niedziela, 16 grudnia 2018 r.  Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Wiadomości z tagiem Rywalem  RSS
Linares wraca 18 stycznia na gali z Andrade i Millerem?

Dodano: 13.12.2018 23:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Najprawdopodobniej 18 stycznia podczas gali organizowanej w Nowym Jorku kolejny pojedynek stoczy były mistrz świata trzech kategorii wagowych Jorge Linares (45-4, 28 KO) - poinformował Eddie Hearn.
Dla 33-letniego Wenezuelczyka byłby to drugi występ od czasu porażki z Wasylem Łomaczenko. Linares ostatni raz boksował we wrześniu, kiedy znokautował Abnera Cotto.
Podczas tej samej gali kibice zobaczą w akcji także Jarrella Millera oraz Demetriusa Andrade. Rywalem tego pierwszego może być tymczasowy mistrz WBA wagi ciężkiej Trevor Bryan, zaś dzierżący pas WBO wagi średniej Andrade może zmierzyć się z Maciejem Sulęckim.

Źródło: www.ringpolska.pl

Trening otwarty Brooka przed walką z Zerafą

Dodano: 06.12.2018 5:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę na gali organizowanej w Sheffield na ring wróci były mistrz świata wagi półśredniej Kell Brook (37-2, 26 KO). Rywalem brytyjskiego pięściarza będzie Michael Zerafa (25-2, 14 KO), który ostatnią zawodową porażkę poniósł trzy lata temu w starciu w Peterem Quillinem. 32-letni Anglik ostatni raz boksował w marcu, kiedy to debiutował w kategorii super półśredniej. Brook znokautował w drugiej rundzie Sergieja Rabczenkę. Kolejny pojedynek Brytyjczyk miał stoczyć w sierpniu, jednak z występu wykluczyły go kłopoty zdrowotne. Transmisja gali w Polsacie Sport.

 

Brook - Zerafa na żywo w Polsacie Sport

Dodano: 03.12.2018 6:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Polsat Sport pokaże na żywo sobotnią galę grupy Matchroom w Sheffield, gdzie na ring wróci były mistrz świata wagi półśredniej Kell Brook (37-2, 26 KO). Rywalem brytyjskiego pięściarza będzie Michael Zerafa (25-2, 14 KO), który ostatnią zawodową porażkę poniósł trzy lata temu w starciu w Peterem Quillinem.
32-letni Anglik ostatni raz boksował w marcu, kiedy to debiutował w kategorii super półśredniej. Brook znokautował w drugiej rundzie Sergieja Rabczenkę. Kolejny pojedynek Brytyjczyk miał stoczyć w sierpniu, jednak z występu wykluczyły go kłopoty zdrowotne.
Grudniowy start ma być dla Brooka ostatnią próbą przed wyczekiwaną od wielu lat na Wyspach Brytyjskich konfrontacją z Amirem Khanem (33-4, 20 KO). Ten pojedynek ma odbyć się na przełomie lutego i marca. Podczas gali w Sheffield kibice zobaczą w ringu także m.in. Josha Kelly'ego i Jono Carrolla.

Yarde poznał nazwisko rywala na galę w Los Angeles

Dodano: 30.11.2018 5:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę na gali organizowanej w Los Angeles pierwszy pojedynek przed amerykańską publicznością stoczy notowany w czołówce rankingów wagi półciężkiej Anthony Yarde (17-0, 16 KO).
Rywalem 27-letniego Anglika będzie Iseael Duffus (19-5, 16 KO). Pięściarz z Panamy ostatni pojedynek stoczył dwa tygodnie temu. Brytyjczyk, który w tym roku wygrał m.in. z Dariuszem Sękiem, ostatni raz boksował w październiku.
Głównym wydarzeniem gali w Los Angeles będzie walka o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym i Deontayem Wilderem. W Kalifornii wystąpią także m.in. Chris Arreola, Luis Ortiz i Joe Joyce.

Talarek w sobotę zaboksuje z Gargulą

Dodano: 28.11.2018 14:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę na gali organizowanej w Katowicach kolejny pojedynek stoczy Robert Talarek (22-13-2, 14 KO). Rywalem 35-latka będzie tym razem Tomasz Gargula (18-13-1, 5 KO).
Dla Talarka będzie to czwarty tegoroczny start i trzeci pojedynek od majowej porażki z Norbertem Dąbrowskim. Ostatni raz pięściarz ze Śląska boksował w październiku.
Podczas tej samej imprezy między linami pojawi się także Bartłomiej Grafka. Wracający po porażce z rąk Fiodora Czerkaszyna pięściarz skrzyżuje rękawice z Artemem Karpecem.

Źródło: www.ringpolska.pl

Leapai zaboksuje w grudniu w Gormanem

Dodano: 27.11.2018 19:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Alex Leapai (32-7-4, 26 KO) stoczy swoją kolejną walkę 22 grudnia na gali organizowanej w Manchesterze. Rywalem 39-latka będzie Nathan Gorman (14-0, 11 KO).
Leapai, który walkę o mistrzowskie pasy wagi ciężkiej przegrał z Władimirem Kliczko, ostatni raz boksował w sierpniu. Trzy lata temu po trzech kolejnych porażkach Samoańczyk ogłosił zakończenie kariery, ale w ubiegłym roku wrócił na ring.
22-letni Gorman w tym roku stoczył trzy walki, a w ostatnim występie wygrał z Kamilem Sokołowskim. Główną atrakcją tej gali będzie pojedynek o pas IBF wagi piórkowej pomiędzy Carlem Framptonem i Joshem Warringtonem.

Źródło: www.ringpolska.pl

15 grudnia kolejna walka Daniela Dubois

Dodano: 26.11.2018 22:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy


15 grudnia na gali w Brentwood kolejny zawodowy pojedynek stoczy kreowany na nową gwiazdę wagi ciężkiej Daniel Dubois (9-0, 8 KO). Rywalem 21-letniego Anglika będzie Ravzan Cojanu (16-4, 9 KO).
Dubois w tym roku stoczył trzy walki. Osatni raz Brytyjczyk boksował w październiku, wygrywając na punkty z Kevinem Johnsonem. Był to pierwszy występ w karierze Dubois na pełnym dystnsie.
Cojanu w dwóch ostatnich pojedynkach ponosił porażki z Luisem Ortizem i Josephem Parkerem. Ostatnie zwycięstwo mierzący 202 cm Rumun zanotował dwa lata temu.

Źródło: www.ringpolska.pl

Josh Kelly wraca na ring 8 grudnia w Sheffield

Dodano: 26.11.2018 6:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


8 grudnia na gali w Sheffield kolejny zawodowy pojedynek stoczy uznawany za jeden z największych brytyjskich talentów ostatnich lat Josh Kelly (8-0, 6 KO). Rywalem 24-latka będzie były tymczasowy czempion wagi półśredniej David Avanesyan (23-3-1, 11 KO).
Dla Anglika będzie to czwarty tegoroczny występ. Kelly, który w tym roku pokonał m.in. Calrosa Molinę, ostatni raz boksował w listopadzie.
Główną atrakcją grudniowej gali będzie pojedynek Kella Brooka z Michaelem Zerafą. W Sheffield dojdzie także do eliminatora do pasa mistrzowskiego wagi super piórkowej pomiędzy Jono Carrollem i Guillaume Frenois.

Źródło: www.ringpolska.pl

Gonzalez kontuzjowany, nie zaboksuje na pożegnalnej gali HBO

Dodano: 25.11.2018 18:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Były mistrz świata czterech kategorii wagowych Roman Gonzalez (47-2, 39 KO) doznał kontuzji kolana i nie wystąpi na gali, która odbędzie się 8 grudnia w Carson. Rywalem "Chocolatito miał być Pedro Guevara (32-3-1, 19 KO).
Kolejny pojedynek pięściarz z Nikaragui stoczy wiosną, jednak na szczegóły tego występu trzeba będzie jeszcze poczekać. Walką wieczoru grudniowej imprezy będzie starcie Cecilii Braekhus z Aleksandrą Magdziak Lopes.
W Carson wystąpi także Claressa Shields, która skrzyżuje rękawice z Femke Hermans. Będzie to ostatnia bokserska gala pokazywana w Stanach Zjednoczonych przez telewizję HBO.

reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone