niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Joshuę  RSS
Joshua: Ruiz trafił na tę jedną noc z dziesięciu

Dodano: 08.08.2019 16:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

1 czerwca Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) zaszokował cały bokserski świat, odbierając Anthony'emu Joshule (22-1, 21 KO) mistrzowskie pasy wagi ciężkiej. AJ jest przekonany, że Meksykanin miał dużo szczęścia i trafił na chwilę jego słabszej dyspozycji.

- Pokonałbym Ruiza w dziewięciu walkach na dziesięć. Miał po prostu swoją noc. Wygrał, ale pod koniec roku zmierzymy się ponownie - stwierdził Wyspiarz w rozmowie z JD Sports.

Do drugiej potyczki Joshuy z Ruizem dojść ma 7 lub 14 grudnia. Wśród możliwych lokalizacji wymienia się Arabię Saudyjską, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Walię. Pierwsza walka odbyła się w Nowym Jorku.

Źródło: www.ringpolska.pl

Wilder: na miejscu Joshuy nie brałbym teraz rewanżu z Ruizem

Dodano: 27.07.2019 10:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder radzi Anthony'emu Joshule (22-1, 21 KO) dobrze przemyśleć kwestię natychmiastowego rewanżu ze swoim czerwcowym pogromcą Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Popularny "Bronze Bomber" zaznacza, że Brytyjczyk w tej sprawie nie powinien ulegać naciskom ze strony swojego sztabu i kibiców.

- Ze względu na styl tej porażki na jego miejscu nie brałbym teraz walki rewanżowej - stwierdził czempion WBC wagi ciężkiej w rozmowie z ESPN. - Ale to on jest pięściarzem, który podejmie tę decyzję, bo wie, na co go stać. Radziłbym mu posłuchać swojego serca i nie próbować uszczęśliwiać innych.

- To on a nie oni będzie walczył, to on wyjdzie do ringu, ryzykując swoje życie. Radziłbym mu zrobić to, co on sam czuje, że powinien zrobić - dodał Wilder.

Anthony Joshua pierwszy pojedynek z Andym Ruizem Jr przegrał przez techniczny nokaut. W kontekście daty i lokalizacji rewanżu mówi się najczęściej o 14 grudnia i stadionie w Cardiff.

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone