niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Meksykanie  RSS
Ruiz pewny siebie przed rewanżem z Joshuą

Dodano: 16.08.2019 8:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) jest przekonany, że w rewanżowym pojedynku ponownie pokona Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO) i udowodni sceptykom, że wygrana w pierwszej walce nie była dziełem przypadku.
- Potrafię bić mocno kombinacjami, to nie są pojedynce uderzenia, to są trzy ciosy, a czasem i więcej. I to właśnie będzie klucz do zwycięstwa - zapowiedział Meksykanin w rozmowie z ESPN Deportes.
- Dodatkowo będę chciał zrzucić parę funtów, będę troszkę lżejszy niż ostatnio, są jeszcze rzeczy, które mogę poprawić. Wiem, że będzie trudno, więc ostro trenuję. Joshua będzie chciał odebrać mi pasy, ale nie będzie to takie łatwe  - dodał Ruiz Jr.
Zgodnie z komunikatem sprzed tygodnia do rewanżu Joshuy z Ruizem dojść ma 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, jednak meksykański czempion deklaruje, że on póki co nie wyraził zgody na anonsowaną datę i miejsce.

Źródło: www.ringpolska.pl

Powrót na ring Canelo znowu opóźniony. Zaboksuje 2 listopada

Dodano: 16.08.2019 8:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dopiero 2 listopada na ring ma wrócić Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO). To nie pierwsza już zamiana daty kolejnego występu najlepiej zarabiającego pięściarza świata.
Jeszcze niedawno oczekiwano, że 29-latek najbliższą walkę stoczy we wrześniu, później mówiono o 19 lub 26 października, a teraz pojedynek z udziałem "Canelo" przełożono na jeszcze późniejszy termin.
Wciąż nie wiadomo, kto będzie następnym rywalem Alvareza. Meksykanin bardzo chciałby walki z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Sergiejem Kowaliowem. W gronie możliwych rywali pozostają także Demetrius Andrade oraz Jermall Charlo.
Pewne jest, że jesienią nie dojdzie do trzeciej walki "Canelo" z Giennadijem Gołowkinem. Pięściarz z Kazachstanu na początku października skrzyżuje rękawice z Sergiejem Derewianczenko.

Sonda: Ruiz nie powinien walczyć z Joshuą w Arabii Saudyjskiej

Dodano: 15.08.2019 20:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od kilku dni trwają medialne "przepychanki" między obozami Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) i Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO). Ekipa AJ-a w piątek ogłosiła, że do rewanżu pięściarzy dojdzie 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, jednak Meksykanin zapewnia, że na Bliski Wschód nie poleci i chce boksować w Nowym Jorku.

Zdaniem większości uczestników sondy zamieszczonej dziś na kanale Youtube ringpolska.pl, Ruiz powinien pozostać przy swoim stanowisku - taką opinię wyraziło aż 62% głosujących (przeciwnego zdania było 38%).

Według oceny promotora Joshuy Eddiego Hearna odrzucenie przez Ruiza propozycji grudniowego starcia w Arabii Saudyjskiej może oznaczać dla Meksykanina dłuższą przerwę od boksu w konsekwencji procesu sądowego w związku ze złamaniem klauzuli rewanżowej zawartej w kontakcie na pierwszą walkę z Joshuą i utratę mistrzowskich trofeów.

MUNGUIA: TO MOJA OSTATNIA WALKA W TYM LIMICIE, IDĘ DO WAGI ŚREDNIEJ

Dodano: 15.08.2019 20:28 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Jaime Munguia (33-0, 26 KO) zapowiada, że będzie to dla niego ostatni występ w limicie kategorii junior średniej. Meksykanin 14 września w piątej obronie pasa WBO skrzyżuje rękawice z Patrickiem Alloteyem (40-3, 30 KO).

Źródło: www.bokser.org

Ruiz Jr: niczego nie podpisałem, chcę rewanżu w Nowym Jorku

Dodano: 15.08.2019 8:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) udzielił wywiadu ESPN Deportes, w którym oznajmił, że nie zamierza toczyć z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) walki rewanżowej 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Meksykanin jest przekonany, że klauzula rewanżowa z kontraktu na pierwszy pojedynek nie zobowiązuje go do podporządkowania się w pełni woli promotora AJ-a i potrzebuje na drugie starcie nowej umowy, uwzględniającej jego nowe oczekiwania.

- Ja teraz jeszcze niczego nie podpisałem, wszystko negocjujemy - oznajmił czempion federacji WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej. - Oni chcą walki tam, ale zobaczymy, gdzie się ona odbędzie, będziemy negocjować. Ja chciałbym znów  boksować w Nowym Jorku, gdzie z nim wygrałem. Dam mu szansę, by spróbował mnie pokonać, on chce moich pasów, więc musi to zrobić tutaj!

- Myślę, że w rewanżu on będzie trochę więcej się ruszał, uciekał, ale jest za duży, ma za dużo mięśni i będzie mu bardzo trudno - dodał Ruiz zapytany o prognozę na drugą konfrontację z Joshuą.

Źródło: www.ringpolska.pl

ANDY RUIZ JR: WALKA ODBĘDZIE SIĘ W USA, NA MOICH WARUNKACH

Dodano: 14.08.2019 12:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr w końcu przerwał milczenie w sprawie rewanżu z Anthonym Joshuą, który został już oficjalnie ogłoszony i ma się odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Meksykanin ma jednak inne zdanie...

Źródło: www.bokser.org

EDDIE HEARN O LISTOPADOWEJ WALCE CANELO Z KOWALIOWEM

Dodano: 14.08.2019 9:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Promotor mistrza świata WBO wagi średniej Demetriusa Andrade, Eddie Hearn stwierdził, że zawarł porozumienie w sprawie walki Amerykanina z mistrzem świata WBA Saulem Alvarezem, ale Meksykanin ma jednak inne plany.

Źródło: www.bokser.org

IBF: Ruiz może walczyć z Joshuą, Pulew dla zwycięzcy

Dodano: 13.08.2019 17:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Federacja IBF wyraziła zgodę na walkę Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Decyzja International Boxing Federation oznacza, że Meksykanin będzie mógł się wywiązać ze zobowiązań kontraktowych wobec AJ-a, nie tracąc przy tym mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej za pominięcie obowiązkowej obrony z Kubratem Pulewem (27-1, 14 KO).
Władze IBF zastrzegły jednej, że do drugiej konfrontacji Ruiza z Joshuą musi dojść w ogłoszonym już terminie i miejscu, czyli 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.
Ponadto zwycięzca grudniowego pojedynku będzie musiał zobowiązać się na piśmie, że skrzyżuje rękawice z Pulewem przed 31 maja. Złamanie postanowień IBF będzie skutkowało utratą mistrzowskiego tytułu, o który zaboksują wówczas Pulew i kolejny dostępny zawodnik w rankingu (w tym momencie jest to Adam Kownacki).

Hearn: Ruiz zna swoje zobowiązania kontraktowe

Dodano: 13.08.2019 14:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po tym, jak milczącego od kilku dni w mediach społecznościowych Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) zabrakło na poniedziałkowej konferencji prasowej anonsującej zaplanowaną na 7 grudnia walkę rewanżową z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), ożywiły się spekulacje, że Meksykanin nie podpisał jeszcze kontraktu na pojedynek i grudniowe starcie stoi pod znakiem zapytania.

Organizujący walkę Eddie Hearn zapewnia jednak, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem, a Ruiza wiążą umowy, które sygnował przed pierwszą konfrontacją z AJ-em.

- Oni na 100 procent podpisali kontrakt - przekonuje promotor Joshuy. - To jest boks. Oczywiście, gdy Ruiz podpisywał kontrakt na pierwszą i drugą walkę, to było to dla niego spełnienie marzeń.

- Układ był bardzo uczciwy, był wcześniej negocjowany i każdy kto się pod nim podpisał, czy to był promotor Tom Brown czy Andy Ruiz osobiście czy Al Haymon - jego menadżer, wszyscy znali swoje zobowiązania - podkreśla Hearn.

Początek trasy promocyjnej przed walką Joshua - Ruiz (już z udziałem obu pięściarzy) planowany jest na początek września.

Źródło: www.ringpolska.pl

Trener Ruiza: Andy milczy nie bez powodu

Dodano: 11.08.2019 14:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wygląda na to, że milczenie Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) po oficjalnym anonsowaniu, że jego rewanż z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, nie jest przypadkowy. Walkę ogłosiła przedwczoraj promująca Joshuę grupa Matchroom Boxing. Sensacyjnej wiadomości Ruiz do tej pory jeszcze nie skomentował i spekuluje się, że Meksykanin kontraktu na pojedynek jeszcze nie podpisał.
- Andy milczy nie bez powodu. Promotor już ogłosił, że walczymy w Arabii Saudyjskiej, ale Andy jeszcze nie zabrał głosu. Trzeba jeszcze poczekać - stwierdził w rozmowie z Fighthype trener czempiona WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Manny Robles, zaznaczając jednak, że jego zawodnik nie zamierza unikać drugiej konfrontacji z AJ-em.
- Możemy walczyć wszędzie, bo tak postępują prawdziwi mistrzowie. Jeśli będziemy musieli lecieć do Arabii Saudyjskiej czy Walii... zrobimy to, co mów kontrakt. Oczywiście damy mu rewanż, bo zgodziliśmy się na niego w umowie - powiedział szkoleniowiec Ruiza.
Nieoficjalnie mówi się, że Ruiz nie ma nic przeciwko boksowaniu z Joshuą w Rijadzie, jednak jest mocno niezadowolony z gaży wysokości 9 milionów dolarów, zwłaszcza zważywszy, że wypłata dla jego rywala może być kilkakrotnie wyższa.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone