poniedziałek, 27 maja 2019 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Schwarzem  RSS
Obóz Whyte'a zgodził się na walkę z Furym o pas WBC

Dodano: 24.05.2019 5:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Obóz Dilliana Whyte'a (25-1, 18 KO) poinformował federację WBC, że zgadza się na walkę z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). World Boxing Council wkrótce ma wyznaczyć pięściarzy do pojedynku o tymczasowy pas mistrza świata wagi ciężkiej lub tytuł WBC Diamond.
Eddie Hearn, który jest promotorem Whyte'a, zdradził, że decyzja WBC w sprawie statusu tego pojedynku może zostać wydana w ciągu najbliższych dni. Jednocześnie szef Matchroom stwierdził, że cały czas nie jest przekonany, czy Fury faktycznie zgodzi się na walkę z Whytem.
Póki co jednak Fury i Whyte mają już zaplanowane walki na lato - "Król Cyganów" 15 czerwca zaboksuje z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO), a "The Body Snatcher" 20 lipca skrzyżuje rękawice z Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO).

Wilder: typowy Fury, który stracił pamięć

Dodano: 23.05.2019 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) nie przejął się zbytnio ostatnią wypowiedzią Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), który za pośrednictwem TMZ nazwał go kelnerem, wyzwał do walki na gołe pięści na ulicach Nowego Jorku i zaproponował ssanie swoich genitaliów. 

- To wciąż ten sam, typowy Fury - stwierdził "Bronze Bomber". - Tylko, że większość migawek z naszej walk to on wstający z desek. To ten sam Tyson, któremu zafundowałem utratę przytomności, przez co nawet nie pamięta, jak znalazł się na macie i jak z niej wstawał. 

- Nie można traktować poważnie tego co on mówi, bo on czasami zapomina też to, co wygaduje - dodał Wilder, który w minioną sobotę w dziewiątej obronie pasa WBC wagi ciężkiej znokautował w pierwszej rundzie Dominica Breazeale'a.

Tyson Fury kolejny pojedynek stoczy 15 czerwca, krzyżując rękawice z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). Brytyjczyk przekonuje, że do jego rewanżu z Deontayem Wilderem mogłoby dojść wiosną przyszłego roku. Pierwsze starcie pięściarzy zakończyło się remisem.

Fury do Wildera: ssij mi... możemy walczyć na gołe pięści!

Dodano: 21.05.2019 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania wilder fury ringpolska.pl

Nie trzeba wiele, by sprowokować Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) do barwnej wypowiedzi. Wczoraj udało się to reporterowi TMZ, który "Króla Cyganów" zapytał o ewentualny rewanż z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Brytyjczyk "stanął na wysokości zadania", fundując mediom kolejny nagłówek. 

- Wilder to tylko wielki menel, kelner, jak się ze mną spotka ponownie, to obiecuję,że ujrzy gwiazdy - powiedział olbrzym z Manchesteru.

Poproszony o specjalną wiadomość dla "Bronze Bombera" Fury odparł: - Deontay Wilder, ssij mi jaja! Jeśli chcesz dziw** coś z tym zrobić, to chodź i zmierz się ze mną! Mogę z tobą walczyć na gołe pięści za darmo na Time Square!

Deontay Wilder w sobotę zaliczył kolejną obronę pasa WBC wagi ciężkiej, nokautując w pierwszej rundzie Dominica Breazele'a. Tyson Fury na ring powróci 15 czerwca walką z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Fury: Wilder w marcu-kwietniu, Wilder: on nie chce rewanżu

Dodano: 21.05.2019 10:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) twierdzi, że do jego rewanżowego pojedynku z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) dojść może w marcu lub kwietniu przyszłego roku. W międzyczasie Brytyjczyk chciałby stoczyć dwie lub trzy walki w ramach nowego kontraktu z ESPN, pierwszą z nich 15 czerwca z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). 

Wilder w zapewnienia "Króla Cyganów" nie wierzy, jednak warto pamiętać, że związany z konkurencyjną wobec ESPN stacją Showtime Amerykanin chciałby, aby do drugiej walki doszło na gali pokazywanej przez "jego" telewizję. 

- Fury od początku nie chciał tego rewanżu. On wie, że został znokautowany, nawet nie pamięta, jak znalazł się na deskach. To jest straszne. On nie chce przez to znów przechodzić. Opowiadał przecież po pojedynku ludziom, jak niebezpiecznym jestem rywalem. Słyszałem, że nawet miał wstrząs mózgu. On na pewno nie chce tej walki, jego rodzina jej nie chce, rozumiem to - komentuje deklaracje niedawnego rywala "Bronze Bomber".

Do pierwszego starcia Deontaya Wildera z Tysonem Furym doszło w grudniu ubiegłego roku. W przekroju całej zakończonej remisem walki lepiej zaprezentował się Brytyjczyk, który jednak w ostatniej rundzie był na skraju nokautu. 

Fury: przeszedłem do ESPN, żeby rewanż z Wilderem był większy

Dodano: 20.05.2019 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) Frank Warren przekonuje, że już na początku przyszłego roku uda się doprowadzić do rewanżowego starcia "Króla Cyganów" z mistrzem WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Warren uważa, że fakt, iż Fury aktualnie związany jest z telewizją ESPN, a Wilder z konkurencyjną Showtime, nie powinien stanowić istotnej przeszkody. Podobnego zdania jest też sam olbrzym z Manchesteru.

- Podpisałem kontrakt z ESPN, by rewanż z Wilderem był jeszcze większy - mówi Fury. - Jeśli tylko Wilder będzie chciał drugiej walki, zrobimy ją. Nie przyszedłem do ESPN, żeby walczyć z kelnerami. 

- Na Showtime nasz pojedynek nie miał tak dużej oglądalności. To było tylko 325 tysięcy PPV. Walka o mistrzostwo wagi ciężkiej z udziałem dwóch najbardziej barwnych i charyzmatycznych czempionów ostatnich 50 lat powinna być większa! ESPN daje możliwość zrobienia z tego pojedynku o wymiarze globalnym! - twierdzi "Król Cyganów", który 15 czerwca zaboksuje z niepokonanym Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Fury: Wilder i Joshua powinni ze sobą zawalczyć

Dodano: 20.05.2019 10:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że póki co wyczekiwana przez kibiców walka o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) i Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) jest mało realna. Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) przekonuje, że taki stan rzeczy go zasmuca.

- Jako kibic boksu chciałbym, aby oni zmierzyli się ze sobą. Według mnie to ekipa AJ-a nie chce tego pojedynku, nie ekipa Wildera - stwierdził Brytyjczyk w rozmowie z Behind The Gloves, zaznaczając jednak, że to on jest numerem jeden królewskiej dywizji.

- I tak nie ma znaczenia, kto by wygrał, bo ja mogę ich obu pobić jednego dnia - oznajmił Fury, szykujący się aktualnie do zaplanowanego na 15 czerwca starcia z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Whyte - Fury o pas diamentowy? WBC rozważy propozycję

Dodano: 14.05.2019 17:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Federacja WBC zamierza rozważyć propozycję Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), by usankcjonować jego starcie z Dillianem Whytem (25-1, 18 KO) jako pojedynek o pas WBC Diamond wagi ciężkiej - poinformował Michael Benson z talksport.com.

Pierwotnie Mauricio Sulaiman chciał, aby Fury z Whytem zaboksowali o tymczasowe mistrzostwo świata, jednak olbrzym z Manchesteru zażądał podniesienia rangi potyczki. Pomysł Fury'ego spodobał się "The Body Snatcherowi", który w odpowiedzi na wyzwanie rodaka napisał na Twitterze: - Nie mogę się doczekać, aż cię uśpię. Zróbmy to!

Położenie na szali walki tytułu diamentowego formalnie nie powinno być dla WBC żadnym problemem. Właścicielami pasów Diamond są w innych wagach np. Mairis Briedis i Callum Smith.

Póki co jednak Fury i Whyte mają już zaplanowane walki na lato - "Król Cyganów" 15 czerwca zaboksuje z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO), a "The Body Snatcher" 20 lipca skrzyżuje rękawice z Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO).

WARREN I ARUM: FURY TO WIELKA GWIAZDA, ZA ROK BĘDZIE MISTRZEM

Dodano: 13.05.2019 21:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Obiecałem sobie kiedyś, że nie pojadę do Las Vegas tak długo, dopóki nie będę miał tam walki - mówił Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) podczas dzisiejszej konferencji prasowej promującej jego starcie z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Źródło: www.bokser.org

Fury do Hearna: jeszcze słowo i zęby ci powybijam

Dodano: 13.05.2019 18:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) jest już znudzony atakami ze strony Eddiego Hearna. Olbrzym z Manchesteru 15 czerwca zmierzy się z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO), rywalem którego wybór promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) wielokrotnie ostro krytykował. 

- Wiecie co, to jest zazdrość - stwierdził Fury w wywiadzie dla Behind The Gloves. - Schwarz uderzyłby Eddiego lewym prostym i Eddie byłby nieprzytomny przez tydzień!

- Gdy słyszę o takich ludziach jak Eddie Hearn, którzy wygadują różne rzeczy na mój temat, myślę sobie: Wiesz co, Eddie? Nigdy w życiu nie stoczyłeś żadnej walki. Jak możesz mnie obrażać i wygadywać te bzdury o mnie. Ty nie potrafisz walczyć, bo gdybyś potrafił, to ty byłbyś mistrzem a nie ja. Mam już dość tych pierdół. Eddie, jeszcze jedno słowo na mój temat i zęby ci powybijam! - zażartował sobie były król wagi ciężkiej.

Źródło: www.ringpolska.pl

Fury broni Whyte'a, celuje w rewanż z Wilderem w grudniu

Dodano: 11.05.2019 23:57 | 4 odsłon | 0 komentarzyTyson Fury (27-0-1, 19 KO) "wyśmiał" rezolucję federacji WBC wyznaczającą jego i Dilliana Whyte'a (25-1, 18 KO) do walki eliminacyjnej o status obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Olbrzym z Manchesteru stanął przy okazji w obronie swojego rodaka, który jego zdaniem już dawno powinien zostać challengerem World Boxing Council.
- Ja nie potrzebuję żadnych eliminatorów. Ja już wcześniej walczyłem z Wilderem bez eliminatora - stwierdził Fury w rozmowie z Behind The Gloves. - Myślę, że WBC bardzo nieuczciwie traktuje Whyte'a. On już zaliczył kilka mocnych walk i wspiął się na szczyt drabiny rankingowej. Zaczynam wierzyć, że oni nie chcą, by on kiedykolwiek zaboksował o pas, bo nakazali mu pojedynek ze mną, a to dla niego gwarantowana porażka. 
Niepokonany Wyspiarz, dodał, że liczy, iż jeszcze w tym roku ponownie stanie w ringu z czempionem WBC Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).
- Myślę, że w grudniu 2019 dojdzie do naszego rewanżu i znów zobaczycie, jak spuszczam mu lanie - oznajmił Fury, który póki co 15 czerwca zmierzy się z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone