poniedziałek, 27 maja 2019 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Romie  RSS
Izu: ambicje odżyły, zobaczycie kontrolowaną furię

Dodano: 25.05.2019 14:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Koniec przestoju. 6 lipca podczas gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie między liny bokserskiego ringu powróci Izu Ugonoh (18-1, 15 KO). Mocno bijący polski pięściarz zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (10-0, 9 KO). Zapewnia, że kibice otrzymają solidną dawkę emocji. - Zobaczycie w ringu kontrolowaną furię. Długo czekałem na moment ponownego wejścia do ringu, czuję ekscytację. Teraz odżyły moje ambicje. Różański będzie wyjątkowo zdeterminowany, tego samego możecie oczekiwać po mnie - mówi w rozmowie ze sport.tvp.pl. Transmisja gali KBN#7 w Telewizji Polskiej.
Piotr Jagiełło, sport.tvp.pl: Często mówi pan o wpływie siły mentalnej na postawę pięściarza, o bokserskim "flow". Jak w takim razie należy rozplanować przygotowania, by 6 lipca w Rzeszowie pokazać najlepszą wersję siebie?
Izu Ugonoh: Przygotowania do tej walki będą przebiegały wielopłaszczyznowo. Pracuję z ekspertem od treningu fizycznego, Adrianem Hoffmanem. Za chwilę dołączy do mnie trener Roman Anuczin, a więc to będzie czas specjalistycznych zajęć pięściarskich. Następnym etapem będą sparingi. Plan jest prosty - realizować najważniejsze założenia. Jestem przekonany, że psychicznie również wszystko będzie OK. Czas do walki jest idealny. Długo czekałem na moment ponownego wejścia do ringu, czuję ekscytację. Jestem gotów do ciężkiej pracy.
Co wiadomo o trenerskim warsztacie Rosjanina Anuczina? Z pewnością wiele mówił o nim Artur Szpilka, wspólnie pracują od lutego. Jakie były sugestie kolegi?
Miałem możliwość poznania trenera Anuczina w Warszawie, pracowaliśmy przez tydzień. Zdanie Artura skonfrontowałem więc z rzeczywistością. Podszedłem do tego ze spokojną głową, nie chciałem wyciągać wniosków na podstawie pojedynczych zajęć. Stwierdziłem, że szkoleniowiec ma argumenty, które pozwolą wyciągnąć ze mnie kilka atutów, o których zdążyłem zapomnieć.
Pojawiła się konkretna uwaga, nad czym musicie się skupić w najbliższym czasie, by procentowało to między linami?
Od razu zwrócił uwagę na ciosy podbródkowe. Nad tym elementem pracowałem przed laty dużo z Fiodorem Łapinem. To była skuteczna broń, potrafiłem bić podbródkowe z obu rąk. Fajnie, że wraca to, co szlifowałem lata temu. Będę rozwijał się wszechstronnie.
Analizuję styl walki nieustannie nacierającego Łukasza Różańskiego i zestawiam go z pańskim. To może być szalona walka? Nie będzie w tym kunktatorstwa?
Zobaczycie w ringu kontrolowaną furię. Różański boksuje żywiołowo, to wiemy. Idzie do przodu. Mieliśmy okazję komentować jego pojedynek w Gliwicach (znokautował wtedy w pierwszej rundzie Eugena Buchmuellera - przyp. red.). Widziałem wtedy agresję, z jaką ruszył na przeciwnika. Nasz pojedynek jest zakontraktowany na dziesięć rund. Dotąd boksowałem najwyżej przez osiem.

Roman Anuczin trenerem Izuagbe Ugonoha

Dodano: 11.05.2019 16:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trener Roman Anuczin przygotuje Izuagbe Ugonoha (18-1, 15 KO) do powrotu na ring. Pauzujący od maja zeszłego roku "Izu" datę i miejsce kolejnej walki ogłosić ma już niebawem. 

O Anuczinie w Polsce stało się głośno po tym, jak niedawno rozpoczął współpracę z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO), który pozostał bez szkoleniowca po śmierci Andrzeja Gmitruka. 

Ugonoh podobnie jak "Szpila" do listopada ćwiczył w Warszawskim Centrum Atletyki pod okiem Gmitruka. Teraz wszystko wskazuje na to, że obaj pięściarze niebawem rozpoczną wspólny obóz z Anuczinem przed pojedynkami planowanymi wstępnie na lato.

Źródło: www.ringpolska.pl

Davide Bresadola żegna się ze skokami

Dodano: 06.05.2019 10:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Trzy tygodnie po tym jak zakończenie kariery ogłosił Sebastian Colloredo, na rozbrat ze skocznią zdecydował się inny z reprezentantów Włoch, 30-letni Davide Bresadola. Odejście z włoskiego teamu ogłosił również odpowiedzialny za kwestie techniczne, Romed Moroder, wcześniej jasnym stało się, że pracy na Półwyspie Apenińskim nie będzie kontynuował głowny trener Łukasz...

Źródło: www.skijumping.pl

Alfa Romeo szykuje się do większego zaangażowania w Saubera?

Dodano: 05.06.2018 9:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W ostatnim czasie powróciły informacje o rzekomej sprzedaży zespołu Force India, ale to nie jedyne plotki jakie krążą po padoku F1.

Tagi: Alfy, Romie
Źródło: https:

1,5 miliarda euro na transfery - tak Roman Abramowicz budował Chelsea

Dodano: 13.05.2017 10:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Piąte mistrzostwo Anglii wywalczyła Chelsea odkąd w 2003 roku Roman Abramowicz kupił klub. Na transfery wydał już blisko 1,5 miliarda euro, a to tylko "goła" kwota, bez prowizji dla agentów czy olbrzymich pensji.

Tagi: Anglia, Romie
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mocarstwowe plany Chelsea. Trzy duże transfery i atak na triumf w Lidze Mistrzów

Dodano: 10.05.2017 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To będzie bardzo gorące lato w Chelsea. Roman Abramowicz chce nie tylko podpisać nową umowę z Antonio Conte, ale także sprowadzić Włochowi trzech znakomitych piłkarzy, by już w następnym sezonie powalczyć o triumf w Lidze Mistrzów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Denis Korniłow zwycięzcą mistrzostw Rosji na normalnej skoczni w Czajkowskim

Dodano: 29.03.2017 13:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Denis Korniłow wygrał mistrzostwa Rosji na normalnej skoczni w Czajkowskim. Srebrny medal zdobył Ilmir Hazetdinow. Trzecią lokatę zajął Roman Trofimow.

Tagi: Romie, Denis
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rio 2016. Rafał Rosolski nie zachwycił w finale B

Dodano: 16.08.2016 15:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Rosolski zajął szóste miejsce w finale B kajakarzy na 1000 m, co w klasyfikacji końcowej dało mu czternastą lokatę. Złoto zdobył Hiszpan Marcus Walz, srebro Czech Josef Dostal, a brąz Rosjanin Roman Anoszkin.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone