czwartek, 19 lipca 2018 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Oficjalnie  RSS
WBSS: Potwierdzono pełen skład turnieju w wadze koguciej

Dodano: 18.07.2018 10:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Oficjalnie potwierdzono już pełen skład turnieju World Boxing Super Series w wadze koguciej. Drugi sezon WBSS rozpocznie się we wrześniu.
W turnieju w limicie do 55 kilogramów wystąpią Ryan Burnett, Zolani Tete, Emmanuel Rodriguez, Nonito Donaire, Naoya Inoue, Jason Maloney, Juan Carlos Payano oraz Michaił Aloyan.
W sobotę w Moskwie odbędzie się finał pierwszego turnieju WBSS. W kategorii junior ciężkiej rękawice skrzyżują Oleksandr Usyk oraz Murat Gasijew.

Losowanie drugiego sezonu WBSS 22 lipca w Rosji?

Dodano: 02.07.2018 8:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Umar Kremlew, sekretarz generalny rosyjskiej federacji bokserskiej zdradził, że najpradopodobniej 22 lipca w Moskwie odbędzie się losowanie drugiego sezonu turnieju World Boxing Super Series.
Dzień wcześniej w stolicy Moskwy dojdzie do finałowej walki pierwszej edycji WBSS w kategorii junior ciężkiej. W pojedynku o pasy mistrzowskie WBA, WBO, IBF i WBC rękawice skrzyżują Oleksandr Usyk oraz Murat Gasijew.
W drugim sezonie WBSS kibice mają oglądać rywalizację w trzech kategoriach wagowych. Potwierdzono już turnieje w dywizji super lekkiej i koguciej. Trzecią może być waga super średnia, ponieważ Kremlew zapowiedział udział w jednym z turniejów Fiodora Czudinowa, który występuje właśnie w limicie do 76 kilogramów. Oficjalnie tej informacji jeszcze nie potwierdzono.

Wayne Rooney w DC United

Dodano: 28.06.2018 9:27 | 5 odsłon | 0 komentarzy


dailymail.co.ukOd jakiegoś czasu Wayne Rooney był łączony z grą w amerykańskiej lidze MLS. Dzisiaj (28.06.2018) ma zostać potwierdzony transfer angielskiego napastnika do DC United a formalności zostaną dopięte w odpowiednim terminie. Oficjalnie transfer pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone