sobota, 25 maja 2019 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Fund  RSS
Oddala się mistrzowska szansa Babyface'a?

Dodano: 24.05.2019 15:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że Adam Kownacki (19-0, 15 KO) będzie musiał jeszcze chwilę poczekać na swoją mistrzowską szansę - tak przynajmniej można wnioskować, słuchając słów menadżera czempiona WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) Shelly Finkela. 

Reprezentant "Bronze Bombera" w rozmowie z "The Sun" oświadczył, że w tej chwili w kontekście planów na najbliższe występy rozważani są jako potencjalni rywale Luis Ortiz (31-1, 26 KO), Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) i Anthony Joshua (22-0, 21 KO).

- Pracujemy nad tym wszystkim w tej chwili i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu znajdziemy jakieś rozwiązanie - powiedział Finkel, który zamierza na żywo obejrzeć w Madison Square Garden sobotnie starcie Joshuy z Andym Ruizem Jr (32-1, 21 KO).

- Byłem na obiedzie z Johnem Skipperem [z DAZN], rozmawialiśmy o pojedynku z Joshuą, jestem w kontakcie z grupą Top Rank [promującą Fury'ego]. Rozmawiamy z tymi trzema pięściarzami, z nimi Deontay będzie teraz boksował, a w jakiej kolejności - chcemy to rozstrzygnąć w najbliższych tygodniach. W ciągu jakichś dwóch tygodni wszystko powinno być ustalone i ogłosimy publicznie, co robimy. Myślę, że fani w Wielkiej Brytanii będą zadowoleni - dodał menadżer Wildera. 

Tymczasem Adam Kownacki, który w tym roku boksował raz, nokautując Geralda Washingtona, między liny wrócić ma 3 sierpnia bojem z Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO).

FURY: GDYBY TO ZALEŻAŁO ODE MNIE NIE ZESTAWIŁBYM DUBOIS I GORMANA

Dodano: 24.05.2019 15:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Linealny mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) zdradził swoje poglądy na temat zestawiania ze sobą młodych prospektów.

Źródło: www.bokser.org

Obóz Whyte'a zgodził się na walkę z Furym o pas WBC

Dodano: 24.05.2019 5:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Obóz Dilliana Whyte'a (25-1, 18 KO) poinformował federację WBC, że zgadza się na walkę z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). World Boxing Council wkrótce ma wyznaczyć pięściarzy do pojedynku o tymczasowy pas mistrza świata wagi ciężkiej lub tytuł WBC Diamond.
Eddie Hearn, który jest promotorem Whyte'a, zdradził, że decyzja WBC w sprawie statusu tego pojedynku może zostać wydana w ciągu najbliższych dni. Jednocześnie szef Matchroom stwierdził, że cały czas nie jest przekonany, czy Fury faktycznie zgodzi się na walkę z Whytem.
Póki co jednak Fury i Whyte mają już zaplanowane walki na lato - "Król Cyganów" 15 czerwca zaboksuje z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO), a "The Body Snatcher" 20 lipca skrzyżuje rękawice z Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO).

Wilder: typowy Fury, który stracił pamięć

Dodano: 23.05.2019 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) nie przejął się zbytnio ostatnią wypowiedzią Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), który za pośrednictwem TMZ nazwał go kelnerem, wyzwał do walki na gołe pięści na ulicach Nowego Jorku i zaproponował ssanie swoich genitaliów. 

- To wciąż ten sam, typowy Fury - stwierdził "Bronze Bomber". - Tylko, że większość migawek z naszej walk to on wstający z desek. To ten sam Tyson, któremu zafundowałem utratę przytomności, przez co nawet nie pamięta, jak znalazł się na macie i jak z niej wstawał. 

- Nie można traktować poważnie tego co on mówi, bo on czasami zapomina też to, co wygaduje - dodał Wilder, który w minioną sobotę w dziewiątej obronie pasa WBC wagi ciężkiej znokautował w pierwszej rundzie Dominica Breazeale'a.

Tyson Fury kolejny pojedynek stoczy 15 czerwca, krzyżując rękawice z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). Brytyjczyk przekonuje, że do jego rewanżu z Deontayem Wilderem mogłoby dojść wiosną przyszłego roku. Pierwsze starcie pięściarzy zakończyło się remisem.

TYSON FURY: WILDER MOŻE POSSAĆ MOJE ORZESZKI

Dodano: 21.05.2019 14:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) rozpoczął promocję swojej osoby za oceanem w charakterystyczny dla siebie sposób. Dostało się Deontayowi Wilderowi (41-0-1, 40 KO).

Źródło: www.bokser.org

Fury do Wildera: ssij mi... możemy walczyć na gołe pięści!

Dodano: 21.05.2019 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania wilder fury ringpolska.pl

Nie trzeba wiele, by sprowokować Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) do barwnej wypowiedzi. Wczoraj udało się to reporterowi TMZ, który "Króla Cyganów" zapytał o ewentualny rewanż z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Brytyjczyk "stanął na wysokości zadania", fundując mediom kolejny nagłówek. 

- Wilder to tylko wielki menel, kelner, jak się ze mną spotka ponownie, to obiecuję,że ujrzy gwiazdy - powiedział olbrzym z Manchesteru.

Poproszony o specjalną wiadomość dla "Bronze Bombera" Fury odparł: - Deontay Wilder, ssij mi jaja! Jeśli chcesz dziw** coś z tym zrobić, to chodź i zmierz się ze mną! Mogę z tobą walczyć na gołe pięści za darmo na Time Square!

Deontay Wilder w sobotę zaliczył kolejną obronę pasa WBC wagi ciężkiej, nokautując w pierwszej rundzie Dominica Breazele'a. Tyson Fury na ring powróci 15 czerwca walką z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Zdjęcie. Sports Emmy 2019: Wilder z dwoma statuetkami

Dodano: 21.05.2019 10:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj odbyła się gala wręczenia sportowych statuetek Emmy. Dwa wyróżnienia za materiały zrealizowane przy okazji walki Deontaya Wildera z Tysonem Furym otrzymała telewizja ESPN. Showtime nagrodzono za serię All Access: Wilder vs Fury i za Epilog po walce.

FURY: NIE PODPISAŁEM KONTRAKTU Z ESPN ŻEBY WALCZYĆ Z LESZCZAMI

Dodano: 21.05.2019 10:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Podpisałem kontrakt ze stacją ESPN po ty, by uczynić mój rewanż z Wilderem jeszcze większym - mówi Tyson Fury (27-0-1, 19 KO), od teraz współpromowany przez Franka Warrena oraz Boba Aruma. Anglik rusza na podbój Ameryki.

Źródło: www.bokser.org

Fury: Wilder w marcu-kwietniu, Wilder: on nie chce rewanżu

Dodano: 21.05.2019 10:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) twierdzi, że do jego rewanżowego pojedynku z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) dojść może w marcu lub kwietniu przyszłego roku. W międzyczasie Brytyjczyk chciałby stoczyć dwie lub trzy walki w ramach nowego kontraktu z ESPN, pierwszą z nich 15 czerwca z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). 

Wilder w zapewnienia "Króla Cyganów" nie wierzy, jednak warto pamiętać, że związany z konkurencyjną wobec ESPN stacją Showtime Amerykanin chciałby, aby do drugiej walki doszło na gali pokazywanej przez "jego" telewizję. 

- Fury od początku nie chciał tego rewanżu. On wie, że został znokautowany, nawet nie pamięta, jak znalazł się na deskach. To jest straszne. On nie chce przez to znów przechodzić. Opowiadał przecież po pojedynku ludziom, jak niebezpiecznym jestem rywalem. Słyszałem, że nawet miał wstrząs mózgu. On na pewno nie chce tej walki, jego rodzina jej nie chce, rozumiem to - komentuje deklaracje niedawnego rywala "Bronze Bomber".

Do pierwszego starcia Deontaya Wildera z Tysonem Furym doszło w grudniu ubiegłego roku. W przekroju całej zakończonej remisem walki lepiej zaprezentował się Brytyjczyk, który jednak w ostatniej rundzie był na skraju nokautu. 

Fury: przeszedłem do ESPN, żeby rewanż z Wilderem był większy

Dodano: 20.05.2019 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) Frank Warren przekonuje, że już na początku przyszłego roku uda się doprowadzić do rewanżowego starcia "Króla Cyganów" z mistrzem WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Warren uważa, że fakt, iż Fury aktualnie związany jest z telewizją ESPN, a Wilder z konkurencyjną Showtime, nie powinien stanowić istotnej przeszkody. Podobnego zdania jest też sam olbrzym z Manchesteru.

- Podpisałem kontrakt z ESPN, by rewanż z Wilderem był jeszcze większy - mówi Fury. - Jeśli tylko Wilder będzie chciał drugiej walki, zrobimy ją. Nie przyszedłem do ESPN, żeby walczyć z kelnerami. 

- Na Showtime nasz pojedynek nie miał tak dużej oglądalności. To było tylko 325 tysięcy PPV. Walka o mistrzostwo wagi ciężkiej z udziałem dwóch najbardziej barwnych i charyzmatycznych czempionów ostatnich 50 lat powinna być większa! ESPN daje możliwość zrobienia z tego pojedynku o wymiarze globalnym! - twierdzi "Król Cyganów", który 15 czerwca zaboksuje z niepokonanym Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone