niedziela, 26 maja 2019 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Polakiem  RSS
Andrade: Sulęcki to jeden z najlepszych na świecie

Dodano: 05.05.2019 20:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy


29 czerwca na gali organizowanej w Providence dojdzie do walki mistrza świata WBO wagi średniej Demetriusa Andrade (27-0, 17 KO) z Maciejem Sulęckim (28-1, 11 KO). Amerykanin jest przekonany, że pojedynek z Polakiem będzie dla niego wyzwaniem.
- Sulęcki to jeden z najlepszych na świecie w naszej wadze. Przegrał tylko z Danielem Jacobsem i sprawił mu naprawdę duże problemy. Nie mogę go lekceważyć, bo to może się zemścić - mówi pięściarz z USA.
- On zapracował na tę szansę. Spodziewam się, że Sulęcki wyjdzie do ringu i będzie chciał wygrać. Oczywiście to ja jestem najlepszym zawodnikiem wagi średniej na świecie i zamierzam to potwierdzić 29 czerwca. To mój czas - przekonuje Andrade.
Dla Amerykanina będzie to druga obrona pasa wywalczonego w ubiegłym roku. Wcześniej Andrade był także mistrzem świata w wadze super półśredniej. Sulęcki będzie drugim Polakiem, który stanie przed szansą na wywalczenie mistrzowskiego tytułu w limicie do 72,5 kg.

Ostry wpis Artura Szpilki na Twitterze

Dodano: 15.05.2017 17:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka na ring ma wrócić w lipcu, ale nadal nie zna nazwiska swojego rywala. Chętny do walki z Polakiem był Dominic Breazeale, ale podobno się rozmyślił. "Szpila" w ostrych słowach skomentował całą sytuację.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Maciej Rutkowski rozpoczyna walkę o mistrzostwo świata w windsurfingu

Dodano: 04.05.2017 12:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po zimowej przerwie powraca windsurfingowy cykl PWA World Tour. Jedynym Polakiem występującym w tej klasie jest Maciej Rutkowski, który zapowiada walkę o najwyższe cele. Czas na pierwsze zawody, które odbędą się w Korei Południowej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone