niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Londynem  RSS
Buatsi stoczy kolejną walkę na gali Łomaczenko - Campbell

Dodano: 15.08.2019 18:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


31 sierpnia na gali w Londynie trzeci tegoroczny pojedynek stoczy Joshua Buatsi (11-0, 9 KO). 26-latek zaboksuje o pas WBA International wagi półciężkiej z Ryanem Fordem (16-4, 11 KO).
W czerwcu Buatsi wygrał przed czasem z Marco Antonio Peribanem. Brytyjczyk jest coraz wyżej klasyfikowany w światowych rankingach i już wkrótce może otrzymać szansę walki w eliminatorze do tytułu mistrza świata.
Główną atrakcją gali w Londynie będzie walka o pasy WBA, WBO i WBC wagi lekkiej pomiędzy Wasylem Łomaczenko i Lukem Campbellem. Podczas tej samej imprezy dojdzie także do pojedynku Aleksandra Powietkina z Hughie Furym.

Chisora - Parker w Arabii Saudyjskiej przed Joshua - Ruiz?

Dodano: 13.08.2019 0:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pojedynek Derecka Chisory (31-9, 22 KO) z Josephem Parkerem (26-2, 20 KO) to jeden z pomysłów na uatrakcyjnienie zaplanowanej na 7 grudnia w Rijadzie gali, której główną atrakcją będzie rewanż Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

Wcześniej mówiło się, że do konfrontacji Chisory z Parkerem miałoby dojść 26 października w Londynie, jednak Eddie Hearn nie kryje, że chce, aby karta walk imprezy w Arabii Saudyjskiej była jak najatrakcyjniejsza.

Dereck Chisora po raz ostatni boksował 20 lipca, nokautując Artura Szpilkę. Joseph Parker w swoim ostatnim występie, 15 czerwca, zastopował Alexa Leapaia.

Komplet biletów sprzedanych na walkę Łomaczenko - Campbell

Dodano: 12.08.2019 17:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Komplet biletów sprzedano na galę, która odbędzie się 31 sierpnia w hali O2 w Londynie. Główną atrakcją tej imprezy będzie walka o pasy WBA, WBO i WBC wagi lekkiej pomiędzy Wasylem Łomaczenką (13-1, 10 KO) i Lukem Campbellem (20-2, 16 KO).
Londyńską galę obejrzy na żywo niecałe 20 tysięcy widzów. Podczas tej samej imprezy kibice zobaczą w ringu także byłego mistrza świata wagi ciężkiej Aleksandra Powietkina, który skrzyżuje rękawice z Hughie Furym. Rosjanin wystąpi po raz pierwszy od czasu porażki z Anthonym Joshuą.
W Londynie dojdzie także do walki mistrza świata WBC wagi muszej Charliego Edwardsa. Przeciwnikiem Brytyjczyka będzie Julio Cesar Martinez. Dla 26-latka będzie to druga obrona tytułu wywalczonego w ubiegłym roku.

Joshua - Ruiz Jr: co wiemy po pierwszej konferencji?

Dodano: 12.08.2019 16:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Londynie odbyła się konferencja prasowa oficjalnie zapowiadająca zaplanowany na 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej i anonsowany pod hasłem "Starcie na Wydmach" rewanż Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

Zgodnie z zapowiedziami na konferencji zabrakło Ruiza Jr, ale nieobecny był także Joshua. Pięściarzy zastąpił Eddie Hearn, który podał kilka detali związanych z grudniową walką.

Szef Matchroom Boxing zdradził, że arena, która zostanie wybudowana na potrzeby pojedynku Joshua - Ruiz pomieści 12-15 tysięcy kibiców, a transmisja z gali rozpocznie się o godz. 21.00 czasu brytyjskiego. Hearn zapewnił także, że obaj bokserzy kontrakty na walkę już podpisali, a seria konferencji prasowych z ich udziałem (Rijad, Londyn, Nowy Jork) odbędzie się w pierwszym tygodniu września.

Ruiz chce saudyjskich milionów, nie podpisze kontraktu

Dodano: 10.08.2019 20:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 
Wygląda na to, że Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) nie zamierza szybko podpisywać kontraktu na rewanżową walkę z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Pojedynek o mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej odbyć ma się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.
W kontrakcie na pierwszą walkę, Ruiz zaakceptował, że jeśli wygra i dojdzie do drugiego starcia z Brytyjczykiem, to jego wypłata wyniesie 9 milionów dolarów. Po tym, jak media zaczęły informować, o 40 mln dolarów, które Eddie Hearn, organizator walki, ma otrzymać od sponsorów z Arabii Saudyjskiej, apetyt Meksykanin zrobił się jeszcze większy.
Według nieoficjalnych informacj, Ruiz nie pojawi się na poniedziałkowej konferencji prasowej w Londynie anonsującej pojedynek i nie podpisze kontraktu, dopóki jego wypłata znacząco nie wzrośnie.

Źródło: www.ringpolska.pl

DANIEL DUBOIS: NAJLEPSZE DOPIERO PRZEDE MNĄ, BĘDĘ TYLKO LEPSZY

Dodano: 09.08.2019 15:39 | 9 odsłon | 0 komentarzy

- Najlepsze dopiero przede mną - zapowiada Daniel Dubois (12-0, 11 KO), który 27 września w Londynie spotka się z Ebenezerem Tettehem (19-0, 16 KO). Stawką pojedynku będzie wakujący tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej w wadze ciężkiej.

Źródło: www.bokser.org

ARUM WYWIERA NACISK NA BRYTYJSKĄ KOMISJĘ PRZED WALKĄ ŁOMACZENKI

Dodano: 06.08.2019 17:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Już za niecały miesiąc, 31 sierpnia w Londynie dojdzie do hitowej walki Łomaczenko vs Campbell o trzy pasy mistrzowskie wagi lekkiej. Promotor Ukraińca, Bob Arum ma wątpliwości co do działania Brytyjskiej Komisji Bokserskiej.

Źródło: www.bokser.org

Arum zaniepokojony przed walką Łomczenki w Wielkiej Brytanii

Dodano: 06.08.2019 9:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

31 sierpnia na gali organizowanej przez Eddiego Hearna w Londynie Wasyl Łomaczenko (13-1, 10 KO) zmierzy się z Lukem Campbellem (20-2, 16 KO) w walce o pasy WBA, WBO i WBC wagi lekkiej. Promotor Ukraińca Bob Arum przyznał w rozmowie z BBC, że po aferze dopingowej Dilliana Whyte'a ma poważne obawy związane z wyprawą swojego zawodnika do Wielkiej Brytanii.

- Byłem bardzo zaniepokojony, gdy przeczytałem o sprawie Whyte'a - powiedział szef grupy Top Rank. - To, co mnie szczególnie rozczarowało, to nie było nawet to, że pozwolono mu walczyć, ale fakt, że jego rywal nie dowiedział się o pozytywnym wyniku badania Whyte'a, przynajmniej w próbce A. To było absolutnie złe.

- Takich rzeczy robić nie można. Ktokolwiek za to odpowiadał, popełnił potworny błąd. To jest poważna rzecz - ludzie w ringu robią sobie krzywdę. Powinno się powiadomić rywala i dopuścić go do udziału w podejmowaniu decyzji. W boksie powinno się uregulować przepisy dopingowe, natychmiast, to jest poważny problem - zaapelował Arum.

Dillian Whyte w konsekwencji pozytywnego wyniku kontroli przed pojedynkiem z Oscarem Rivasem został czasowo zawieszony jako czempion tymczasowy wagi ciężkiej federacji WBC (do chwili zakończenia dochodzenia przez World Boxing Council).

DANIEL DUBOIS vs EBENEZER TETTEH 27 WRZEŚNIA W LONDYNIE

Dodano: 05.08.2019 17:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Świeżo upieczony mistrz Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej, 21-letni Daniel Dubois kolejną walkę stoczy 27 września w Londynie. Rywalem jednego z najciekawszych prospektów królewskiej dywizji będzie 31-letni Ghańczyk Ebenezer Tetteh.

Kolejne walki potwierdzone na gali Łomaczenko - Campbell

Dodano: 03.08.2019 3:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Potwierdzono nazwiska uczestników kolejnych dwóch walk, które odbędą się 31 sierpnia na gali grupy Matchroom w Londynie. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie pojedynek Wasyla Łomaczenki (13-1, 10 KO) z Lukem Campbellem (20-2, 10 KO) o trzy mistrzowskie pasy wagi lekkiej.
Podczas tej samej imprezy do drugiej obrony tytułu mistrza świata WBC wagi muszej przystąpi Charlie Edwards (15-1, 6 KO). Przeciwnikiem Anglika będzie Julio Aguilar (14-1, 11 KO).
W Londynie o pas mistrza Wielkiej Brytanii wagi lekkiej zaboksują również Joe Cordina (9-0, 7 KO) i Gavin Gwynne (11-0, 1 KO). Wcześniej już potwierdzono, że podczas sierpniowej gali dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku wagi ciężkiej pomiędzy Aleksandrem Powietkinem i Hughie Furym.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone