piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Saul Alvarez  RSS
WBC stworzyła pas dla Canelo, teraz pyta kibiców komu go dać

Dodano: 16.08.2019 17:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

14 września w Las Vegas kolejną walkę stoczyć miał najlepiej opłacany pięściarz globu Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO). Na występ swojego faworyta tradycyjnie dobrze przygotowała się federacja WBC, która planowała wręczyć "Canelo" (lub jego ewentualnemu pogromcy) specjalny Pas Majów, upamiętniający meksykańskie Święto Niepodległości.

Alvarez do ringu wyjdzie jednak ostatecznie najwcześniej w listopadzie, w związku z czym władze World Boxing Council stanęły przed dylematem, komu wręczyć okolicznościowe trofeum.

Pomocy postanowiono szukać wśród kibiców, zamieszczając sondę w mediach społecznościowych. Pas Majów trafi więc do zwycięzcy jednej z czterech walk: Tyson Fury - Otto Wallin, Devin Haney - Zaur Abdulajew, Jamie Munguia - Patrick Allotey, Franchon Crews Dezurn - Alejandra Jimnez. Decyzja należy do fanów...

Powrót na ring Canelo znowu opóźniony. Zaboksuje 2 listopada

Dodano: 16.08.2019 8:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dopiero 2 listopada na ring ma wrócić Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO). To nie pierwsza już zamiana daty kolejnego występu najlepiej zarabiającego pięściarza świata.
Jeszcze niedawno oczekiwano, że 29-latek najbliższą walkę stoczy we wrześniu, później mówiono o 19 lub 26 października, a teraz pojedynek z udziałem "Canelo" przełożono na jeszcze późniejszy termin.
Wciąż nie wiadomo, kto będzie następnym rywalem Alvareza. Meksykanin bardzo chciałby walki z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Sergiejem Kowaliowem. W gronie możliwych rywali pozostają także Demetrius Andrade oraz Jermall Charlo.
Pewne jest, że jesienią nie dojdzie do trzeciej walki "Canelo" z Giennadijem Gołowkinem. Pięściarz z Kazachstanu na początku października skrzyżuje rękawice z Sergiejem Derewianczenko.

JEŚLI KOWALIOW WYGRA, W LISTOPADZIE MOŻE SPOTKAĆ SIĘ Z CANELO

Dodano: 08.08.2019 19:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO) poczeka na wynik starcia Siergieja Kowaliowa (33-3-1, 28 KO) z Anthonym Yarde (18-0, 17 KO), które odbędzie się 24 sierpnia.

Canelo poczeka na Kowaliowa i wróci dopiero w listopadzie?

Dodano: 08.08.2019 5:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wygląda na to, że dopiero w listopadzie na ring wróci Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO). Meksykanin w dalszym ciągu celuje w walkę z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Sergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO), który stoczy swój kolejny pojedynek już za kilkanaście dni.
24 sierpnia na gali w Czelabińsku, Rosjanin zmierzy się z Anthonym Yarde. Jeśli Kowaliow poradzi sobie z Brytyjczykiem, to otrzyma ofertę walki z "Canelo" w listopadzie na terenie Stanów Zjednoczonych. Negocjacje w tej sprawie toczyły się już w czerwcu, jednak wtedy Rosjanin nie był zadowolony z proponowanych mu warunków finansowych. Tym razem propozycja ma być bardziej atrakcyjna.
29-letni Alvarez, który jest najlepiej zarabiającym pięściarzem świata, miał wrócić na ring we wrześniu. Później mówiło się o jego możliwym występie w połowie października, jednak prawdopodobnie Meksykanin ostatecznie pokaże się między linami po raz kolejny dopiero pod koniec roku.
W ostatnim czasie "Canelo" stracił tytuł mistrzowski IBF wagi średniej, co mocno naruszyło jego stosunki z promotorami z grupy Golden Boy Promotions. Meksykanin chciał zachować ten pas, jednak jego promotorzy mieli inne plany. Alvarez posiada także pasy mistrzowskie federacji WBC i WBA w limicie do 72,5 kg.

CANELO JEST ZŁY NA IBF I PROMOTORÓW, OSCAR DE LA HOYA ODPOWIADA

Dodano: 03.08.2019 9:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Najlepiej zarabiający pięściarz świata, Saul Alvarez nie może pogodzić się z utratą pasa IBF wagi średniej. Meksykanin został go pozbawiony przez federację po tym, jak upłynął czas na rozmowy z obozem obowiązkowego pretendenta, Siergieja Derewianczenki.

Źródło: www.bokser.org

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone