piątek, 21 września 2018 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Gasijew  RSS
Gasijew po operacji, czeka go pół roku przerwy

Dodano: 10.09.2018 18:08 | 1 odsłon | 0 komentarzyByły mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBA i IBF Murat Gasijew (26-1, 19 KO) przeszedł operację kontuzjowanego ramienia. Rosjanin pełne treningi będzie mógł wznowić za sześć miesięcy.
- Czuję się świetnie, jestem też w świetnym nastroju - mówi "Iron".  - Operacja poszła dobrze, teraz dochodzę do zdrowia. Niedługo zacznę ćwiczyć. O terminach ciężko mówić, bo to zależy od tego, jak przebiegała będzie rehabilitacja. 
- Kilka dni temu zdjęto mi szwy, za trzy miesiące zdejmą usztywnienie i będę mógł zacząć biegać. Treningi bokserskie będą możliwe za jakieś pół roku - dodaje Gasijew, który w swoim ostatnim występie, w finale turnieju WBSS, przegrał na punkty z Oleksandrem Usykiem. 

Źródło: www.ringpolska.pl

Lebiediew celuje w Usyka, Gasijewa lub Szumenowa

Dodano: 10.09.2018 12:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na przełomie grudnia i stycznia chce powrócić na ring "mistrz w zawieszeniu" federacji WBA wagi junior ciężkiej Denis Lebiediew (31-2, 23 KO), który w piątek szybko znokautował Hizni Altunkayę.

- Na razie nic jeszcze nie jest zaplanowane, ale ponieważ Denis zadeklarował, że chce kontynuować karierę, będziemy rozmawiać o grudniu lub styczniu, jeśli chodzi o kolejną walkę. Chcielibyśmy, aby rywalem był Oleksandr Usyk, Murat Gasijew lub Beibut Szumenow - powiedział menadżer Gasijewa Wadim Korniłow.

Z trzech pięściarzy wymienionych przez Korniłowa w najbliższych miesiącach "dostępny" będzie tylko Szumenow, bo Usyk 10 listopada boksować ma z Tonym Bellew, a Gasijew chwilowo odpoczywa ze względu na kontuzję.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone