środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Mateusz Masternak  RSS
Ranking IBF: czterech Polaków, Szeremeta najwyżej

Dodano: 04.01.2019 21:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Czterech polskich pięściarzy zostało sklasyfikowanych w zaktualizowanych rankingach federacji IBF. Najwyżej plasuje się Kamil Szeremeta, który jest czwarty w kategorii średniej. 

Pozostali trzej Polacy w zestawieniach International Boxing Federation to Adam Kowancki (piąty w wadze ciężkiej) oraz Krzysztof Włodarczyk i Mateusz Masternak (obaj dywizja junior ciężka, pozycje - odpowiednio - czternasta i piętnasta).

Ranking WBA: Szeremeta najwyżej z Polaków

Dodano: 02.01.2019 10:20 | 2 odsłon | 0 komentarzyKamil Szeremeta jest najwyżej sklasyfikowanym polskim pięściarzem w zaktualizowanym rankingu federacji WBA. Aktualny mistrz Europy na liście challengerów WBA kategorii średniej plasuje się na czwartej pozycji.
W tej samej dywizji co Szeremeta dziesiątą lokatę zajmuje Maciej Sulęcki. Trzecim Polakiem w zestawieniu World Boxing Association jest Mateusz Masternak - dziesiąty w wadze junior ciężkiej.


Sauerland: wszystkie przelewy za walki w WBSS już wyszły

Dodano: 26.12.2018 18:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kalle Sauerland, jeden z organizatorów turnieju World Boxing Super Series poinformował, że wszyscy pięściarze, którzy boksowali w drugiej edycji WBSS powinni już otrzymać pieniądze za pierwsze walki. W turnieju wystartowali m.in. Mateusz Masternak i Krzysztof Głowacki. "Master" odpadł z rywalizacji, z kolei "Główka" awansował do półfinału.
- Krzysztof Głowacki nie dostał jeszcze pieniędzy od organizatorów WBSS za walkę z Maksimem Własowem. Dostałem jednak potwierdzenie, że przelew już wyszedł - mówił Andrzej Wasilewski, promotor Głowackiego w magazynie "Ring" na antenie TVP Sport.
- Według mojej wiedzy, wszyscy pięściarze otrzymali już swoje gaże. Niektóre przelewy wyszły na konta promotorów, niektóre bezpośrednio do zawodników - stwierdził Sauerland.
W półfinale WBSS Głowacki skrzyżuje rękawice z Mairisem Briedisem. Stawką pojedynku, który może odbyć się w marcu, będzie także należący do Polaka tymczasowy pas federacji WBO. 

 

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone