środa, 23 października 2019 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Night  RSS
Balski w KnockOut Promotions, ale w Sosnowcu nie wystąpi

Dodano: 23.10.2019 19:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Adam Balski (13-0, 8 KO) kilka tygodni temu podpisał wieloletni kontrakt z grupą KnockOut Promotions - potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Wasilewski. 
Pięściarz z Kalisza nie wystąpi jednak podczas sobotniej gali KnockOut Boxing Night 8 w Sosnowcu, gdzie jego start anonsowano - wróci prawdopodobnie 30 listopada w Zakopanem.
Sprawa Balskiego budzi od dłuższego czasu spore kontrowersje. Bokser niedawno zakomunikował, że kończy współpracę z grupą Tymex Boxing Promotions i rozpoczął treningi z Fiodorem Łapinem. Wątpliwości co do skuteczności wypowiedzenia przez Balskiego kontraktu ma jednak Mariusz Grabowski i sprawa być może znajdzie finał w sądzie.

Czerkaszyn chce iść śladami Sulęckiego i Szeremety

Dodano: 23.10.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 
W sobotę na gali Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu trzeci tegoroczny pojedynek stoczy Fiodor Czerkaszyn (13-0, 8 KO). Utalentowanego 23-latka, który boksuje w wadze średniej, czeka największe wyzwanie w zawodowej karierze i walka z Guido Nicolasem Pitto (26-6-2, 8 KO).
Pięściarz grupy KnockOut Promotions w tym roku pokonał już byłego mistrza świata Kassima Oumę, a w ostatnim występie pewnie wygrał z dużo wyżej notowanym Australijczykiem Wesem Capperem. Czerkaszyn ma nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą jeszcze poważniejsze wyzwania.
- Najbliższy pojedynek pokaże, czy stać mnie na większe walki. Ja wierzę, że tak jest. Ciężko pracuję i widzę, że ta praca ma sens - tłumaczy podopieczny Fiodora Łapina.
- Trenuję obok takich zawodników jak Krzysztof Włodarczyk czy Krzysztof Głowacki. Oni już doszli na sam szczyt. Z naszej grupy jest też Maciej Sulęcki, a teraz Kamil Szeremeta zaczyna boksować w USA. To pozwala wierzyć, że jeśli będę gotowy sportowo i to pokażę w ringu, to szansa na pójście ich śladami przyjdzie - mówi 23-latek.
Niewykluczone, że jeśli Czerkaszyn w sobotę pokona Pitto i nie odniesie kontuzji, to na kolejny jego występ nie trzeba będzie długo czekać. Możliwe, że kibice zobaczą go w ringu już 30 listopada w Zakopanem.
- Ja muszę teraz ciężko pracować, wygrywać walki i czekać na swoją szansę. Wiadomo, że chciałoby się jak najszybciej wchodzić coraz wyżej, ale to wszystko zależy od mojego trenera i promotora. Wszystko wymaga czasu, treningu i doświadczenia - zapowiada Czerkaszyn.
Główną atrakcją KBN 8 w Sosnowcu będzie powrót na ring Artura Szpilki, który skrzyżuje rękawice z Włochem Fabio Tuiachiem. Kibice zobaczą także pojedynki m.in. z udziałem Marka Matyi, Adama Balskiego oraz debiutującego na zawodowych ringach Kamila Bednarka. Transmisja w TVP Sport oraz TVP 1.

 

 

Rywal Artura Szpilki to polityczny skandalista

Dodano: 22.10.2019 20:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę podczas gali Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu Artur Szpilka spróbuje wskrzesić swoją karierę. Na jego drodze stanie Włoch Fabio Tuiach (transmisja w TVP 1, TVP Sport i aplikacji mobilnej TVP Sport), który boks łączy z pracą radnego w Trieście. W ojczyźnie znany jest przede wszystkim z kontrowersyjnych opinii i burzliwego politycznego "romansu" ze skrajnie prawicową partią Forza Nuovo. W 2018 groziła mu dyskwalifikacja za obrażanie żyjących w Italii imigrantów.
Pomiędzy występami sportowymi Turchi rozpoczął działalność polityczną. Został radnym w rodzinnym mieście w północno-wschodnich Włoszech i tę funkcję pełni do dziś. Od początku dał się zapamiętać z mocnych opinii i jakiegokolwiek braku dyplomacji. Taki sposób bycia doceniła skrajnie prawicowa partia Forza Nuovo, oferując mu współpracę.
Tuiach zabierał głos właściwie w każdej sprawie. Stał się jedną z miejscowych twarzy kampanii antyaborcyjnej. Swoje opinie podpierał bliżej niesprecyzowanymi badaniami. – Każde uratowane życie jest darem od Boga, a każda aborcja potworną traumą. Kto jest katolikiem, musi mnie wspierać – głosił.
Rozłam z Forza Nuovo, siłą wprost przez niektórych nazywaną nacjonalistyczną, nastąpił w głośnej sprawie śmierci Stefano Cucchiego. W 2009 roku aresztowany 31-latek trafił na komisariat, gdzie jak ujawniono dopiero w 2018 roku, został dotkliwie pobity przez funkcjonariuszy i odmówiono mu natychmiastowej pomocy lekarskiej. W wyniku poważnych obrażeń, m.in. złamanych kręgów i szczęki oraz zbyt później hospitalizacji, zmarł.
Sam Tuiach nie stanął w obronie pamięci zmarłego, co było niezgodne z linią partii Forza Nuovo (i zdaniem większości opinii publicznej). Pięściarz przypominał o narkotykach, które znaleziono przy Cucchim.


 

GARDZIELIK Z CIEKAWYM RYWALEM NA GALĘ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Dodano: 22.10.2019 15:25 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Grupa MB Promotions umieściła w rozpisce MB Boxing Night 6 pojedynek niepokonanych pięściarzy. W polsko-białoruskiej konfrontacji Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) skrzyżuje rękawice z Mikolajem Kuzmickim (11-0, 9 KO).

Źródło: www.bokser.org

Gardzielik - Kuzmitski 23 listopada w Dąbrowie Górniczej

Dodano: 22.10.2019 13:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W karcie walk MB Boxing Night 6 pozostało coraz mniej wolnych miejsc. Grupa MB Promotions umieściła w rozpisce pojedynek niepokonanych pięściarzy. W polsko-białoruskiej konfrontacji Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) skrzyżuje rękawice z Mikalaiem Kuzmitskim (11-0, 9 KO). Wydarzenie odbędzie się już 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.
Grupa MB Promotions przygotowała dla kibiców kolejne ciekawe zestawienie, które znalazło się w rozpisce nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia. W karcie walk wylądowała walka dwóch młodych i nadal niepokonanych pięściarzy, którzy skrzyżują rękawice już 23 listopada w Dąbrowie Górniczej. Na MB Boxing Night 6 jubileuszową, dziesiątą walkę zawodową stoczy Kamil Gardzielik. Dla 27-latka będzie to pojedynek wyjątkowy również ze względu na debiut w nowej grupie promotorskiej. Oficjalnie pięściarz rozpoczął współpracę z Mateuszem Borkiem i zespołem MB Promotions.
Gardzielik to utytułowany amator, który w 2016 roku postanowił spróbować swoich sił w zawodowym boksie. Od tamtej pory stoczył dziewięć pojedynków i bez większych problemów wszystkie zwyciężył. Na swoim rozkładzie ma wygrane m.in. z Artemem Karpetsem, Damianem Mielewczykiem, Przemysławem Gorgoniem czy byłym rywalem Damiana Jonaka - Marcosem Jesusem Cornejo. Przed nowym nabytkiem grupy MB Promotions kolejne wyzwanie. Już 23 listopada Gardzielik skrzyżuje rękawice z niepokonanym Mikalaiem Kuzmitskim. Białorusin stoczył do tej pory jedenaście zawodowych pojedynków i wszystkie wygrał. Co więcej, dziewięciu swoich przeciwników posyłał na deski.
Walka została zakontraktowana w limicie kategorii junior średniej na dystansie ośmiu rund. Bilety dostępne na ebilet.pl.

Źródło: www.ringpolska.pl

Dzień po gali w Sosnowcu rusza akcja charytatywna Szpilki

Dodano: 22.10.2019 5:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Artur Szpilka (22-4, 15 KO) poinformował, że w niedzielę 27 października ruszy duża akcja charytatywna z jego udziałem. Dzień wcześniej były pretendent do tytułu mistrza świata wystąpi w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu.
- 27 października o godz. 19 rusza akcja #bad_boys_KRUK’s different. Dlaczego to robimy? Bo fajnie jest móc uratować komuś życie. A z wami może się udać - zakomunikował w mediach społecznościowych "Szpila".
- Bez uprzedzeń, ponad podziałami nie tylko mma, nie tylko rap, ale również tancerze, piłkarze, aktorzy i całe mnóstwo ludzi, którzy myślą tak jak my. Nie dla poklasku, a dla sprawy - opisuje akcję pięściarz z Wieliczki.
Podobne wpisy zostały zamieszczone w mediach społecznościowych przez m.in. Marcina Różalskiego, Szymona Kołeckiego oraz Michała Materlę. Szczegóły akcji mają zostać oficjalnie potwierdzone już wkrótce.
W sobotę podczas gali KBN 8 w Sosnowcu, Szpilka skrzyżuje rękawice z Włochem Fabio Tuiachiem (29-6, 16 KO). Całą imprezę pokaże na żywo TVP Sport, zaś walka wieczoru zostanie także wyemitowana przez TVP 1.

 

JONAK WYPADA Z ROZPISKI GALI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Dodano: 21.10.2019 22:09 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Drugi zawodnik wypada z rozpiski gali MB Boxing Night 6, która odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej. Z powodów zdrowotnych z tego startu musiał wycofać się Damian Jonak (41-1-1, 21 KO).

Źródło: www.bokser.org

Stępień wróci 30 listopada w Zakopanem?

Dodano: 21.10.2019 10:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Być może 30 listopada na gali w Nosalowym Dworze z Zakopanem na ring powróci Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO). Niepokonany półciężki ze Szczecina miał w najbliższą sobotę w Sosnowcu stoczyć rewanżowy pojedynek z Markiem Matyją (16-1-2, 7 KO), jednak walka została odwołana.
"Jak zapewne wiecie, musiałem odwołać swoją walkę w Sosnowcu z powodu kontuzji, której doznałem w Kanadzie. Szybko wracam do zdrowia i treningów. Być może zobaczymy się już 30 listopada na Knockout Boxing Night 9 w Zakopanem." - napisał na Facebooku Stępień.
Wobec absencji Pawła Stępnia Matyja w sobotę zaboksuje z Tonym Averlantem (27-11-2, 5 KO). Głównym wydarzeniem imprezy będzie starcie Artura Szpilki (22-4, 15 KO)  z Włochem Fabio Tuiachiem (29-6, 16 KO).

KBN 8 w Sosnowcu: walka Szpilka - Tuiach na żywo w TVP 1

Dodano: 21.10.2019 9:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Telewizja Polska pokaże na żywo sobotnią galę Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu. Walkę wieczoru, w której Artur Szpilka (22-4, 15 KO) zmierzy się z Włochem Fabio Tuiachiem (29-6, 16 KO), będzie można obejrzeć w TVP 1.
Transmisja gali rozpocznie się o godz. 20 w TVP Sport. W przekazie znajdą się m.in. walki niepokonanego Fiodora Czerkaszyna z Argentyńczykiem Guido Nicolasem Pitto oraz Marka Matyi z doświadczonym Francuzem Tonym Averlantem. Imprezę będzie można bezpłatne śledzić także na stronie Tvpsport.pl oraz w aplikacji TVP Sport.
Walka wieczoru rozpocznie się o godz. 23.30 i zostanie pokazana przez pierwszy kanał Telewizji Polskiej. Galę skomentują Piotr Jagiełło oraz Sebastian Szczęsny, studio poprowadzi Sylwia Dekiert, zaś reportem będzie Bogusław Solecki.

 

Wilczewski: Bednarka stać na walkę o mistrzostwo świata

Dodano: 21.10.2019 6:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę podczas gali Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu pierwszy zawodowy pojedynek stoczy utalentowany Kamil Bednarek. 24-letni podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego w profesjonalnym debiucie skrzyżuje rękawice z Piotrem Rzymanem (2-2, 2 KO).
- Bardzo się cieszę, że po dziesięciu latach treningów amatorskich udało mi się podpisać zawodowy kontrakt. Kiedy dowiedziałem się, że pan Andrzej Wasilewski i grupa KnockOut Promotions chce ze mną współpracować, byłem bardzo szczęśliwy. Teraz muszę pokazać, co jestem wart - mówi przed pierwszym zawodowym występem Bednarek.
W możliwości nowego pięściarza największej polskiej grupy bokserskiej bardzo mocno wierzy jego trener. Wilczewski jest przekonany, że Bednarka stać na wiele na profesjonalnych ringach.
- Kamil jest silnym, leworęcznym pięściarzem, który umie boksować na presingu, więc ma dobry styl pod walki zawodowe. Zakładamy sobie, że Kamil dojdzie do walki o mistrzostwo świata i wiem, że stać go na taki pojedynek. Jak byśmy nie mieli takich celów, to nawet nie byłoby sensu wchodzić na salę treningową - przekonuje Wilczewski.
- Wierzę w to, że Kamil będzie ciężko pracował na treningach i będzie zdeterminowany, żeby dojść do najwyższego poziomu. Ma potencjał, ale wszystko musi zostać poparte wiarą oraz przede wszystkim ogromną, systematyczną pracą - dodaje były zawodowy mistrz Europy.
W walce wieczoru gali w Sosnowcu kibice zobaczą Artura Szpilkę. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej zmierzy się z Włochem Fabio Tuiachiem. 

 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone