środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Jarrell  RSS
Komisja antydopingowa VADA: Joshua i Ruiz byli czyści

Dodano: 20.06.2019 10:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Komisja antydopingowa VADA poinformowała oficjalnie, że wyniki wszystkich kontroli przeprowadzonych przed i po walce Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO) dały wynik negatywny.

Joshua i Ruiz spotkali się w ringu 1 czerwca. Pojedynek przez techniczny nokaut w siódmej rundzie wygrał meksykański "Niszczyciel", odbierając Brytyjczykowi mistrzowskie pasy wagi ciężkiej federacji WBA, WBO i IBF. Pierwotnie rywalem Joshuy miał być Jarrell Miller, który jednak na przestrzeni kilku dni trzykrotnie wpadł na dopingu (wykryto u niego endurobol, hormon wzrostu i EPO).

Anthony Joshua i Andy Ruiz Jr pod koniec roku zmierzą się w walce rewanżowej. Dojdzie do niej w listopadzie lub w grudniu, w Wielkiej Brytanii lub USA.

JARRELL MILLER WCIĄŻ OSKARŻA ANTHONY'EGO JOSHUĘ O DOPING

Dodano: 17.06.2019 19:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Okryty niesławą po wpadce dopingowej Jarrell Miller wciąż oskarża o doping byłego już mistrza świata Anthony'ego Joshuę. Według Millera wynik rewanżowej walki Joshua vs Ruiz zależy od miejsca, w którym się ona odbędzie.

Źródło: www.bokser.org

Jarell Miller wkrótce podpisze kontrakt z grupą Top Rank?

Dodano: 17.06.2019 8:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) ma wkrótce podpisać kontrakt z grupą Top Rank. Niedoszły pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej jest aktualnie zawieszony po tym jak trzykrotnie w jego organizmie wykryto zakazane środki dopingujące, jednak już w grudniu będzie mógł wrócić na ring.
Bob Arum, który w najbliższych tygodniach ma zostać nowym promotorem 30-latka, jest przekonany, że pięściarz z USA wróci na ring w lepszej formie, niż kiedykolwiek wcześniej. Miller nie boksował od listopada ubiegłego roku.
Nowojorczyk na początku czerwca miał przystąpić do walki z Anthonym Joshuą, jednak po trzykrotnym złamaniu przepisów antydopingowych, wykluczono go z pojedynku o trzy mistrzowskie pasy kategorii ciężkiej. Wcześniej Miller współpracował z grupą Matchroom.

Źródło: www.ringpolska.pl

JARRELL MILLER CHCE WALKI Z FURYM, PODPISZE KONTRAKT Z TOP RANK?

Dodano: 16.06.2019 15:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Splamiony niedawno wpadką dopingową Jarrell Miller pojawił się na gali Fury vs Schwarz w Las Vegas i udzielił wywiadu, w którym niespodziewanie ujawnił, że prowadzi rozmowy z bardzo wpływowymi postaciami świata boksu.

Źródło: www.bokser.org

Miller wróci pod koniec roku, będzie testowany regularnie

Dodano: 05.06.2019 9:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) zamierza wrócić na ring pod koniec roku. 30-latek kilka tygodni temu został trzykrotnie przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących.
Amerykanin miał 1 czerwca przystąpić do walki z Anthonym Joshuą, jednak został zdyskwalifikowany i stracił bokserską licencję na sześć miesięcy. Nowojorczyk ma nadzieję, że wkrótce będzie mógł stoczyć kolejny pojedynek.
- Zawaliłem, wiem o tym, ale każdy popełnia błędy. Teraz sam zgłoszę się do programu antydopingowego i chcę być regularnie badany. Będę dużo bardziej pilnował tego co jem i co przyjmuję. Ta sytuacja już się nie powtórzy - mówi "Big Baby".
- Chcę zaboksować pod koniec roku w Stanach Zjednoczonych. Jestem otwarty na różne propozycje i jeśli przyjdzie oferta z innego kontynentu, to też nie odmówię. Wiem, że narozrabiałem i teraz muszę zapracować na ponowne zaufanie - dodaje Miller.
Miller po raz ostatni boksował w listopadzie ubiegłego roku. Za walkę z Joshuą pięściarz z USA miał zarobić prawie 5 milionów dolarów.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone