niedziela, 19 maja 2019 r.  Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Wiadomości z tagiem Knockout Boxing  RSS
6 lipca wojna na szczycie polskiej wagi półciężkiej

Dodano: 19.05.2019 8:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jest już pewne, że 6 lipca podczas gali Knockout Boxing Night 7 dojdzie do walki o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem (12-0, 11 KO) i Markiem Matyją (16-1-1, 7 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice na stadionie Stali Rzeszów.
Dla 28-letniego Stępnia będzie to pierwszy tegoroczny występ i okazja to potwierdzenia, że wysokie oczekiwania kibiców wobec pięściarza ze Szczecina nie są przesadzone. W ostatnim pojedynku podopieczny trenera Jurija Wachtierowa znokautował byłego pretendenta do tytułu mistrza świata Dmitrija Suchockiego.
- Dla kibiców to na pewno fajny pojedynek, bo fani lubią polsko-polskie pojedynki. Dla mnie to po prostu kolejna walka, którą chcę wygrać i pokazać, że rozwijam się jako pięściarz - mówi Stępień.
Pochodzący z Wrocławia Matyja ostatnią walkę stoczył w marcu. Jeśli 29-latek wygra ze Stępniem, jego kariera ponownie nabierze tempa.
- Cieszę się, że dostaję taką szansę. Myślę, że między mną i Pawłem nie ma złej krwi. Nie będziemy raczej sztucznie budować konfliktu, tylko obaj skupimy się na sporcie i damy kibicom dobre widowisko - zapowiada podopieczny trenera Fiodora Łapina.
Na gali w Rzeszowie fani szermierki na pięści będą także świadkami kolejnego zawodowego występu Fiodora Czerkaszyna. Utalentowanego pięściarza grupy KnockOut Promotions przetestuje Australijczyk Wes Capper. Miejscowi kibice będą szczególnie wyczekiwać na występ popularnego na Podkarpaciu zawodnika wagi ciężkiej Łukasza Różańskiego. Nazwisko jego rywala zostanie oficjalnie potwierdzone wkrótce.

Knockout Boxing Night 7 w Rzeszowie - ruszyła sprzedaż biletów

Dodano: 17.05.2019 21:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyła sprzedaż biletów na ciekawie zapowiadającą się galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie, zaplanowaną na 6 lipca. Podczas imprezy organizowanej przez grupę KnockOut Promotions zaboksują m.in. niepokonany ciężki Łukasz Różański, mistrz Europy kategorii średniej Kamil Szeremeta, utalentowany Fiodor Czerkaszyn, dojdzie ponadto do konfrontacji o pas mistrza Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem i Markiem Matyją. Nieoficjalnie mówi się także, że w Rzeszowie na ring powrócić może Izuagbe Ugonoh. Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl.

Australijski test Czerkaszyna na gali w Rzeszowie

Dodano: 17.05.2019 20:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Australijczyk Wes Capper (20-2-1, 12 KO) będzie przeciwnikiem Fiodora Czerkaszyna (12-0, 8 KO) podczas gali Knockout Boxing Night 7, która odbędzie się 6 lipca na stadionie Stali Rzeszów.
30-letni pięściarz z Perth ma na koncie m.in. remis z byłym mistrzem świata wagi średniej Samem Solimanem. W ostatnim zawodowym występie Capper wygrał na punkty z Arnelem Tinampayem.
Capper boksuje na profesjonalnych ringach od grudnia 2011 roku i zdobył m.in. tytuł mistrza Australii wagi średniej. Czerkaszyn w ostatnim zawodowym występie wygrał z byłym mistrzem świata Kassimem Oumą.
W Rzeszowie ma dojść także do bardzo ciekawie zapowiadającej się walki o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem i Markiem Matyją. Miejscowi kibice będą szczególnie czekać na występ popularnego w regionie rzeszowianina Łukasza Różańskiego.

Źródło: www.ringpolska.pl

Wasilewski o rywalu Czerkaszyna: szukamy na całym świecie

Dodano: 11.05.2019 16:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Trwają poszukiwania kolejnego rywala dla Fiodora Czerkaszyna (12-0, 8 KO). Utalentowany pięściarz wagi średniej stoczy kolejny zawodowy pojedynek 6 lipca podczas gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie.
- Szukamy na całym świecie. W kilku przypadkach prowadzimy już bardzo zaawansowane rozmowy. Wiemy, że Fiodor potrzebuje testu - stwierdził w rozmowie z magazynem "Ring TVP Sport" Andrzej Wasilewski, promotor 23-letniego zawodnika.
- Nie podejmiemy próby ponownego zakontraktowania walki z JJ McDonaghem. On miał boksować z Czerkaszynem w Łomży, ale nie wierzę w jego kontuzję. Myślę, że on po prostu z tej walki zrezygnował, dlatego nie chcemy kolejnego rozczarowania - powiedział szef grupy KnockOut Promotions.
Czerkaszyn w ostatnim swoim występie zamiast z McDonaghem, zmierzył się ostatecznie z Kassimem Oumą. Były mistrz świata wagi super półśredniej został poddany przez narożnik w drugiej rundzie pojedynku.
Podczas gali w Rzeszowie kibice mają zobaczyć m.in. bardzo ciekawie zapowiadającą się walkę o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem i Markiem Matyją. Podczas imprezy organizowanej na stadionie miejscowej Stali wystąpi także boksujący w wadze ciężkiej. Łukasz Różański.

Zdjęcie. Czerkaszyn po sparingu Kellym

Dodano: 10.05.2019 16:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Fiodor Czerkaszyn (12-0, 8 KO) ma za sobą kolejne rundy podczas obozu sparingowe w Anglii. 23-latek w piątek miał okazję spróbować swoich sił w treningowym starciu z Jimmym Kellym (23-2, 9 KO), byłym posiadaczem pasa WBO Inter-Continental wagi super półśredniej.
Utalentowany pięściarz wagi średniej przygotowuje się w ten sposób do kolejnego zawodowego występu. Czerkaszyn wróci na ring podczas organizowanej 6 lipca gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie. Gala zostanie zorganizowana na stadionie miejscowej Stali.

Źródło: www.ringpolska.pl

Mocne sparingi Fiodora Czerkaszyna w Anglii

Dodano: 09.05.2019 7:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Fiodor Czerkaszyn (12-0, 8 KO) przygotowuje się do kolejnej zawodowej walki. Utalentowany 23-latek wróci na ring 6 lipca podczas gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie.
Od wtorku Czekraszyn przebywa w Anglii, gdzie zaliczy kilka mocnych sesji sparingowych. W środę podopieczny trenera Fiodora Łapina miał okazję sparować Markiem Heffronem (22-1, 17 KO). Niewykluczone, że w piątek Czerkaszyn stoczy kilka sparingowych rund z Billym Joe Saundersem (27-0, 13 KO), byłym mistrzem świata wagi średniej.
Nazwisko lipcowego rywala Czerkaszyna nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. W ostatnim ringowym występie pięściarz grupy KnockOut Promotions wygrał przed czasem z byłym mistrzem świata Kassimem Oumą.
W Anglii od kilku dni przebywa także Krzysztof Głowacki. Pięściarz z Wałcza przygotowuje się do półfinałowej walki turnieju World Boxing Super Series z Mairisem Briedisem.

6 lipca gala Knockout Boxing Night na stadionie w Rzeszowie

Dodano: 07.05.2019 10:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


To będzie prawdziwy hit. Moda na galę boku na stadionie przyszła również do Rzeszowa. Będzie ona połączona z obchodami 75-lecia Stali Rzeszów, która będzie współorganizatorem wydarzenie wraz z Knockout Promotions, największą grupą promotorską boksu w Polsce.
- Klub chce zorganizować fajną imprezę i jednocześnie zaprezentować, to o ma u siebie. Ma być pokaz skoków do wody, zapasów i innych sekcji działających w Stali - mówi Stanisław Sienko, wiceprezydent Rzeszowa, który jest bardzo rad z tego, że gala odbędzie się właśnie na stadionie. Jednym z pięściarzy, którzy wystąpią na gali będzie rzeszowianin Łukasz Różański (10-0, 9 KO).
- Chciałem tego, odkąd uświadomiłem sobie, że zbliża się 75-lecia powstania Stali - mówi Różański. - Od lat boksuje w tym klubie i fajnie byłoby się zapisać w jego historii takim w taki sposób. To był mój pomysł, by zrobić boks na stadionie i się to ziści.
To, z kim skrzyżuje rękawice Łukasz, nie wiadomo. Promotorzy z Knockout Promotions szukają dla niego mocnego przeciwnika i jeśli taki się znajdzie, to może być tak, że Różański wyjdzie w walce wieczoru. Dla zawodnika pochodzącego z Czarnej Sędziszowskiej byłaby to pierwsza taka walka. Knockout Promotions od dziś zamierza ruszyć z promocją gali i dopinaniem składu na galę.
- Chciałem, by to się zaczęło wcześniej, ale przez długi weekend uciekło nam kilka dni, bo nie wszyscy pracowali - mówi Andrzej Wasilewski, szef Knockout Promotions. - Myślę, że to będzie klasyczna gala z sześcioma walkami zawodowymi, a do tego dołożymy jakieś dwie amatorskie. Fajnie, że to odbędzie się na stadionie. Mieliśmy okazję już taką galę organizować w Radomiu. To duże wyzwanie, dużo trudniejsze niż gala w hali.

Szeremeta i Czerkaszyn zaboksują 6 lipca w Rzeszowie

Dodano: 04.05.2019 7:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


6 lipca podczas gali KnockOut Boxing Night #7 w Rzeszowie kolejne zawodowe walki stoczą mistrz Europy wagi średniej Kamil Szeremeta (19-0, 4 KO) oraz Fiodor Czerkaszyn (12-0, 8 KO) - poinformowano w magazynie "Ring" w TVP Sport. Nazwiska rywali obu pięściarzy nie zostali jeszcze oficjalnie potwierdzeni.
Przymierzany do pojedynków z największymi światowymi nazwiskami w swojej kategorii wagowej Szeremeta, ostatni raz boksował w marcu, wyrywając na punkty z Andrew Francillettem. Czerkaszyn w ostatnim występie wygrał przez techniczny nokaut z byłym mistrzem świata Kassimem Oumą.
Podczas gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie ma także dojść do walki o tytuł mistrza Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem (12-0, 11 KO) i Markiem Matyją (16-1-1, 7 KO).

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone