wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Mariusa  RSS
Mariusz Niedbalski triumfuje. Miasto Szkła coraz bliżej utrzymania w Energa Basket Lidze

Dodano: 09.03.2019 19:49 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Po ostatnim gwizdku sędziego Mariusz Niedbalski w geście triumfu podniósł ręce do góry. Jego Miasto Szkła Krosno pokonało na wyjeździe Trefla Sopot 86:79 i zrobiło ważny krok w kierunku utrzymania w Energa Basket Lidze.

Mariusz Sepioło o Mackiewiczu: w górach znalazł swój świat i swoje miejsce

Dodano: 06.03.2019 22:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mariusz Sepioło, autor "Nanga Dream - opowieść o Tomku Mackiewiczu", był gościem Jarosława Kuźniara w programie "Onet Rano.". Wypowiedział się on m.in. na temat tego, jakim człowiekiem był bohater jego książki. - Tomkowi świetnie udawało się wykorzystywać nowy świat mediów. Zbierał pieniądze na swoje wyprawy na portalach crowdfundingowych. Także czuł ten świat i go wykorzystywał. Tylko wrócił on do niego w takim negatywnym kontekście. Pierwszy pojawił się po SMS-ie wysłanym do bliskich: straszna walka. Ci, którzy go znali, wiedzieli, że oznacza to coś bardzo złego – powiedział. - Tomek w górach znalazł swój świat i swoje miejsce. Czuł się tam po prostu dobrze. Nie chcę mówić, że tam uciekła, bo to jest tylko frazes – dodał.

Źródło: https:

Mariusz Niedbalski: Dość nauki, trzeba wyciągnąć wnioski i wygrywać

Dodano: 04.03.2019 16:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Myślę, że w końcu wygramy zaciętą końcówkę w najbliższych meczach - prognozuje Mariusz Niedbalski, trener Miasta Szkła Krosno. Ekipa z Podkarpacia zajmuje ostatnie miejsce w Energa Basket Lidze.

Nikodem Jeżewski zaboksuje 6 kwietnia w Katowicach

Dodano: 04.03.2019 12:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

6 kwietnia na gali organizowanej przez MB Promotions w katowickim spodku kolejną walkę stoczy Nikodem Jeżewski(16-0, 9 KO).

Rywalem boksującego w wadze junior ciężkiej zawodnika z Kościerzyny będzie Amerykanin Shawndell Terell Winters (11-1,  10 KO). 27-letni Jeżewski w ubiegłym roku zaliczył cztery zwycięskie starty.

Podczas kwietniowej imprezy w stolicy Górnego Śląska w ringu zaprezentują się także m.in. Mariusz Wach, Robert Parzęczewski i Damian Jonak.

AFC South – Analiza Salary Cap

Dodano: 02.03.2019 11:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Powracamy z serią tekstów związanych z analizą salary cap w poszczególnych dywizjach. Tym razem Mariusz Chodubski przyjrzał się dywizji AFC South. Zapraszamy! Mamy już marzec, co oznacza że do rozpoczęcia nowego sezonu ligowego zostało raptem kilkanaście dni. Koniec lutego to też istotna granica w kalendarzu – i dla mnie osobiście, i dla ligi.  Dla mnie

Źródło: nfl24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone