środa, 22 maja 2019 r.  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Wiadomości z tagiem Jedną  RSS
Pięciu sędziów punktowych w walkach mistrzowskich WBC?

Dodano: 17.05.2019 7:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przeydent federacji WBC Mauricio Sulaiman poinformował, że kierowana przez niego organizacja rozważa zwiększenie liczby sędziów punktujących walki mistrzowskie. Pojedynki o pasy World Boxing Council może wkrótce oceniać aż pięciu sędziów punktowych.
- Największym koszmarem bokserskich kibiców są złe decyzje sędziowskie. Przy pięciu dobrze wyselekcjonowanych sędziach, dużo trudniej będzie popełnić błąd i wskazać niewłaściwego zwycięzcę. Wpieramy ten projekt i będziemy nad nim debatować - mówi Sulaiman.
Federacja WBC w przeszłości wprowadziła już kilka niestandardowych rozwiązań. Jednym z nich było otwarte punktowanie, od którego większość federacji krajowych odeszła. W ramach otwartego punktowania, odczytywano karty punktowe w trakcie walk mistrzowskich.
World Boxing Council jakiś czas temu wystartowała także z Clean Boxing Program - innowacyjnym na warunki bokserskie programem antydopingowym, w ramach którego pięściarze kontrolowani są nie tylko bezpośrednio przed walkami, ale także podczas okresów, kiedy nie przygotowują się do żadnego pojedynku.

DILLIAN WHYTE DOCZEKAŁ SIĘ POCHWAŁ OD TEDDY'EGO ATLASA

Dodano: 16.05.2019 17:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Jednym z moich ulubionych zawodników wagi ciężkiej jest Dillian Whyte - nie ukrywa sławny trener oraz analityk pięściarski Teddy Atlas, który w młodych latach trenował samego Mike'a Tysona.

Źródło: www.bokser.org

Stefański spisał się w roli strażaka. W Treflu czas na doświadczonego trenera. Winnicki idealnym kandydatem

Dodano: 08.05.2019 12:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marcin Stefański dobrze spisał się w roli strażaka. Jego modlitwy zostały wysłuchane. Trefl utrzymał się w EBL. Jednak jeśli klub marzy o walce o wyższe cele, to należy zatrudnić doświadczonego trenera. Idealnym kandydatem jest Jacek Winnicki.

Źródło: https:

Gerard Moreno zmieni klub?

Dodano: 07.05.2019 18:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Real Betis powoli przygotowuje listę transferową. Jednym z głównych celów jest wzmocnienie ofensywy. Na Benito... pochodzi z serwisu .

Tagi: Real, Jedną
Źródło: https:

6 lipca gala Knockout Boxing Night na stadionie w Rzeszowie

Dodano: 07.05.2019 10:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


To będzie prawdziwy hit. Moda na galę boku na stadionie przyszła również do Rzeszowa. Będzie ona połączona z obchodami 75-lecia Stali Rzeszów, która będzie współorganizatorem wydarzenie wraz z Knockout Promotions, największą grupą promotorską boksu w Polsce.
- Klub chce zorganizować fajną imprezę i jednocześnie zaprezentować, to o ma u siebie. Ma być pokaz skoków do wody, zapasów i innych sekcji działających w Stali - mówi Stanisław Sienko, wiceprezydent Rzeszowa, który jest bardzo rad z tego, że gala odbędzie się właśnie na stadionie. Jednym z pięściarzy, którzy wystąpią na gali będzie rzeszowianin Łukasz Różański (10-0, 9 KO).
- Chciałem tego, odkąd uświadomiłem sobie, że zbliża się 75-lecia powstania Stali - mówi Różański. - Od lat boksuje w tym klubie i fajnie byłoby się zapisać w jego historii takim w taki sposób. To był mój pomysł, by zrobić boks na stadionie i się to ziści.
To, z kim skrzyżuje rękawice Łukasz, nie wiadomo. Promotorzy z Knockout Promotions szukają dla niego mocnego przeciwnika i jeśli taki się znajdzie, to może być tak, że Różański wyjdzie w walce wieczoru. Dla zawodnika pochodzącego z Czarnej Sędziszowskiej byłaby to pierwsza taka walka. Knockout Promotions od dziś zamierza ruszyć z promocją gali i dopinaniem składu na galę.
- Chciałem, by to się zaczęło wcześniej, ale przez długi weekend uciekło nam kilka dni, bo nie wszyscy pracowali - mówi Andrzej Wasilewski, szef Knockout Promotions. - Myślę, że to będzie klasyczna gala z sześcioma walkami zawodowymi, a do tego dołożymy jakieś dwie amatorskie. Fajnie, że to odbędzie się na stadionie. Mieliśmy okazję już taką galę organizować w Radomiu. To duże wyzwanie, dużo trudniejsze niż gala w hali.

LOEFFLER CHCIAŁ WALKI GOŁOWKINA Z FROCHEM, DAZN MA INNE PLANY

Dodano: 06.05.2019 18:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z planów na przyszłość dla Kazacha była walka z Carlem Frochem, który ostatnią walkę stoczył ponad pięć lat temu.

Źródło: www.bokser.org

Remont w mieszkaniu – na czym można oszczędzić?

Dodano: 14.08.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Raz na jakiś czas każde lokum potrzebuje odświeżenia. Nowe kolory, inne meble&... Niektórzy wraz z przemianą wnętrza wymieniają też elektronikę, na przykład telewizor, by nie zaburzał nowego wystroju lub by nadążyć z duchem czasu. By taki remont i wymiana sprzętu RTV nie wyniosły cię za dużo, warto na przykład przeglądać oferowane na telewizory promocje. Jednak to nie jedyny sposób. Należy też po prostu mierzyć siły na zamiary - zapoznać się z podstawowymi parametrami sprzętu, by wiedzieć, za co można zapłacić więcej, a co nie jest warte twoich pieniędzy. Postępując tak, będziemy mogli zaoszczędzić jeszcze więcej, niż tylko śledząc proponowane na telewizory promocje.

Tagi: Jedną, Nova
Źródło: 4risk.net

F1 rozważa wprowadzenie niskoprofilowych 18-calowchy opon

Dodano: 04.06.2018 20:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zespół inżynierów na czele z Rossem Brawnem pracuje nad nowym pakietem zasad na sezon 2021. Jednym z planów jest również powiększenie kół z 13 do 18 cali.

Tagi: Jedną
Źródło: https:

Uśpiony talent polskiej kadry

Dodano: 07.09.2017 22:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze niedawno był szykowany na następcę Roberta Lewandowskiego. Cała piłkarska Polska liczyła, że wystrzeli z formą podczas tegorocznych młodzieżowych Mistrzostw Europy. Jednak ostatni sezon jak i rozgrywany w Polsce turniej były rozczarowaniem w wykonaniu tego napastnika. Co dzieje się z Mariuszem Stępińskim?[center] Piłkarza rozbawiły porównania do Roberta Lewandowskiego na pierwszej konferencji w nowym klubie[/center] Karierę zaczynał w Pieście Błaszki, a...

Źródło: nicesport.pl

Premier League: skandaliczna bramka ręką nie zagroziła Arsenalowi

Dodano: 13.05.2017 20:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Arsenal nie miał żadnych problemów z wygraniem ze Stoke City i rozbił rywali 4:1. Jednak sporo po tym spotkaniu będzie mówiło się o golu ręką Petera Croucha.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone