piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Jamesa  RSS
Kubrat Pulew wraca na ring 9 listopada

Dodano: 20.08.2019 5:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania kubrat pulew ringpolska.pl
9 listopada podczas gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych na ring ma wrócić Kubrat Pulew (27-1, 14 KO). Na razie nie potwierdzono, kto będzie kolejnym rywalem oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi ciężkiej.
Niedawno Bułgar musiał starać się o odzyskanie licencji boksreskiej, która została zawieszona po tym, jak pięściarz został oskarżony o molestowanie seksualne przez reporterkę Jenny Ravalo. Pulew pocałował dziennikarkę po zakończeniu wywiadu udzielonego po zwycięskiej walce z Bogdanem Dinu. Zgodnie z nakazem CSAC pięściarz, by móc dalej walczyć na terenie USA, musiał ukończyć specjalny kurs dotyczący molestowania seksualnego - co uczynił.
Pulew w przyszłym roku zmierzy się ze zwycięzcą rewanżowej walki pomiędzy Anthonym Joshuą i Andym Ruizem. Do tego pojedynku dojdzie 7 grudnia na gali w Arabii Saudyjskiej.
Główną atrakcją listopadowej gali będzie starcie Jamela Herringa (20-2, 10 KO) z Lamontem Roachem Jr (19-0-1, 7 KO). Pięściarze zaboksują o tytuł mistrza świata WBO wagi super piórkowej, a galę pokaże telewizja ESPN.

Jamel Herring - Lamont Roach o pas WBO 9 listopada

Dodano: 05.08.2019 5:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


9 listopada dojdzie do walki mistrza świata WBO wagi super piórkowej Jamela Herringa (20-2, 10 KO) z Lamontem Roachem Jr (19-0-1, 7 KO), oficjalnym pretendentem do tytułu World Boxing Organization.
Promotorzy pięściarzy osiągnęli porozumienie bez potrzeby przystępowania do przetargu. Galę zorganizuje promująca Herringa grupa Top Rank.
33-letni Herring wywalczył tytuł mistrzowski, wygrywając w maju z Masayukim Ito. 23-letni Roach w ostatnim zawodowym występie wygrał z Jonathanem Oquendo.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone