środa, 12 maja 2021 r.  Imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego
Wiadomości z tagiem Jake Paul  RSS
Zakaz stadionowy dla Jake'a Paula po bójce z Floydem

Dodano: 10.05.2021 18:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jake Paul nie będzie mógł uczestniczyć w żadnych wydarzeniach towarzyszących promocji walki Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. 24-latek nie będzie mógł także uczestniczyć w samej gali, która odbędzie się 6 czerwca na Hard Rock Stadium w Miami.
To efekt bójki, w którą Jake Paul wdał się z Mayweatherem podczas niedawnej konferencji prasowej promującej czerwcowe wydarzenie. Decyzję w sprawie "zakazu stadionowego" podjął Al Haymon, wieloletni doradca Mayweathera.
Gala będzie w Stanach Zjednoczonych pokazywana w systemie Pay-Per-View. Pojedynek nie zostanie zaliczony do oficjalnych rekordów.

Mayweather wdał się w bójkę z Jakem Paulem

Dodano: 06.05.2021 23:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 
Podczas konferencji prasowej promującej walkę Floyda Mayweathera Jr z Loganem doszło do bójki pomiędzy Mayweatherem i Jakem Paulem, bratem Logana. Zamieszanie sprowokował Jake Paul, który najpierw zaczął obrażać słownie Mayweathera, a potem zabrał mu czapkę. 
Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych ruszył za Paulem i wyprowadził kilka ciosów. Mayweather był uspokajany przez ochroniarzy, ale kilka razy doszło jeszcze do zwarcia. Jake Paul stoczył trzy zawodowe walki bokserskie. W ostatnim występie znokautował byłego zawodnika UFC Bena Askrena.

TOMMY FURY O WALCE Z JAKE'EM PAULEM: ROZERWĘ GO NA STRZĘPY

Dodano: 30.04.2021 19:22 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Niezwykle popularny youtuber Jake Paul (2-0, 2 KO) wyzywa na pojedynek brata mistrza WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego. Tommy Fury (5-0, 4 KO) dolewa oliwy do ognia i coraz ostrzej odpowiada.

Źródło: www.bokser.org

Brat Tysona Fury'ego i Jake Paul gotowi na walkę

Dodano: 26.04.2021 13:44 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Jake Paul (3-0, 3 KO) i Tommy Fury (5-0, 4 KO) są gotowi skrzyżować rękawice. Choć obaj zyskali popularność dzięki swoim pozasportowym występom medialnym, toczyli także zawodowe walki i teraz chcieliby się ze sobą sprawdzić.
- Myślę, że to by byłoby wielkie wydarzenie - mówi Paul. - On do tej pory boksował z leszczami, żeby dobrze wypaść na ich tle. Może ludzie to samo mówią o mnie, ale ja wygrałem na przykład z Benem Askrenem. Nasze ekipy rozmawiają i może coś z tego wyjdzie. 
- Jeśli Paul przyśle mi kontrakt, to od razu go podpisuję i odsyłam. Dla mnie to jest łatwa kasa za walkę z idiotą. Bena Askrena to nawet moja matka by znokautowała - twierdzi przyrodni brat króla wagi ciężkiej Tysona Fury'ego.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone