piątek, 21 września 2018 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Oficjalnie  RSS
Oficjalnie: Crawford - Benavidez o pas WBO 13 października

Dodano: 06.09.2018 19:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jest już pewne, że 13 października na gali organizowanej w Omaha na ring wróci jeden z najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe Terence Crawford (33-0, 24 KO). Oficjalnie potwierdzono, że rywalem 30-letniego Amerykanina będzieJose Benavidez (27-0, 18 KO).
Dla 26-latka, który w swojej karierze wygrywał z Mauricio Herrerą oraz Francisco Santaną, będzie to pierwsza mistrzowska szansa na zawodowych ringach. O możliwości walki Crawforda z Benavidezem media informowały już kilkanaście tygodni temu. 
W czerwcu Crawford zadebiutował w kategorii półśredniej, pokonując przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie Jeffa Horna. Pięściarz z Omaha przy okazji zdobył tytuł mistrza świata federacji WBO.

Źródło: www.ringpolska.pl

PBC z nowym kontraktem z Fox, 60 mln dolarów rocznie na gale

Dodano: 05.09.2018 6:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Prowadzony przez Ala Haymona bokserski projekt Premier Boxing Champions podpisał kilkuletnie porozumienie z amerykańskim gigantem telewizyjnym Fox. Umowa ma obejmować produkcję 22 gal rocznie - 10 będzie pokazywanych na antenie głównego kanału Fox, zaś 12 na Fox Sports 1.
Roczny budżet przeznaczony na ten projekt ma sięgać 60 milionów dolarów - zdradzają dziennikarze magazynu "The Ring", powołując się na dobrze poinformowane źródła. Oficjalnie wszystko ma zostać ogłoszone w środę.
Fox było obok, ESPN oraz NBC, jedną ze stacji, które od początku towarzyszyły projektowi PBC. Niedawno potwierdzono także oficjalnie, że przez kolejne trzy lata, partnerem telewizyjnym pięściarzy Ala Haymona będzie telewizja Showtime.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone