piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Rosy  RSS
Jędrzejczyk vs Namajunas - zapowiedź rewanżowej walki

Dodano: 19.08.2019 16:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Federacja UFC opublikowała w sieci oficjalną zapowiedź rewanżowego pojedynku pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Rose Namajunas, który odbędzie się już 7 kwietnia na UFC 223 na Brooklynie w...

Źródło: www.extreme.banzaj.pl

Anthony Joshua: Lennox Lewis to pajac

Dodano: 15.08.2019 13:06 | 2 odsłon | 0 komentarzyAnthony Joshua (22-1, 21 KO) postanowił odnieść się w zdecydowany sposób do krytyki ze strony Lennox Lewisa. Atmosfera między brytyjskimi czempionami od dawna była dość napięta. Lewis krytykował młodszego kolegę m.in. za to, że nie chciał boksować z Deontayem Wilderem w USA, a po porażce Joshuy z Andym Ruizem Jr oznajmił, że AJ powinien zwolnić ze stanowiska trenera Roba McCrackena.
- Lennox to pajac. Nie mam dla niego szacunku - oświadczył Joshua na antenie Sky Sports zapytany o swojego legendarnego rodaka.
- Ja i Lennox nie jesteśmy do siebie podobni. Ja z radością patrzę, jak rośnie nowe pokolenie zawodników i się do tego nie mieszam. Chociażby z tego powodu, że wiem, ile to kosztuje. Lennox jest inny. On i ja jesteśmy ulepieni z innej gliny - ocenił zdetronizowany w czerwcu mistrz WBA, WBO i IBF kategorii ciężkiej.
Lewis wypowiedź Joshuy skomentował na Twitterze: "Wow! Ma rację! Rzeczywiście jesteśmy z innej gliny. Ja o bezdyskusyjne mistrzostwo się nie martwiłem. Ja po prostu do niego dążyłem, aż je zdobyłem."

Joshua nie zwolni trenera, ale może powiększy team

Dodano: 07.08.2019 18:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) zadeklarował w rozmowie ze Sky Sports, że mimo sensacyjnej porażki w czerwcu z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO) nie myśli o zastąpieniu swojego trenera Roba McCrackena innym szkoleniowcem.

- Rob McCracken to dla mnie ktoś więcej niż trener - przyznał AJ. - To jest ktoś, kto pomógł mi jako człowiekowi i naprawdę czuję, że on czyni mnie w życiu kimś lepszym.

- Jako trener poprowadził mnie od amatora przez olimpiadę do mistrzostwa świata. Dla mnie opcje są trzy - pierwsza, że zostaje wszystko jak jest, druga, że dodajemy kogoś do teamu, a trzecia że pozbywam się Roba i zmieniam wszystko. Dla mnie opcja trzecia jest po prostu głupia. Opcję numer jeden mamy teraz, a numer dwa - myślę, że to mogłoby tylko wzmocnić nasz team - dodał Joshua, który rewanżowy pojedynek z Ruizem Jr stoczy prawdopodobnie w grudniu.

Źródło: www.ringpolska.pl

Głosujemy na Patryka Dudka i Bartosza Zmarzlika

Dodano: 27.11.2017 12:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Przegląd Sportowy” i Polsat Sport ogłosiły listę nominowanych w plebiscycie na Sportowca Roku 2017. Gala Mistrzów Sportu odbędzie się 6 stycznia. Głosować można już, a wśród nominowanych znajduje się aż dwóch żużlowców: Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik. O miejsce w "dziesiątce” najlepszych sportowców roku powalczą też między innymi piłkarze (Robert Lewandowski, Kamil Glik), żużlowcy (Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik), kolarze (Tomasz...

Źródło: nicesport.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone