poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Joshuą  RSS
Breazeale: Wilder to klaun, została mu jedna walka

Dodano: 16.03.2018 0:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Były challenger IBF wagi ciężkiej Dominic Breazeale (19-1, 17 KO) nie ma najlepszego zdania o mistrzu WBC Deontayu Wilderze (40-0, 39 KO). "The Trouble" jest wymieniany jako jeden z potencjalnych przeciwników czempiona z Alabamy w kolejnej walce.

- Ten facet ma rekord 40-0, jest mistrzem WBC, a nie ma podstawowych umiejętności - krytykuje rodaka Breazeale. - Jak tyko kogoś trafi, robi jakieś szalone rzeczy i walczy jak na ulicy.
- Wildera fajnie się ogląda, ale entuzjaści boksu zastanawiają się, co jest grane, że on jest naszym reprezentantem. Mi jest wstyd, że on reprezentuje USA. Brak mu klasy. Jak on może reprezentować wagę ciężką, federację WBC? Jest królem królów, a boksuje w ten sposób. Kiedy on ostatnio kogoś położył normalnym ciosem bez tych wszystkich wiatraków? Powinien robić za klauna w cyrku! - atakuje "Bronze Bombera" dwumetrowiec z Kalifornii, zapewniając przy okazji, że w ewentualnym starciu Wildera z Anthonym Joshuą trzymałby kciuki za Brytyjczyka.
- Zawsze wspieram Amerykanów, ale Wildera - nie ma mowy! Mogę nawet pomóc Joshule w przygotowaniach. (...) To będą dwa uderzenia - najpierw Joshua walnie Wildera, a potem Wilder uderzy o deski. Mocny prawy i Wilder na glebie. (...) Wilder ma przed sobą tylko jedną walkę - czy będę to ja czy Joshua, to potem zakończy karierę - przekonuje Dominic Breazeale,

Źródło: www.ringpolska.pl

Wilder: jak pokonam Ortiza, Joshua nie będzie miał wymówek

Dodano: 02.03.2018 16:26 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Choć w najbliższą sobotę Deontaya Wildera (39-0, 38 KO) czeka walka z groźnym Luisem Ortizem (28-0, 24 KO), czempion WBC wagi ciężkiej nie ukrywa, że myśli już o unifikacyjnym starciu z mistrzem federacji WBA i IBF Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).

- Jak pokonam Ortiza, moja pozycja na szczycie kategorii ciężkiej jeszcze się umocni, więc jeśli Joshule uda się wygrać z Parkerem, nie będzie miał już żadnych wymówek - twierdzi "Bronze Bomber".

- Chciałbym tego pojedynku, gdy obaj jesteśmy jeszcze młodzi, niepokonani. Chcę walczyć, gdy obaj jesteśmy w pełni zdrowia, nigdy nie wiadomo, co będzie potem. Zróbmy tę wyczekiwaną przez wszystkich walkę teraz! - zachęca olbrzym z Alabamy, dodając: - Ja w sobotę pokażę wszystkim, co potrafię, już się nie mogę doczekać!

W Polsce bezpośrednią transmisję z sobotniej gali na Brooklynie, podczas której dojdzie także do pojedynku o pas IBF Interim wagi super średniej pomiędzy Andre Dirrellem i Jose Uzcateguiem, przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2.

reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone