czwartek, 21 czerwca 2018 r.  Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Joshuą  RSS
Fury liczy na mocniejszego rywala: niech rozkwasi mi nos!

Dodano: 18.06.2018 19:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy18 sierpnia w Belfaście drugą walkę po 2,5-rocznej przerwie stoczy Tyson Fury (26-0, 19 KO). W swoim poprzednim występie były król wagi ciężkiej łatwo rozprawił się z Seferem Seferim.
- Mam nadzieję, że tym razem rywal mi się postawi i zdzieli mnie w twarz kilka razy. Niech rozkwasi mi nos i usta, a ja mu oddam i porządnie go znokautuję - mówi Brytyjczyk, który jeszcze nie wie, z kim przyjdzie mu skrzyżować rękawice. 
- W ostatnim pojedynku wychodziłem do ringu po prawie trzech latach, trybuny były pełne, cała presja na mnie, było trochę nerwów. Potrzebowałem kilku rund, żeby wszystko uporządkować i gdy mi się udało, nie było już problemu - przyznaje Fury, aktualnie trzeci ciężki globu według portlu Boxrec, po Anthonym Joshule i Deontayu Wilderze.

Źródło: www.ringpolska.pl

Promotor Joshuy: do końca tygodnia chcę znać zdanie Wildera

Dodano: 31.05.2018 8:25 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Negocjacje na temat unifikacyjnej walki o cztery mistrzowskie pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) i Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) wchodzą w krytyczną fazę. Czy do wyczekiwanego starcia dojdzie, powinno być jasne już niebawem.

- Do końca tego tygodnia chciałbym wiedzieć, czy Wilder chce tego pojedynku - mówi promujący Joshuę Hearn, który mimo 50 milionów dolarów, jakie za walkę w USA proponują Amerykanie, nalega, by do konfrontacji na szczycie królewskiej dywizji doszło w Wielkiej Brytanii.

- Ostatnio często rozmawiamy i muszę  uczciwie powiedzieć, że Deontay nas rozumie. To nie jest tak, że on narzeka na tę sytuację. On zawsze czuł, że będzie musiał przylecieć na tę walkę do Anglii, jednak oni złożyli bardzo mocną ofertę. Niektóre jej punkty były do zaakceptowania, inne - nie. Mogliśmy o nich rozmawiać, ale jako ekipa zdecydowaliśmy, że chcemy, by pierwsza walka odbyła się w Wielkiej Brytanii. Chcemy boksować we wrześniu, albo z Wilderem albo z Powietkinem - tłumaczy swoje stanowisko szef grupy Matchroom Boxing. 

Akeksander Powietkin (34-1, 24 KO) to rywal narzucony Joshule przez federację WBA jako obowiązkowy challenger. W przypadku tego pojedynku negocjacje przebiegły sprawnie i jeśli rozmowy na temat boju z Wilderem zakończą się fiaskiem, podpisanie kontraktu na walkę z Rosjaninem będzie tylko formalnością.

reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone