piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Rudy  RSS
RAHMAN JR: JOSHUA SIĘ PODDAŁ I PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ TO POWTÓRZY

Dodano: 21.08.2019 22:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Syn byłego mistrza świata Hasima Rahmana, rywalizujący w wadze ciężkiej Hasim Rahman Jr często obszernie wypowiada się na temat bieżących wydarzeń w świecie boksu. Tym razem zabrał głos na temat walki Joshua vs Ruiz II.

Źródło: www.bokser.org

UNIFIKACJA ESTRADA vs YAFAI 7 GRUDNIA NA GALI JOSHUA vs RUIZ II?

Dodano: 21.08.2019 19:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata WBC wagi super muszej Juan Francisco Estrada może zmierzyć się z mistrzem WBA - Khalidem Yafaiem - na gali Joshua vs Ruiz II, która ma odbyć się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

Źródło: www.bokser.org

BARRY HEARN BRONI SYNA: SPORT MOŻE POMAGAĆ ZMIANOM

Dodano: 21.08.2019 19:17 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Barry Hearn stanął w tym tygodniu w obronie swojego syna Eddie'ego, który jest mocno krytykowany za wybór miejsca walki Joshua vs Ruiz II. Ma się ona odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

Źródło: www.bokser.org

Unifikacja Estrada - Yafai na gali Joshua - Ruiz II

Dodano: 21.08.2019 10:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy


7 grudnia na gali organizowanej w Arabii Saudyjskiej ma dojść do walki unifikacyjnej w wadze super muszej pomiędzy mistrzem świata federacji WBC Juanem Francisco Estradą (39-3, 26 KO) oraz posiadaczem pasa mistrzowskiego federacji WBA Khalidem Yafaiem (26-0, 15 KO).
29-letni Estrada, który uznawany jest za jednego z najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe, najbliższy pojedynek stoczy w sobotę. Jego przeciwnikiem będzie Amerykanin Dewayne Beamon (16-1-1, 11 KO). Dla Meksykanina będzie to pierwsza obrona wywalczonego w kwietniu pasa mistrzowskiego World Boxing Council.
Główną atrakcją grudniowej gali będzie rewanż Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem. Pięściarze zaboksują o mistrzowskie pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej.

Trener Ruiza: on nie jest teraz w najlepszej formie

Dodano: 20.08.2019 16:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W tym tygodniu na salę treningową powrócić ma po kilkutygodniowej przerwie Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO), który 7 grudnia zmierzy się w pojedynku rewanżowym z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Trener czempiona WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Manny Robbles przyznał w rozmowie z ESPN, że jego podopieczny póki co daleki jest od dyspozycji startowej.

- Andy nie jest w najlepszej formie, ale wraca już do treningów u siebie w Imperial. Biega na bieżni, ale oczywiście obóz jeszcze nie wystartował - powiedział Robles.

- Mamy jeszcze około czterech miesięcy, żeby się przygotować do walki. Wystarczy nam czasu. Mam nadzieję, że niedługo znów pojawi się na sali i rozpoczniemy obóz - dodał szkoleniowiec meksykańskiego "Niszczyciela".

Źródło: www.ringpolska.pl

Arum: Ruiz trzyma teraz Hearna za jaja

Dodano: 19.08.2019 20:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bob Arum uważa, że Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) po ogłoszeniu przez promującego Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO) Eddiego Hearna, iż rewanżowa walka o trzy pas wagi ciężkiej odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, znalazł się w korzystnej sytuacji negocjacyjnej.

- Myślę, że Hearn pokazał, jak jest głupi, anonsując pojedynek w Arabii Saudyjskiej bez podpisywania kontraktu z Ruizem - stwierdził były promotor meksykańskiego "Niszczyciela". -  Ruiz jest teraz w dobrym położeniu, bo Hern zaryzykował i ogłosił Arabię Saudyjską - kraj, do którego Ruiz nie musi lecieć, jeśli nie chce, bo jego rząd potwierdza, że nie jest tam bezpiecznie.

Arum zapytany, czy gdyby nadal odpowiadał za karierę Andy'ego Ruiza, to zdecydowałby się na pojedynek w Rijadzie, odparł: - Tak, ale za dużo większe pieniądze, niż teraz mu dają.

Źródło: www.ringpolska.pl

ARUM: HEARN POKAZAŁ, ŻE JEST GŁUPI I TERAZ RUIZ ZŁAPAŁ GO ZA JAJA

Dodano: 19.08.2019 15:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn ogłosił już datę na 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej, ale Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) wciąż nie podpisał jeszcze kontraktu na rewanż z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Hearn dał w ten sposób pożywkę wielkiemu konkurentowi - Bobowi Arumowi.

Źródło: www.bokser.org

FURY: JEŚLI RUIZ CIĘŻKO POTRENUJE, ZNÓW WYGRA Z JOSHUĄ

Dodano: 19.08.2019 12:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Nie mam pewności, czy Ruiz w ogóle trenuje, ale jeśli będzie pracował jak wcześniej, to znów pobije Joshuę - mówi Tyson Fury (28-0-1, 20 KO). Wtóruje mu Kubrat Pulew (27-1, 14 KO).

Źródło: www.bokser.org

Fury: Ruiz nie trenuje, żyje jak gwiazda filmowa

Dodano: 19.08.2019 11:28 | 0 odsłon | 0 komentarzyTyson Fury jest zdania, że Andy Ruiz (33-1, 22 KO) zachłysnął się swoim sukcesem po sensacyjnym zwycięstwie nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). W opinii Brytyjczyka, jeśli świeżo upieczony czempion wagi ciężkiej nie wykaże przed rewanżem z AJ-em wystarczającej determinacji, to jego panowanie szybko się zakończy.
- Zobaczymy, czy Ruiz nie jest kolejnym wcieleniem Bustera Doulasa - mówi "Król Cyganów". - Czy nie będzie tak, że po swojej wielkiej szansie nie powtórzy już sukcesu w rewanżu.
- Nie dowiemy się tego, dopóki on znów nie wyjdzie do ringu. On musi wrócić na salę treningową i zacząć traktować to poważnie, musi przestać żyć jak gwiazda filmowa tylko dlatego, że wygrał jedną walkę. Wiem, że w tej chwili Ruiz nie trenuje - dodaje Fury.
Do rewanżowego starcia Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem Jr dojść ma 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej - tak przynajmniej ogłoszono ponad tydzień temu na konferencji prasowej grupy Matchroom Boxing w Londynie.

Fury o Joshua - Ruiz w Arabii Saudyjskiej

Dodano: 18.08.2019 20:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy


7 grudnia w Arabii Saudyjskiej dojść ma do rewanżowej walki pomiędzy Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) i Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). Zaskakujący wybór lokalizacji pojedynku skomentował w rozmowie z Behind The Gloves Tyson Fury.
- Myślę, że to dobry ruch... Ali boksował w Manili, boksował w Zairze. W ten sposób można stać się globalnym fenomenem, walcząc w różnych krajach. Ale Arabia Saudyjska? Muszą chyba płacić kupę kasy, tyle mogę powiedzieć - stwierdził "Król Cyganów".
Mimo ogłoszenia terminu i miejsca rewanżu Joshuy z Ruizem przez promotora Brytyjczyka Eddiego Hearna, meksykański czempion póki co twierdzi, że on na Bliski Wschód wybierać się nie zamierza i woli boksować w Nowym Jorku. Ruiz jutro powróci jednak na salę treningową, by wznowić treningi.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone