poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Promotor  RSS
HEARN MOCNO STAJE W OBRONIE JOSHUY: PIEPRZYĆ WSZYSTKICH!

Dodano: 23.08.2019 19:06 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Anthony'ego Joshuy, Eddie Hearn broni nowego wizerunku byłego mistrza świata, który pozwolił sobie ostatnio m.in. na bezpardonowy atak na Lennoxa Lewisa. Według Hearna porażka z Andym Ruizem odsłoniła przed Joshuą prawdę o świecie boksu.

Źródło: www.bokser.org

BARRY HEARN BRONI SYNA: SPORT MOŻE POMAGAĆ ZMIANOM

Dodano: 21.08.2019 19:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Barry Hearn stanął w tym tygodniu w obronie swojego syna Eddie'ego, który jest mocno krytykowany za wybór miejsca walki Joshua vs Ruiz II. Ma się ona odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

Źródło: www.bokser.org

WARREN: JEŻELI YARDE MOCNO TRAFI, KOWALIOW PADNIE

Dodano: 20.08.2019 16:50 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższą sobotę w Czelabińsku dojdzie do hitowego starcia o pas WBO wagi półciężkiej - Siergiej Kowaliow vs Anthony Yarde. Promotor Brytyjczyka przekonuje, że ''Bestia'' z Hackney może złamać rosyjskiego czempiona mocą swoich uderzeń.

Promotor Millera: nie było oficjalnej oferty walki od Fury'ego

Dodano: 20.08.2019 10:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Jarrella Millera (23-0-1, 20 K) Greg Cohen zaprzeczył w rozmowie z boxingscene.com, jakoby jego zawodnik odrzucił ofertę walki jesienią z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO).

- Jak mogliśmy odrzucić coś, co nigdy nam oficjalnie nie zostało zaproponowane? - pyta retorycznie Cohen. - Owszem, rozmawialiśmy z Top Rank o pojedynku, ale opisałbym te rozmowy jako mało znaczące, w najlepszym wypadku.

- Nigdy nie było żadnych poważnych dyskusji o walce Fury'ego z Millerem i na pewno nie było żadnej oferty! - przekonuje opiekun niepokonanego Amerykanina.

Jarrell Miller, odbywający aktualnie karę zawieszenia za doping, na ring powrócić ma jesienią. Tyson Fury ostatecznie 14 września zmierzy się z Otto Wallinem (20-0, 13 KO).

Promotor Pulewa: nie wiem czy Ruiza można zmusić do rewanżu

Dodano: 15.08.2019 13:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

John Wirt, współpromotor Kubrata Pulewa (27-1, 14 KO), będzie nadal walczył o mistrzowską szansę dla swojego zawodnika. Ekipa Pulewa od dłuższego czasu naciskała na federację IBF, by ta nakazała Andy'emu Ruizowi Jr (33-1, 22 KO) w trybie natychmiastowym obowiązkową obronę pasa wagi ciężkiej z Bułgarem.

Władze International Boxing Federation ostatecznie jednak zdecydowały, że Ruiz może wcześniej - w drodze wyjątku - stoczyć rewanżowy pojedynek z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) i jeśli wyjdzie do ringu z AJ-em 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, to pas nie zostanie mu odebrany. Dodatkowo zwycięzca walki został zobligowany do skrzyżowania rękawic z Pulewem przed 31 maja.

- Martwią nas kolejne doniesienia, że Ruiz jeszcze nie zgodził się na rewanż z Joshuą. Jestem w boksie tyle lat i nie pamiętam konferencji prasowej przed walką tego kalibru bez udziału zawodników - mówi Wirt cytowany przez boxingscene.com. - Fakt, że Joshua i jego team zmusili Ruiza do podpisania klauzuli na obowiązkowy natychmiastowy rewanż, stoi w sprzeczności z zarządzeniem 3B IBF i nie ma jasności, czy ta klauzula może być przez Matchroom wyegzekwowana.

- Ja mogę powiedzieć tyle: Pulew zaboksowałby z Ruizem w USA, Meksyku a nawet w Timbuktu, natomiast ekipa Joshuy zapomina o fundamentalnej zasadzie bokserskiej, że gdy zostajesz mistrzem, wszystko się zmienia - dodaje promotor bułgarskiej "Kobry".

Gdyby federacja IBF zdecydowała się ostatecznie na pozbawienie Ruiza mistrzowskiego pasa, do walki o wakat z Pulewem wyznaczony zostałby Adam Kownacki (20-0, 15 KO). Jeśli IBF ostatecznie oddali apelację Bułgara, stoczy on pojedynek rankingowy w listopadzie.

EDDIE HEARN O LISTOPADOWEJ WALCE CANELO Z KOWALIOWEM

Dodano: 14.08.2019 9:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Promotor mistrza świata WBO wagi średniej Demetriusa Andrade, Eddie Hearn stwierdził, że zawarł porozumienie w sprawie walki Amerykanina z mistrzem świata WBA Saulem Alvarezem, ale Meksykanin ma jednak inne plany.

Źródło: www.bokser.org

Hearn: każdy promotor starał się o walkę na Bliskim Wschodzie

Dodano: 13.08.2019 9:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Decyzja o organizacji walki Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO) w Arabii Saudyjskiej wywołała sporo kontrowersji. Wiele osób zarzuca Eddiemu Hearnowi, że bierze udział w medialnym oczyszczaniu wizerunku kraju znajdującego się w ogniu międzynarodowej krytyki ze względu na problemy z wolnością słowa, ograniczenia praw kobiet i dyskryminację osób homoseksualnych.  Promotor Joshuy odpierał te zarzuty podczas wczorajszej konferencji prasowej.

- Nie rozumiem tego. Dla mnie liczy się to, że nasza impreza została dobrze przyjęta przez publikę i zobaczycie, że kibice oglądający to wydarzenie w Arabii Saudyjskiej przyjmą je gorąco i dzięki temu boks w tym regionie stanie się popularniejszy - tłumaczył swoje stanowisko Hearn. - Każdy promotor na świecie starał się ostatnio o możliwość zorganizowania gali na Bliskim Wschodzie. Mi się udało i to może być problemem, bo jesteśmy tu pionierami. Finansowo oczywiście jest to dla AJ-a bardzo korzystne.

- Zdawałem sobie sprawę, że gdy ogłosimy walkę, możemy spotkać się z krytyką. Ale ja byłem na finale WBSS w Arabii Saudyjskiej. To było wydarzenie pierwszej klasy. I mężczyźni i kobiety będą mogli przyjść na galę. Chcemy, aby kibiców było jak najwięcej - zapewnił Eddie Hearn.

HEARN O KLUCZOWYCH KWESTIACH DOTYCZĄCYCH WALKI JOSHUA vs RUIZ II

Dodano: 12.08.2019 20:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Promotor odpowiedział na szereg pytań związanych z walką Joshua vs Ruiz II. Poruszono m.in. temat reakcji brytyjskich kibiców na ogłoszenie walki poza Wyspami, a także kwestie kontraktu Ruiza i łamania praw człowieka w A. Saudyjskiej.

Źródło: www.bokser.org

Trener Ruiza: Andy milczy nie bez powodu

Dodano: 11.08.2019 14:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wygląda na to, że milczenie Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) po oficjalnym anonsowaniu, że jego rewanż z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, nie jest przypadkowy. Walkę ogłosiła przedwczoraj promująca Joshuę grupa Matchroom Boxing. Sensacyjnej wiadomości Ruiz do tej pory jeszcze nie skomentował i spekuluje się, że Meksykanin kontraktu na pojedynek jeszcze nie podpisał.
- Andy milczy nie bez powodu. Promotor już ogłosił, że walczymy w Arabii Saudyjskiej, ale Andy jeszcze nie zabrał głosu. Trzeba jeszcze poczekać - stwierdził w rozmowie z Fighthype trener czempiona WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Manny Robles, zaznaczając jednak, że jego zawodnik nie zamierza unikać drugiej konfrontacji z AJ-em.
- Możemy walczyć wszędzie, bo tak postępują prawdziwi mistrzowie. Jeśli będziemy musieli lecieć do Arabii Saudyjskiej czy Walii... zrobimy to, co mów kontrakt. Oczywiście damy mu rewanż, bo zgodziliśmy się na niego w umowie - powiedział szkoleniowiec Ruiza.
Nieoficjalnie mówi się, że Ruiz nie ma nic przeciwko boksowaniu z Joshuą w Rijadzie, jednak jest mocno niezadowolony z gaży wysokości 9 milionów dolarów, zwłaszcza zważywszy, że wypłata dla jego rywala może być kilkakrotnie wyższa.

Arum: nie pojmuję, po co Wilderowi i Fury'emu te walki

Dodano: 07.08.2019 11:11 | 2 odsłon | 0 komentarzyNa początku przyszłego roku dojść ma do rewanżu mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO). Wcześniej jednak obaj pięściarze mają stoczyć jeszcze po jednej walce.
Wilder planuje 9 listopada po raz drugi zaboksować z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO), zaś Fury we wrześniu 14 września chce się sprawdzić z Otto Wallinem (20-0, 13 KO). Promotor Brytyjczyka Bob Arum przyznał w rozmowie z BBC, że on wolałby, aby zarówno jego podopieczny jak i "Bronze Bomber" odpuścili sobie pojedynki z innymi rywalami i od razu stanęli naprzeciw siebie.
- Kontrakt [na rewanż] jest już dogadany - zdradził szef grupy Top Rank. - Ale jak to w boksie bywa, wszystko może zaraz zniknąć. Obaj będą teraz toczyć, z powodów, których pojąć nie potrafię, inne walki.
- Wilder ma Ortiza, który za pierwszym razem sprawił mu kłopoty, Fury boksuje z tym wielkim Szwedem. Mam nadzieję, że obaj wygrają, bo mamy już datę i dwie telewizje, które wspólnie pokażą ich walkę. Wszystko jest ustalone, ale może pójść na marne, jak któryś z nich przegra - dodał Arum.
Pierwsza walka Wildera z Furym zakończyła się remisem. Choć w większości rund lepszy był Wyspiarz, to Amerykanin w ostatniej rundzie bliski był wygranej przez nokaut.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone