poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Nysie  RSS
Głowacki: to była katastrofalna walka, trzeba wyciągnąć wnioski

Dodano: 18.03.2018 19:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Głowacki (29-1, 18 KO) jest zmotywowany przed planowanym na najbliższe miesiące powrotem na ring. Były mistrz świata wagi junior ciężkiej chce odzyskać zaufanie kibiców po słabszym występie w Nysie przeciw Siergiejowi Radczence.

- Obejrzałem tę walkę, była naprawdę katastrofalna - przyznaje "Główka". - Nie chcę już do niej wracać, trzeba po prostu wyciągnąć wnioski i ciężej trenować.
- Jestem teraz cały czas na sali treningowej, skupiam się tylko na treningu, trzeba wracać! - dodaje pięściarz KnockOut Promotions, który według nieoficjalnych informacji w kolejnym pojedynku ma się spotkać z ciekawym i niebezpiecznym rywalem.

Źródło: www.ringpolska.pl

Rusza I liga mężczyzn

Dodano: 05.03.2018 10:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

3 października rusza kolejny sezon w I lidze mężczyzn. Wciąż jednak nie wiadomo, czy do rywalizacji przystąpi Hutnik Kraków, którego mecz w Nysie został przełożony. Jak w tym sezonie wypadną drużyny? Hitem pierwszej kolejki będzie starcie Ślepska Suwałki z GKS-em Katowice. Oba zespoły nie kryją się ze swoimi aspiracjami. Czarnym koniem ligi może okazać się AGH AZS Kraków, który skompletował...

Źródło: nicesport.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone