środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Mariusza  RSS
Jabarie Hinds "kręcił" obroną GTK, Miasto Szkła pewnie ograło gliwiczan

Dodano: 13.01.2019 19:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Miasto Szkła Krosno z najlepszym meczem w sezonie, dzięki czemu podopieczni Mariusza Niedbalskiego mogli cieszyć się z trzeciej wygranej. W niedzielę we własnej hali pewnie ograli GTK Gliwice 101:89, a królem parkietu był Jabarie Hinds.

Źródło: https:

Mariusz Stępiński może zmienić klub w Serie A

Dodano: 10.01.2019 9:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy


O Mariusza Stępińskiego zabiega kilka klubów z Serie A. Tym razem chęć sięgnięcia wykazuje Parma Calcio 1913. W końcówce ubiegłego roku, włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, iż polskim napastnikiem poważnie zainteresowane pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Plan przygotować Odry Opole

Dodano: 05.01.2019 10:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Znany jest już plan przygotowań do rundy wiosennej pierwszoligowej Odry Opole. Podopieczni Mariusza Rumaka rozegrają aż dziewięć spotkań kontrolnych! Pierwszoligowiec podczas zgrupowania w Turcji ma w planach zagrać trzy mecze sparingowe, lecz pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Artur Szpilka nadal szuka trenera

Dodano: 05.01.2019 1:40 | 1 odsłon | 0 komentarzyArtur Szpilka (22-3, 15 KO) nadal szuka trenera, z którym mógłby współpracować po śmierci Andrzeja Gmitruka. W poszukiwaniach nowego szkoleniowca, na Ukrainie, pomaga "Szpili" Fiodor Łapin. 
Póki co sprawy nie posuwają się do przodu tak szybko, jak były challenger WBC wagi ciężkiej by sobie życzył. Jak tłumaczy Łapin w rozmowie z TVP Sport, zadanie nie jest wcale łatwe. 
- Znakomicie znam tamtejsze środowisko, ale ostrzegałem Artura, że to nie potrwa kilka dni, a kilka tygodni. Nie jest tak, że ja mówię "Szpilka" i na Ukrainie ustawia się kolejka chętnych. Potrzeba kogoś, kto będzie dla niego takim autorytetem jakim był Andrzej Gmitruk. Poza tym ten ktoś musi przecież przeprowadzić się do Polski, a takiej decyzji nie podejmuje się z godziny na godzinę. Reasumując przyjaciel działa, jesteśmy umówieni wkrótce na telefon - wyjaśnia były trener zawodnika z Wieliczki.
Artur Szpilka ostatnią walkę stoczył 10 listopada, pokonując na punkty na gali w Gliwicach Mariusza Wacha. Kilka dni później zmarł Andrzej Gmitruk, z którym bokser pracował przez dwanaście miesięcy.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone