środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Mariusa  RSS
Salary Cap

Dodano: 10.01.2019 19:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nasz przyjaciel zza oceanu, Mariusz Chodubski, podesłał nam bardzo ciekawy, obszerny tekst na temat, który nawet dla wielu fanów starszych stażem jest nie do końca zrozumiały. Idealna lektura między kolejnymi zmaganiami w playoffach, w sam raz by poznać jak działa NFL od strony finansowej. Zapraszamy do przeczytania artykułu! Pamiętacie początki swojej NFL-owej pasji? Zastanawialiście się

Tagi: Mariusa
Źródło: nfl24.pl

Mariusz Stępiński może zmienić klub w Serie A

Dodano: 10.01.2019 9:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy


O Mariusza Stępińskiego zabiega kilka klubów z Serie A. Tym razem chęć sięgnięcia wykazuje Parma Calcio 1913. W końcówce ubiegłego roku, włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, iż polskim napastnikiem poważnie zainteresowane pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Mariusz Niedbalski nie przebiera w słowach. "To był skandal defensywny"

Dodano: 31.12.2018 12:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Miasto Szkła Krosno po porażce z AZS-em Koszalin (94:99) jest na dnie Energa Basket Ligi. Rozgoryczenia po tym meczu nie krył trener Mariusz Niedbalski.

Mariusz Sepioło o Mackiewiczu: w górach znalazł swój świat i swoje miejsce

Dodano: 30.12.2018 10:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mariusz Sepioło, autor "Nanga Dream - opowieść o Tomku Mackiewiczu", był gościem Jarosława Kuźniara w programie "Onet Rano.". Wypowiedział się on m.in. na temat tego, jakim człowiekiem był bohater jego książki. - Tomkowi świetnie udawało się wykorzystywać nowy świat mediów. Zbierał pieniądze na swoje wyprawy na portalach crowdfundingowych. Także czuł ten świat i go wykorzystywał. Tylko wrócił on do niego w takim negatywnym kontekście. Pierwszy pojawił się po SMS-ie wysłanym do bliskich: straszna walka. Ci, którzy go znali, wiedzieli, że oznacza to coś bardzo złego – powiedział. - Tomek w górach znalazł swój świat i swoje miejsce. Czuł się tam po prostu dobrze. Nie chcę mówić, że tam uciekła, bo to jest tylko frazes – dodał.

Źródło: https:

Mariusz Wach: mam kilka ciekawych propozycji

Dodano: 27.12.2018 20:56 | 2 odsłon | 0 komentarzyMariusz Wach (34-3, 17 KO) przyznał w rozmowie z boks24.com.pl, że choć początkowo bardzo chciał rewanżu za niesłusznie, jego zdaniem, przegraną walkę Arturem Szpilką (22-3, 15 KO), to teraz na brak innych interesujących opcji nie może narzekać.
- W tej chwili nie jest to dla mnie priorytet - mówi "Wiking" pytany o ewentualny drugi bój ze "Szpilą". - Mam kilka ciekawych propozycji z Polski i zagranicy. Muszę usiąść ze swoim sztabem i na spokojnie zaplanować najbliższą walkę. 
- Nie wykluczam oczywiście ponownej konfrontacji z Arturem, tym bardziej, że ta walka była dla mnie wyjątkowa. Obaj pochodzimy z Krakowa, więc nasze starcie można było potraktować jak małe derby z dodatkowym ładunkiem ambicjonalnym, każdej ze stron - dodaje Wach.


Źródło: www.ringpolska.pl

Mariusz Stępiński może zmienić klub w Serie A

Dodano: 27.12.2018 10:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jak informuje znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio, Mariusz Stępiński w styczniu może zamienić Chievo Werona na SPAL 2013. 23-letni napastnik zdobył w tej kampanii ligowej cztery bramki. SPAL szuka wzmocnień w ofensywie. Polak zdobywa przede pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone