wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Eddie Hearn  RSS
Hearn: Wilder może stanąć z Joshuą w ringu 22 września

Dodano: 13.07.2018 7:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Choć nie potwierdzono jeszcze tego oficjalnie, wszystko wskazuje na to, że 22 września na stadionie Wembley mistrz świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (21-0, 20 KO) zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Promotor Brytyjczyka Eddie Hearn deklaruje, że tuż po walce chętnie skonfrontuje w ringu swojego zawodnika z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), rozpoczynając tym samym promocję unifikacyjnego starcia o cztery pasy, do którego miałoby dojść 13 kwietnia.

- Wilder będzie tu bardzo mile widziany - stwierdził w rozmowie ze Sky Sports szef grupy Matchroom Boxing. - Miał być już w Cardiff [na walce z Parkerem], ale oświadczył, że przyleci tylko, jeśli zostanie wpuszczony na ring. To ma teraz zagwarantowane!

- Jeśli tylko Wilder podpisze kontrakt na pojedynek, z wielką chęcią powitamy go w ringu, ja sam go tam wprowadzę - powiedział Hearn, który wkrótce zamierza wysłać "Bronze Bomberowi" umowę na walkę z podpisem Joshuy.

Finkel: może w kwietniu też nie chcą walki Wilder - Joshua?

Dodano: 12.07.2018 20:56 | 0 odsłon | 0 komentarzyShelly Finkel. menadżer Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), sugeruje, że ekipa Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) może szukać sposobu na uniknięcie walki o cztery pasy wagi ciężkiej również w terminie wiosennym. Pierwotnie planowano, że pojedynek odbędzie się jesienią, jednak rywalem Brytyjczyka będzie prawdopodobnie Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO). 
Promujący AJ-a Eddie Hearn zadeklarował ostatnio, że jego zawodnik spotka się z "Bronze Bomberem" 13 kwietnia, jeśli Amerykanin podpisze przedstawiony mu kontrakt uwzględniający część warunków wynegocjowanych przy okazji rozmów na temat walki jesienią.
- Barry i Eddie Hearn to bardzo sprytni ludzie. Wiedzą, jak dobić interes, na którym im zależy, ale wiedzą także, jak nie dobić takiego, którego nie chcą. Zamiast tracić czas na wysyłanie nam głupich papierów, niech przedstawią coś konkretnego. A może to jest ich sposób na zabicie także terminu kwietniowego? - pyta retorycznie Finkel.

Promotor Powietkina: kontrakt na Joshuę jeszcze niepodpisany

Dodano: 12.07.2018 17:34 | 0 odsłon | 0 komentarzyPromotor Aleksandra Powietkina (34-1, 24 KO) Andriej Riabinski zaprzeczył, jakoby było już ostatecznie przesądzone, że 22 września jego podopieczny zmierzy się z czempionem WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO).
- Cały czas negocjujemy. Kontrakty nie zostały jeszcze podpisane. Walka w Londynie jest główną rozważaną opcją - stwierdził Riabinski. 
Kilka ni temu ekipa Joshuy oficjalnie poinformowała, że Brytyjczyk dwa kolejne pojedynki stoczy na stadionie Wembley. Prowadzący karierę AJ-a Eddie Hearn konferencję anonsującą pierwszy z bojów zapowiedział na przyszły tydzień.

Hearn: zobaczymy, czy Parker będzie jeszcze miał motywację

Dodano: 11.07.2018 23:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy28 lipca w Londynie w pojedynku czołowych ciężkich globu Dillian Whyte (23-1, 17 KO) zmierzy się z Josephem Parkerem (21-1, 18 KO). Promotor Brytyjczyka Eddie Hearn zastanawia się, czy były czempion WBO po zakończonej porażką mega-walce o trzy pasy z Anthonym Joshuą będzie wystarczająco mocno zmotywowany, by sprostać kolejnemu wyzwaniu.
- Widziałem na zdjęciach, że Parker jest bardzo szczupły, wydaje się, że ma jeszcze coś do udowodnienia, bo czuje, że ostatnio wymknęła mu się duża szansa - mówi szef Matchroom Boxing. - Czy Joshua był dla niego za mocny? Tego nie wiemy, ale z Whytem na pewno będzie szybki i będzie chciał coś udowodnić.
- Z drugiej strony, dopiero miał wielką walkę, zarobił dużo pieniędzy. Czy nadal ma w sobie ten ogień i motywację, by wygrywać? Jeśli tak, zapowiada się bardzo, bardzo dobry pojedynek! - ocenia Hearn.

Joshua podpisze kontrakt i będzie czekał na Wildera

Dodano: 11.07.2018 17:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn zapewnił w rozmowie ze Sky Sports, że Anthony Joshua (21-0, 20 KO) chce starcia z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) 13 kwietnia i podpisze kontakt na walkę, uwzględniający wszystkie kwestie, na które ekipa Amerykanina wyraziła zgodę w negocjacjach.

- Mam nadzieję, że Wilder wyrzuci z wózeczka wszystkie zabawki i w końcu pójdzie po rozum do głowy - stwierdził prowokacyjnie promotor Brytyjczyka. - Rozmawiałem wczoraj z Anthonym i powiedział mi, abyśmy podpisali kontrakt i położyli go przed nimi, żeby nie pomyśleli, że blefujemy i nie chcemy pojedynku.

- Anthony w przyszłym tygodniu będzie miał konferencję prasową przed kolejną walką, będzie też w Ameryce. To będzie okazja, by pokazać, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Zgodziliście się na takie warunki, my podpisaliśmy kontrakt, trzymamy kciuki, licząc że 13 kwietnia dojdzie do walki Wilder - Joshua - zakończył Hearn.

Wilder: Joshua zgodziłby się na walkę za 50 mln, gdyby nie Hearn

Dodano: 02.07.2018 18:52 | 3 odsłon | 0 komentarzyDeontay Wilder (40-0, 39 KO) podejrzewa, że to nie Anthony Joshua (21-0, 20 KO) a jego promotor Eddie Hearn zadecydował o odrzuceniu proponowanych 50 milionów dolarów za pojedynek o bezdyskusyjne mistrzostwo świata kategorii ciężkiej.
- Myślę, że nawet mimo tego, że tak się mnie boi, Joshua zgodziłby się na pojedynek za 50 milionów. Niestety on sam nic nie może, bo ma kontrakt z Eddiem Hearnem - twierdzi "Bronze Bomber".
- Myślę, że ekipa Joshuy przedkłada swój własny interes nad jego interes, a nikt z otoczenia Joshuy nie wierzy, że on może mnie pokonać. Joshua przez to z każdym dniem traci fanów, a ja zyskuję. Jeśli ktoś jeszcze uważa, że [fiasko negocjacji] to moja wina, to jest pachołkiem Hearna - przekonuje olbrzym z Alabamy, który prawdopodobnie powróci na ring starciem z Dominikiem Breazelem (19-1, 17 KO).

Bellew: Wildera nikt nie zna, nie ma nawet wsparcia rodaków

Dodano: 01.07.2018 15:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Tony Bellew uważa, że Doentay Wilder (40-0, 39 KO) bez zbędnych dyskusji powinien przyjąć propozycję walki z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) na warunkach przedstawionych mu przez promotora Brytyjczyka Eddiego Hearna. Pięściarz z Liverpoolu przekonuje, iż "Bronze Bomber" ze swoją pozycją marketingową nie ma zbyt wielu atutów w negocjacjach z obozem cieszącego się olbrzymią popularnością AJ-a.

- Wilder jako mistrz WBC wagi ciężkiej powinien być twarzą boksu w Ameryce, a on nawet nie jest twarzą swojego miasta - mówi Bellew. - Jego nikt nie zna, zawalono pracę promotorską. On powinien być już mega-gwiazdą. Ten facet nosi ten sam pas, który należał do Muhammada Alego i Mike'a Tysona, a jest anonimem. Nawet jego rodacy go nie wspierają.

- Ja wiem jedno - Joshua chce tej walki, a Wilder dalej może gadać sobie swoje bzdury. Ile on zarobił w swojej karierze? Największa jego gaża - 7,1 miliona dolarów - pochodzi z przetargu na walkę z Powietkinem. Eddie Hearn zaoferował mu 15 milionów za pojedynek w Wielkiej Brytanii. To bez bezapelacyjnie największa wypłata jego życia - przekonuje "Bombardier" z Liverpoolu komentujący wydarzenia bokserskie dla telewizji Sky Sports.

Joshua - Powietkin: 50 tys. dolarów na badania antydopingowe

Dodano: 30.06.2018 22:36 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Anthony Joshua (21-0, 20 KO) i Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO) będą poddani szczegółowym badaniom atydopingowym przed ich planowaną na wrzesień walką o tytuły mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. Promujący Anglika Eddie Hearn zdradził, że nie żałował środków na dodatkowe testy przed tym pojedynkiem.
- Powietkin już się na wszytko zgodził. Przejdzie dokładnie takie same testy jak Joseph Parker i Władimir Kliczko. Chcemy mieć pewność, że wszystko jest w porządku - tłumaczy właściciel grupy Matchroom Boxing.
- Testy zaczną się 16 tygodni przed walką. Zapłaciliśmy za niezapowiedziane testy 50 tysięcy dolarów. To głównie koszty podróży przedstawicieli VADA, którzy będą podróżować do Rosji, Stanów Zjednoczonych i Anglii. Powietkin zostanie zbadany sześć, siedem lub osiem razy - mówi Hearn.
Dokładana data walki Joshua - Powietkin nie jest jeszcze znana. Nieoficjalnie mówi się, że pojedynek odbędzie się we wrześniu w Stanach Zjednoczonych.

Hearn: mamy Wembley dla Joshuy, z Wilderem czy bez

Dodano: 30.06.2018 16:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn radzi Deontayowi Wlderowi (40-0, 39 KO), by przemyślał jeszcze raz swoją decyzję w sprawie walki z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) na przedstawionych mu warunkach. 

- Nie chcę już słuchać tych bzdur. Albo chcesz walki albo nie - skomentował promotor Joshuy ostatnie wypowiedzi Wildera, który chciałby spotkać się z AJ-em już we wrześniu, a nie dopiero w kwietniu przyszłego roku, jak proponują mu Brytyjczycy.

- AJ daje ci szansę. Dostajesz 15 milionów i możesz spełnić swoje marzenie i dowiedzieć się, jak dobry jesteś. Wembely mamy już zabukowany. Jeśli nie uda się z Wilderem, to weźmiemy - kogoś innego - dodał Hearn.

Anthony Joshua w swoim najbliższym występie, prawdopodobnie 22 września, skrzyżuje rękawice z obowiązkowym challengerem WBA Aleksandrem Powietkinem (40-0, 39 KO).

Wilder: powinni od razu powiedzieć, że Joshua nie jest gotowy

Dodano: 30.06.2018 10:20 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0, 39 KO) podsumował w rozmowie z Premier Boxing Champions bezowocne negocjacje na temat unifikacyjnej walki z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO). Amerykanin jest zdania, że obóz Wyspiarza przez ostatnie tygodnie zrobił wszystko, by do pojedynku nie doszło.

- Nie jestem zaskoczony, ale to śmieszne, że ta cała sytuacja skończyła się w taki sposób. Oni zmarnowali trzy miesiące - stwierdził "Bronze Bomber". 

- Po pierwsze oni w ogóle nie chcieli tej walki i to było widać. Lepiej byłoby, żeby po prostu wyszli i powiedzieli: "Nie chcemy tego pojedynku teraz, może spróbujemy kiedy indziej." - ocenił niepokonany olbrzym z Alabamy, wytykając teamowi Joshuy m.in. jednostronną klauzulę rewanżową wprowadzoną do kontraktu.

- Obaj jesteśmy mistrzami, więc rewanż należy się nam obu. To był kolejny sposób na to, by powiedzieć: "Nie chcemy walki". My już wcześniej zgodziliśmy się na małe pieniądze, zgodziliśmy się na boksowanie w ich kraju. I teraz jak on mnie pokona, to idzie sobie dalej? Nie ma mowy! Powinni od razu powiedzieć, że Joshua nie jest jeszcze gotowy, że Joshua nie wyjdzie do mnie, dopóki jego trener nie uzna, że będzie gotowy - powiedział Wilder, dodając: - Joshua na kogoś takiego jak ja nie będzie gotów nigdy. Dlatego właśnie Eddie Hearn chce ze mną podpisać kontrakt na trzy pojedynki - on mnie potrzebuje!
Wobec fiaska rozmów o unifikacji tytułów Anthony Joshua w kolejnym występie zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO), zaś najbliższym rywalem Deontaya Wildera będzie prawdopodobnie Dominc Breazeale (19-1, 17 KO).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone