poniedziałek, 28 maja 2018 r.  Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Wiadomości z tagiem Series  RSS
Inoue znokautował w pierwszej rundzie McDonnella

Dodano: 25.05.2018 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Naoya Inoue (16-0, 14 KO) znokautował w pierwszej rundzie Jamie McDonnella (29-3-1, 13 KO) na gali organizowanej w Tokio. Japończyk zdobył tym samym tytuł mistrza świata WBA wagi koguciej i jest to jego mistrzowski pas w trzeciej kategorii wagowej. 25-letni Inoue najpierw posłał przeciwnika na deski lewym sierpowym, a później zasypał go serią ciosów i zmusił sędziego do przerwania walki. Japończyk prawdopodobnie będzie kolejnym uczestnikiem turnieju World Boxing Super Series w kategorii koguciej.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

karting / Znowu polskie podium w Mini

Dodano: 22.05.2018 16:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W końcowej, czwartej rundzie WSK Master Series w Sarno ponownie oglądano polskie podium po finale Mini. Tym razem Tymoteusz Kucharczyk zajął drugie, Karol Pasiewicz - trzecie miejsce. Naszych zawodników ...

Tagi: Karol, Series
Źródło: karting.autoklub.pl

Finał WBSS Gasijew - Usyk 21 lipca w Arabii Saudyjskiej?

Dodano: 21.05.2018 21:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Finałowy pojedynek turnieju World Boxing Super Series w kategorii junior ciężkiej pomiędzy  Muratem Gasijewem (26-0, 19 KO) i Oleksandrem Usykiem (14-0, 11 KO) może odbyć się 21 lipca w Arabii Saudyjskiej - poinformował serwis SportBox.ru, powołując się na informacje uzyskane z obozy Usyka.

Wcześniej anonsowano, że do starcia Rosjanina z Ukraińcem dojdzie 11 maja w Jeddah, jednak kilka tygodni temu organizatorzy prestiżowych zawodów zakomunikowali, że zostanie ono przesunięte na lato. Powodem była kontuzja kolana Usyka.

Stawką pojedynku Murata Gasijewa z Olesandrem Usykiem oprócz trofeum Muhammada Alego będą mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, WBC i IBF. Zwycięzca będzie pierwszym pięściarzem, który znajdzie się w posiadaniu wszystkich czterech najważniejszych tytułów wagi cruiser.

Pindera: nie wykluczam, że Łomaczenko pokonałby Mayweathera

Dodano: 16.05.2018 20:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wasyl Łomaczenko idzie przez zawodowe ringu jak burza. Głosy, że pokonałby Floyda Mayweathera Jr nie są już odosobnione. Ale odpowiedzi na takie pytania nie poznamy. Mayweather Jr zdobywał mistrzowskie pasy w pięciu kategoriach wagowych, Łomaczenko ma już tytuły w trzech wagach. I potrzebował na to zaledwie dwunastu walk, co jest rekordem.
Pamiętajmy jednak o tym, że Amerykanin zaczynał zawodową karierę w wieku 19 lat, Ukrainiec był sześć lat starszy i miał za sobą wyjątkową karierę amatorską. Dwa złote medale olimpijskie, tytuły mistrza świata i Europy, same wygrane w World Series of Boxing. W sumie 396 zwycięstw i tylko jedną porażkę w finale MŚ 2007 w Chicago.
Nie ulega jednak wątpliwości, że to co robi na zawodowym ringu, tempo w jakim zgarnia kolejne trofea jest niesamowite. On sam nie ukrywa, że chce zapracować na miejsce w historii, znaleźć się w jednym rzędzie z ikonami tej dyscypliny. I jest na najlepszej drodze, by dołączyć do tego grona.
Nie wiem, czy Łomaczenko wygrałby z Mayweatherem Jr w limicie wagi lekkiej, ale jestem przekonany, że byłby to kosmiczny pojedynek. I nie wykluczam, że to Ukrainiec byłby zwycięzcą, bo ma argumenty które pomogłyby mu tego dokonać. Ukrainiec jest tzw. fałszywym mańkutem, czyli zawodnikiem praworęcznym, który walczy z odwrotnej pozycji. Taką decyzję podjął ojciec Wasyla, Anatolij, który karierę syna wymyślił sobie jeszcze przed jego urodzeniem, i konsekwentnie prowadzi ją do dnia dzisiejszego.

Źródło: www.ringpolska.pl

Prograis stoczy jeszcze jedną walkę przed turniejem WBSS

Dodano: 14.05.2018 17:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy


14 lipca na gali organizowanej w Nowym Orleanie na ring wróci tymczasowy mistrz świata WBC wagi super lekkiej Regis Prograis (21-0, 18 KO). Rywalem 29-latka będzie Juan Jose Velasco (20-0, 12 KO).
Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Prograis ma zostać wkrótce potwierdzony jako uczestnik turnieju World Boxing Super Series w limicie do 63,5 kg. Ta rywalizacja ma rozpocząć się jesienią.
W ostatnim pojedynku Amerykanin znokautował byłego mistrza świata Juliusa Indongo. Lipcowa gala będzie w USA pokazywana przez telewizję ESPN.

WBSS: Briedis rezerwowym w walce Usyk - Gasijew

Dodano: 14.05.2018 16:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Były mistrz świata Mairis Briedis (23-1, 18 KO) jest rezerwowym w finałowej walce turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej pomiędzy Oleksandrem Usykiem (14-0, 11 KO) i Muratem Gasijewem (26-0, 19 KO).
Wciąż nie poznaliśmy nowej daty pojedynku, który początkowo miał się odbyć w maju. Walka została przesunięta z powodu niedyspozycji fizycznej Ukraińca.
Kalle Sauerland, jeden z organizatorów turnieju WBSS zapewnia, że Usyk doszedł już do pełnej formy i wrócił do treningów. W przypadku kolejnej niespodziewanej kontuzji Ukraińca lub Rosjanina, to Łotysz ma zaboksować w finale o trofeum Muhammada Alego.

Źródło: www.ringpolska.pl

Sauerland: nie będzie turnieju ciężkich, możliwy w junior ciężkiej

Dodano: 10.05.2018 15:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kalle Sauerland zdementował podane przez dziennikarza Dana Rafaela informacje o możliwym turnieju World Boxing Super Series w wadze ciężkiej. Drugi sezon WBSS rozpocznie się we wrześniu, a pięściarze tym razem będą rywalizować w trzech kategoriach wagowych.
Oficjalnie potwierdzono, że jedną z nich będzie waga kogucia. Nemal pewny jest także turniej w kategorii super lekkiej.
Kilka tygodni temu Sauerland, jeden z organizatorów WBSS, w mediach społecznościowych sugerował, że możliwy jest ponowny turniej w kategorii junior ciężkiej. Teraz Niemiec potwierdził te informacje, jednak żadne oficjalne deklaracje z jego strony nie padły.
W pierwszej edycji World Boxing Super Series w limicie do 90,7 kg uczestniczył Krzysztof Włodarczyk, jednak odpadł w ćwierćfinale. Rezerwowym w tej rywalizacji był także Krzysztof Głowacki.

Eubank rezerwowym dla Grovesa w finale WBSS

Dodano: 09.05.2018 14:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Chris Eubank Jr (26-2, 20 KO) może zastąpić George'a Grovesa w finale turnieju World Boxing Super Series z Callumem Smithem - poinformował Kalle Sauerland, jeden z organizatorów WBSS.
Eubank był jednym z uczestników rywalizacji, jednak odpadł w półfinale, a jego pogromcą okazał się właśnie Groves. Anglik pomimo wygranej nabawił się kontuzji barku i nie wiadomo, czy wróci do pełnej dyspozycji w najbliższym czasie.
Nie wiadomo też, kiedy finałowa walka WBSS w wadze super średniej miałaby się odbyć. Nieoficjalnie mówi się, że dojdzie do niego w lipcu w Londynie.

Źródło: www.ringpolska.pl

Drugi sezon WBSS w super lekkiej i koguciej

Dodano: 08.05.2018 18:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W kategoriach super lekkiej i koguciej ma zostać rozegrany drugi sezon turnieju World Boxing Super Series - zdradził Dan Rafael, dziennikarz telewizji ESPN, powołując się na dobrze poinformowane źródła.
W rywalizacji super lekkiej mają uczestniczyć m.in. Regis Prograis, mistrz świata WBA Kiryl Relikh, który zmierzy się z Eduardem Trojoanowski oraz Ivan Baranczyk z Anthonym Yigitem, którzy zaboksują o wakujący pas IBF. W kategorii koguciej do turnieju mają przystąpić m.in. Zolani Tete, Ryan Burnett oraz Emmanuel Rodriguez.
Pierwsza edycja WBSS odbyła się w kategoriach super średniej i junior ciężkiej. Oba finały nie zostały jeszcze rozegrane. W pierwszym Callum Smith zmierzy się z Georgem Grovesem, zaś w drugim rękawice skrzyżują Oleksandr Usyk i Murat Gasijew.

Do 20 maja decyzja w sprawie finału WBSS Usyk - Gasijew

Dodano: 08.05.2018 10:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Do 20 maja powinna zostać podjęta decyzja w sprawie miejsce organizacji finałowej walki turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej, w którym zmierzą się Murat Gasijew (26-0, 19 KO) i Oleksandr Usyk (14-0, 11 KO).

Pierwotnie do pojedynku o cztery mistrzowskie pasy dojść miało 11 maja w Arabii Saudyjskiej. Aktualnie najmocniejszym kandydatem do roli gospodarza walki jest Rosja, jednak tej lokalizacji zdecydowanie sprzeciwia się Usyk.

- My już złożyliśmy stosowną ofertę i zrobiliśmy wszystko, by do tego starcia doszło w Rosji. Czekamy teraz na decyzję. Myślę, że nasza propozycja jest najlepsza i wierzymy, że finał odbędzie się w Soczi  - stwierdził w rozmowie z agencją Tass sekretarz Rosyjskiej Federacji Bokserskeij Umar Kremliew.

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone