piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Jacht  RSS
Gołowkin - Derewianczenko oficjalnie 5 października o pas IBF

Dodano: 21.08.2019 19:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jest już pewne, że 5 października na gali w nowojorskiej Madison Square Garden dojdzie do walki o wakujący pas IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO) i Sergiejem Derewianczenko (13-1, 10 KO). Data i miejsca pojedynku zostały oficjalnie potwierdzona przez organizatorów gali.
Pas International Boxing Federation wcześniej należał do Saula Alvareza. Meksykanin dzierżył ten pas od maja, kiedy to odebrał go Danielowi Jacobsowi.  Jeśli Gołowkin nie przyjąłby walki z Derewianecznko, wówczas do skrzyżowania rękawic z Ukraińcem wyznaczony zostałby Kamil Szeremeta.
Gołowkin w ostatnim zawodowym występie wygrał przed czasem ze Stevem Rollsem. 33-letni Derewianczenko wywalczył mistrzowską szansę, pokonując w eliminatorze IBF Jacka Culcaya. Niewykluczone, że podczas październikowej dojdzie do walk Iwana Baranczyka z Gabrielem Bracero oraz Patrika Daya z Charlesem Conwellem.

W czwartek oficjalne ogłoszenie walki Gołowkin - Derewianczenko

Dodano: 20.08.2019 18:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek zostaną oficjalnie potwierdzone szczegóły walki o wakujący pas IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO) i Sergiejem Derewianczenko (13-1, 10 KO). Pojedynek odbędzie się 5 października w Madison Square Garden w Nowym Jorku.
Derewianczenko ma zarobić za ten występ ok. 5,5 mln dolarów, zaś Gołowkin ok. 15 mln dolarów. Do walki Ukraińca z Kazachem mogło dojść już w maju ubiegłego roku, jednak Gołowkin nie chciał wtedy boksować z Derewianczenko, wybierając na rywala Vanesa Martirosyana. "GGG" unikając walki z Derewianczenko stracił posiadany wówczas pas International Boxing Federation, o który Ukrainiec kilka miesięcy później nieskutecznie boksował z Danielem Jacobsem.
Gołowkin w ostatnim zawodowym występie wygrał przed czasem ze Stevem Rollsem. 33-letni Derewianczenko wywalczył ponowną mistrzowską szansę, pokonując w eliminatorze IBF Jacka Culcaya.

20 września przetarg na walkę Ramirez - Postoł

Dodano: 19.08.2019 22:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na 20 września został wyznaczony przetarg, który ma wyłonić organizatora walki o tytuł mistrza świata WBC wagi super lekkiej pomiędzy Jose Carlosem Ramirezem (25-0, 17 KO) i Wiktorem Postołem (31-2, 12 KO), oficjalnym pretendentem do pasa World Boxing Council.
Ramirez posiada także tytuł mistrzowski organizacji World Boxing Organization. Niedawno WBO do walki z Ramirezem wyznaczyła także Jacka Catteralla (24-0, 13 KO). Przetarg na organizację tego pojedynku ma odbyć się w pierwszych dniach września.
26-letni Ramirez w ostatnim zawodowym pojedynku wygrał przed czasem z Mauricem Hookerem. Dla Amerykanina była to najcenniejsza wygrana na profesjonalnych ringach.

Źródło: www.ringpolska.pl

Giertych i Dubois o możliwych przyczynach śmierci Kosteckiego

Dodano: 16.08.2019 17:34 | 1 odsłon | 0 komentarzyRoman Giertych i Jacek Dubois - pełnomocnicy rodziny Dawida Kosteckiego - wydali oświadczenie, w którym apelują o ponowną sekcję zwłok pięściarza i przedstawiają możliwy przebieg zdarzeń, który mógł doprowadzić do śmierci "Cygana".
Według oficjalnej wersji prokuratury Kostecki popełnił samobójstwo, wieszając się na prześcieradle w celi więziennej. W opinii Giertycha i Dubois do zgonu boksera mogły się jednak przyczynić osoby trzecie. Pełna treść oświadczenia poniżej.
"Ponowny apel pełnomocników rodziny do Ministra Sprawiedliwości-Prokuratora Generalnego o wyjaśnienie rzeczywistej przyczyny śmierci Dawida Kosteckiego
Zwracaliśmy się do Prokuratury o przeprowadzenie ponownej sekcji zwłok Dawida Kosteckiego, z uwagi na konieczność ustalenia pochodzenia otarć naskórka stwierdzonych na jego szyi, które prokurator Wojciech Kapuściński uznał za możliwe ślady zbrodni.
Po ponownej analizie dostępnych materiałów, oględzinach ciała zmarłego oraz konsultacji z lekarzami uważamy, że ślady ujawnione na ciele zmarłego Dawida Kosteckiego mogły powstać podczas walki, a zatem wskazują na udział osób trzecich w zdarzeniu.
Chodzi o następujące obrażenia, które widoczne są na zwłokach, znajdujących się obecnie w dyspozycji rodziny:
1. Obrażenia na tylnej powierzchni lewego ramienia o średnicy kilku centymetrów.
2. Uszkodzenia naskórka i podbiegnięcia krwawe ręki prawej
a) przedramienia - na tylnej oraz bocznej powierzchni otarcie naskórka.
b) powierzchni ręki prawej – otarcia naskórka.
3. Obrażenia na grzbiecie oraz podbiegnięcia krwawe o wymiarach kilku centymetrów.
4. Rana na nodze lewej o szerokości ok. 0.5 cm
5. Dwa zdarcia naskórka po lewej stronie szyi pod uchem o średnicy ok. 3 mm.
Wszystkie (poza pkt. 5) ślady są zgodne ze śladami ustalonymi podczas sekcji zwłok. Część śladów opisanych podczas oględzin i sekcji zwłok jest dla nas na tym etapie nieweryfikowalna (m.in. ślady opisane przez biegłego Sadowskiego i prok. Kapuścińskiego) ze względu na nacięcia dokonane podczas sekcji.
Jednakże wnioski z sekcji nie wyjaśniają mechanizmu powstania tych śladów.
Tymczasem ich analiza dowodzi, że musiały powstać w wyniku urazu bezpośredniego, najprawdopodobniej z udziałem osób trzecich. Usytuowanie tych obrażeń może wskazywać na to, że Dawid Kostecki był przytrzymywany i unieruchomiony w pozycji leżącej przez osobę trzecią (osoby trzecie) w ten sposób, że napastnik siedząc na nim obiema rękoma przytrzymywał go za ręce (przedramię i ramię). Równolegle druga osoba mogła dusić Dawid Kosteckiego, zaciskając zwinięte prześcieradło wokół jego szyi, co doprowadziło do utraty przez niego przytomności, a następnie do jego śmierci. Następnie ciało mogło zostać usytuowane w pozycji półsiedzącej, a prześcieradło przywiązane do kraty celem upozorowania samobójstwa. Być może przed użyciem przemocy zmarłego ogłuszono chemicznie lub przy pomocy urządzenia paraliżującego.
Mechanizm powstania obrażeń stwierdzonych w czasie oględzin ciała, a następnie opisanych powyżej powinien w sposób jednoznaczny zostać w trakcie sekcji zwłok wyjaśniony.
Tymczasem sekcja nie ustala w jaki sposób powstały wskazane obrażenia, podobnie jak nie ustala mechanizmu powstania otarć naskórka na szyi (opisanych przez prok.Kapuścińskiego) o czym pisaliśmy w pierwszym oświadczeniu, a co za tym idzie konkluzja wynikająca z badania sekcyjnego jest niepełna. Brak wyjaśnienia mechanizmu powstania obrażeń oznacza, że przeprowadzona sekcja zwłok jest niewystarczająca, a tym samym niewiarygodna w zakresie wykluczenia udziału osób trzecich w zdarzeniu.
W związku z powyższym konieczne jest powtórne wykonanie badania sekcyjnego w celu wyjaśnienia tych niejasności przez niezależny zespół ekspertów.
Ponadto wnosimy o dopuszczenie dowodu z opinii zespołu biegłych lekarzy i specjalistów z zakresu kryminalistyki na okoliczność zbadania czy powyższa wersja jest możliwa, jak również czy możliwa jest wersja prezentowana dotychczas przez Prokuraturę, polegająca na popełnieniu przez Dawida Kosteckiego samobójstwa przez powieszenie w pozycji leżącej, zwłaszcza przy nie spostrzeżeniu tego przez współwięźniów .
Ponieważ Prokuratura odmawia wykonania powtórnej sekcji w celu ustalenia rzeczywistych przyczyn śmierci Dawida Kosteckiego powyższy apel, na prośbę rodziny zmarłego, która jest zdania, że Dawid Kostecki nie zginął śmiercią samobójczą, ogłaszamy publicznie.
Adw. Roman Giertych
Adw. Jacek Dubois"

Gołowkin i Derewianczenko ustalili warunki walki o pas IBF

Dodano: 14.08.2019 8:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


5 października podczas gali organizowanej w Nowym Jorku ma dojść do walki o wakujący pas IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO) i Sergiejem Derewianczenko (13-1, 10 KO). Pięściarze ustalili już warunki pojedynku.
Derewianczenko ma zarobić za ten występ ok. 5,5 mln dolarów, zaś Gołowkin ok. 15 mln dolarów. Do walki Ukraińca z Kazachem mogło dojść już w maju ubiegłego roku, jednak Gołowkin nie chciał wtedy boksować z Derewianczenko, wybierając na rywala Vanesa Martirosyana. "GGG" unikając walki z Derewianczenko stracił posiadany wówczas pas International Boxing Federation, o który Ukrainiec kilka miesięcy później nieskutecznie boksował z Danielem Jacobsem.
Gołowkin w ostatnim zawodowym występie wygrał przed czasem ze Stevem Rollsem. 33-letni Derewianczenko wywalczył ponowną mistrzowską szansę, pokonując w eliminatorze IBF Jacka Culcaya.

Nabór KnockOut Pormotions: blisko 150 zgłoszeń

Dodano: 13.08.2019 16:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Blisko 150 zgłoszeń nadeszło na adres KnockOut Promotions po ogłoszeniu naboru przez największą polską grupę boksu zawodowego.

- Odzew na nasze ogłoszenie przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - powiedział ringpolska.pl wiceprezes zarządu KnockOut Promotions Jacek Szelągowski. - Dziękujemy wszystkim chętnym, teraz będziemy musieli dokładnie przyjrzeć się wszystkim przesłanym zgłoszeniom

- Zachęcamy jednocześnie do dalszego przesyłania swoich kandydatur, z pewnością każdą dokładnie rozpatrzymy i do końca miesiąca zaprosimy do Warszawy wybrane osoby - dodał Szelągowski.

Źródło: www.ringpolska.pl

5,5 mln dla Derewianczenki za walkę z Gołowkinem?

Dodano: 05.08.2019 14:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy


5,5 miliona dolarów ma zarobić Sergiej Derewianczenko (13-1, 10 KO) za walkę z Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO). Stawką pojedynku, który ma odbyć się 4 października w Nowym Jorku, będize wakujący tytuł mistrza świata IBF wagi średniej.
Wcześniej Derewianczenko, który jest oficjalnym pretendentem do pasa International Boxing Federation, negocjował walkę z Saulem Alvarezem. Według nieoficjalnych informacji, obóz "Canelo" nie chciał się zgodzić na wypłatę dla Ukraińca przekraczającą 5 mln dolarów.
Gołowkin w ostatnim zawodowym występie wygrał przed czasem ze Stevem Rollsem. 33-letni Derewianczenko wywalczył ponowną mistrzowską szansę, pokonując w eliminatorze IBF Jacka Culcaya. Walkę w USA pokaże platforma DAZN.

Zieliński: Jest duży niedosyt

Dodano: 03.08.2019 7:51 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W piątek Arka Gdynia zremisowała z Koroną Kielce (1:1), a Jacek Zieliński przyznał, dużo brakuje,... pochodzi z serwisu .

Tagi: Jacht, Arka, Jeep
Źródło: https:

Gołowkin - Derewianczenko o pas IBF 4 października

Dodano: 03.08.2019 2:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


4 października podczas gali organizowanej w Nowym Jorku najprawdopodobniej dojdzie do walki o wakujący pas IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO) i Sergiejem Derewianczenko (13-1, 10 KO).
Do pojedynku tych pięściarzy mogło dojść już w maju ubiegłego roku, jednak Gołowkin nie chciał wtedy boksować z Ukraińcem, wybierając na rywala Vanesa Martirosyana. "GGG" unikając walki z Derewianczenko stracił posiadany wówczas pas International Boxing Federation, o który Ukrainiec kilka miesięcy później nieskutecznie boksował z Danielem Jacobsem.
Gołowkin w ostatnim zawodowym występie wygrał przed czasem ze Stevem Rollsem. 33-letni Derewianczenko wywalczył ponowną mistrzowską szansę, pokonując w eliminatorze IBF Jacka Culcaya.

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone