wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Millera  RSS
JOSHUA vs MILLER - JOSEPH PARKER ŚCISKA KCIUKI ZA PRETENDENTA

Dodano: 09.03.2019 15:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Joseph Parker (25-2, 19 KO) stracił pas WBO wagi ciężkiej przegrywając na punkty z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Teraz będzie ściskał kciuki za jego najbliższego rywala, Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Źródło: www.bokser.org

Wilder: Miller ma spore szanse na wygraną z Joshuą

Dodano: 07.03.2019 16:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder nie skreśla Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) w zaplanowanym na 1 czerwca w Nowym Jorku pojedynku z czempionem WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Bukmacherzy zakłady na wygraną "Big Baby" przyjmują po kursie 7,0, jednak "Bronze Bomber" wierzy, że jego rodak jest w stanie sprawić sensację. 

- Myślę, że Miller ma spore szanse - stwierdził mistrz WBC w rozmowie z boxingscene.com.  - Ja naprawdę nie sądzę, aby Joshua miał trudny styl. W niektórych jego walkach wynik mógłby być inny, gdyby nie sędzia. Zwłaszcza w pojedynku z Parkerem arbiter był fatalny. W walce z Takamem też. Naprawdę sądzę, że Miller może wygrać, zwłaszcza jeśli dotrwa do momentu, gdy Joshua będzie zmęczony. 

- Jeśli Joshua się zmęczy, Jarell go wykończy. Widzę Millera wygrywającego na punkty, a może nawet przez nokaut. Joshua jednak może go znokautować z całą pewnością. Prędzej go znokautuje niż wygra na punkty - typuje Deontay Wilder.

Atlas: Miller wygrał tylko z wypalonym Adamkiem, AJ to nie Tyson

Dodano: 04.03.2019 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzyTeddy Atlas nie odbiera całkowicie szans Jarrellowi Millerowi (23-0-1, 20 KO) w pojedynku z faworyzowanym mistrzem WBA, WBO i IBF kategorii ciężkiej Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Amerykański ekspert co prawda zaznacza, że jego rodak nie ma na swoim koncie żadnych znaczących osiągnięć, jednak dodaje, że brytyjskiego czempiona można pokonać. 
- Miller ma dobry rekord, ale tak naprawdę z nikim mocnym nie walczył. Bił się z wypalonym Adamkiem, który kiedyś był mistrzem wagi junior ciężkiej. Adamek jednak szczyt kariery miał już dawno za sobą, no i był junior ciężkim, w tej wadze był najlepszy - mówi Atlas. - Zobaczymy, na ile to będzie wyrównana rywalizacja. Joshua jak każdy nie jest nietykalny i ma luki w swoim boksie, które można wykorzystać.
- Oczywiście wygląda jak Adonis i ma złoto olimpijskie, ale on na Igrzyskach w Londynie powinien przegrać z tym Włochem [Roberto Cammarelle], jednak nie było mowy, by przegrał u siebie w Londynie. Joshua jest dobry, wygląda dobrze, przyciąga mnóstwo kibiców, ale to nie Tyson, za czasów gdy był prawdziwym Tysonem - ocenia trener mistrzów i komentator ESPN.
Konfrontacja Jarrella Millera z Anthonym Joshuą będzie główną atrakcją gali DAZN organizowanej 1 czerwca w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Dla Joshuy będzie to zawodowy debiut za Oceanem, zaś dla Millera pierwsza mistrzowska szansa.

Joshua: będę jak chirurg, zrekonstruuję mu twarz

Dodano: 27.02.2019 19:31 | 3 odsłon | 0 komentarzyAnthony Joshua (22-0, 21 KO) cierpliwie znosi kolejne ataki ze strony Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO). AJ twierdzi, że Amerykanin za swoje słowa słono zapłaci 1 czerwca w ringu.
- On zapowiada, że skończy mnie w siedem rund? Przyjrzyjcie się dobrze jego twarzy - zrekontruuję mu ją, i jego ciało też - zapowiada broniący pasów WBO, WBA i IBF wagi ciężkiej Joshua.
- Zrobię swoją robotę, jestem dobrym pięściarzem, mam mocny cios i pokonałem lepszych przeciwników niż którykolwiek z ciężkich. Zabawię się w chirurga i zafundują mu operację plastyczną - odgraża się Wyspiarz i dodaje: - Potrzebuję nokautu w amerykańskim debiucie. On niech sobie gada, ja się zajmę pracą fizyczną!

Źródło: www.ringpolska.pl

Dubois pomoże Millerowi przed walką z Joshuą

Dodano: 26.02.2019 19:50 | 4 odsłon | 0 komentarzyUważany przez niektórych za przyszłość brytyjskiej wagi ciężkiej Daniel Dubois (9-0, 8 KO) będzie sparował z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) przez walką Amerykanina z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).
Mocno bijący zawodnik Franka Warrena w przeszłości był sparingpartnerem Joshuy, a ostatnio pomagał poprzedniemu rywalowi AJ-a Aleksandrowi Powietkinowi. 
Konfrontacja Jarrella Millera z Anthonym Joshuą będzie główną atrakcją gali DAZN organizowanej 1 czerwca w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Dla Joshuy będzie to zawodowy debiut za Oceanem, zaś dla Millera pierwsza mistrzowska szansa.

DUBOIS POMOŻE MILLEROWI W SPARINGACH DO WALKI Z JOSHUĄ

Dodano: 26.02.2019 18:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kiedyś sparował z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Teraz pomoże jego rywalowi. Utalentowany i mocno bijący Daniel Dubois (9-0, 8 KO) będzie sparingpartnerem Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) podczas jego przygotowań do walki z AJ-em.

Źródło: www.bokser.org

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone