środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Madison  RSS
Joshua jednak wróci do Nowego Jorku na rewanż z Ruizem?

Dodano: 21.06.2019 11:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy16 listopada i 14 grudnia to dwie robocze daty rewanżowego pojedynku o pasy IBF, WBO i WBA wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) i Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Spekuluje się, że do walki dojdzie na stadionie w walijskim Cardiff lub ponownie w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. 
Jeśli oceniać po wpisach w mediach społecznościowych, należałoby wnioskować, że ostatecznie stanie jednak na Nowym Jorku, choć ekipa Ruiza jako lokalizację drugiego starcia proponuje jeszcze Meksyk. 
Wczoraj na profilu Twitter Madison Square Garden w ramach "wspominkowego czwartku" ukazał się film z migawkami z pierwszej konfrontacji Joshua - Ruiz. Post MSG udostępnił na swojej tablicy promotor Joshuy Eddie Hearn, dopisując: "Czekajcie na drugą część!". Czyżby Brytyjczycy porzucili ostatecznie pomysł rewanżu na Wyspach? Przekonamy się w ciągu najbliższych dni...
Czerwcowy pojedynek Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem Jr zakończył się wygraną przez techniczny nokaut meksykańskiego challengera. Ruiz w kontrakcie na walkę wpisaną miał klauzulę rewanżową, dlatego musi teraz dać AJ-owi szansę wyrównania rachunków. 

Joshua - Ruiz II 16 listopada na Wyspach lub 14 grudnia w USA?

Dodano: 20.06.2019 10:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce poznamy datę rewanżowej walki Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Promujący Anglika Eddie Hearn, który będzie organizował ten pojedynek, zdradził możliwe terminy drugiego starcia o mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.
Jeśli walka odbędzie się na Wyspach Brytyjskich, to najprawdopodobniej kibice zobaczą ją 16 listopada na stadionie w Cardiff. Niewykluczone jednak, że rewanż, podobnie jak pierwszy pojedynek, zostanie zorganizowany w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Wtedy do walki prawdopodobnie dojdzie 14 grudnia.
Joshua i Ruiz po raz pierwszy skrzyżowali rękawice 1 czerwca. Faworyzowany Brytyjczyk przegrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie i stracił trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej.

Kilka możliwych lokalizacji rewanżu Joshua - Ruiz

Dodano: 09.06.2019 9:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn zdradził, że otrzymał w ostatnich dniach kilka propozycji organizacji rewanżowej walki Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Do drugiego pojedynku Anglika z Meksykaninem ma dojść w listopadzie lub grudniu.
Szef grupy Matchroom wyjawił, że gospodarzem drugiej walki Joshua - Ruiz chcą być m.in. Nigeria, Katar, Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Oczywiście najbardziej prawdopodobny scenariusz to organizacja rewanżu na stadionie w Cardiff lub w nowojorskiej hali Madison Square Garden.
Hearn twierdzi, że rozmowy w sprawie drugiego pojedynku Joshuy z Ruizem już się rozpoczęły. Finalizacja potyczki rewanżowej nie powinna zająć więcej niż 2 lub 3 tygodnie. To oznacza, że datę rewanżu możemy poznać jeszcze w tym miesiącu.

ZWYCIĘSTWA MADRIMOWA, ACHMEDOWA I CEBALLO W NOWYM JORKU

Dodano: 09.06.2019 9:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na gali Gołowkin vs Rolls w nowojorskiej Madison Square Garden doszło do walk z udziałem bardzo ciekawych prospektów. Zwycięstwa odnieśli Uzbek Israil Madrimow, Kazach Ali Achmedow i Amerykanin Brian Ceballo.

Gołowkin o porażce Joshuy: w USA inaczej badają na doping

Dodano: 06.06.2019 17:56 | 1 odsłon | 0 komentarzyGienadij Gołowkin surowo ocenił postawę Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), który w sobotę w swoim amerykańskim debiucie został zastopowany przez Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO). Kazach wśród przyczyn porażki faworyzowanego Brytyjczyka wymienił... inne niż na Wyspach procedury kontrolne pod kątem dopingu.
- Tutaj na całość złożyło się wiele elementów. Joshua walczył po raz pierwszy w USA, po raz pierwszy w Madison Square Garden, były inne kontrole antydopingowe. To była z pewnością wielka lekcja dla Joshuy - ocenił były król wagi średniej. 
- Trudno mi stwierdzić, co się dokładnie wydarzyło, bo nie byłem członkiem ekipy Joshuy, ale mogę powiedzieć, że wyglądał w ringu okropnie. Joshua miał fatalny dzień, a Ruiz był znakomity - dodał Gołowkin.

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone