środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem KnockOut  RSS
Dzisiaj nowy trener Szpilki przylatuje do Polski

Dodano: 19.02.2019 5:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 
Dzisiaj do Polski ma przylecieć Roman Anuczin, nowy trener byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Artura Szpilki (22-3, 15 KO). 29-latek niedawno rozpoczął współpracę z rosyjskim szkoleniowcem od kilkudniowej wizyty w Hiszpanii, gdzie Anuczin na co dzień mieszka.
Dla Anuczina nie będzie to pierwsza wizyta nad Wisłą. Kilka tygodni temu Rosjanin przyleciał ze swoimi zawodnikami do Warszawy na sesje sparingowe z pięściarzami grupy KnockOut Promotions.
- Roman Anuczin jest świetnym człowiekiem i trenerem. Już na pierwszym treningu pokazał mi tak dużo, że opadła mi szczęka. To zupełnie nowe podejście, ale bardzo mi odpowiada - mówi "Szpila".
Na razie nie potwierdzono oficjalnie, kiedy Artur Szpilka stoczy swoją kolejną walkę. W ostatnim zawodowym występie pięściarz z Wieliczki wygrał na punkty z Mariuszem Wachem.

 

Runowski - Dehez oficjalnie 16 marca w Tuluzie

Dodano: 15.02.2019 10:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


16 marca na gali organizowanej w Tuluzie na ring wróci Przemysław Runowski (17-0, 3 KO). "Kosiarz" skrzyżuje rękawice z Yannikiem Dehezem (18-1-1, 2 KO).
- Runowski przeprosił za błędy, za to, że dał się komuś podpuścić i manewrować przeciwko KP. Prosi o walkę więc dostał natychmiast propozycję ciekawej walki 16 marca we Francji. Trzymamy kciuki - napisał na Twitterze Andrzej Wasilewski, szef grupy KnockOut Promotions.
24-latek z Damnicy ostatni raz boksował w maju ubiegłego roku. Runowski pokonał wtedy Sergieja Huliakiewicza przez dyskwalifikację.
Dehez ostatni pojedynek stoczył w grudniu ubiegłego roku. Francuz wygrał z Angelo Turco, wracając na ring po poniesionej miesiąc wcześniej pierwszej zawodowej porażce.

Źródło: www.ringpolska.pl

KBN 6: Alexandru Jur rywalem Diablo w Łomży

Dodano: 14.02.2019 17:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Alexandru Jur (18-2, 7 KO) będzie przeciwnikiem dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (56-4-1, 39 KO) w pojedynku wieczoru gali KnockOut Boxing Night 6 zaplanowanej na 23 marca w Łomży.

33-letni Rumun ma w swoim dorobku tytuły czempiona Unii Europejskiej i WBC Mediterranean. Na zawodowych ringach przegrywał tylko z Dimitrim Kudriaszowem i Taylorem Mabiką.
Diablo" Włodarczyk, mający na swoim koncie osiem zwycięskich pojedynków o mistrzowskie pasy, w ubiegłym roku dopisał do swojego rekordu trzy wygrane, stopując Adama Gadajewa i Ala Sandsa oraz pokonując na punkty Olanrewaju Durodolę.
W Łomży między linami zaprezentują się ponadto: utalentowany Fiodor Czerkszyn (11-0, 7 KO), widowiskowo boksujący Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) i niepokonany Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO). 


Runowski wróci na ring 16 marca we Francji?

Dodano: 14.02.2019 6:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przemysław Runowski (17-0, 3 KO) może wrócić na ring 16 marca podczas gali organizowanej we Francji - poinformował na Twitterze Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza.
- Runowski przeprosił za błędy, za to, że dał się komuś podpuścić i manewrować przeciwko KP. Prosi o walkę więc dostał natychmiast propozycję ciekawej walki 16 marca we Francji. Trzymamy kciuki - napisał szef grupy KnockOut Promotions.
24-latek z Damnicy ostatni raz boksował w maju ubiegłego roku. Runowski pokonał wtedy Sergieja Huliakiewicza przez dyskwalifikację.

Źródło: www.ringpolska.pl

Szpilka: zapraszam Włodarczyka do zabawy!

Dodano: 13.02.2019 15:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Artura Szpilki (22-3, 16 KO) w rozmowie z TVP Sport zadeklarował, że jest gotów skrzyżować rękawice z Krzysztofem Włodarczykiem (56-4-1, 39 KO). "Szpila"twierdzi, że pojedynek ten miałby duży ładunek emocjonalny.

- Wreszcie byśmy sobie wszystko wyjaśnili w ringu. Powiedziałem, że trzęsie portkami, on uważa inaczej, więc zapraszam do zabawy. Ta walka rozgrzałaby całą Polskę. Z Mariuszem Wachem nie było złej krwi, z "Diablo" tej złej krwi byłoby aż nadto. Gorąco byłoby na każdym spotkaniu, podczas każdej konferencji, a potem wojna w ringu! - powiedział były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej. 

Artur Szpilka powrócił wczoraj z Hiszpanii, gdzie po raz pierwszy trenował ze swoim nowym szkoleniowcem Romanem Anuczinem. Krzysztof Włodarczyk kolejną walkę stoczy 23 marca na gali KnockOut Boxing Night 6 w Łomży.


Włodarczyk: wciąż myślę o odzyskaniu mistrzowskiego pasa

Dodano: 11.02.2019 6:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


23 marca na gali KnockOut Boxing Night w Łomży kolejną walkę stoczy Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO). Nazwisko rywala dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej ogłoszone zostanie już niebawem.
W końcu mamy ogłoszenie, 23 marca Łomża, wraca Krzysztof Diablo Włodarczyk. Kiedy poznamy rywala?
Krzysztof Włodarczyk: Sam jeszcze do końca nie wiem z kim będę boksować. Plany są takie, żebym walczył z Lateefem Kayode. Myślę, że w tym tygodniu wszystko się wyjaśni.
Wielu kibiców uważa, że Diablo już nic ciekawego w ringu nie pokaże. Ty uważasz trochę inaczej.
Mam już 37 lat, ale wciąż potrafię boksować. Wydaje mi się, że walka z Durodolą to pokazała. Przeciętny Kowalski powie, że krew się nie polała, nogi nie połamały, że było nudno. Kawał dobrego, mądrego boksu było w tej walce.
Ty wciąż myślisz o walce o mistrzostwo świata.
Oczywiście, że myślę. Dlaczego miałoby do takiej walki jeszcze nie dojść? Jestem wysoko w rankingach, w ubiegłym roku występowałem w WBSS, jestem rozpoznawalny na świecie w junior ciężkiej. Najpierw dobra walka w Łomży, wciąż jest pomysł na wizytę w Moskwie u Lebiediewa, cały czas jest pomysł na walkę z bratem Kubrata Pulewa. Jest wiele opcji i propozycji na dużą walkę, jeśli zakończy się ona dla mnie pomyślnie to czemu miałbym nie dostać walki o tytuł? Jestem dobrej myśli.
Dlaczego nie doszło do twojej walki z Nikodemem Jeżewskim? Finansowo oferta była niezbyt atrakcyjna?
Były rozmowy z promotorem Nikodema, dostaliśmy dość dobrą ofertę, bodajże 35 tysięcy dolarów za walkę, więc finansowo była naprawdę w porządku. Bardziej chodziło tutaj o telewizję. My boksujemy w TVP, oni w Polsacie. Dostaliśmy ofertę na walkę u nich na gali, oznaczałoby to mój występ na Polsacie, co w obecnej sytuacji raczej nie jest możliwe. Myślę, że gdyby nie ta kwestia to mogłoby do tej walki dojść, ale w pewnym sensie na moich warunkach. Bez dwóch badań antydopingowych, przed i po walce nawet bym się na to nie zgodził. Z miłą chęcią sam bym za takie badania zapłacił, byle tylko mieć pewność, że mój rywal jest czysty.

 

Sulęcki podpisał kontrakt na trzy walki w DAZN

Dodano: 10.02.2019 10:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO) podpisał kontrakt na trzy walki z platformą internetową DAZN - poinformował Andrzej Wasilewski podczas programu "Ring" w TVP Sport. Pierwszy z tych pojedynków odbędzie się 15 marca w Filadelfii, gdzie Sulęcki zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Gabrielem Rosado (24-11-1, 14 KO).
- Udało nam się dojść do porozumienia z Eddiem Hearnem na trzy walki. Maciek ma je stoczyć w ciągu 14 miesięcy, co daje mu regularność walk co 4-5 miesięcy. Opcje w tym kontrakcie są różne, ale na tym poziomie i przy tych gażach, możemy być pewni, że jeśli Maciek wygra z Rosado, to kolejni zawodnicy będą co najmniej tak samo mocni, a najpewniej jeszcze lepsi sportowo - mówi promotor polskiego pięściarza i szef grupy KnockOut Promotions.
- Najpierw trzeba zrobić robotę z Rosado. To nie będzie łatwa walka, Rosado na pewno nie da się położyć i jest bardzo twardy. On boksuje przed własną publicznością i jego motywacja jest bardzo duża. Mi też motywacji nie brakuje, zależy mi na tym, żeby stoczyć walkę, która zapadnie w pamięć amerykańskiej publiczności - przekonuje Sulęcki.
Dla Sulęckiego będzie to siódmy w karierze występ na terenie Stanów Zjednoczonych. Ostatni raz "Striczu" boksował w listopadzie.

 

Ewa Piątkowska chce walk z innymi mistrzyniami

Dodano: 09.02.2019 22:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska (12-1, 4 KO) przyznała w rozmowie z serwisem "The Prizefighters", że chętnie skrzyżowałaby rękawice w walce unifikacyjnej z Hanną Gabriels (19-2-1, 11 KO) lub Marie Eve Dicarie (14-0, 0 KO).
Gabriels posiada pas mistrzowski federacji WBA w tej samej kategorii wagowej, zaś Dicaire dzierży tytuł organizacji IBF. Gabriels dodatkowo została wyznaczona przez WBC oficjalną pretendentką do walki z Polką.
- Chcę zdobyć wszystkie pasy w mojej kategorii wagowej. Nigdy nie otrzymałam oferty walki z Gabriels, ale chcę takiego pojedynku. Chcę też walki z Kanadyjką Dicaire - mówi "Tygrysica".
- Jeśli dojdzie do mojej walki z Gabriels, to pewnie odbędzie się ona w Nowym Jorku. Lou DiBella wkłada tam sporo pracy w budowanie kobiecego boksu - przekonuje Piątkowska.
Pięściarka grupy KnockOut Promotions w ubiegłym roku stoczyła dwie walki. Ostatni raz boksowała w listopadzie, kiedy to wygrała na punkty z Ornellą Domini.

Źródło: www.ringpolska.pl

Diablo odpowiada Szpilce: jestem sportowcem, nie klaunem

Dodano: 08.02.2019 12:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) bez większych emocji komentuje słowa Artura Szpilki (22-3, 16 KO), który uważa, że "Diablo" boi się z nim walczyć. - Jestem sportowcem, nie klaunem - mówi dwukrotny mistrz świata kategorii junior ciężkiej, szykujący się do powrotu na ring zaplanowanego na 23 marca na gali KnockOut Boxing Night #6 w Łomży.

Źródło: www.ringpolska.pl

Szpilka trenuje z Anuczinem w Hiszpanii

Dodano: 07.02.2019 18:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Artur Szpilka (22-3, 15 KO) ma już za sobą pierwsze treningi w Hiszpanii z Romanem Anuczinem. Wkrótce "Szpila" ma podjąć decyzję, czy rosyjski szkoleniowiec zastąpi w jego narożniku zmarłego w listopadzie Andrzeja Gmitruka. Więcej materiałów z pobytu byłego challengera WBC wagi ciężkiej w Hiszpanii znajdziecie w mediach społecznościowych grupy KnockOut Promotions.

Źródło: www.ringpolska.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone