punkty oceniać go będą Tim Cheatham, Max De Luca oraz Glenn Feldman. Transmisja na platformie DAZN.

Saunders domaga się większego ringu w walce z Canelo

Dodano: 04.05.2021 8:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Billy Joe Saunders (30-0, 14 KO) ma już za sobą pierwszą wizytę na stadionie AT&T, na którym w sobotę zmierzy się z Saulem Alvarezem (54-1-2, 36 KO) w boju o pasy WBC, WBA i WBO kategorii superśredniej. Brytyjczyk z rekonesansu wrócił niezadowolony, bo nie spodobał mu się rozmiar ringu, jaki organizatorzy przygotowali na sobotnie starcie.

W opinii Saundersa mniejszy ring (16 stóp - 488 cali) będzie faworyzował mniej mobilnego "Canelo", podczas gdy on sam wolałby ring o szerokości 20 stóp - 610 cm.

- Mały ring mi się nie podoba i zostawiłem to do załatwienia mojemu teamowi. Niech się zajmą tym szajsem - powiedział BJ w rozmowie z Behind The Gloves. 

- Nie może być tak, że walczymy na 70-tysięcznym stadionie, miejsca jest na setki stóp, a ring się skraca do 16 stóp czy 18. Walka tego kalibru powinna być rozgrywana na uczciwych zasadach - dodał Saunders, który już wcześniej wyrażał niezadowolenie faktem, że jego promotor Eddie Hearn zdaje się w mediach faworyzować Alvareza. 

Zunifikowane reguły bokserskie, obowiązujące także w Teksasie, gdzie dojdzie do walki Saunders - Alvarez, nie określają dokładnych rozmiarów ringu - w przepisach mowa jest tylko o minimalnej (16 stóp) i maksymalnej (20 stóp) długości boku pola walki.

DRUGI TRENER FURY'EGO: TYSON JEST JUŻ BARDZO SFRUSTROWANY

Dodano: 03.05.2021 15:25 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) od jakiegoś czasu nie ukrywa swojej frustracji i mówi o możliwości stoczenia walki z kimś innym niż Anthony Joshua (24-1, 22 KO), choć promujący tego drugiego Eddie Hearn zapewnia, że dopina ostatnie małe szczegóły.

Fury - Joshua: mijają kolejne dni, ale Hearn pozostaje optymistą

Dodano: 03.05.2021 10:39 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Kilka dni temu informowano, że w weekend może nastąpić oficjalne potwierdzenie terminu oraz miejsca walki pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO). Na oficjalną wiadomość w tej sprawie kibice wciąż nie mogą się doczekać, ale Eddie Hearn pozostaje optymistą i wierzy, że sprawę uda się sfinalizować w tym tygodniu.
Według szefa Matchroom Boxing, wszystkie zainteresowane strony otrzymały już drafty pełnej umowy na organizację pojedynku, który ma odbyć się 7 sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Jeśli nie będzie większych uwag, rozmowy mogą szybko zmierzać ku szczęśliwemu zakończeniu. Jeśli kontrakty zostaną podpisane, będzie to pierwszy w historii pojedynek o pasy WBA, WBO, WBC i IBF wagi ciężkiej.
W ostatnich dniach narastało napięcie wokół walki o absolutne mistrzostwo świata "królewskiej" dywizji. Bob Arum coraz głośniej mówi o swoich wątpliwościach dotyczących finalizacji pojedynku i rozpoczął już nawet rozmowy o możliwej trzeciej walce Fury'ego z Deontayem Wilderem. Cały czas priorytetem obozu Brytyjczyka pozostaje konfrontacja z Joshuą.

'WIERZĘ, ŻE W PRZYSZŁYM TYGODNIU OGŁOSIMY WALKĘ FURY vs JOSHUA'

Dodano: 02.05.2021 13:08 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Anthony'ego Joshuy, Eddie Hearn twierdzi, że w przyszłym tygodniu powinna zostać ogłoszona największa możliwa walka we współczesnym boksie - planowany na sierpień pojedynek AJ'a z jego rodakiem, mistrzem WBC Tysonem Furym.

Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone