sobota, 19 września 2020 r.  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Wiadomości z tagiem Knockout Boxing  RSS
Zwrot do 150 zł za pierwszy zakład w eWinner na KBN 13

Dodano: 18.09.2020 19:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy


eWinner to legalny, polski bukmacher działający na rynku niecały rok. Marka zaznacza swoją obecność w sporcie między innymi przez sponsoringi, w tym współpracę z wydarzeniami spod szyldu Knockout Boxing Night. Wiąże się to także z ofertą na zakłady na sobotnie, pięściarskie wydarzenie.

eWinner przygotował dla nowych graczy bonusowy pakiet powitalny. Za pierwszy zagrany kupon przysługuje zwrot do 150 PLN. Jak to konkretnie działa?
1. Załóż konto, pamiętając o zaznaczeniu opcji „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład” w pierwszym kroku rejestracji. Istnieje możliwość szybkiej rejestracji bez weryfikacji – do obstawiania nie jest wymagany skan dokumentów. Link do rejestracji w eWinner:  
2. Pierwszy kupon na koncie objęty jest możliwością zwrotu stawki przy porażce. Należy pamiętać, że do promocji brany jest tylko pierwszy zakład ze stawką minimalną na poziomie 20 PLN. Nie ma żadnych wymagań związanych z kursem czy liczbą zdarzeń.
3. Przegrałeś? Dostajesz zwrot do 150 PLN – w przypadku porażki kwota (pomniejszona o obowiązkowy podatek 12% od stawki) wraca na konto. W związku z tym maksymalny zwrot otrzyma się po zagraniu stawką 170,46 PLN. Zwróconą sumę można od razu wypłacić lub grać dalej.
4. Wygrałeś? To gratulacje! 


Dodatkowo na pakiet powitalny w eWinner składa się bonus od drugiej wpłaty – 50% do 500 PLN od depozytu.
Jak i co obstawiać w eWinner na Knockout Boxing Night 13?
W walce wieczoru sobotniej gali zobaczymy w ringu Mateusza Masternaka, który zmierzy się z Taylorem Mabiką. Polak jest zdecydowanym faworytem starcia, na co ewidentnie wskazują kursy
legalnego bukmachera eWinner. Jednak oferta zakładów bukmacherskich na sobotnie starcia to nie tylko typowanie zwycięzcy. Co można jeszcze wskazywać na pięściarskie pojedynki na KBN? Przede
wszystkim sposób skończenia. Zakładając, że Mateusz Masternak pewnie wygra walkę, bukmacher daje możliwość wyboru – starcie potrwa cały dystans czy Polak zakończy pojedynek przed czasem?
Poza metodą zwycięstwa, w ofercie można wskazywać liczbę rund czy fakt, że dany zawodnik będzie liczony. Oczywiście poza starciem Mateusza Masternaka z Taylorem Mabiką, u bukmachera eWinner
można obstawiać także inne pojedynki, w tym konfrontacje Łukasza Różańskiego, Adama Balskiego czy Damiana Kiwiora. Także w kontekście sposobu skończenia czy liczby rund. Kliknij tutaj, aby
zobaczyć ofertę zakładów na Knockout Boxing Night 13. W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505 – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek.

Wyniki ważenia przed galą Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie

Dodano: 18.09.2020 15:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Mateusz Masternak (41-5, 28 KO) okazał się nieznacznie cięższy od Taylora Mabiki (19-5-2, 10 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Polak wniósł na wagę 90 kg, zaś jego rywal 87,8 kg.
Masternak w sobotę stoczy pierwszą zawodową walkę od dwóch lat. Jednocześnie będzie to pierwszy występ pięściarza z Wrocławia po podpisaniu zawodowego kontraktu z grupą KnockOut Promotions. Mabika po raz trzeci wystąpi na gali organizowanej w Polsce. Transmisja w TVP Sport oraz TVP 1.
Pozostałe wyniki ważenia:
Łukasz Różański (108,6 kg) - Ozcan Cetinkaya (109,6 kg)
Damian Kiwior (67,6 kg) - Ruben Rodriguez (67 kg)
Adam Balski (90,2 kg) - Jarosław Prusak (88,8 kg)
Maciej Kiwior (62,9) - Jakub Laskowski (62,8 kg)
Rafał Wołczecki (74,8 kg) - Jakub Nasiłowski*
*pięściarze zostaną zważeni za kilka godzin

Wkrótce spotkanie w sprawie walki Szpilka - Różański

Dodano: 18.09.2020 10:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Wasilewski zdradził w magazynie Ring TVP Sport kilka szczegółów dotyczących potencjalnej walki pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) i Łukaszem Różańskim (12-0, 11 KO). Pojedynek miałby się odbyć na początku przyszłego roku na gali organizowanej w Rzeszowie.
Walka może być pokazywana w systemie Pay-Per-View. Wkrótce ma dojść do spotkania pomiędzy Wasilewskim, Szpilką, Różańskim oraz Rafałem Kaliszem, który opiekuje się karierą zawodnika z Podkarpacia.
- Moim zdaniem to najciekawsza walka, którą w tym momencie możemy dać kibicom. Pamiętamy o Mariuszu Wachu i Adamie Kownackim, ale ten pojedynek to na pewno będzie rywalizacja na szczycie polskiej wagi ciężkiej - powiedział szef grupy KnockOut Promotions.
- Zamierzam zaproponować obu pięściarzom prosty model biznesowy z partycypowaniem w zyskach z tego wydarzenia. Jeśli wszystkie strony będą zainteresowane, to wydaje się, że osiągniemy porozumienie - dodał Wasilewski.
Różański najbliższy pojedynek stoczy jutro na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. 34-latek skrzyżuje rękawice z Turkiem Ozcanem Cetinkayą (31-20-2, 23 KO) i będzie to jego drugi tegoroczny występ.

Knockout Boxing Night 13 - typuj i wygrywaj!

Dodano: 17.09.2020 8:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę w Tarnowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 13. Podczas tej imprezy kibice będą świadkami m.in. wyczekiwanego powrotu na zawodowe ringi Mateusza Masternaka oraz ostatniego testu Łukasza Różańskiego przed konfrontacją z Arturem Szpilką. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na sobotnie zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed tarnowskim wieczorem z boksem?
Maciej Kiwior - Jakub Laskowski
Młodszy z braci Kiwiorów już w drugim zawodowym występie stanie przed ciekawym testem. Podopieczny trenera Aleksandra Maciejewskiego zmierzy się z niepokonanym Jakubem Laskowskim, który w ciągu ostatnich trzech miesięcy stoczył aż trzy walki. Aktywność zawodnika z Krakowa i szybko zbierane doświadczenie, powinny być jego atutem, jednak to jego rywal pozostaje faworytem. Pochodzący z Tarnowa Kiwior może liczyć na duże wsparcie publiczności, które pomoże mu się pozbyć widocznej w pierwszym profesjonalnym występie tremy. Mimo to, 21-latek pokazał w debiucie, że ma potencjał i warto śledzić jego karierę.
Typ Ringpolska.pl: Maciej Kiwior na punkty - kurs 1.55.
Adam Balski - Jacek Prusak
Dla Balskiego będzie to drugi pojedynek po półtorarocznym rozbracie z zawodowymi ringami. W lipcu pięściarz z Kalisza wygrał z Mateuszem Kubiszynem, ale nie mógł być w pełni zadowolony ze swojego występu. Teraz skrzyżuje rękawice z Jackiem Prusakiem, który tylko raz w karierze przeboksował pełen dystans. Balski jest zdecydowanym faworytem i powinien tę walkę wygrać przed czasem. 29-latek nie słynie jednak z agresywnych początków walk, dlatego nokaut prawdopodobnie pojawi się w drugiej połowie walki.
Typ Ringpolska.pl: Walka potrwa powyżej 3,5 rundy - kurs 2.73
Łukasz Różański - Ozcan Cetinkaya
Żaden rywal Łukasza Różańskiego nie wytrzymał z nim ringu dłużej, niż 4 rundy. W sobotę można spodziewać się kolejnego szybkiego zwycięstwa boksującego w kategorii ciężkiej pięściarza z Rzeszowa. 34-latek ma świadomość, że jego efektowne zwycięstwo, jeszcze mocniej rozbudzi oczekiwania przed potencjalnym starciem z Arturem Szpilką. Cetinkaya nie powinien być dla niego zagrożeniem, chociaż zbierał doświadczenie w walkach ze zdecydowanie bardziej utytułowanymi rywalami.
Typ Ringpolska.pl: Walka potrwa mniej niż 2,5 rundy - kurs 1.35
Mateusz Masternak - Taylor Mabika
"Master" powraca na zawodowe ringi po dwóch latach i celuje w tytuł mistrza świata. Jego rywal jest doskonale znany polskim kibicom, ponieważ będzie to już jego trzeci występ na gali organizowanej nad Wisłą. Mabika jest twardy i silny, ale jednocześnie dużo mniej wszechstronny od Polaka. Masternak ma wszystkie bokserskie atuty w rękawicach, żeby wygrać ten pojedynek efektownie. Do tej pory, żaden Polak nie wygrał z Mabiką przed czasem, jednak nowy zawodnik grupy KnockOut Promotions jest w stanie to zrobić. Szanse na ekspresowe zwycięstwo są niewielkie, ale im dłużej będzie trwała walka, tym mniej pięściarz z Afryki powinien mieć chęci, żeby ją kontynuować.
Typ Ringpolska.pl: Masternak przed czasem - kurs 3.10

Wilczewski: Mabika to silny koń, Masternak musi się ruszać

Dodano: 16.09.2020 8:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie na zawodowy ring po dwuletniej przerwie powróci były mistrz Europy wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak (41-5, 28 KO). 33-latek dzięki temu występowi będzie mógł ponownie zagościć w rankingach najważniejszych bokserskich organizacji i zacząć myśleć o walce o mistrzostwo świata.
"Master" skrzyżuje rękawice z Taylorem Mabiką (19-5-2, 10 KO), który już dwukrotnie boksował w Polsce. Pięściarz pochodzący z Gabonu wychodził w przeszłości do ringu z Krzysztofem Głowackim oraz Krzysztofem Włodarczykiem, dlatego Piotr Wilczewski, który stanie w sobotę w narożniku Masternaka, doskonale zna mocne strony najbliższego rywala.
- Na pewno trzeba będzie uważać, bo to zawodnik, który ma czym uderzyć. To duży i silny koń. Może nie jest wysoki, ale widać, że jest fizycznie mocny - wylicza Wilczewski.
- Mateusz musi się cały czas ruszać. Nie wolno stać przed Mabiką, bo jeśli on będzie miał rywala przed sobą, to po prostu będzie bił. Łatwo się bije kogoś, kto stoi przed tobą i nie przemieszcza się. Ważna będzie praca nóg, ruchliwość oraz szybka lewa ręka - dodaje były mistrz EBU wagi super średniej.
Masternak większość treningów w czasie przygotowań do sobotniego występu przeprowadził we Wrocławiu. Kilka razy w tygodniu przyjeżdżał do Dzierżoniowa, gdzie znajduje się bokserski klub prowadzony przez Wilczewskiego.
Na tarnowskim ringu wystąpią pochodzący z tego miasta bracia Kiwiorowie: doświadczony Damian (7-1-1, 0 KO) zmierzy się z Hiszpanem Rubenem Rodriguezem (9-5-1, 4 KO), a Maciej (1-0) z Jakubem Laskowskim (2-0-1, 1 KO), z kolei Adam Balski (14-0, 8 KO) powalczy z Jarosław Prusak (9-4, 9 KO). W debiucie Rafał Wołczecki zmierzy się ze Słowakiem Ratislavem Frano (6-17-2, 3 KO).

   

Sosnowski: Masternak może szybko dostać szansę walki o pas

Dodano: 15.09.2020 7:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Były mistrz Europy wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak (41-5, 28 KO) zakończył już przygotowania i odlicza godziny przed powrotem na ring. W sobotę na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie, nowy nabytek grupy KnockOut Promotions zmierzy się z Tayorem Mabiką (19-5-2, 10 KO) i będzie to jego pierwszy zawodowy występ od blisko dwóch lat.
- Mateusz cały czas należy do światowej czołówki wagi junior ciężkiej. Udowodnił to w swoim ostatnim występie z Yunierem Dorticosem, gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony. Myślę, że walka z Mabiką pokaże, że Mateusz nie zardzewiał przez ostatnie miesiące. Masternak jest gotowy podjąć każde wyzwanie i liczyć się w tej kategorii wagowej - mówił Albert Sosnowski w magazynie "Ring TVP Sport".
- Wydaje się, że wszystko w życiu prywatnym i sportowym Mateusza jest teraz poukładane. Ma wspierającą rodzinę i jak sam podkreśla, związał się kontraktem z Andrzejem Wasilewskim, bo wierzy w jego umiejętności negocjacyjne oraz promotorskie. Jeśli Masternak będzie wygrywał efektownie, to szybko otrzyma szansę walki o mistrzostwo świata - dodał były mistrz Europy wagi ciężkiej, a obecnie ekspert telewizyjny.
Do walki w Tarnowie Masternak przygotowywał się we Wrocławiu oraz Dzierżoniowie, gdzie bazę treningową ma Piotr Wilczewski. Były mistrz Europy wagi super średniej po raz kolejny stanie w narożniku "Mastera".
Na gali KBN 13 kibice zobaczą w akcji także m.in. boksującego w kategorii ciężkiej Łukasza Różańskiego. Pięściarz z Reszowa jest o krok od walki z Arturem Szpilką, do której może dojść już za kilka miesięcy. Wydarzenie pokaże na swoich antenach Telewizja Polska. Gala na żywo będzie dostępna na TVP Sport, zaś jej skrót na TVP 1.

  

 

Szczegóły transmisji gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie

Dodano: 14.09.2020 18:04 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 13 w Tarnowie. W walce wieczoru wystąpi Mateusz Masternak, a między linami zobaczymy także Łukasza Różańskiego, Adama Balskiego oraz Macieja i Damiana Kiwiorów. Transmisja 19 września w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Skrót gali w TVP 1.
Masternak ostatni pojedynek stoczył w październiku 2018 roku. Po porażce z Yunielem Dorticosem zdecydował się na powrót do boksu olimpijskiego i walkę o wyjazd na igrzyska w Tokio. Pandemia koronawirusa storpedowała jednak te plany i "Master" po niespełna dwóch latach przerwy ponownie zagości między linami wśród zawodowców. Jego rywalem na gali KBN #13 będzie Taylor Mabika.
W Tarnowie w akcji zobaczymy także Łukasza Różańskiego oraz Adama Balskiego. Kibicom zaprezentują się w akcji również bracia Kiwiorowie oraz debiutujący na zawodowstwie Rafał Wołczecki.
Karta walk KnockOut Boxing Night 13:
Mateusz Masternak - Taylor Mabika (waga junior ciężka)
Łukasz Różański - Ozcan Cetinkaya (waga ciężka)
Damian Kiwior - Ruben Rodriguez (waga półśredniej)
Adam Balski - Jarosław Prusak (waga junior ciężka)
Maciej Kiwior - Jakub Laskowski (waga super lekka)
Rafał Wołczecki - Ratislav Frano (waga średnia)
Szczegóły transmisji KnockOut Boxing Night 13:
Kiedy: 19 września
Gdzie i o której: 19:30 w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacja oraz skrót o 23:40 w TVP 1
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa
Prowadząca studio: Sylweia Dekiert
Goście w studio: Albert Sosnowski, Maciej Miszkiń

  

 

Masternak gotowy do powrotu - 19 września walka z Mabiką

Dodano: 14.09.2020 17:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy


19 września na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie na ring wróci Mateusz Masternak (41-5, 28 KO). Dla byłego mistrza Europy wagi junior ciężkiej będzie to pierwszy zawodowy występ od niemal dwóch lat. Rywalem pięściarza z Wrocławia będzie dobrze znany polskim kibicom Taylor Mabika (19-5-2, 10 KO).

  

Różański: ze Szpilką byłyby większe emocje niż z Wachem

Dodano: 14.09.2020 12:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy- W walce ze Szpilką byłyby znacznie większe emocje niż z Wachem, ale najpierw muszę pokonać Turka Cetinkayę - mówi rzeszowianin, Łukasz Różański (12-0, 11 KO), który 19 września na Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie zmierzy się z Ozcanem Cetinkayą (31-20-2, 23 KO). W karierze amatorskiej Różański boksował z późniejszym mistrzem świata WBO Krzysztofem Głowackim i pretendentem do tytułu zawodowego czempiona Andrzejem Wawrzykiem. Z kolei wśród profesjonalistów wygrywał z krajową czołówką wagi ciężkiej - Albertem Sosnowskim (dawny rywal Witalija Kliczko o pas WBC) i Izuagbe Ugonohem. W mediach nie brakuje spekulacji, że wkrótce spotka się z Arturem Szpilką, a może ciekawszy byłby pojedynek z Mariuszem Wachem?
- Jeśli za tydzień wygram z Cetinkayą, to zacznę myśleć o Szpilce. Ewentualna walka z nim dostarczyłaby kibicom zapewne więcej wrażeń niż z Wachem. Szpila wzbudza sporo emocji, i tych ringowych, i pozaringowych, jest osobą wybuchową. Poza tym lepiej technicznie boksuje od Mariusza, który mimo 40 lat na karku oczywiście wciąż jest w szerokiej światowej czołówce. Ale dla mnie lepszym rywalem z różnych powodów byłby Artur - zaznaczył Łukasz Różański (KnockOut Promotions).
Niepokonany na zawodowych ringach, co więcej odnoszący przed czasem zwycięstwo za zwycięstwem pięściarz pochodzi spod rzeszowskiej miejscowości Czarna Sędziszowska. Jest najmłodszym z ośmiorga rodzeństwa. Początkowo trenował w domu, a potem w klubach z Rzeszowa: Wisłoku i Stali. Do Tarnowa, gdzie będzie walczył z Cetinkayą, jeździł do trenera Mariana Basiaka. - W Tarnowie znalazłem się na pewien czas dlatego, że w Rzeszowie nie zostały docenione moje osiągnięcia, tj. zwycięstwo w juniorskim Pucharze Polski oraz młodzieżowe wicemistrzostwo kraju - przyznał Łukasz Różański, który łączył sport z nauką. Skończył studia - kierunek wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim i podyplomówkę Bezpieczeństwo i Higiena Pracy na Politechnice.
- Studiowałem m.in. z siatkarzem Rafałem Buszkiem i kilkoma piłkarzami. W życiu wszystko można pogodzić, o ile jest się zdeterminowanym. W tym momencie koncentruję się na boksie i czekam już na walkę w Tarnowie. W przeszłości niezbyt mi się tam wiodło, w trzeciej walce w karierze przegrałem z Mariuszem Smoleniem, zaś w 2015 roku uczestniczyłem w turnieju Nadziei Olimpijskich. Tarnowskie zawody zostały pomyślane o zawodnikach marzących o igrzyskach w Pekinie. Niestety odpadłem w półfinale. Niedługo później miałem zacząć boksować zawodowo, ale doznałem kontuzji ręki i wszystko przesunęło się o wiele lat. W końcu debiutowałem dopiero w 2015 roku na podziemnej gali w Wieliczce - stwierdził.
Na co dzień Różański sam prowadzi zajęcia bokserskie, a jednym z jego podopiecznych był Rafał Kalisz, prezes firmy Fibrain wspierającej m.in. rzeszowskich sportowców z kilku dyscyplin. - To właśnie z moim przyjacielem Rafałem stwierdziliśmy, że po sześciu latach przerwy wrócę do boksu i zostanę zawodowym pięściarzem. To było po jednym ze wspólnych treningów, byłem jego szkoleniowcem. Od wielu lat mocno mnie wspiera w dążeniach do celu. Otworzył mi drzwi do dużego sportu i wierzę, że z jego pomocą nie poprzestanę na walkach z Sosnowskim, Izu, Szpilką czy Wachem. Nie jestem rozbity, nie jestem wyboksowany, mimo że mam 34 lata. W kategorii ciężkiej można walczyć o tytuły i w znacznie starszym wieku - podkreślił.
Głównym wydarzeniem KnockOut Boxing Night 13 będzie pojedynek Masternaka (41-5, 28 KO) z Gabończykiem Taylorem Mabiką (19-5-2, 10 KO), byłym rywalem mistrzów świata wagi junior ciężkiej: Krzysztofa Włodarczyka (58-4-1, 39 KO) i Głowackiego (31-2, 19 KO). Na tarnowskim ringu wystąpią pochodzący z tego miasta bracia Kiwiorowie: doświadczony Damian (7-1-1, 0 KO) zmierzy się z Hiszpanem Rubenem Rodriguezem (9-5-1, 4 KO), a Maciej (1-0) z Jakubem Laskowskim (2-0-1, 1 KO), z kolei Adam Balski (14-0, 8 KO) powalczy z Jarosław Prusak (9-4, 9 KO). W debiucie wicemistrz kraju Rafał Wołczecki zmierzy się ze Słowakiem Ratislavem Frano (6-17-2, 3 KO).

   

Wasilewski: Różański ma charakter, nie pęka na robocie

Dodano: 14.09.2020 7:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Łukasz Różański (12-0, 11 KO) zakończył przygotowania do występu na sobotniej gali Knockout Boxing Night 13. W Tarnowie niepokonany pięściarz wagi ciężkiej zmierzy się z Ozcanem Cetinkayą (31-20-2, 23 KO).
Rzeszowianin zrobił duże zamieszanie w czołówce polskiej wagi ciężkiej, wygrywając w efektownym stylu z Izuagbe Ugonohem. Rok po tym zwycięstwie, 34-latek jest blisko kolejnego dużego wyzwania. Już niedługo ma skrzyżować rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Arturem Szpilką (24-4, 16 KO).
- To najciekawsza dzisiaj walka do zrobienia w polskiej wadze ciężkiej, a także pojedynek z ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Spotykają się tutaj dwa bardzo mocne charaktery. Przeszłość Artura wszyscy doskonale znają, ale jak popyta się o Łukasza w Rzeszowie, to od razu nabiera się większego szacunku - mówi Andrzej Wasilewski, organizator gali w Tarnowie.
- Łukasz nie boi się wyzwań i pokazał to w walce z Izu. Tam też można było zauważyć kilka innych, bardzo pozytywnych elementów. Zobaczyliśmy, że Łukasz ma swoich kibiców, których szanuje i buduje z nimi relacje od lat, dodatkowo, jeśli przygotuje się porządnie, to nikogo się nie boi i jest tygrysem w ringu, no i jest człowiekiem bardzo charakternym. Nie pęka na robocie, jakiejkolwiek - dodaje szef grupy KnockOut Promotions.
Różański w czerwcu wrócił na ring i znokautował w drugiej rundzie Eriksa Kalasnikovsa. Do jego pojedynku ze Szpilką może dojść, według nieoficjalnych doniesień, na przełomie grudnia i stycznia. 
Podczas gali KBN 13 na ring wróci również Mateusz Masternak, który w pierwszym zawodowym występie po blisko dwuletniej przerwie zmierzy się z Taylorem Mabiką. Miejscowi kibice zobaczą w akcji także m.in. braci Kiwiorów, Adama Balskiego oraz debiutującego Rafała Wołczeckiego.

  

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone